Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2002, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce první kategorie v 10.00 hodin hlavní závod v 11.45 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9.00 hodin do 10 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí 15,- Kč

Popis tratě

asfalt, průběh cílem travnatý, nevhodné pro tretry, rovinatý profil délka tratě mužů a žen 4 400 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli každý kdo dokončí obdrží pamětní list opět budou vyhodnocena nejlepší rodinná družstva

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vyhlášení: během závodů, zhruba po deseti minutách od doběhnutí kategorie Protesty: písemně, před vyhlášením výsledků kategorie s vkladem 100,- Kč Různé: Každý závodník se zúčastní závodu na vlastní nebezpečí. Šatna jen za deštivého počasí v tělocvičně ZŠ Masarykova. Kontakt: Miloslav Červ, Střítež 5, 572 01 Polička telefon domů: 0463 725 382 telefon do zaměstnání: 0463 725 529

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4985

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5717
Sejkora Karel8817
Nechvíl Petr9116
Schauerová Lenka8816
Šimůnek Jan8214
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Gdula Petr6114
Červ Jakub8913
Frydrychová Eliška0113
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Červ Miloslav5012
Jelínek Matěj4212
Smoláková Alexandra9812
Lorenc Tomáš8612
Šimůnek Jan4912
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan0312
Pešlová Ivana6311
Stránský Aleš6011
Cvrček Martin7911
Hubáček Petr7811
Jirásková Eva6411
Klepárník Otakar5711
Borek Viktor0411
Řemínek Matěj8611
Borková Agáta0211
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Nechvílová Miroslava6011
Šimůnková Pavla7711
Boháč Bonifác0111
Vondra Vojtěch9810
Krátká Anna6910
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Jelínková Magdalena459
Smoláková Dominika009
Razým Jan579
Šacl Jiří949
Šlosrová Eva059

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky předškolní (trať 3000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1143Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:00:19-
2Ž1450Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:00:21-
3Ž1626Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:21-
4Ž1865Marková VeronikaPolička9700:00:21-
5Ž11145Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:22-
6Ž11221Svobodová PetraMaršovice9600:00:23-
7Ž11342Prokopcová KarolínaPolička9700:00:24-
8Ž11448Maťátková NelaHorní Čermná9600:00:25-
9Ž1161Augustinová NikolaPolička9700:00:26-
10Ž11760Vacková BarboraPolička9700:00:26-
11Ž11941Tobýšková KateřinaPolička9700:00:26-
12Ž12064Provazníková JanaPolička9600:00:27-
13Ž12246Prachařová EvaAC Choceň9700:00:27-
14Ž12347Roušarová AndreaPolička9700:00:28-
15Ž12549Šafářová KristýnaPolička9800:00:30-
16Ž12838Nováková DanielaBK Žďár9700:00:37-
17Ž13136Chaloupková LucieSvitavy9800:00:43-
18Ž13437Štulpová JulieSvitavy9900:00:51-
19Ž13540Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:56-
20Ž13824Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:01:23-
21Ž14131Štolová BarboraPolička0100:01:55-
21Ž14163Černá LudmilaPomezí0000:01:55-
23Ž14333Štejdířová MarkétaPolička9900:01:57-
24Ž14499Lněničková MartinaPraha0100:01:59-
Chlapci předškolní (trať 3000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1224Langr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9600:00:20-
2M1338Červený LadislavPolička9700:00:20-
3M1545Valenta VojtěchPolička9600:00:21-
4M1716Klement AdamAO Vysoké Mýto9600:00:21-
5M197Matouš PetrPolička9700:00:22-
6M11034Havran LukášSebranice9700:00:22-
7M11548Češka JakubPolička9700:00:25-
8M11819Švanda ŠtěpánPolička9800:00:26-
9M12136Ondráček DanielLitomyšl9800:00:27-
10M12428Štefka MatějPolička9800:00:28-
11M12612Šimek JakubPolička9800:00:34-
12M12729Geba KarelPolička9900:00:36-
13M12913Šimek MatějPolička9800:00:38-
14M13033Šafář JanPolička9800:00:38-
15M13246Navrátil TadeášPolička9900:00:45-
16M13315Kučera MartinAO Vysoké Mýto9800:00:50-
17M13639Červený RadekPolička0000:01:04-
18M13737Kostka JiříPolička0000:01:20-
19M13925Otcovský TomášPolička0100:01:30-
20M14032Šafář FilipPolička0000:01:45-
Žákyně 7 let (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11034Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:01:52-
2Ž11849Ondráčková NikolaLitomyšl9500:02:04-
3Ž12137Boušková ZuzanaLitomyšl9500:02:08-
4Ž12235Navrátilová LenkaPolička9500:02:14-
5Ž12532Schauerová ZdenaPolička9500:02:37-
Žáci 7 let (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1226Záleský DominikJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:39-
2M154Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:01:45-
3M1747Roušar MarioPolička9500:01:50-
4M1840Lakota AntonínAC Choceň9500:01:51-
5M11530Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:59-
6M11958Vodehnal JanLitomyšl9500:02:07-
7M12349Lemberk JakubPardubice9500:02:18-
Žákyně 8-9 let (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:34-
2Ž2331Choděrová ZuzanaAC Vysoké Mýto9300:01:41-
3Ž2430Troppová KateřinaHradec Králové9400:01:42-
4Ž2644Valenová AdélaAtletika Polička9300:01:45-
5Ž2939Kynclová LindaPolička9400:01:51-
6Ž21149Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:01:52-
7Ž21214Karasová MartinaMaršovice9400:01:53-
8Ž21332Hermanová AndreaReinpo Žďár nad Sázavou9300:01:57-
9Ž21446Koukalová LídaProseč9400:01:58-
10Ž21650Lněničková MichaelaPolička9400:02:00-
11Ž21722Juklová SimonaPolička9300:02:03-
12Ž22026Gdulová VeronikaHrochův Týnec9400:02:08-
13Ž22435Nováková NicolleBK Žďár9300:02:20-
Žáci 8-9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M283Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:27-
2M2146Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:34-
3M2151Kucharčík VáclavAO Nové Město na Moravě9300:03:35-
4M22260Pešl JanSvitavy9300:03:44-
5M2242Němec RadimAO Nové Město na Moravě9300:03:45-
6M22554Lux JanATC Nekoř9400:03:46-
7M22935Havran JanSebranice9300:03:52-
8M23159Vodehnal AdamLitomyšl9300:03:55-
9M23211Klement JakubAO Vysoké Mýto9300:03:56-
10M2359Štol MichalPolička9300:03:59-
11M23639Němec DavidPolička9400:04:00-
12M23842Prachař PetrAC Choceň9400:04:06-
13M23962Tobiáš JiříPolička9400:04:25-
14M24020Hoffmann HubertPolička9400:04:32-
15M24153Šimon FilipPolička9400:04:47-
Žákyně 10-11 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3120Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:01-
2Ž3249Dvořáková NatálieAC Pardubice9100:03:02-
3Ž3344Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:03:12-
4Ž3419Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:18-
5Ž3541Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:23-
6Ž3627Vlčková ZuzanaPolička9100:03:26-
7Ž3728Vacková MartinaReinpo Žďár nad Sázavou9200:03:26-
8Ž3914Sučková AndreaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:31-
9Ž31024Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:32-
10Ž31143Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:32-
11Ž31239Benešová LucieReinpo Žďár nad Sázavou9200:03:34-
12Ž31317Svobodová JanaNové Město na Moravě9100:03:34-
13Ž31630Smolová IlonaJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:35-
14Ž31716Karasová JanaNové Město na Moravě9200:03:35-
15Ž31840Bidmonová MichaelaPolička9100:03:36-
16Ž31932Vtípilová TerezaKRS Svratka9200:03:36-
17Ž32034Federselová AnetaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:37-
18Ž32150Ošlejšková BlankaAC Vysoké Mýto9200:03:43-
19Ž32346Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:44-
20Ž32618Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:47-
21Ž32748Lemberková BarboraPardubice9100:03:49-
22Ž32847Stráňková AlenaDesná u Litomyšle9200:03:52-
23Ž33029Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:03:54-
24Ž33335Jetmarová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:58-
25Ž33436Bielčiková MichaelaLichkov9200:03:59-
26Ž33745Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:04:00-
Žáci 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31618Ostřejš JanAO Nové Město na Moravě9100:03:20-
2M31817Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:21-
3M3218Buchta JanAO Nové Město na Moravě9100:03:22-
4M32343Siegel JakubAC Choceň9200:03:26-
5M33174Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:03:32-
6M33941Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:37-
7M34227Fáber RobertAtletika Jablonné9100:03:39-
8M3435Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:03:40-
9M34623Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:40-
10M34910Ondrýček FilipAO Nové Město na Moravě9200:03:40-
11M35122Bartaloš JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:42-
12M35344Kůta RobertAC Choceň9200:03:42-
13M35551Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:03:43-
14M36114Vomočil MichalAO Vysoké Mýto9200:03:47-
15M36555Lux OndraATC Nekoř9100:03:50-
16M36628Kabrhel TomášATC Litomyšl9200:03:50-
17M37072Vacek LukášPolička9100:03:59-
18M37330Prokůpek VojtěchSebranice9100:04:01-
19M37570Vodehnal JiříLitomyšl9100:04:03-
20M37756Tobiáš VojtěchPolička9200:04:04-
21M37850Škubala OndřejCyklo Stratílek Litomyšl9100:04:05-
22M38034Štěpánek RobinPolička9200:04:07-
23M38473Vítek PavelPolička9100:04:14-
24M38521Sáblík MilanBK Žďár9100:04:23-
25M38637Kopecký VáclavSebranice9100:04:23-
-M3-57Kastner TomášPolička92DNF-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM79Krejčí MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:12-
2ŽM98Pospíšilová MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:14-
3ŽM1028Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:14-
4ŽM1531Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:03:19-
5ŽM227Horká ŽanetaAO Nové Město na Moravě8900:03:24-
6ŽM2630Jirků AndreaReinpo Žďár nad Sázavou8900:03:28-
7ŽM272Hrbková LenkaAO Nové Město na Moravě9000:03:29-
8ŽM305Dekařová MarieAO Nové Město na Moravě9000:03:32-
9ŽM3325Tobiášová GabrielaPolička8900:03:33-
10ŽM4026Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:03:37-
11ŽM413Hájková LucieMaršovice9000:03:37-
12ŽM454Fučíková NikolaAO Nové Město na Moravě9000:03:40-
13ŽM4742Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:40-
14ŽM5239Stratílková KateřinaVysoké Mýto8900:03:42-
15ŽM571Štěpánková SandraPolička8900:03:43-
16ŽM5922Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:03:44-
17ŽM6038Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:44-
18ŽM6449Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:49-
19ŽM7237Ranková AnetaLitomyšl8900:03:59-
20ŽM7423Schwacková ZuzanaPolička8900:04:02-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM179Červ JakubPolička8900:03:08-
2MM446Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:10-
3MM812Češka MilanPolička8900:03:14-
4MM1158Kalich ZbyněkAO Nové Město na Moravě8900:03:17-
5MM1354Krbek KamilNové Město na Moravě9000:03:19-
6MM1419Večeře TomášSebranice9000:03:19-
7MM1978Němec David AO Nové Město na Moravě9000:03:22-
8MM2013Schmier PetrNové Město na Moravě9000:03:22-
9MM2449Dušek RichardHorní Čermná8900:03:27-
10MM2540Dvořák OliverAC Pardubice9000:03:28-
11MM2848Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:29-
12MM3264Janouch KarelAC Choceň8900:03:32-
13MM3563Jílek MartinKamenec8900:03:34-
14MM4433Novotný PavelAO Nové Město na Moravě9000:03:40-
15MM4845Klusoň MartinLubná9000:03:40-
16MM5068Menclík VítAO Vysoké Mýto9000:03:41-
17MM5429Horňas MilanAO Nové Město na Moravě9000:03:42-
18MM5650Boguaj PřemyslSvratka9000:03:43-
19MM5851Čížek LuborReinpo Žďár nad Sázavou8900:03:44-
20MM6377Jílek JaroslavNové Město na Moravě8900:03:48-
21MM6732Kozel MichalPolička8900:03:53-
22MM6969Kodýtek TomášAO Vysoké Mýto8900:03:57-
23MM712Bílý JanAO Nové Město na Moravě9000:03:59-
24MM7671Vejrych PetrLitomyšl9000:04:04-
25MM7914Komenda TomášJiskra Ústí nad Orlicí9000:04:05-
26MM8139Konár JanKoníkov9000:04:09-
27MM827Kulma PavelBK Žďár nad Sázavou8900:04:09-
28MM8325Haselberger ZdeněkBK Žďár8900:04:13-
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS210Klímová IvanaAO Nové Město na Moravě8700:03:08-
2ŽS312Fialová TerezaAO Nové Město na Moravě8800:03:08-
3ŽS533Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:03:11-
4ŽS611Solařová MartinaAO Nové Město na Moravě8800:03:11-
5ŽS1235Sáblíková MartinaBK Žďár nad Sázavou8700:03:17-
6ŽS1748Schauerová LenkaPolička8800:03:21-
7ŽS2927Laštovicová VeronikaPolička8800:03:31-
8ŽS3421Benešová RenataAC Choceň8800:03:34-
9ŽS3628Řeháková MichaelaAC Vysoké Mýto8700:03:34-
10ŽS3726Doskočilová MonikaAC Vysoké Mýto8700:03:35-
11ŽS3819Kozlová PetraPolička8700:03:37-
12ŽS6216Klimešová JaroslavaPolička8700:03:48-
13ŽS6813Štanderová MartaAO Nové Město na Moravě8800:03:54-
Žáci starší 14-15 let (trať 5,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS135Holub KarelAO Nové Město na Moravě8700:03:29-
2MS216Kubíček JanLitomyšl8700:03:32-
3MS383Jožák JiříPolička8700:03:37-
4MS449Martínek PetrAC Pardubice8700:03:40-
5MS575Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:03:43-
6MS641Novotný MichalATC Nekoř8700:03:50-
7MS793Kacálek JaroslavPolička8800:03:53-
8MS848Dvořák AlexandrAC Pardubice8700:03:57-
9MS998Mareček LubošPolička8700:03:58-
10MS1063Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:03:58-
11MS1115Boháč LubošPolička8800:04:02-
12MS1290Sejkora KarelPolička8800:04:04-
13MS1392Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:04:06-
14MS1899Kocman JanPolička8800:04:22-
15MS2129Flídr LukášAO Vysoké Mýto8800:04:34-
16MS2224Nováček TomášAC Choceň8800:04:38-
17MS2445Michálek IvoReinpo Žďár nad Sázavou8800:04:43-
Dorostenci 16-17 let (trať 8,000 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD188Lorenc TomášAC Pardubice8600:07:19100,91
2MD463Dvořák FilipAC Pardubice8500:07:2697,61
3MD73Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:3593,67
4MD976Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:07:5485,22
5MD1196Boháč JaroslavPolička8500:08:0082,36
6MD1224Škubala MartinCyklo Stratílek Litomyšl8500:08:0082,19
7MD1392Novák JosefTJ Svitavy8500:08:0580,12
8MD145Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:08:1177,20
9MD1553Řádek LukášAO Nové Město na Moravě8600:08:1575,51
10MD1642Svoboda ŠimonAO Nové Město na Moravě8600:08:1575,33
11MD1779Siegel JosefAC Choceň8600:08:1675,12
12MD1857Řemínek MatějAC Choceň8600:08:1674,89
13MD1991Procházka TomášPolička8600:08:3367,35
14MD2165Brůžek JanOldříš8600:08:5159,24
15MD2218Abraham PetrAC Choceň8600:08:5159,01
16MD23100Maťátko DanielHorní Čermná8600:08:5258,88
17MD2485Dostál PetrAC Šumperk8500:09:0154,46
18MD2597Vopařil JosefAC Pardubice8700:09:0950,97
19MD2621Střílek EduardAC Pardubice8600:09:0950,79
20MD2715Stratílek JanVysoké Mýto8600:09:2543,87
21MD2838Víšek MilanAtletika Polička8600:09:4434,84
Dorostenky 16-17 let (trať 5,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1637Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:1597,14
2ŽD2013Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:04:2887,03
3ŽD2320Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:4275,68
4ŽD2616Kurková EvaAC Vysoké Mýto8600:04:4374,80
5ŽD2740Haselbergerová LucieBK Žďár nad Sázavou8500:04:4474,29
6ŽD3011Truhlářová NatálieAC Vysoké Mýto8500:06:300,00
Junioři (trať 8,000 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ299Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:07:20100,40
2MJ347Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:07:2498,69
3MJ535Vtípil MiroslavSvratka8300:07:3394,74
4MJ649Nechvíl LukášAC Choceň8300:07:3593,75
5MJ840Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:07:4987,35
6MJ1084Berger JanSTŠMO Moravská Třebová8400:07:5883,12
7MJ2048Kopecký LukášAO Vysoké Mýto8400:08:4661,36
8MJ2981Jílek BohumilAC Pardubice8400:10:2317,51
Muži A (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:22101,84
2MA212Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:3099,96
3MA369Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:14:3898,19
4MA470Hudák HaryNike Berlin6700:14:5394,67
5MA556Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:14:5693,95
6MA780Laco MartinAC Pardubice8200:15:0392,38
7MA1127Veselský MartinNové Město na Moravě6900:15:1589,58
8MA1255Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:15:2188,29
9MA1326Dejdar LukášAC Pardubice8100:15:4183,71
10MA1437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:4482,85
11MA1641Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:15:4782,13
12MA1725Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:15:4981,83
13MA1917Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:15:5580,49
14MA2033Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:16:1376,27
15MA3173Bielčik PetrLichkov7100:17:2459,95
16MA3294Mocek TomášSvítkov7900:17:4954,19
17MA3834Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:1248,95
18MA3967Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:18:1548,24
Muži B (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB823Filip LubošAC Choceň5900:15:03100,57
2MB998Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:15:04100,43
3MB1043Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:1198,99
4MB1583Čechal JaroslavTS Letohrad6100:15:4691,23
5MB1868Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:5389,69
6MB2122Šlajs TomášAC Choceň6000:16:1485,03
7MB2230Štyndl MiroslavPolička5700:16:1684,62
8MB2339Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:1684,48
9MB2682Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:16:4079,16
10MB2744Siegel JosefAC Choceň5800:16:5176,85
11MB3359Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:17:5063,87
12MB4066Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:18:3653,61
13MB4154Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5900:18:5649,29
14MB444Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:0746,88
15MB4677Gdula PetrHrochův Týnec6100:19:2143,60
16MB5151Klepárník OtakarPolička5700:20:1831,09
Muži C (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2420Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:16:18102,80
2MC2511Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:21102,05
3MC2858Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:16:5695,15
4MC3013Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:1990,47
5MC3450Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:17:5084,21
6MC4245Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:18:5870,44
7MC456Krumer MiroslavOstrov4900:19:0868,39
8MC5060Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5000:19:5858,40
9MC5364Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:20:3151,71
Muži D (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3736Fiala JaroslavPardubice3800:18:06116,86
2MD499Bielčik JindřichLichkov4000:19:4899,68
3MD5772Přikryl FrantišekLetovice4200:21:2483,46
4MD608Frinta VladimírLuže3800:22:3471,78
5MD6287Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:22:3871,04
6MD6362Kalousek JanKČT Žamberk4100:25:2243,37
Juniorky (trať 5,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1448Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:08103,17
2ŽJ1549Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:1299,69
3ŽJ1739Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:04:1696,82
4ŽJ1946Kramárová MarcelaBK Žďár nad Sázavou8300:04:2589,41
5ŽJ2527Laštůvková SvatavaTJ Svitavy8400:04:4375,04
6ŽJ288Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:4871,05
7ŽJ299Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:3235,97
Ženy A (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA298Vlčovská MartaAC Pardubice7600:17:00117,03
2ZA4314Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:18:5995,64
3ZA4819Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:19:4587,33
4ZA5125Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:20:1881,46
5ZA5433Pinasová IvanaAC Pardubice8200:20:3279,02
6ZA5828Koukalová DanaAC Pardubice8200:21:4166,62
Muži - přebor Poličky (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M693Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:14:5993,34
2M3528Jána MiroslavPolička7900:17:5452,92
3M3675Procházka JiříPolička7700:17:5752,30
Ženy B (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4730Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:19:25112,66
2ZB5523Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:20:41100,56
3ZB5918Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:0686,78
4ZB6126Koukalová DanaSokol Proseč5600:22:3781,91
Ženy - přebor Poličky (trať 14,000 km, 920,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5624Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:1072,19
Trať 0,080 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1143Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:00:19-
1M1224Langr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9600:00:20-
2M1338Červený LadislavPolička9700:00:20-
2Ž1450Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:00:21-
3M1545Valenta VojtěchPolička9600:00:21-
3Ž1626Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:21-
4M1716Klement AdamAO Vysoké Mýto9600:00:21-
4Ž1865Marková VeronikaPolička9700:00:21-
5M197Matouš PetrPolička9700:00:22-
6M11034Havran LukášSebranice9700:00:22-
5Ž11145Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:22-
6Ž11221Svobodová PetraMaršovice9600:00:23-
7Ž11342Prokopcová KarolínaPolička9700:00:24-
8Ž11448Maťátková NelaHorní Čermná9600:00:25-
7M11548Češka JakubPolička9700:00:25-
9Ž1161Augustinová NikolaPolička9700:00:26-
10Ž11760Vacková BarboraPolička9700:00:26-
8M11819Švanda ŠtěpánPolička9800:00:26-
11Ž11941Tobýšková KateřinaPolička9700:00:26-
12Ž12064Provazníková JanaPolička9600:00:27-
9M12136Ondráček DanielLitomyšl9800:00:27-
13Ž12246Prachařová EvaAC Choceň9700:00:27-
14Ž12347Roušarová AndreaPolička9700:00:28-
10M12428Štefka MatějPolička9800:00:28-
15Ž12549Šafářová KristýnaPolička9800:00:30-
11M12612Šimek JakubPolička9800:00:34-
12M12729Geba KarelPolička9900:00:36-
16Ž12838Nováková DanielaBK Žďár9700:00:37-
13M12913Šimek MatějPolička9800:00:38-
14M13033Šafář JanPolička9800:00:38-
17Ž13136Chaloupková LucieSvitavy9800:00:43-
15M13246Navrátil TadeášPolička9900:00:45-
16M13315Kučera MartinAO Vysoké Mýto9800:00:50-
18Ž13437Štulpová JulieSvitavy9900:00:51-
19Ž13540Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:56-
17M13639Červený RadekPolička0000:01:04-
18M13737Kostka JiříPolička0000:01:20-
20Ž13824Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:01:23-
19M13925Otcovský TomášPolička0100:01:30-
20M14032Šafář FilipPolička0000:01:45-
21Ž14131Štolová BarboraPolička0100:01:55-
21Ž14163Černá LudmilaPomezí0000:01:55-
23Ž14333Štejdířová MarkétaPolička9900:01:57-
24Ž14499Lněničková MartinaPraha0100:01:59-
Trať 0,420 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:34-
1M1226Záleský DominikJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:39-
2Ž2331Choděrová ZuzanaAC Vysoké Mýto9300:01:41-
3Ž2430Troppová KateřinaHradec Králové9400:01:42-
2M154Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:01:45-
4Ž2644Valenová AdélaAtletika Polička9300:01:45-
3M1747Roušar MarioPolička9500:01:50-
4M1840Lakota AntonínAC Choceň9500:01:51-
5Ž2939Kynclová LindaPolička9400:01:51-
1Ž11034Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:01:52-
6Ž21149Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:01:52-
7Ž21214Karasová MartinaMaršovice9400:01:53-
8Ž21332Hermanová AndreaReinpo Žďár nad Sázavou9300:01:57-
9Ž21446Koukalová LídaProseč9400:01:58-
5M11530Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:59-
10Ž21650Lněničková MichaelaPolička9400:02:00-
11Ž21722Juklová SimonaPolička9300:02:03-
2Ž11849Ondráčková NikolaLitomyšl9500:02:04-
6M11958Vodehnal JanLitomyšl9500:02:07-
12Ž22026Gdulová VeronikaHrochův Týnec9400:02:08-
3Ž12137Boušková ZuzanaLitomyšl9500:02:08-
4Ž12235Navrátilová LenkaPolička9500:02:14-
7M12349Lemberk JakubPardubice9500:02:18-
13Ž22435Nováková NicolleBK Žďár9300:02:20-
5Ž12532Schauerová ZdenaPolička9500:02:37-
Trať 0,840 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3120Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:01-
2Ž3249Dvořáková NatálieAC Pardubice9100:03:02-
3Ž3344Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:03:12-
4Ž3419Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:18-
5Ž3541Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:23-
6Ž3627Vlčková ZuzanaPolička9100:03:26-
7Ž3728Vacková MartinaReinpo Žďár nad Sázavou9200:03:26-
1M283Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:27-
8Ž3914Sučková AndreaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:31-
9Ž31024Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:32-
10Ž31143Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:32-
11Ž31239Benešová LucieReinpo Žďár nad Sázavou9200:03:34-
12Ž31317Svobodová JanaNové Město na Moravě9100:03:34-
2M2146Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:34-
3M2151Kucharčík VáclavAO Nové Město na Moravě9300:03:35-
13Ž31630Smolová IlonaJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:35-
14Ž31716Karasová JanaNové Město na Moravě9200:03:35-
15Ž31840Bidmonová MichaelaPolička9100:03:36-
16Ž31932Vtípilová TerezaKRS Svratka9200:03:36-
17Ž32034Federselová AnetaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:37-
18Ž32150Ošlejšková BlankaAC Vysoké Mýto9200:03:43-
4M22260Pešl JanSvitavy9300:03:44-
19Ž32346Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:44-
5M2242Němec RadimAO Nové Město na Moravě9300:03:45-
6M22554Lux JanATC Nekoř9400:03:46-
20Ž32618Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:47-
21Ž32748Lemberková BarboraPardubice9100:03:49-
22Ž32847Stráňková AlenaDesná u Litomyšle9200:03:52-
7M22935Havran JanSebranice9300:03:52-
23Ž33029Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:03:54-
8M23159Vodehnal AdamLitomyšl9300:03:55-
9M23211Klement JakubAO Vysoké Mýto9300:03:56-
24Ž33335Jetmarová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:58-
25Ž33436Bielčiková MichaelaLichkov9200:03:59-
10M2359Štol MichalPolička9300:03:59-
11M23639Němec DavidPolička9400:04:00-
26Ž33745Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:04:00-
12M23842Prachař PetrAC Choceň9400:04:06-
13M23962Tobiáš JiříPolička9400:04:25-
14M24020Hoffmann HubertPolička9400:04:32-
15M24153Šimon FilipPolička9400:04:47-
Trať 0,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM179Červ JakubPolička8900:03:08-
1ŽS210Klímová IvanaAO Nové Město na Moravě8700:03:08-
2ŽS312Fialová TerezaAO Nové Město na Moravě8800:03:08-
2MM446Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:10-
3ŽS533Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:03:11-
4ŽS611Solařová MartinaAO Nové Město na Moravě8800:03:11-
1ŽM79Krejčí MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:12-
3MM812Češka MilanPolička8900:03:14-
2ŽM98Pospíšilová MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:14-
3ŽM1028Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:14-
4MM1158Kalich ZbyněkAO Nové Město na Moravě8900:03:17-
5ŽS1235Sáblíková MartinaBK Žďár nad Sázavou8700:03:17-
5MM1354Krbek KamilNové Město na Moravě9000:03:19-
6MM1419Večeře TomášSebranice9000:03:19-
4ŽM1531Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:03:19-
1M31618Ostřejš JanAO Nové Město na Moravě9100:03:20-
6ŽS1748Schauerová LenkaPolička8800:03:21-
2M31817Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:21-
7MM1978Němec David AO Nové Město na Moravě9000:03:22-
8MM2013Schmier PetrNové Město na Moravě9000:03:22-
3M3218Buchta JanAO Nové Město na Moravě9100:03:22-
5ŽM227Horká ŽanetaAO Nové Město na Moravě8900:03:24-
4M32343Siegel JakubAC Choceň9200:03:26-
9MM2449Dušek RichardHorní Čermná8900:03:27-
10MM2540Dvořák OliverAC Pardubice9000:03:28-
6ŽM2630Jirků AndreaReinpo Žďár nad Sázavou8900:03:28-
7ŽM272Hrbková LenkaAO Nové Město na Moravě9000:03:29-
11MM2848Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:29-
7ŽS2927Laštovicová VeronikaPolička8800:03:31-
8ŽM305Dekařová MarieAO Nové Město na Moravě9000:03:32-
5M33174Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:03:32-
12MM3264Janouch KarelAC Choceň8900:03:32-
9ŽM3325Tobiášová GabrielaPolička8900:03:33-
8ŽS3421Benešová RenataAC Choceň8800:03:34-
13MM3563Jílek MartinKamenec8900:03:34-
9ŽS3628Řeháková MichaelaAC Vysoké Mýto8700:03:34-
10ŽS3726Doskočilová MonikaAC Vysoké Mýto8700:03:35-
11ŽS3819Kozlová PetraPolička8700:03:37-
6M33941Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:37-
10ŽM4026Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:03:37-
11ŽM413Hájková LucieMaršovice9000:03:37-
7M34227Fáber RobertAtletika Jablonné9100:03:39-
8M3435Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:03:40-
14MM4433Novotný PavelAO Nové Město na Moravě9000:03:40-
12ŽM454Fučíková NikolaAO Nové Město na Moravě9000:03:40-
9M34623Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:40-
13ŽM4742Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:40-
15MM4845Klusoň MartinLubná9000:03:40-
10M34910Ondrýček FilipAO Nové Město na Moravě9200:03:40-
16MM5068Menclík VítAO Vysoké Mýto9000:03:41-
11M35122Bartaloš JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:42-
14ŽM5239Stratílková KateřinaVysoké Mýto8900:03:42-
12M35344Kůta RobertAC Choceň9200:03:42-
17MM5429Horňas MilanAO Nové Město na Moravě9000:03:42-
13M35551Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:03:43-
18MM5650Boguaj PřemyslSvratka9000:03:43-
15ŽM571Štěpánková SandraPolička8900:03:43-
19MM5851Čížek LuborReinpo Žďár nad Sázavou8900:03:44-
16ŽM5922Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:03:44-
17ŽM6038Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:44-
14M36114Vomočil MichalAO Vysoké Mýto9200:03:47-
12ŽS6216Klimešová JaroslavaPolička8700:03:48-
20MM6377Jílek JaroslavNové Město na Moravě8900:03:48-
18ŽM6449Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:49-
15M36555Lux OndraATC Nekoř9100:03:50-
16M36628Kabrhel TomášATC Litomyšl9200:03:50-
21MM6732Kozel MichalPolička8900:03:53-
13ŽS6813Štanderová MartaAO Nové Město na Moravě8800:03:54-
22MM6969Kodýtek TomášAO Vysoké Mýto8900:03:57-
17M37072Vacek LukášPolička9100:03:59-
23MM712Bílý JanAO Nové Město na Moravě9000:03:59-
19ŽM7237Ranková AnetaLitomyšl8900:03:59-
18M37330Prokůpek VojtěchSebranice9100:04:01-
20ŽM7423Schwacková ZuzanaPolička8900:04:02-
19M37570Vodehnal JiříLitomyšl9100:04:03-
24MM7671Vejrych PetrLitomyšl9000:04:04-
20M37756Tobiáš VojtěchPolička9200:04:04-
21M37850Škubala OndřejCyklo Stratílek Litomyšl9100:04:05-
25MM7914Komenda TomášJiskra Ústí nad Orlicí9000:04:05-
22M38034Štěpánek RobinPolička9200:04:07-
26MM8139Konár JanKoníkov9000:04:09-
27MM827Kulma PavelBK Žďár nad Sázavou8900:04:09-
28MM8325Haselberger ZdeněkBK Žďár8900:04:13-
23M38473Vítek PavelPolička9100:04:14-
24M38521Sáblík MilanBK Žďár9100:04:23-
25M38637Kopecký VáclavSebranice9100:04:23-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS135Holub KarelAO Nové Město na Moravě8700:03:29-
2MS216Kubíček JanLitomyšl8700:03:32-
3MS383Jožák JiříPolička8700:03:37-
4MS449Martínek PetrAC Pardubice8700:03:40-
5MS575Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:03:43-
6MS641Novotný MichalATC Nekoř8700:03:50-
7MS793Kacálek JaroslavPolička8800:03:53-
8MS848Dvořák AlexandrAC Pardubice8700:03:57-
9MS998Mareček LubošPolička8700:03:58-
10MS1063Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:03:58-
11MS1115Boháč LubošPolička8800:04:02-
12MS1290Sejkora KarelPolička8800:04:04-
13MS1392Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:04:06-
1ŽJ1448Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:08103,17
2ŽJ1549Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:1299,69
1ŽD1637Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:1597,14
3ŽJ1739Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:04:1696,82
14MS1899Kocman JanPolička8800:04:22-
4ŽJ1946Kramárová MarcelaBK Žďár nad Sázavou8300:04:2589,41
2ŽD2013Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:04:2887,03
15MS2129Flídr LukášAO Vysoké Mýto8800:04:34-
16MS2224Nováček TomášAC Choceň8800:04:38-
3ŽD2320Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:4275,68
17MS2445Michálek IvoReinpo Žďár nad Sázavou8800:04:43-
5ŽJ2527Laštůvková SvatavaTJ Svitavy8400:04:4375,04
4ŽD2616Kurková EvaAC Vysoké Mýto8600:04:4374,80
5ŽD2740Haselbergerová LucieBK Žďár nad Sázavou8500:04:4474,29
6ŽJ288Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:4871,05
7ŽJ299Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:3235,97
6ŽD3011Truhlářová NatálieAC Vysoké Mýto8500:06:300,00
Trať 2,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD188Lorenc TomášAC Pardubice8600:07:19100,91
1MJ299Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:07:20100,40
2MJ347Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:07:2498,69
2MD463Dvořák FilipAC Pardubice8500:07:2697,61
3MJ535Vtípil MiroslavSvratka8300:07:3394,74
4MJ649Nechvíl LukášAC Choceň8300:07:3593,75
3MD73Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:3593,67
5MJ840Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:07:4987,35
4MD976Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:07:5485,22
6MJ1084Berger JanSTŠMO Moravská Třebová8400:07:5883,12
5MD1196Boháč JaroslavPolička8500:08:0082,36
6MD1224Škubala MartinCyklo Stratílek Litomyšl8500:08:0082,19
7MD1392Novák JosefTJ Svitavy8500:08:0580,12
8MD145Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:08:1177,20
9MD1553Řádek LukášAO Nové Město na Moravě8600:08:1575,51
10MD1642Svoboda ŠimonAO Nové Město na Moravě8600:08:1575,33
11MD1779Siegel JosefAC Choceň8600:08:1675,12
12MD1857Řemínek MatějAC Choceň8600:08:1674,89
13MD1991Procházka TomášPolička8600:08:3367,35
7MJ2048Kopecký LukášAO Vysoké Mýto8400:08:4661,36
14MD2165Brůžek JanOldříš8600:08:5159,24
15MD2218Abraham PetrAC Choceň8600:08:5159,01
16MD23100Maťátko DanielHorní Čermná8600:08:5258,88
17MD2485Dostál PetrAC Šumperk8500:09:0154,46
18MD2597Vopařil JosefAC Pardubice8700:09:0950,97
19MD2621Střílek EduardAC Pardubice8600:09:0950,79
20MD2715Stratílek JanVysoké Mýto8600:09:2543,87
21MD2838Víšek MilanAtletika Polička8600:09:4434,84
8MJ2981Jílek BohumilAC Pardubice8400:10:2317,51
Trať 4,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:22101,84
2MA212Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:3099,96
3MA369Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:14:3898,19
4MA470Hudák HaryNike Berlin6700:14:5394,67
5MA556Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:14:5693,95
1M693Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:14:5993,34
6MA780Laco MartinAC Pardubice8200:15:0392,38
1MB823Filip LubošAC Choceň5900:15:03100,57
2MB998Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:15:04100,43
3MB1043Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:1198,99
7MA1127Veselský MartinNové Město na Moravě6900:15:1589,58
8MA1255Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:15:2188,29
9MA1326Dejdar LukášAC Pardubice8100:15:4183,71
10MA1437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:4482,85
4MB1583Čechal JaroslavTS Letohrad6100:15:4691,23
11MA1641Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:15:4782,13
12MA1725Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:15:4981,83
5MB1868Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:5389,69
13MA1917Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:15:5580,49
14MA2033Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:16:1376,27
6MB2122Šlajs TomášAC Choceň6000:16:1485,03
7MB2230Štyndl MiroslavPolička5700:16:1684,62
8MB2339Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:1684,48
1MC2420Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:16:18102,80
2MC2511Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:21102,05
9MB2682Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:16:4079,16
10MB2744Siegel JosefAC Choceň5800:16:5176,85
3MC2858Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:16:5695,15
1ZA298Vlčovská MartaAC Pardubice7600:17:00117,03
4MC3013Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:1990,47
15MA3173Bielčik PetrLichkov7100:17:2459,95
16MA3294Mocek TomášSvítkov7900:17:4954,19
11MB3359Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:17:5063,87
5MC3450Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:17:5084,21
2M3528Jána MiroslavPolička7900:17:5452,92
3M3675Procházka JiříPolička7700:17:5752,30
1MD3736Fiala JaroslavPardubice3800:18:06116,86
17MA3834Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:1248,95
18MA3967Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:18:1548,24
12MB4066Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:18:3653,61
13MB4154Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5900:18:5649,29
6MC4245Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:18:5870,44
2ZA4314Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:18:5995,64
14MB444Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:0746,88
7MC456Krumer MiroslavOstrov4900:19:0868,39
15MB4677Gdula PetrHrochův Týnec6100:19:2143,60
1ZB4730Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:19:25112,66
3ZA4819Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:19:4587,33
2MD499Bielčik JindřichLichkov4000:19:4899,68
8MC5060Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5000:19:5858,40
16MB5151Klepárník OtakarPolička5700:20:1831,09
4ZA5125Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:20:1881,46
9MC5364Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:20:3151,71
5ZA5433Pinasová IvanaAC Pardubice8200:20:3279,02
2ZB5523Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:20:41100,56
1Ž5624Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:1072,19
3MD5772Přikryl FrantišekLetovice4200:21:2483,46
6ZA5828Koukalová DanaAC Pardubice8200:21:4166,62
3ZB5918Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:0686,78
4MD608Frinta VladimírLuže3800:22:3471,78
4ZB6126Koukalová DanaSokol Proseč5600:22:3781,91
5MD6287Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:22:3871,04
6MD6362Kalousek JanKČT Žamberk4100:25:2243,37

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Doporučuju posílit presentaci. Zejména při přihlašování dětí byla taková fronta, že než se člověk trochu posunul byl pomalu čas startu kategorie, musel jít dopředu pro číslo, pak rychle s dítětem na start a znovu na konec fronty....Nejmenší děti by místo diplomu mohli dostat raději lízátko. Musel jsem ho jít holce koupit, protože jsem ji tvrdil, že když poběží, určitě alespoň bonbón dostane. Jinak to ale bylo fajn, Červíci děkujeme.
astransky
Bylo to pekny a myslime si ze se to povedlo prestoze tam bylo mnoho ucastniku tak to poradatel zvladl.
cervici

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód