Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

29.5.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 29.5.2022
  • zobrazeno již 352x
  • místo konání: Nekořský stadion
  • GPS: 50.05981N, 16.54626E
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

Nekoř - zimní stadion
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě, nejpozději 15 min. před startem kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Růžena Dušková
tel. 603 180 211

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://tj-sokol-nekor.webnode.cz/

E-mailová adresa

duskova.ruzenka@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.5.2021Nekořský kros-
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2105

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6514
Borek Viktor0412
Dostálek Petr6711
Nechvíl Petr9111
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Borková Agáta0210
Smoláková Valérie9310
Borek Petr7010
Sadílek Ota4610
Sontáková Lenka919
Krejčí Stanislav639
Smoláková Jiřina699
Jandejsek Zdeněk619
Smoláková Alexandra989
Sejkorová Lenka638
Dostálek Vojtěch028
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Gregorová Michaela048
Buriánek Roman658
Marhold Petr788
Vondra Vojtěch988
Jadrný Lubomír738
Abrahám Luděk028
Gregorová Monika008
Krátký Luboš628
Šilarová Michaela017
Moskvová Agáta057
Krejsa Josef597
Smoláková Dominika007
Krejčí Stanislav917
Koblížek Jindřich487
Kačerovský Michal986
Mikyska Tomáš006
Večeř Petr996
Barvínková Romana796
Moravec Jan026
Borková Adéla756
Mikulová Karolína016
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Derková Martina016
Kubelka Tomáš936
Kumpoštová Andrea056
Marholdová Lucie836
Bezstarosti Jan946
Gregora Jakub986
Kubišta Oto536

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11866Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:04:20105,24
2M12665Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3097,75
3M128118Klein RadimSpartak Letohrad1300:04:3197,00
4M13181Křenek AdamKB Letohrad1400:04:3395,51
5M141169Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:5876,78
6M14477Hartman TomášKB Letohrad1400:05:0770,04
7M14963Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:05:2457,30
8M15130Šípek OndřejNekoř1500:05:4640,82
9M152117Faltus DanielSpartak Letohrad1300:05:4938,58
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11100Hartmanová JitkaSpartak Letohrad1300:02:19110,02
2Z12104Šlesingrová VictoriaSpartak Letohrad1300:02:2897,72
3Z1333Boháčová NelaLezník1400:02:3292,26
3Z13106Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:3292,26
5Z15103Přibylová BeátaLanškroun1300:02:3390,89
6Z1664Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:4081,32
7Z17107Vítková NelaSpartak Letohrad1300:02:4179,95
8Z1879Adamcová ValérieKB Letohrad1400:02:4278,59
9Z19101Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:02:4475,85
9Z19121Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:02:4475,85
11Z11187Novotná RozárieN-Team1400:02:4574,49
12Z11276Dušková AdélaČB Letohrad1400:02:4673,12
13Z113105Šrolerová VeronikaSpartak Letohrad1300:02:4771,75
14Z114102Koutníková ViktorieSpartak Letohrad1300:02:4969,02
15Z11582Blechová NatálieKB Letohrad1400:02:5166,29
15Z11597Tejklová TheaSpartak Letohrad1300:02:5166,29
17Z11778Faltusová AnežkaČB Letohrad1400:02:5264,92
18Z11811Blechová MagdalénaAtletika Žamberk1300:02:5363,55
18Z11880Štauderová KláraKB Letohrad1400:02:5363,55
20Z12099Faltusová StelaSpartak Letohrad1300:02:5659,45
21Z12167Nosálová TerezaSokol Klášterec nad Orlicí1300:02:5758,09
22Z12298Břízová DenisaSpartak Letohrad1300:02:5856,72
23Z12313Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:5955,35
24Z12416Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:03:0251,25
25Z12514Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:03:0349,89
26Z12612Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:03:0547,15
26Z12623Koblížková EvaAtletika Žamberk1400:03:0547,15
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Svojanovský MiroslavRudoltice1100:03:49105,11
2M22161Suchodol KryštofSpartak Letohrad1100:03:54100,85
3M26164Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0294,04
4M2719Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:0492,34
5M21194Moravec MatějSpartak Letohrad1200:04:0988,09
5M21196Vašina MatějSpartak Letohrad1200:04:0988,09
7M21474Novotný JanNekoř N-TEAM1100:04:1186,38
8M216162Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:1483,83
9M217165Svoboda JiříSpartak Letohrad1100:04:1880,43
10M218124Fišer VáclavTJ Lokomotiva ČT1200:04:2078,72
11M22695Dušek AdamSpartak Letohrad1200:04:3070,21
12M230170Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:3268,51
13M23585Mančál JindřichAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:4359,15
14M23893Voříšek VilémSpartak Letohrad1200:04:5548,94
15M243172Štěpánek OndřejSpartak Letohrad1100:05:0540,43
16M24721Mikyska ŠimonAtletika Žamberk1000:05:14-
17M25320Holovský MatyášAtletika Žamberk1100:06:013,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21334Boháčová AdélaLezník1200:04:10107,94
2Z221163Hartmanová EliškaSpartak Letohrad1100:04:2596,41
3Z22218Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:2695,65
4Z228138Skalická NelaAteltika TJ Lanškroun1100:04:3191,81
5Z23335Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3787,20
6Z23728Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:04:4977,98
7Z23988Kopecká TerezaSpartak Letohrad1200:04:5771,83
7Z23917Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:5771,83
9Z24591Stejskalová AnetaSpartak Letohrad1200:05:0962,61
10Z24662Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:1260,31
11Z248133Dostálková Barbora AnnaMy od kopřivy1200:05:1657,23
12Z25092Pecháčková DenisaSpartak Letohrad1200:05:2848,02
Mladší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3584Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:40102,86
2M3661Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:07:43101,57
3M38136Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:5795,57
4M310149Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:08:0691,71
5M312156Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:0890,86
6M315157Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:0990,43
7M317155Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:2185,29
8M322158Kvapil JaroslavSpartak Letohrad1000:08:3579,29
9M338171Költö TobiasSpartak Letohrad1000:09:5345,86
10M339134Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:09:5445,43
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33168Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:56100,56
2Z34148Kulhavá KateřinaSpartak Letohrad0900:03:5799,72
2Z34150Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:5799,72
4Z37159Jakešová LucieSpartak Letohrad1000:04:0493,80
5Z39160Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0692,11
6Z310151Svobodová KláraSpartak Letohrad0900:04:0890,42
7Z314154Špinlerová VanesaSpartak Letohrad0900:04:1187,89
8Z320126Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:2476,90
9Z32222Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:2675,21
10Z32460Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:04:2774,37
11Z325152Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:2873,52
12Z332166Prchalová MagdalénaSpartak Letohrad1000:04:3468,45
13Z334125Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4162,54
14Z336153Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:04:4757,46
15Z342167Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:05:0244,79
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44139Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:07:32105,45
2M46141Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:07:43100,72
3M49129Helbich ŠtěpánKoburk0700:07:5993,83
4M410143Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:08:0690,82
5M412140Strnad VítSpartak Letohrad0800:08:0889,96
6M416145Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:08:1188,67
7M420142Motyčka MatoušSpartak Letohrad0800:08:2781,78
8M421175Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto0700:08:3279,63
9M425144Křivka AdamSpartak Letohrad0800:08:5868,44
10M432128Helbrich FilipKoburk0800:09:3452,94
11M448185Sokol ZbyněkNekoř0800:11:293,44
Starší žákyně (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41259Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:08109,00
2Z418186Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:08:23103,13
3Z426120Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:09:0287,87
4Z42824Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:1084,74
5Z429147Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:09:1184,34
6Z43558Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:3774,17
7Z436146Mikysková DarjaKB Letohrad0800:09:5069,08
Dorostenci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51122Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:07:13102,51
2M53110Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:07:2497,49
Dorostenky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z531119Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:09:19100,00
Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1173Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:13100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ36127Šípková EliškaLukavice0400:09:50100,00
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1346Vacek JiříČumíš na mě?8700:13:37117,57
2MA8180Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:15:1795,24
3MA10342Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:15:5387,20
4MA13178Šebek MichalČeská Třebová8400:16:5174,25
5MA1827Holovský JakubAtletika Žamberk8600:17:3165,31
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2182Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:13:48108,78
2MB4183Koblížek KamilÚstí nad Orlicí8000:14:3298,61
3MB6184Šimek PetrŘetůvka7700:14:5892,61
4MB7189Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:15:0391,45
5MB11123Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:16:2772,06
6MB1536Němec RadekLitomyšl7700:16:5964,67
7MB16174Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:17:0463,51
8MB1940Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:17:3556,35
9MB20132Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:1447,34
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3200Hejl RadekLetohrad7200:14:09113,20
2MC5195Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:14:46105,06
3MC12194Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:16:3281,74
4MC14135Dostálek PetrMy od kopřivy6700:16:5576,68
5MC24343Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:2929,59
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9383Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:15:46116,01
2MD17198Krátký LubošAteltika TJ Lanškroun6200:17:0999,87
3MD21190Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:18:3084,12
4MD22304Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:18:4481,39
5MD23193Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:19:2473,61
6MD25130Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:2350,47
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME32176Ráb PavelČeská Třebová5200:09:34121,00
2ME45131Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:11:0991,37
3ME46196Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:11:2187,63
4ME50197Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:14:2829,31
5ME51188Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:16:203,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27187Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:06106,61
2ZA30177Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:09:12104,49
3ZA40354Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:09:5688,90
4ZA44199Marešová HanaAtletika TJ Lanškroun9500:10:5269,07
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23326Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:50114,04
2ZB34192Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:09:3697,89
3ZB41181Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:10:0488,07
4ZB47307Bromová HanaTýn nad Vltavou8600:11:2659,30
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC24338Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:55132,64
2ZC42111Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:10:13108,24
3ZC49344Raisová MarikaPastviny7400:12:5059,12
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD18137Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:23125,65
2ZD43191Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:5174,35
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11100Hartmanová JitkaSpartak Letohrad1300:02:19110,02
2Z12104Šlesingrová VictoriaSpartak Letohrad1300:02:2897,72
3Z1333Boháčová NelaLezník1400:02:3292,26
3Z13106Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:3292,26
5Z15103Přibylová BeátaLanškroun1300:02:3390,89
6Z1664Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:4081,32
7Z17107Vítková NelaSpartak Letohrad1300:02:4179,95
8Z1879Adamcová ValérieKB Letohrad1400:02:4278,59
9Z19101Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:02:4475,85
9Z19121Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:02:4475,85
11Z11187Novotná RozárieN-Team1400:02:4574,49
12Z11276Dušková AdélaČB Letohrad1400:02:4673,12
13Z113105Šrolerová VeronikaSpartak Letohrad1300:02:4771,75
14Z114102Koutníková ViktorieSpartak Letohrad1300:02:4969,02
15Z11582Blechová NatálieKB Letohrad1400:02:5166,29
15Z11597Tejklová TheaSpartak Letohrad1300:02:5166,29
17Z11778Faltusová AnežkaČB Letohrad1400:02:5264,92
18Z11811Blechová MagdalénaAtletika Žamberk1300:02:5363,55
18Z11880Štauderová KláraKB Letohrad1400:02:5363,55
20Z12099Faltusová StelaSpartak Letohrad1300:02:5659,45
21Z12167Nosálová TerezaSokol Klášterec nad Orlicí1300:02:5758,09
22Z12298Břízová DenisaSpartak Letohrad1300:02:5856,72
23Z12313Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:5955,35
24Z12416Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:03:0251,25
25Z12514Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:03:0349,89
26Z12612Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:03:0547,15
26Z12623Koblížková EvaAtletika Žamberk1400:03:0547,15
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Svojanovský MiroslavRudoltice1100:03:49105,11
2M22161Suchodol KryštofSpartak Letohrad1100:03:54100,85
1Z33168Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:56100,56
2Z34148Kulhavá KateřinaSpartak Letohrad0900:03:5799,72
2Z34150Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:5799,72
3M26164Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0294,04
4Z37159Jakešová LucieSpartak Letohrad1000:04:0493,80
4M2719Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:0492,34
5Z39160Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0692,11
6Z310151Svobodová KláraSpartak Letohrad0900:04:0890,42
5M21194Moravec MatějSpartak Letohrad1200:04:0988,09
5M21196Vašina MatějSpartak Letohrad1200:04:0988,09
1Z21334Boháčová AdélaLezník1200:04:10107,94
7Z314154Špinlerová VanesaSpartak Letohrad0900:04:1187,89
7M21474Novotný JanNekoř N-TEAM1100:04:1186,38
8M216162Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:1483,83
9M217165Svoboda JiříSpartak Letohrad1100:04:1880,43
10M218124Fišer VáclavTJ Lokomotiva ČT1200:04:2078,72
1M11866Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:04:20105,24
8Z320126Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:2476,90
2Z221163Hartmanová EliškaSpartak Letohrad1100:04:2596,41
3Z22218Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:2695,65
9Z32222Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:2675,21
10Z32460Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:04:2774,37
11Z325152Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:2873,52
2M12665Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3097,75
11M22695Dušek AdamSpartak Letohrad1200:04:3070,21
3M128118Klein RadimSpartak Letohrad1300:04:3197,00
4Z228138Skalická NelaAteltika TJ Lanškroun1100:04:3191,81
12M230170Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:3268,51
4M13181Křenek AdamKB Letohrad1400:04:3395,51
12Z332166Prchalová MagdalénaSpartak Letohrad1000:04:3468,45
5Z23335Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3787,20
13Z334125Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4162,54
13M23585Mančál JindřichAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:4359,15
14Z336153Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:04:4757,46
6Z23728Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:04:4977,98
14M23893Voříšek VilémSpartak Letohrad1200:04:5548,94
7Z23988Kopecká TerezaSpartak Letohrad1200:04:5771,83
7Z23917Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:5771,83
5M141169Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:5876,78
15Z342167Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:05:0244,79
15M243172Štěpánek OndřejSpartak Letohrad1100:05:0540,43
6M14477Hartman TomášKB Letohrad1400:05:0770,04
9Z24591Stejskalová AnetaSpartak Letohrad1200:05:0962,61
10Z24662Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:1260,31
16M24721Mikyska ŠimonAtletika Žamberk1000:05:14-
11Z248133Dostálková Barbora AnnaMy od kopřivy1200:05:1657,23
7M14963Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:05:2457,30
12Z25092Pecháčková DenisaSpartak Letohrad1200:05:2848,02
8M15130Šípek OndřejNekoř1500:05:4640,82
9M152117Faltus DanielSpartak Letohrad1300:05:4938,58
17M25320Holovský MatyášAtletika Žamberk1100:06:013,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51122Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:07:13102,51
1MJ1173Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:13100,00
2M53110Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:07:2497,49
1M44139Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:07:32105,45
1M3584Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:40102,86
2M46141Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:07:43100,72
2M3661Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:07:43101,57
3M38136Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:5795,57
3M49129Helbich ŠtěpánKoburk0700:07:5993,83
4M410143Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:08:0690,82
4M310149Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:08:0691,71
5M312156Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:0890,86
5M412140Strnad VítSpartak Letohrad0800:08:0889,96
1Z41259Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:08109,00
6M315157Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:0990,43
6M416145Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:08:1188,67
7M317155Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:2185,29
1ZD18137Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:23125,65
2Z418186Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:08:23103,13
7M420142Motyčka MatoušSpartak Letohrad0800:08:2781,78
8M421175Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto0700:08:3279,63
8M322158Kvapil JaroslavSpartak Letohrad1000:08:3579,29
1ZB23326Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:50114,04
1ZC24338Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:55132,64
9M425144Křivka AdamSpartak Letohrad0800:08:5868,44
3Z426120Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:09:0287,87
1ZA27187Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:06106,61
4Z42824Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:1084,74
5Z429147Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:09:1184,34
2ZA30177Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:09:12104,49
1Z531119Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:09:19100,00
10M432128Helbrich FilipKoburk0800:09:3452,94
1ME32176Ráb PavelČeská Třebová5200:09:34121,00
2ZB34192Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:09:3697,89
6Z43558Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:3774,17
7Z436146Mikysková DarjaKB Letohrad0800:09:5069,08
1ZJ36127Šípková EliškaLukavice0400:09:50100,00
9M338171Költö TobiasSpartak Letohrad1000:09:5345,86
10M339134Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:09:5445,43
3ZA40354Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:09:5688,90
3ZB41181Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:10:0488,07
2ZC42111Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:10:13108,24
2ZD43191Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:5174,35
4ZA44199Marešová HanaAtletika TJ Lanškroun9500:10:5269,07
2ME45131Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:11:0991,37
3ME46196Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:11:2187,63
4ZB47307Bromová HanaTýn nad Vltavou8600:11:2659,30
11M448185Sokol ZbyněkNekoř0800:11:293,44
3ZC49344Raisová MarikaPastviny7400:12:5059,12
4ME50197Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:14:2829,31
5ME51188Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:16:203,00
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1346Vacek JiříČumíš na mě?8700:13:37117,57
1MB2182Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:13:48108,78
1MC3200Hejl RadekLetohrad7200:14:09113,20
2MB4183Koblížek KamilÚstí nad Orlicí8000:14:3298,61
2MC5195Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:14:46105,06
3MB6184Šimek PetrŘetůvka7700:14:5892,61
4MB7189Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:15:0391,45
2MA8180Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:15:1795,24
1MD9383Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:15:46116,01
3MA10342Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:15:5387,20
5MB11123Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:16:2772,06
3MC12194Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:16:3281,74
4MA13178Šebek MichalČeská Třebová8400:16:5174,25
4MC14135Dostálek PetrMy od kopřivy6700:16:5576,68
6MB1536Němec RadekLitomyšl7700:16:5964,67
7MB16174Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:17:0463,51
2MD17198Krátký LubošAteltika TJ Lanškroun6200:17:0999,87
5MA1827Holovský JakubAtletika Žamberk8600:17:3165,31
8MB1940Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:17:3556,35
9MB20132Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:1447,34
3MD21190Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:18:3084,12
4MD22304Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:18:4481,39
5MD23193Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:19:2473,61
5MC24343Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:2929,59
6MD25130Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:2350,47
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1346Vacek JiříČumíš na mě?8700:13:37103,45
2MB2182Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:13:48100,80
3MC3200Hejl RadekLetohrad7200:14:0995,75
4MB4183Koblížek KamilÚstí nad Orlicí8000:14:3290,22
5MC5195Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:14:4686,85
6MB6184Šimek PetrŘetůvka7700:14:5883,96
7MB7189Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:15:0382,76
8MA8180Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:15:1779,39
9MD9383Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:15:4672,41
10MA10342Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:15:5370,73
11MB11123Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:16:2762,55
12MC12194Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:16:3261,35
13MA13178Šebek MichalČeská Třebová8400:16:5156,78
14MC14135Dostálek PetrMy od kopřivy6700:16:5555,81
15MB1536Němec RadekLitomyšl7700:16:5954,85
16MB16174Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:17:0453,65
17MD17198Krátký LubošAteltika TJ Lanškroun6200:17:0952,45
18MA1827Holovský JakubAtletika Žamberk8600:17:3147,15
19MB1940Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:17:3546,19
20MB20132Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:1436,81
21MD21190Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:18:3032,96
22MD22304Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:18:4429,59
23MD23193Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:19:2419,97
24MC24343Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:294,33
25MD25130Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:233,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41259Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:08104,02
2Z418186Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:08:2397,99
2ZD18137Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:2397,99
4ZB23326Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:5087,15
5ZC24338Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:5585,14
6Z426120Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:09:0282,33
7ZA27187Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:0680,72
8Z42824Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:1079,12
9Z429147Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:09:1178,71
10ZA30177Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:09:1278,31
11Z531119Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:09:1975,50
12ZB34192Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:09:3668,67
13Z43558Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:3768,27
14ZJ36127Šípková EliškaLukavice0400:09:5063,05
14Z436146Mikysková DarjaKB Letohrad0800:09:5063,05
16ZA40354Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:09:5660,64
17ZB41181Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:10:0457,43
18ZC42111Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:10:1353,82
19ZD43191Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:5138,55
20ZA44199Marešová HanaAtletika TJ Lanškroun9500:10:5238,15
21ZB47307Bromová HanaTýn nad Vltavou8600:11:2624,50
22ZC49344Raisová MarikaPastviny7400:12:503,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód