Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

5.8.2022, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 5.8.2022
  • zobrazeno již 1005x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Jan Šimůnek - ISCAREX

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Záštita hejtmana Pardubického kraje

akce se koná pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického

Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

100 Kč - dospělí (při online přihlášení do 3. 8. 2022)
150 Kč - dospělí (na místě)
50 Kč - dětské kategorie (při online přihlášení do 3. 8. 2022)
60 Kč - dětské kategorie (na místě)
150 Kč - kategorie Příchozí

V ceně startovného je startovní číslo se jménem (předem přihlášení) a občerstvení po závodě.

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2015 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2013-2014 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2011-2012 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2009-2010 900 m 17:45
Starší žáci a žákyně 2007-2008 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2003 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1988-2002 5 400 m 19:00
Ženy - B 1978-1987 5 400 m 19:00
Ženy - C 1968-1977 5 400 m 19:00
Ženy - D 1967 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1983-2002 5 400 m 19:00
Muži - B 1973-1982 5 400 m 19:00
Muži - C 1963-1972 5 400 m 19:00
Muži - D 1953-1962 5 400 m 19:00
Muži - E 1952 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Plakát závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2281Ducháček MikešTJ Sokol Řetová1600:00:13-
2C2370Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:13-
3C2598Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:15-
4C26115Vágner JanSvinná1500:00:15-
5C28102Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:16-
6C2997Diblík JakubAtletika Žamberk1500:00:16-
7C211133Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:17-
8C21267Pešek KryštofOB Česká Třebová1500:00:18-
9C21659Vacek MartinTj Dlouhá Třebová 1500:00:22-
10C21880Janecký FilipSloupnice1900:00:22-
11C220120Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:23-
12C22296Svoboda FelixAtletika Žamberk1700:00:31-
13C223136Miláček Tobiáš-2000:00:55-
14C22486Němec Vojtěch Litomyšl2100:01:30-
-C2-65Pešek OndřejOB Česká Třebová20DNF-
-C2-106Kutal Samuel-20DNF-
-C2-107Kutal Matyáš-18DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2182Faltejsková NellaČeská Třebová 1500:00:13-
2D2469Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:13-
3D27118Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:16-
4D210112Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:00:16-
5D21379Vytlačilová AmálieSloupnice1700:00:20-
6D214134Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:21-
7D21568Pešková DorotaOB Česká Třebová1500:00:22-
8D217100Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:22-
9D219111Přibylová ZojaLanškroun1800:00:23-
10D221122Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11109Svatý JakubSvinná1300:01:03106,87
2M1271Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:0598,56
3M13123Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:0794,57
4M1592Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:0890,37
5M1763Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:0986,30
6M11172Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:01:1277,93
7M116116Vágner DavidSvinná1300:01:2342,14
8M117119Klášterecký AntonínŠAK Židlochovice1400:01:2440,80
9M11885Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:01:2828,26
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1457Boháčová NelaLezník1400:01:07105,10
2Z1651Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:08100,52
3Z18110Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:01:1194,38
4Z19131Haniková EmaČeská Třebová1300:01:1192,00
5Z11060Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:1291,21
6Z11262Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:1387,39
7Z11366Pešková BarboraOB Česká Třebová1300:01:1677,67
8Z11494Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:01:1968,12
9Z11587Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:01:2164,86
10Z119137Hejlová EllaLetohrad1300:01:3426,10
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22103Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:45106,63
2M2388Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:01:48100,56
3M24128Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:5392,81
4M2661Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:01:5687,11
5M2790Doskočil JakubSportovní klub biatlonu Letohrad1200:01:5685,86
6M2873Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:5784,43
7M212129Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:0765,69
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Boháčová AdélaLezník1200:01:44114,42
2Z2554Maříková EliškaAK Iscarex1100:01:5398,45
3Z2955Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:0087,13
4Z21056Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:0380,38
5Z21189Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:02:0577,13
6Z21352Adamská KateřinaAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1100:02:1756,93
7Z214117Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:02:2542,11
8Z21574Frimlová NikolaSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:3523,52
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31135Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:13101,06
2M3276Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:13100,57
3M33126Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:1598,37
4M34121Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:03:1994,95
5M36125Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:2093,41
6M311138Raim LadislavNový Hradec0900:03:4864,69
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35104Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:20104,88
2Z37132Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2798,17
3Z3864Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:03:2896,95
4Z3953Maříková ŠárkaAK Iscarex1000:03:3590,19
5Z310105Brůnová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl0900:03:3986,17
6Z31275Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5273,67
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4183Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:06:27102,80
2M42113Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:06:3599,08
3M43127Krištof JanAtletika Polička0700:06:3698,12
4M44130Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:4991,66
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4578Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:47107,79
2Z4695Berková DanielaAtletika Žamberk0800:08:1596,15
3Z4793Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:08:1596,06
4Z4877Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:3687,76
5Z49139Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:3961,52
6Z410124Cvrčková RosárieAtletika Polička0800:11:3015,80
Junioři 19 let a mladší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ721Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:21112,51
2MJ13163Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:11127,55
3MJ17108Boštík MatějSádek0500:23:2294,82
4MJ19199Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:3792,67
5MJ2039Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:3792,57
6MJ3216Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:26:4991,46
7MJ4017Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:28:1081,00
8MJ4335Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:28:3049,76
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vebr PatrikPerňa systém9800:17:53109,09
2MA2166Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:0196,97
3MA3198Novák JosefHorní Čermná9700:19:1893,94
4MA5140Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:5188,12
5MA822Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:21:2771,12
6MA103Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:5566,02
7MA11145Černý Jaroslav-8800:22:0664,08
8MA22142Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:0343,29
9MA3336Simon JakubPolička0000:27:109,92
10MA52101Všetula IvoČeská Třebová9100:31:403,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4197Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:23114,31
2MB629Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:0797,84
3MB1228Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:22:0987,84
4MB1511Šimek PetrŘetůvka7700:22:5880,13
5MB21146Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:23:4272,97
6MB2343Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:24:0569,32
7MB2715Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 7700:25:2955,97
8MB312Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:3445,57
9MB35114Suldovský PavelAtletika TJ Lanškroun7700:27:2437,61
10MB3619Němec RadekLitomyšl7700:27:2637,24
11MB4110Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:28:1329,81
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC914Hejl RadekLetohrad7200:21:45112,83
2MC1420Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:43104,49
3MC2599Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:25:1682,67
4MC2912Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:1973,59
5MC3433Kalousek JanMalšovice7100:27:1765,21
6MC47167Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:5551,12
7MC5518Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:3910,40
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:16130,43
2MD469Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:5389,49
3MD5024Bílý Zdeněk MK Pardubice5900:30:1080,08
4MD51149Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:4069,20
5MD56196Sedláček JiříPřelouč5800:35:0544,22
6MD575Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:3940,15
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME458Ráb PavelČ.Třebová5200:28:31135,49
2ME586Šponar JosefSokol Žamberk4700:36:1091,38
3ME5930Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:1973,13
4ME6232Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:4253,60
-ME-147Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA49150Šebková MartinaZa Jendu9200:29:49100,00
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18148Colburn KateřinaNew Boston USA8300:23:27107,61
2ZB24141Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:20100,28
3ZB2641Kozáková DenisaBK Náchod7900:25:2092,10
4ZB38143Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:27:4472,50
5ZB44144Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:3066,12
6ZB48165Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:29:0161,87
-ZB-31Pešková JanaOB Česká Třebová82DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC304Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:32106,76
2ZC3727Krátká AnnaHvězda Pardubice 6900:27:3499,19
3ZC4223Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:1694,05
4ZC5325Cinková JitkaPardubice6800:31:4668,58
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD287Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:57120,02
2ZD39200Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:45107,54
3ZD5426Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:4872,44
4ZD60164Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:5416,28
5ZD6140Nechvílová MiroslavaChoceň6000:42:413,86
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1160Boháč JaroslavLezník8500:12:46-
2PM3158Vencl Vítězslav-8600:12:58-
3PM5151Mencl MilošHradec Králové8800:14:46-
4PM6153Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:03-
5PM7159Vytlačil MartinSloupnice7800:15:13-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ2157Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:12:46-
2PZ4161Boháčová KristýnaLezník8700:13:18-
3PZ8152Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:15:31-
4PZ9156Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:16:02-
5PZ10155Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:06-
6PZ1134Simonová JanaPolička7500:16:46-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11109Svatý JakubSvinná1300:01:03106,87
2M1271Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:0598,56
3M13123Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:0794,57
1Z1457Boháčová NelaLezník1400:01:07105,10
4M1592Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:0890,37
2Z1651Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:08100,52
5M1763Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:0986,30
3Z18110Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:01:1194,38
4Z19131Haniková EmaČeská Třebová1300:01:1192,00
5Z11060Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:1291,21
6M11172Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:01:1277,93
6Z11262Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:1387,39
7Z11366Pešková BarboraOB Česká Třebová1300:01:1677,67
8Z11494Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:01:1968,12
9Z11587Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:01:2164,86
7M116116Vágner DavidSvinná1300:01:2342,14
8M117119Klášterecký AntonínŠAK Židlochovice1400:01:2440,80
9M11885Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:01:2828,26
10Z119137Hejlová EllaLetohrad1300:01:3426,10
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Boháčová AdélaLezník1200:01:44114,42
1M22103Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:45106,63
2M2388Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:01:48100,56
3M24128Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:5392,81
2Z2554Maříková EliškaAK Iscarex1100:01:5398,45
4M2661Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:01:5687,11
5M2790Doskočil JakubSportovní klub biatlonu Letohrad1200:01:5685,86
6M2873Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:5784,43
3Z2955Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:0087,13
4Z21056Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:0380,38
5Z21189Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:02:0577,13
7M212129Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:0765,69
6Z21352Adamská KateřinaAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1100:02:1756,93
7Z214117Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:02:2542,11
8Z21574Frimlová NikolaSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:3523,52
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31135Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:13101,06
2M3276Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:13100,57
3M33126Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:1598,37
4M34121Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:03:1994,95
1Z35104Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:20104,88
5M36125Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:2093,41
2Z37132Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2798,17
3Z3864Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:03:2896,95
4Z3953Maříková ŠárkaAK Iscarex1000:03:3590,19
5Z310105Brůnová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl0900:03:3986,17
6M311138Raim LadislavNový Hradec0900:03:4864,69
6Z31275Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5273,67
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4183Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:06:27102,80
2M42113Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:06:3599,08
3M43127Krištof JanAtletika Polička0700:06:3698,12
4M44130Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:4991,66
1Z4578Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:47107,79
2Z4695Berková DanielaAtletika Žamberk0800:08:1596,15
3Z4793Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:08:1596,06
4Z4877Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:3687,76
5Z49139Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:3961,52
6Z410124Cvrčková RosárieAtletika Polička0800:11:3015,80
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1160Boháč JaroslavLezník8500:12:46-
1PZ2157Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:12:46-
2PM3158Vencl Vítězslav-8600:12:58-
2PZ4161Boháčová KristýnaLezník8700:13:18-
3PM5151Mencl MilošHradec Králové8800:14:46-
4PM6153Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:03-
5PM7159Vytlačil MartinSloupnice7800:15:13-
3PZ8152Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:15:31-
4PZ9156Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:16:02-
5PZ10155Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:06-
6PZ1134Simonová JanaPolička7500:16:46-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vebr PatrikPerňa systém9800:17:53109,09
2MA2166Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:0196,97
3MA3198Novák JosefHorní Čermná9700:19:1893,94
1MB4197Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:23114,31
4MA5140Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:5188,12
2MB629Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:0797,84
1MJ721Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:21112,51
5MA822Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:21:2771,12
1MC914Hejl RadekLetohrad7200:21:45112,83
6MA103Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:5566,02
7MA11145Černý Jaroslav-8800:22:0664,08
3MB1228Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:22:0987,84
2MJ13163Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:11127,55
2MC1420Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:43104,49
4MB1511Šimek PetrŘetůvka7700:22:5880,13
1MD161Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:16130,43
3MJ17108Boštík MatějSádek0500:23:2294,82
1ZB18148Colburn KateřinaNew Boston USA8300:23:27107,61
4MJ19199Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:3792,67
5MJ2039Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:3792,57
5MB21146Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:23:4272,97
8MA22142Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:0343,29
6MB2343Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:24:0569,32
2ZB24141Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:20100,28
3MC2599Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:25:1682,67
3ZB2641Kozáková DenisaBK Náchod7900:25:2092,10
7MB2715Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 7700:25:2955,97
1ZD287Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:57120,02
4MC2912Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:1973,59
1ZC304Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:32106,76
8MB312Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:3445,57
6MJ3216Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:26:4991,46
9MA3336Simon JakubPolička0000:27:109,92
5MC3433Kalousek JanMalšovice7100:27:1765,21
9MB35114Suldovský PavelAtletika TJ Lanškroun7700:27:2437,61
10MB3619Němec RadekLitomyšl7700:27:2637,24
2ZC3727Krátká AnnaHvězda Pardubice 6900:27:3499,19
4ZB38143Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:27:4472,50
2ZD39200Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:45107,54
7MJ4017Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:28:1081,00
11MB4110Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:28:1329,81
3ZC4223Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:1694,05
8MJ4335Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:28:3049,76
5ZB44144Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:3066,12
1ME458Ráb PavelČ.Třebová5200:28:31135,49
2MD469Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:5389,49
6MC47167Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:5551,12
6ZB48165Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:29:0161,87
1ZA49150Šebková MartinaZa Jendu9200:29:49100,00
3MD5024Bílý Zdeněk MK Pardubice5900:30:1080,08
4MD51149Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:4069,20
10MA52101Všetula IvoČeská Třebová9100:31:403,00
4ZC5325Cinková JitkaPardubice6800:31:4668,58
3ZD5426Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:4872,44
7MC5518Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:3910,40
5MD56196Sedláček JiříPřelouč5800:35:0544,22
6MD575Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:3940,15
2ME586Šponar JosefSokol Žamberk4700:36:1091,38
3ME5930Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:1973,13
4ZD60164Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:5416,28
5ZD6140Nechvílová MiroslavaChoceň6000:42:413,86
4ME6232Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:4253,60
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vebr PatrikPerňa systém9800:17:53109,09
2MA2166Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:0196,97
3MA3198Novák JosefHorní Čermná9700:19:1893,94
4MB4197Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:2393,04
5MA5140Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:5188,12
6MB629Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:0774,68
7MJ721Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:2172,11
8MA822Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:21:2771,12
9MC914Hejl RadekLetohrad7200:21:4567,78
10MA103Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:5566,02
11MA11145Černý Jaroslav-8800:22:0664,08
12MB1228Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:22:0963,53
13MJ13163Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:1163,23
14MC1420Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:4357,43
15MB1511Šimek PetrŘetůvka7700:22:5854,93
16MD161Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:1651,64
17MJ17108Boštík MatějSádek0500:23:2250,60
18MJ19199Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:3747,99
19MJ2039Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:3747,87
20MB21146Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:23:4246,96
21MA22142Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:0343,29
22MB2343Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:24:0542,88
23MC2599Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:25:1630,36
24MB2715Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 7700:25:2928,01
25MC2912Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:1919,09
26MB312Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:3416,42
27MJ3216Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:26:4913,68
28MA3336Simon JakubPolička0000:27:109,92
29MC3433Kalousek JanMalšovice7100:27:178,69
30MB35114Suldovský PavelAtletika TJ Lanškroun7700:27:247,54
31MB3619Němec RadekLitomyšl7700:27:267,13
32MJ4017Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:28:103,00
33MB4110Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:28:133,00
34MJ4335Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:28:303,00
35ME458Ráb PavelČ.Třebová5200:28:313,00
36MD469Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:533,00
37MC47167Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:553,00
38MD5024Bílý Zdeněk MK Pardubice5900:30:103,00
39MD51149Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:403,00
40MA52101Všetula IvoČeská Třebová9100:31:403,00
41MC5518Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:393,00
42MD56196Sedláček JiříPřelouč5800:35:053,00
43MD575Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:393,00
44ME586Šponar JosefSokol Žamberk4700:36:103,00
45ME5930Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:193,00
46ME6232Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18148Colburn KateřinaNew Boston USA8300:23:27107,61
2ZB24141Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:20100,28
3ZB2641Kozáková DenisaBK Náchod7900:25:2092,10
4ZD287Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:5787,09
5ZC304Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:3282,35
6ZC3727Krátká AnnaHvězda Pardubice 6900:27:3473,81
7ZB38143Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:27:4472,50
8ZD39200Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:4572,33
9ZC4223Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:1668,02
10ZB44144Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:3066,12
11ZB48165Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:29:0161,87
12ZA49150Šebková MartinaZa Jendu9200:29:4955,40
13ZC5325Cinková JitkaPardubice6800:31:4639,34
14ZD5426Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:4830,82
15ZD60164Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:543,00
16ZD6140Nechvílová MiroslavaChoceň6000:42:413,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód