Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

14.8.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 14.8.2022
  • zobrazeno již 411x
  • místo konání: Černovír
  • GPS: 49.9838778N, 16.4342922E

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
od 10:00 hodin (hlavní závod v 11:30 hodin)

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

Dospělí 50 Kč
Děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
smíšený povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.8.2021Černovírský kros98
16.8.2020Černovírský kros-
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2610

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8819
Borek Viktor0414
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Krupička Miroslav5313
Borek Petr7013
Jelínek Matěj4212
Borková Agáta0212
Mannlová Jana8012
Nemšák Miroslav6912
Jirásková Eva6412
Šafář Jaroslav5112
Nemšáková Anna0212
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4511
Vacek Martin6911
Keprtová Miloslava4811
Sejkorová Lenka6311
Krátká Anna6911
Bubeníček Jiří5110
Kubišta Oto5310
Vondra Vojtěch9810
Moravec Martin849
Šimůnek Jan039
Sadílek Ota469
Boháč Bonifác019
Frydrychová Eliška019
Stránský Aleš609
Nechvíl Petr919
Elčkner Lukáš019
Červ Miloslav509
Tomíšek Jindřich399
Vacarda Vladimír599
Brychta Jakub089
Řemínek Matěj868
Hruša Zdeněk468
Frydrych Bedřich038
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan498
Marhold Luboš778
Boháč Pankrác068
Sontáková Lenka918
Šebek Michal848
Bogdał Paweł768
Hrdinová Kateřina008
Šimůnek Jan827
Ducháček Bedřich597
Merta Jaroslav357
Dušková Lenka807
Horáček Michal757

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 80 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V0136Moravcová JohanaTJ Sokol Černovír1900:00:18-
2V0257Matyášová JuliePražanda1900:00:22-
3V035Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:23-
4V0454Šebek BořivojČeská Třebová2000:00:23-
5V059Vašinová BeataTJ Sokol Česká Třebová2000:00:24-
6V0631Felgr JanČernovír1900:00:26-
Předškoláci 4-5 let (trať 120 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1952Colburn OtaNew Boston1700:00:20-
2C11021Felgr ToníkČernovír1800:00:20-
3C11239Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:22-
4C11461Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:24-
Předškolačky 4-5 let (trať 120 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11130Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:22-
2D11358Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:22-
3D11547Lipenská KarolínaTJ Svitavy1800:00:25-
4D11648Přibylová ZojaTáta team1800:00:36-
Chlapci 6-7 let (trať 120 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2360Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:17-
2C2529Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:18-
3C2614Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:18-
Děvčata 6-7 let (trať 120 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2120Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:16-
2D2213Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:17-
3D2437Moravcová MarianaTJ Sokol Černovír1500:00:17-
4D2751Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:00:19-
5D2843Bothe Miriam-1600:00:19-
Nejmladší žáci I (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1912Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:21106,78
2M11427Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:2597,21
3M11542Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:2696,01
4M11753Colburn ČestmírNew Boston1400:01:2988,35
5M11840Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:3085,47
6M12059Hartman TomášKB Letohrad1400:01:4355,07
Nejmladší žákyně I (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11018Boháčová NelaLezník1400:01:22102,76
2Z11135Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:2399,59
3Z11249Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:01:2497,65
4Z1163Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:2886,95
5Z11926Berková KarolínaAtletika Žamberk1300:01:3863,11
Nejmladší žáci II (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2238Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:01:11107,38
2M2355Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:1596,99
3M2433Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:01:1595,63
4M264Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:01:1791,53
5M2811Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:2081,69
Nejmladší žákyně II (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2119Boháčová AdélaLezník1200:01:10112,16
2Z2534Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:01:1698,21
3Z2725Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:01:1989,62
4Z21344Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2475,67
Mladší žáci (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3210Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:01:52129,81
2M356Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:02:12100,61
3M3632Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:02:3269,58
Mladší žákyně (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3146Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:01:47114,65
2Z3341Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:01:55101,45
3Z348Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:02:0583,90
4Z3724Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:02:3433,70
5Z3845Nováková DenisaTJ Sokol Žamberk1000:02:4219,98
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4156Krištof JanAtletika Polička0700:03:48100,00
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4215Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:24110,64
2Z4322Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:4694,86
3Z4417Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4794,50
4Z4523Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:04:4794,43
Muži A 16-39 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl Team Ústí nad Orlicí8800:18:01106,27
2MA285Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:18:35100,18
3MA395Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:19:1293,55
4MA883Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:20:55122,17
5MA1059Boštík MatějSádek0500:21:06102,14
6MA1171Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:18100,26
7MA1273Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:3597,60
8MA16114Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:22:0961,83
9MA2057Čejka PavelDinosauři9000:22:2359,32
10MA21107Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:4954,66
11MA2388Šebek MichalČeská Třebová8400:22:5853,05
12MA28111Řemínek MatějAC Choceň8600:23:2548,21
13MA3076Flegr PetrČernovír8800:24:1339,61
14MA31112Švec MartinVK Choceň8700:24:1938,53
15MA3865Colburn PatrickNew Boston8700:25:4622,94
16MA41115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:26:0877,83
17MA4480Hraban JanVojtěch Kola0700:26:3151,34
Muži B 40-49 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB458Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:19:19110,16
2MB793Kyncl TomášHolice7400:20:4396,40
3MB9102Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:21:0193,45
4MB1464Lipenský MartinSvitavy8100:21:5085,42
5MB1787Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:22:1481,49
6MB2684Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:23:1471,66
7MB3463Pavlík LadislavVícedej8200:25:0952,83
Muži C 50-59 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC598Hejl RadekLetohrad7200:19:53105,81
2MC681Nemšák MiroslavSokol Černovír6900:19:54105,64
3MC1379Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:21:3988,55
4MC2477Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:22:5975,53
5MC2556Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:23:1073,74
6MC33108Kalousek JanMalšovice7100:25:0155,67
7MC42119Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:1743,30
8MC49116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5028,16
Muži D 60-69 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1894Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:21117,39
2MD35103Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:25:1593,69
3MD3975Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5088,92
4MD4382Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:26:2084,84
5MD4868Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:3275,03
6MD51105Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:0961,82
7MD53110Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:0338,13
Muži E 70 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3669Ráb PavelČeská Třebová5200:25:35122,20
2ME5091Bednář JosefPočáply5000:28:03105,06
3ME54109Šponar JosefSokol Žamberk4700:32:4272,74
4ME56118Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:0955,71
5ME5786Sadílek OtaRUNSPORT4600:42:533,00
Ženy A 16-34 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2289Holická MartinaBrno9300:22:55117,11
2ZA36117Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:3595,83
3ZA45113Tomášová BarboraTK Choceň9600:26:4187,05
4ZA47104Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:27:2481,33
5ZA5596Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:33:0835,58
Ženy B 35-44 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1566Colburn KateřinaNew Boston8300:21:52112,97
2ZB1961Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:22:22108,70
3ZB4054Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:25:5578,33
Ženy C 45 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2767Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:24123,29
2ZC2999Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:04108,61
3ZC32100Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:24105,96
4ZC467Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:26:5985,42
5ZC52101Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:29:3476,71
Trať 80 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V0136Moravcová JohanaTJ Sokol Černovír1900:00:18-
2V0257Matyášová JuliePražanda1900:00:22-
3V035Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:23-
4V0454Šebek BořivojČeská Třebová2000:00:23-
5V059Vašinová BeataTJ Sokol Česká Třebová2000:00:24-
6V0631Felgr JanČernovír1900:00:26-
Trať 120 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2120Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:16-
2D2213Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:17-
1C2360Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:17-
3D2437Moravcová MarianaTJ Sokol Černovír1500:00:17-
2C2529Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:18-
3C2614Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:18-
4D2751Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:00:19-
5D2843Bothe Miriam-1600:00:19-
1C1952Colburn OtaNew Boston1700:00:20-
2C11021Felgr ToníkČernovír1800:00:20-
1D11130Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:22-
3C11239Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:22-
2D11358Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:22-
4C11461Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:24-
3D11547Lipenská KarolínaTJ Svitavy1800:00:25-
4D11648Přibylová ZojaTáta team1800:00:36-
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2119Boháčová AdélaLezník1200:01:10112,16
1M2238Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:01:11107,38
2M2355Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:1596,99
3M2433Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:01:1595,63
2Z2534Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:01:1698,21
4M264Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:01:1791,53
3Z2725Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:01:1989,62
5M2811Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:2081,69
1M1912Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:21106,78
1Z11018Boháčová NelaLezník1400:01:22102,76
2Z11135Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:2399,59
3Z11249Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:01:2497,65
4Z21344Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2475,67
2M11427Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:2597,21
3M11542Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:2696,01
4Z1163Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:2886,95
4M11753Colburn ČestmírNew Boston1400:01:2988,35
5M11840Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:3085,47
5Z11926Berková KarolínaAtletika Žamberk1300:01:3863,11
6M12059Hartman TomášKB Letohrad1400:01:4355,07
Trať 600 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3146Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:01:47114,65
1M3210Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:01:52129,81
2Z3341Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:01:55101,45
3Z348Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:02:0583,90
2M356Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:02:12100,61
3M3632Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:02:3269,58
4Z3724Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:02:3433,70
5Z3845Nováková DenisaTJ Sokol Žamberk1000:02:4219,98
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4156Krištof JanAtletika Polička0700:03:48100,00
1Z4215Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:24110,64
2Z4322Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:4694,86
3Z4417Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4794,50
4Z4523Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:04:4794,43
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl Team Ústí nad Orlicí8800:18:01106,27
2MA285Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:18:35100,18
3MA395Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:19:1293,55
1MB458Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:19:19110,16
1MC598Hejl RadekLetohrad7200:19:53105,81
2MC681Nemšák MiroslavSokol Černovír6900:19:54105,64
2MB793Kyncl TomášHolice7400:20:4396,40
4MA883Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:20:55122,17
3MB9102Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:21:0193,45
5MA1059Boštík MatějSádek0500:21:06102,14
6MA1171Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:18100,26
7MA1273Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:3597,60
3MC1379Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:21:3988,55
4MB1464Lipenský MartinSvitavy8100:21:5085,42
1ZB1566Colburn KateřinaNew Boston8300:21:52112,97
8MA16114Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:22:0961,83
5MB1787Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:22:1481,49
1MD1894Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:21117,39
2ZB1961Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:22:22108,70
9MA2057Čejka PavelDinosauři9000:22:2359,32
10MA21107Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:4954,66
1ZA2289Holická MartinaBrno9300:22:55117,11
11MA2388Šebek MichalČeská Třebová8400:22:5853,05
4MC2477Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:22:5975,53
5MC2556Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:23:1073,74
6MB2684Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:23:1471,66
1ZC2767Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:24123,29
12MA28111Řemínek MatějAC Choceň8600:23:2548,21
2ZC2999Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:04108,61
13MA3076Flegr PetrČernovír8800:24:1339,61
14MA31112Švec MartinVK Choceň8700:24:1938,53
3ZC32100Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:24105,96
6MC33108Kalousek JanMalšovice7100:25:0155,67
7MB3463Pavlík LadislavVícedej8200:25:0952,83
2MD35103Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:25:1593,69
1ME3669Ráb PavelČeská Třebová5200:25:35122,20
2ZA36117Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:3595,83
15MA3865Colburn PatrickNew Boston8700:25:4622,94
3MD3975Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5088,92
3ZB4054Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:25:5578,33
16MA41115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:26:0877,83
7MC42119Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:1743,30
4MD4382Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:26:2084,84
17MA4480Hraban JanVojtěch Kola0700:26:3151,34
3ZA45113Tomášová BarboraTK Choceň9600:26:4187,05
4ZC467Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:26:5985,42
4ZA47104Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:27:2481,33
5MD4868Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:3275,03
8MC49116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5028,16
2ME5091Bednář JosefPočáply5000:28:03105,06
6MD51105Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:0961,82
5ZC52101Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:29:3476,71
7MD53110Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:0338,13
3ME54109Šponar JosefSokol Žamberk4700:32:4272,74
5ZA5596Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:33:0835,58
4ME56118Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:0955,71
5ME5786Sadílek OtaRUNSPORT4600:42:533,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl Team Ústí nad Orlicí8800:18:01106,27
2MA285Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:18:35100,18
3MA395Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:19:1293,55
4MB458Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:19:1992,29
5MC598Hejl RadekLetohrad7200:19:5386,20
6MC681Nemšák MiroslavSokol Černovír6900:19:5486,02
7MB793Kyncl TomášHolice7400:20:4377,24
8MA883Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:20:5575,09
9MB9102Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:21:0174,01
10MA1059Boštík MatějSádek0500:21:0673,12
11MA1171Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:1870,97
12MA1273Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:3567,92
13MC1379Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:21:3967,20
14MB1464Lipenský MartinSvitavy8100:21:5065,23
15MA16114Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:22:0961,83
16MB1787Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:22:1460,93
17MD1894Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:2159,68
18MA2057Čejka PavelDinosauři9000:22:2359,32
19MA21107Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:4954,66
20MA2388Šebek MichalČeská Třebová8400:22:5853,05
21MC2477Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:22:5952,87
22MC2556Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:23:1050,90
23MB2684Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:23:1450,18
24MA28111Řemínek MatějAC Choceň8600:23:2548,21
25MA3076Flegr PetrČernovír8800:24:1339,61
26MA31112Švec MartinVK Choceň8700:24:1938,53
27MC33108Kalousek JanMalšovice7100:25:0131,00
28MB3463Pavlík LadislavVícedej8200:25:0929,57
29MD35103Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:25:1528,49
30ME3669Ráb PavelČeská Třebová5200:25:3524,91
31MA3865Colburn PatrickNew Boston8700:25:4622,94
32MD3975Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5022,22
33MA41115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:26:0819,00
34MC42119Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:1717,38
35MD4382Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:26:2016,85
36MA4480Hraban JanVojtěch Kola0700:26:3114,87
37MD4868Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:323,94
38MC49116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:503,00
39ME5091Bednář JosefPočáply5000:28:033,00
40MD51105Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:093,00
41MD53110Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:033,00
42ME54109Šponar JosefSokol Žamberk4700:32:423,00
43ME56118Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:093,00
44ME5786Sadílek OtaRUNSPORT4600:42:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1566Colburn KateřinaNew Boston8300:21:52104,62
2ZB1961Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:22:22100,15
3ZA2289Holická MartinaBrno9300:22:5595,23
4ZC2767Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:2490,92
5ZC2999Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0484,96
6ZC32100Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:2481,98
7ZA36117Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:3571,41
8ZB4054Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:25:5568,43
9ZA45113Tomášová BarboraTK Choceň9600:26:4161,58
10ZC467Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:26:5958,90
11ZA47104Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:27:2455,17
12ZC52101Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:29:3435,82
13ZA5596Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:33:083,95

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód