Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

4.5.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 4.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Zvičina

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4176

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Karlík Michal6418
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Pešek Milan6017
Šimůnek Jan4917
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Vraštilová Miloslava5612
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Malý Jan7311
Kupka Martin8211
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Čeřovský Jakub8310
Flegl Vlastimil5310

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1457Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8401:02:5220
2MJ54131Šídlo MartinMlázovice8301:15:3719
3MJ93100Lelplt JiříGymnázium Hořice 01:30:5818
4MJ10995Ficker BohumilJiskra Horní Maršov 01:40:3517
5MJ11920Zajíček TomášLokomotiva Mlázovice9201:46:1816
Muži A (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:52:2030
2MA235Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:55:2029
3MA4112Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:56:3228
4MA5107Vagenknecht RomanNová Paka7500:56:5727
5MA613Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:57:2526
6MA771Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:58:3925
7MA1017Davídek DušanVrchlabí8101:00:5224
8MA1160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:4423
9MA1243Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:02:2722
10MA1688Čipera RadekSKI Radvanice6401:03:5921
11MA1887Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7301:04:4720
12MA2084Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8001:05:3619
13MA22108Kopal JanSK Lob Nová Paka7801:05:4818
14MA26105Bolehovský PavelKER TEAM7101:06:3617
15MA299Hochman FilipMercy Praha7301:07:3716
16MA3316Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:09:5615
17MA34129Šídlo VlastimilMlázovice 01:10:1614
18MA3639Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:10:5613
19MA37127Vávra MartinJiskra Hořice6301:11:1312
20MA3824Martin TomášValteřice8001:11:4811
21MA3998Lelplt JiříTriatlon Milovice 01:12:0210
22MA45125Bíško JiříJičín6401:13:389
23MA46110Kubíček MichalValdice7301:14:158
24MA48126Vávra RadekJiskra Hořice6301:14:367
25MA5278Havlíček IvoLánov6601:14:596
26MA61119Šorm MiroslavŠárovcova Lhota 01:16:495
27MA6554Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:084
28MA67133Kraus AlešŠtikov7201:18:103
29MA70113Bubák PřemyslLibáň 01:19:182
30MA7176Novotný PetrCarla Dvůr Králové nad Labem6401:19:411
31MA725Bruckner PetrStrana přátel všeho pití7701:19:460
32MA732Šulc JanTeves Continental Jičín7001:20:000
33MA75136Havíř JosefChýnice6701:21:260
34MA7982Kutnar VladmírMlázovice8201:24:460
35MA8114Pilař JiříNová Paka 01:25:510
36MA84140Šandera MartinJičín7601:27:140
37MA8551Keclík PetrTikov7001:27:160
38MA87123Turek JaroslavMlázovice 01:28:470
39MA9015Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:29:470
40MA9210Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:30:300
41MA9581Trnka JiříŠárovcova Lhota7601:31:130
42MA9641Střelka HynekHaD Elektronika Čelákovice6801:31:140
43MA98115David PavelJaroměř7201:32:520
44MA10225Šabata JosefTJ Lovosice6801:34:240
45MA11280Beránek MiroslavŠárovcova Lhota 01:42:340
46MA113134Satranský MichalŠtikov 01:42:530
47MA1167Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:43:330
48MA117121Masopust JosefMlázovice 01:45:030
49MA12042Kobrle JaromírTJ Jiskra Týn nad Vltavou 01:46:530
50MA12228Hanuš PavelOB START Náchod6501:50:330
51MA1253Maixnar MiroslavPraha7701:53:130
52MA1264Aster ZdeněkSemily7601:53:140
Muži B (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB330Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:5720
2MB869Čechal JaroslavTS Letohrad6100:59:0919
3MB958Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:59:5518
4MB1545Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:03:3717
5MB17139Plašil MilanJičín5901:04:0016
6MB1985Vanta JosefTC Dobruška6201:05:0915
7MB2174Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:05:4014
8MB2372Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:05:5013
9MB2440Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:06:0312
10MB2890Slabý JosefSedlec - Prčice6101:06:4111
11MB3189Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:09:3910
12MB3296Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:09:519
13MB35101Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:10:338
14MB4218Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:13:027
15MB43103Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:13:176
16MB4719Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:14:265
17MB4983Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5701:14:414
18MB51102Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:14:493
19MB5956Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:16:082
20MB62106Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:17:211
21MB6623Flegl VlastimilBrtev5301:18:090
22MB9129Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:30:230
23MB94130Svatoň JiříHořice8501:30:590
Muži C (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:4420
2MC2546Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:3419
3MC44132Kadavý JanJablonec nad Jizerou4701:13:2418
4MC50109Bílek VratislavTJ Butoves4801:14:4417
5MC5336Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:15:0116
6MC5591Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:5515
7MC5734Mach LadislavLužany4701:16:0014
8MC6099Honzák JiříJičín5001:16:1513
9MC6470Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:18:0612
10MC77128Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:22:1811
11MC78137Tučný JanMK Pardubice4701:23:5110
12MC8261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:26:069
13MC8393Kober JosefTW STAV Vrchlabí5001:27:138
14MC88124Synek IvanSokol Valdice5001:28:497
15MC10173Linhart MilošAC Náchod4401:34:016
16MC103120Groh StanislavVrchlabí4601:34:585
17MC10592Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:37:024
18MC10632Horčička VratislavJičín4901:37:413
19MC110111Čepelka OldřichTima Liberec4801:40:412
20MC118122Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:45:571
Muži D (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2786Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:4010
2MD4163Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:159
3MD5677Šteinc LudvíkVrchlabí4101:15:588
4MD6979Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:19:107
5MD8997Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:29:016
6MD10821Čeřovský JosefChoteč4101:38:495
7MD12467Domanský IvoAVC Praha3801:52:314
Muži E (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10764Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:37:5110
2ME11565Cupánek JosefSK Přerov2601:43:289
3ME12166Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:49:368
Juniorky (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ11159Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:41:4110
Ženy A (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30138Kuncová BarboraSlovan Liberec8201:07:4710
2ZA40116Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:12:149
3ZA8038Ouřecká RenátaPardubice7001:25:048
4ZA8647Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:28:437
5ZA98135Burešová MonikaAC Nová Paka7701:32:526
6ZA1008Bejrová PetraStrana přátel všeho pití 01:33:385
7ZA104114Militká AlenaAtletika Nová Paka 01:35:574
8ZA12752Dohnalová LenkaŠárovcova Lhota7902:09:523
Ženy B (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5868Paulů BlankaVrchlabí5401:16:0510
2ZB68117Martinová EvaSokol Valteřice5801:18:389
3ZB9750Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:428
4ZB114104Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:43:207
5ZB12331Hanušová JitkaOB START Náchod 01:50:346
Ženy C (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF63118Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:17:4310
2ŽF7437Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:20:389
3ŽF7655Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:22:178
Trať 13,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:52:2030
2MA235Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:55:2029
1MB330Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:5720
3MA4112Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:56:3228
4MA5107Vagenknecht RomanNová Paka7500:56:5727
5MA613Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:57:2526
6MA771Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:58:3925
2MB869Čechal JaroslavTS Letohrad6100:59:0919
3MB958Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:59:5518
7MA1017Davídek DušanVrchlabí8101:00:5224
8MA1160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:4423
9MA1243Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:02:2722
1MC1394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:4420
1MJ1457Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8401:02:5220
4MB1545Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:03:3717
10MA1688Čipera RadekSKI Radvanice6401:03:5921
5MB17139Plašil MilanJičín5901:04:0016
11MA1887Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7301:04:4720
6MB1985Vanta JosefTC Dobruška6201:05:0915
12MA2084Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8001:05:3619
7MB2174Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:05:4014
13MA22108Kopal JanSK Lob Nová Paka7801:05:4818
8MB2372Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:05:5013
9MB2440Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:06:0312
2MC2546Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:3419
14MA26105Bolehovský PavelKER TEAM7101:06:3617
1MD2786Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:4010
10MB2890Slabý JosefSedlec - Prčice6101:06:4111
15MA299Hochman FilipMercy Praha7301:07:3716
1ZA30138Kuncová BarboraSlovan Liberec8201:07:4710
11MB3189Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:09:3910
12MB3296Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:09:519
16MA3316Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:09:5615
17MA34129Šídlo VlastimilMlázovice 01:10:1614
13MB35101Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:10:338
18MA3639Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:10:5613
19MA37127Vávra MartinJiskra Hořice6301:11:1312
20MA3824Martin TomášValteřice8001:11:4811
21MA3998Lelplt JiříTriatlon Milovice 01:12:0210
2ZA40116Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:12:149
2MD4163Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:159
14MB4218Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:13:027
15MB43103Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:13:176
3MC44132Kadavý JanJablonec nad Jizerou4701:13:2418
22MA45125Bíško JiříJičín6401:13:389
23MA46110Kubíček MichalValdice7301:14:158
16MB4719Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:14:265
24MA48126Vávra RadekJiskra Hořice6301:14:367
17MB4983Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5701:14:414
4MC50109Bílek VratislavTJ Butoves4801:14:4417
18MB51102Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:14:493
25MA5278Havlíček IvoLánov6601:14:596
5MC5336Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:15:0116
2MJ54131Šídlo MartinMlázovice8301:15:3719
6MC5591Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:5515
3MD5677Šteinc LudvíkVrchlabí4101:15:588
7MC5734Mach LadislavLužany4701:16:0014
1ZB5868Paulů BlankaVrchlabí5401:16:0510
19MB5956Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:16:082
8MC6099Honzák JiříJičín5001:16:1513
26MA61119Šorm MiroslavŠárovcova Lhota 01:16:495
20MB62106Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:17:211
1ŽF63118Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:17:4310
9MC6470Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:18:0612
27MA6554Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:084
21MB6623Flegl VlastimilBrtev5301:18:090
28MA67133Kraus AlešŠtikov7201:18:103
2ZB68117Martinová EvaSokol Valteřice5801:18:389
4MD6979Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:19:107
29MA70113Bubák PřemyslLibáň 01:19:182
30MA7176Novotný PetrCarla Dvůr Králové nad Labem6401:19:411
31MA725Bruckner PetrStrana přátel všeho pití7701:19:460
32MA732Šulc JanTeves Continental Jičín7001:20:000
2ŽF7437Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:20:389
33MA75136Havíř JosefChýnice6701:21:260
3ŽF7655Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:22:178
10MC77128Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:22:1811
11MC78137Tučný JanMK Pardubice4701:23:5110
34MA7982Kutnar VladmírMlázovice8201:24:460
3ZA8038Ouřecká RenátaPardubice7001:25:048
35MA8114Pilař JiříNová Paka 01:25:510
12MC8261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:26:069
13MC8393Kober JosefTW STAV Vrchlabí5001:27:138
36MA84140Šandera MartinJičín7601:27:140
37MA8551Keclík PetrTikov7001:27:160
4ZA8647Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:28:437
38MA87123Turek JaroslavMlázovice 01:28:470
14MC88124Synek IvanSokol Valdice5001:28:497
5MD8997Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:29:016
39MA9015Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:29:470
22MB9129Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:30:230
40MA9210Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:30:300
3MJ93100Lelplt JiříGymnázium Hořice 01:30:5818
23MB94130Svatoň JiříHořice8501:30:590
41MA9581Trnka JiříŠárovcova Lhota7601:31:130
42MA9641Střelka HynekHaD Elektronika Čelákovice6801:31:140
3ZB9750Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:428
43MA98115David PavelJaroměř7201:32:520
5ZA98135Burešová MonikaAC Nová Paka7701:32:526
6ZA1008Bejrová PetraStrana přátel všeho pití 01:33:385
15MC10173Linhart MilošAC Náchod4401:34:016
44MA10225Šabata JosefTJ Lovosice6801:34:240
16MC103120Groh StanislavVrchlabí4601:34:585
7ZA104114Militká AlenaAtletika Nová Paka 01:35:574
17MC10592Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:37:024
18MC10632Horčička VratislavJičín4901:37:413
1ME10764Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:37:5110
6MD10821Čeřovský JosefChoteč4101:38:495
4MJ10995Ficker BohumilJiskra Horní Maršov 01:40:3517
19MC110111Čepelka OldřichTima Liberec4801:40:412
1ŽJ11159Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:41:4110
45MA11280Beránek MiroslavŠárovcova Lhota 01:42:340
46MA113134Satranský MichalŠtikov 01:42:530
4ZB114104Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:43:207
2ME11565Cupánek JosefSK Přerov2601:43:289
47MA1167Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:43:330
48MA117121Masopust JosefMlázovice 01:45:030
20MC118122Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:45:571
5MJ11920Zajíček TomášLokomotiva Mlázovice9201:46:1816
49MA12042Kobrle JaromírTJ Jiskra Týn nad Vltavou 01:46:530
3ME12166Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:49:368
50MA12228Hanuš PavelOB START Náchod6501:50:330
5ZB12331Hanušová JitkaOB START Náchod 01:50:346
7MD12467Domanský IvoAVC Praha3801:52:314
51MA1253Maixnar MiroslavPraha7701:53:130
52MA1264Aster ZdeněkSemily7601:53:140
8ZA12752Dohnalová LenkaŠárovcova Lhota7902:09:523

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 73%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 65%
Vyhlášení výsledků: 68%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 78%
Celkový dojem ze závodu: 78%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
76%

Názory na závod

Velice těžký závod ale pěkný trochu nejasný termín přihlášek přez internet nebyl uveden na propozicích ale až v přihlášce
simunek
Bylo to moc fajn!
josef_pomikalek
Je to starý a krásný běh. Můj dojem ovlivnilo značně občerstvení. Při takovém počasí by měla být obyčejná voda na trati na více místech. Čaj v cíli byl nepoživatelný !!! A opět tam chyběla obyčejná pramenitá voda (nemusí být kupovaná).
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód