Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2022, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2022
  • zobrazeno již 632x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F – BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Polička – lesopark Liboháj
11:00 hodin

Přihlášky

10:00 – 10:45 hodin v místě startu

Startovné

100 Kč

Popis tratě

6 km / trať vede po cestách a pěšinách v lesoparku Liboháj

Ceny pro vítěze

Pro první tři nejlepší muže a tři nejlepší ženy v jednotlivých kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel.: 602 711 778

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:35109,30
2MA233Havlík LukášHvězda Pardubice0400:19:45107,68
3MA349Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:23102,48
4MA420Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:20:4199,57
5MA51Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:5197,95
6MA1131Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:1783,01
7MA149Očenáš JakubAK Iscarex Česká Třebová0500:22:3180,74
8MA1662Krištof JanAtletika Polička0700:22:5177,50
9MA1819Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:1573,60
10MA1925Šebek MichalČeská Třebová8400:23:4569,85
11MA2146Šafář SamuelAtletika Polička0700:23:5467,27
12MA254Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:1554,12
13MA2944Simon JakubPolička0000:25:4151,12
14MA3159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:25:5647,47
15MA3230Švec MartinVK Choceň8700:26:0048,05
16MA4150Kovář RadimOB Česká Třebová0500:27:0935,62
17MA4838Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:29:4911,06
18MA4957Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:29:579,77
19MA5363Krištof VojtěchAtletika Polička1200:31:043,00
20MA6123Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:35:403,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB617Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:03103,32
2MB715Kyncl TomášHolice7400:21:3099,12
3MB865Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4097,56
4MB93Šimek PetrŘetůvka7700:21:4896,31
5MB1021Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:22:0094,45
6MB1261Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:1991,49
7MB1340Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:22:2790,24
8MB1764Beneš MilanAtletika Polička7800:23:0684,17
9MB2053Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:23:4977,47
10MB2639Němec RadekLitomyšl7700:25:1963,46
11MB2751Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3860,50
12MB4245Klusoň OldřichDannyho smečka8000:27:2244,30
13MB5616Jeřábek JiříHolice7400:32:033,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC236Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:24:27105,09
2MC2447Bujok TomaszLibchavy7000:25:1099,38
3MC2843Simon PetrPolička7200:25:3995,53
4MC3435Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:26:1191,28
5MC3754Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:2389,68
6MC5060Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:1059,52
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1526Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:42114,36
2MD2248Kakač MiroslavChlumětín5500:24:24100,45
3MD3532Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:1685,19
4MD3856Zourek PavelFryšava6000:26:2583,96
5MD4037Sláma RichardPBV MTB Team Brno6200:26:5280,28
6MD448Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:5871,29
7MD5513Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:5638,85
8MD5855Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:33:3525,35
9MD6236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:49123,49
10MD6314Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:2176,51
Ženy A 34 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3012Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:25:48121,42
2ZA4510Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:28:16104,35
3ZA4724Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:29:48110,36
4ZA5142Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:30:34105,48
5ZA5722Bericová DanielaAtletika Žamberk0800:32:3774,24
6ZA597Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:33:5584,16
7ZA602Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:34:1282,36
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3334Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:06100,00
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3652Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:26:18104,34
2ZC3941Dvořáková AdélaBystré7600:26:26103,35
3ZC4329Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:5592,31
4ZC465Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:28:5085,49
5ZC5228Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:57100,00
6ZC5427Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:31:2566,27
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:35109,30
2MA233Havlík LukášHvězda Pardubice0400:19:45107,68
3MA349Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:23102,48
4MA420Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:20:4199,57
5MA51Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:5197,95
1MB617Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:03103,32
2MB715Kyncl TomášHolice7400:21:3099,12
3MB865Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4097,56
4MB93Šimek PetrŘetůvka7700:21:4896,31
5MB1021Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:22:0094,45
6MA1131Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:1783,01
6MB1261Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:1991,49
7MB1340Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:22:2790,24
7MA149Očenáš JakubAK Iscarex Česká Třebová0500:22:3180,74
1MD1526Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:42114,36
8MA1662Krištof JanAtletika Polička0700:22:5177,50
8MB1764Beneš MilanAtletika Polička7800:23:0684,17
9MA1819Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:1573,60
10MA1925Šebek MichalČeská Třebová8400:23:4569,85
9MB2053Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:23:4977,47
11MA2146Šafář SamuelAtletika Polička0700:23:5467,27
2MD2248Kakač MiroslavChlumětín5500:24:24100,45
1MC236Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:24:27105,09
2MC2447Bujok TomaszLibchavy7000:25:1099,38
12MA254Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:1554,12
10MB2639Němec RadekLitomyšl7700:25:1963,46
11MB2751Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3860,50
3MC2843Simon PetrPolička7200:25:3995,53
13MA2944Simon JakubPolička0000:25:4151,12
1ZA3012Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:25:48121,42
14MA3159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:25:5647,47
15MA3230Švec MartinVK Choceň8700:26:0048,05
1ZB3334Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:06100,00
4MC3435Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:26:1191,28
3MD3532Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:1685,19
1ZC3652Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:26:18104,34
5MC3754Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:2389,68
4MD3856Zourek PavelFryšava6000:26:2583,96
2ZC3941Dvořáková AdélaBystré7600:26:26103,35
5MD4037Sláma RichardPBV MTB Team Brno6200:26:5280,28
16MA4150Kovář RadimOB Česká Třebová0500:27:0935,62
12MB4245Klusoň OldřichDannyho smečka8000:27:2244,30
3ZC4329Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:5592,31
6MD448Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:5871,29
2ZA4510Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:28:16104,35
4ZC465Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:28:5085,49
3ZA4724Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:29:48110,36
17MA4838Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:29:4911,06
18MA4957Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:29:579,77
6MC5060Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:1059,52
4ZA5142Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:30:34105,48
5ZC5228Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:57100,00
19MA5363Krištof VojtěchAtletika Polička1200:31:043,00
6ZC5427Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:31:2566,27
7MD5513Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:5638,85
13MB5616Jeřábek JiříHolice7400:32:033,00
5ZA5722Bericová DanielaAtletika Žamberk0800:32:3774,24
8MD5855Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:33:3525,35
6ZA597Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:33:5584,16
7ZA602Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:34:1282,36
20MA6123Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:35:403,00
9MD6236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:49123,49
10MD6314Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:2176,51
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:35103,24
2MA233Havlík LukášHvězda Pardubice0400:19:45101,56
3MA349Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:2395,20
4MA420Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:20:4192,19
5MA51Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:5190,51
6MB617Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:0388,50
7MB715Kyncl TomášHolice7400:21:3083,98
8MB865Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4082,31
9MB93Šimek PetrŘetůvka7700:21:4880,97
10MB1021Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:22:0078,96
11MA1131Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:1776,11
12MB1261Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:1975,77
13MB1340Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:22:2774,43
14MA149Očenáš JakubAK Iscarex Česká Třebová0500:22:3173,77
15MD1526Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:4271,92
16MA1662Krištof JanAtletika Polička0700:22:5170,42
17MB1764Beneš MilanAtletika Polička7800:23:0667,90
18MA1819Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:23:1566,40
19MA1925Šebek MichalČeská Třebová8400:23:4561,37
20MB2053Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:23:4960,70
21MA2146Šafář SamuelAtletika Polička0700:23:5459,87
22MD2248Kakač MiroslavChlumětín5500:24:2454,84
23MC236Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:24:2754,34
24MC2447Bujok TomaszLibchavy7000:25:1047,14
25MA254Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:1546,30
26MB2639Němec RadekLitomyšl7700:25:1945,63
27MB2751Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3842,45
28MC2843Simon PetrPolička7200:25:3942,28
29MA2944Simon JakubPolička0000:25:4141,95
30MA3159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:25:5639,44
31MA3230Švec MartinVK Choceň8700:26:0038,77
32MC3435Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:26:1136,92
33MD3532Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:1636,09
34MC3754Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:2334,91
35MD3856Zourek PavelFryšava6000:26:2534,58
36MD4037Sláma RichardPBV MTB Team Brno6200:26:5230,06
37MA4150Kovář RadimOB Česká Třebová0500:27:0927,21
38MB4245Klusoň OldřichDannyho smečka8000:27:2225,03
39MD448Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:5819,01
40MA4838Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:29:493,00
41MA4957Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:29:573,00
42MC5060Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:103,00
43MA5363Krištof VojtěchAtletika Polička1200:31:043,00
44MD5513Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:563,00
45MB5616Jeřábek JiříHolice7400:32:033,00
46MD5855Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:33:353,00
47MA6123Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:35:403,00
48MD6236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:493,00
49MD6314Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3012Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:25:48102,05
2ZB3334Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:0699,74
3ZC3652Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:26:1898,21
4ZC3941Dvořáková AdélaBystré7600:26:2697,19
5ZC4329Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:5585,81
6ZA4510Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:28:1683,12
7ZC465Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:28:5078,77
8ZA4724Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:29:4871,36
9ZA5142Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:30:3465,47
10ZC5228Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:5762,53
11ZC5427Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:31:2558,95
12ZA5722Bericová DanielaAtletika Žamberk0800:32:3749,74
13ZA597Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:33:5539,77
14ZA602Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:34:1237,60

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód