Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

23.4.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 23.4.2022
  • zobrazeno již 543x
  • místo konání: Česká Třebová, park Javorka
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: AK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, park Javorka, GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
od 9:30 hodin

Přihlášky

Registrovat do závodu se lze předem prostřednictvím on-line formuláře dostupném na www.akiscarex.cz/zavody/beh-javorkou/ za zvýhodněné startovné. Ukončení on-line registrace je 21. dubna 2022 ve 12:00 hod. Prezentace nebo přihlášení v den závodu je ve stanu u Hudebního pavilonu od 8:30 do 11:00 hodin, uzávěrka přihlášek vždy 15 minut před startem kategorie! Štafety se přihlašují pouze na místě v den závodu. Při přihlášení na místě je nutné odevzdat vyplněný a podepsaný přihlašovací lístek. Závodníci dětských a mládežnických kategorií mohou startovat pouze v příslušné kategorii. Účast v týmové štafetě je bez omezení.

Startovné

Kategorie dospělých pro předem přihlášené 100 Kč a pro přihlášené na místě 150 Kč. Dětské kategorie pro předem přihlášené 25 Kč a pro přihlášené na místě 50 Kč. Týmová štafeta 50 Kč.

Popis tratě

Trať závodu je okruhová a vede po zpevněných parkových cestách s dlážděným nebo mlatovým povrchem. Profil je zvlněný, střídá se mírné stoupání a klesání. Na okruhu je řada zatáček. Použití treter není možné.

Ceny pro vítěze

V kategoriích dětí a mládeže proběhne vyhlášení výsledků v 10:50 hodin.
Věcnou cenu, diplom a medaili obdrží závodníci na 1. – 3. místě.
Vyhlášení výsledků hlavního závodu proběhne po skončení týmové štafety v cca 12:30 hodin. V jednotlivých kategoriích věcnou cenu obdrží závodníci na 1. – 3. místě. Finanční cenu obdrží prvních 5 závodníků v absolutním pořadí mužů a žen. V týmových štafetách bude vyhlášeno pět nejrychlejších štafet. Oceněna bude také závodnice, respektive závodník, který překoná traťový rekord.
Rozdělení finančních cen:
Ženy a muži v celkovém pořadí 600, 500, 400, 300, 200 Kč
Prémie za traťový rekord 500 Kč
Při neúčasti závodníka na vyhlášení cena propadá ve prospěch pořadatele.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

K převlékání, lze využít vyhrazený prostor v označených stanech. Za odložené věci pořadatelé neručí. Toalety jsou k dispozici v restauraci Javorka.

Kontakt
Aleš Stránský
Tel.: 724 213 134

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.akiscarex.cz/zavody/beh-javorkou/

E-mailová adresa

akiscarex@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2021Běh Javorkou-
18.4.2020Běh Javorkou-
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 5381

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6922
Hübl Radek8821
Keprtová Miloslava4821
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9817
Horáček Michal7516
Sadílek Ota4616
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Borek Viktor0414
Matyášová Jana6514
Borek Petr7014
Kalous Petr7714
Stránská Michaela9714
Bielčik Jindřich4013
Záveský Filip9313
Borková Agáta0213
Šimůnek Jan0313
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Gregora Filip0212
Razým Jan5712
Mannlová Jana8012
Dušková Lenka8012
Sontáková Lenka9112
Ducháček Bedřich5912
Dostál Ladislav5611
Klášterecký Tomáš8111
Nechvílová Miroslava6011
Pilgr Luděk7611
Čechal Jaroslav6111
Černá Kristýna9311
Smolák Petr9411
Vytlačilová Lenka8411
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Valérie9311
Kebrle Milan7511
Hofmanová Veronika7810
Klaclová Šárka9310
Burešová Markéta0410
Smoláková Alexandra9810
Sejkorová Lenka6310
Šafář Jaroslav5110
Jirásková Bára9110
Vinduška Petr9310
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Friš Jan9510
Neruda Miroslav5610

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12162Borek Nikolas MŠ Vinohrady1700:00:45-
2C13218Ludwig AdrianAtletika Dlouhá Třebová1700:00:46-
3C14185Škeřík Vojta-1700:00:47-
4C16243Tázlar Filip-1800:00:53-
5C17176Očenáš Matěj-1700:00:54-
6C18244Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:01-
7C110246Tucoglidis Filip-1700:01:02-
8C111219Vetchý MikulášTJ Lanškroun1900:01:06-
9C112153Jasanský Tomáš-1800:01:16-
-C1-175Poláček Vojtěch Pardubice18DNF-
-C1-233Petráž RadimČeská Třebová18DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11196Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:44-
2D15202Helbichová Laura-1700:00:51-
3D19125Červová SáraAtletika Polička1800:01:01-
4D113159Bučková Dorota-1800:01:16-
5D114215Koutná Zora-1900:01:19-
6D115211Bártová Kristýna-1800:01:23-
Chlapci 6-7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21114Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:24-
2C23149Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:26-
3C25204Ducháček MikešŘetová1600:01:27-
4C26148Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:28-
5C28172Stránský Filip -1500:01:32-
6C211195Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:35-
7C212179Malina LukášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:40-
8C214178Rudolf TobiášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:40-
9C215220Marek Alex-1500:01:43-
10C218226Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:01:48-
11C219194Čázar VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:50-
12C220192Hájek MarekAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:53-
13C221193Hájek MichalAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:54-
14C222184Knápek Čeněk-1600:01:55-
15C223163Balcar Sebastian Orel1600:02:06-
16C225216Koutný TobiášČeská Třebová1600:02:11-
Děvčata 6-7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22139Nováčková Kateřina AC Choceň, spolek1500:01:25-
2D24173Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:26-
3D27154Vosecká Anna Marie Atletika Český Brod1600:01:29-
4D29171Zemková Ema -1500:01:33-
5D210217Ludwigová JustínaAtletika Dlouhá Třebová1500:01:35-
6D213199Beranová LucieAtletika Lanškroun1600:01:40-
7D216210Bártová Kateřina-1500:01:44-
8D217231Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:44-
9D224208Haniková Stela-1600:02:07-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11131Čejka FrantišekAC Choceň1300:01:30111,13
2M16111Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3894,77
3M17145Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:3894,10
4M18181Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3991,33
5M112160Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4187,36
6M113112Mňuk Dominik AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4186,77
7M117183Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4677,60
8M118190Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:4676,46
9M120138Sloupenský Michal AC Choceň, spolek1400:01:4775,61
10M123198Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:4774,30
11M124130Hrnčíř David AC Choceň, spolek1300:01:4873,50
12M131227Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:5459,24
13M132234Petráž JiříČeská Třebová1400:01:5656,00
14M135189Šimek DanielAC Chcoceň1400:01:5851,31
15M137188Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:02:0047,42
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12135Kynštová Anna AC Choceň, spolek1400:01:34102,93
2Z13165Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:3599,30
3Z14232Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3697,77
4Z15151Váchová AdélaKB Letohrad1300:01:3795,47
5Z19158Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:4089,99
6Z110147Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:4089,19
7Z111186Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4188,13
8Z114177Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4286,25
9Z115170Boháčová NelaPolička1400:01:4384,05
10Z116113Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4382,63
11Z119133Bezdíčková Ema AC Choceň, spolek1400:01:4775,85
12Z121222Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:4775,19
13Z122207Haniková Ema-1300:01:4774,18
14Z125201Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:4872,74
15Z126169Břoušková Barbora Březová nad Svitavou DDM Česká Třebová1400:01:4872,06
16Z127168Hašková Zuzana -1300:01:4971,30
17Z128180Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4970,43
18Z129134Bartoňová Simona AC Choceň, spolek1400:01:5362,63
19Z130191Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:5459,78
20Z133136Klimešová Viktorie AC Choceň, spolek1400:01:5654,76
21Z134146Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:5851,40
22Z136137Pirklová Anna AC Choceň, spolek1400:01:5949,35
23Z138132Meiselová Alžběta AC Choceň, spolek1400:02:0243,73
24Z139200Beranová TerezaAtletika Lanškroun1300:02:0242,61
25Z140225Dadalka MarigaAK ISCAREX Česká Třebová1300:02:0635,16
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21129Kynšt VáclavAC Choceň1200:03:24101,62
2M22224Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:2699,77
3M23107Mňuk Radek AK ISCAREX Česká Třebová1100:03:2798,61
4M24161Lengál Štěpán FK Česká Třebová1200:03:2996,90
5M26197Kašpar DavidFK Česká Třebová1200:03:3591,05
6M28150Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:03:3887,92
7M210230Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:3986,95
8M211166Břoušek PatrikBřezová nad Svitavou1200:03:4680,22
9M215109Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:03:5769,39
10M217124Chovanec MichalAC Choceň, spolek1100:04:0561,99
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25167Boháčová AdélaPolička1200:03:33102,92
2Z27155Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3799,36
3Z29214Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:3997,72
4Z212164Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4988,80
5Z213228Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:03:5186,25
6Z214122Šplíchalová TerezaAC Choceň, spolek1100:03:5583,01
7Z216128Kollerová RozárieAC Choceň, spolek1200:04:0276,82
8Z218212Hašková Barbora-1100:04:0970,30
9Z219123Hornyáková KarlaAC Choceň, spolek1100:04:1167,72
10Z220108Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:1366,67
11Z221235Spisar Emma-1200:04:1960,83
12Z222221Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:04:2257,61
13Z223187Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2456,20
14Z224144Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:2554,65
15Z225110Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:04:2951,04
16Z226127Fikejzová Natálie AC Choceň, spolek1200:06:063,00
17Z227126Zábranská TheaAC Choceň, spolek1200:06:073,00
-Z2-121Novotná Sofia Claudia AC Choceň, spolek11DNF-
Mladší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31205Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:08101,40
2M32102Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:04:09100,87
3M33141Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1397,72
4M34104Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:2290,55
5M311182Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4968,78
6M315248Lohrer Adrian-0900:04:5365,56
7M327240Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:4027,47
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36152Lipenská Kristýna TJ Svitavy, z.s.0900:04:24112,95
2Z313159Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:04:5193,78
3Z314106Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:5293,27
4Z318103Rybková ŽanetaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:5988,26
5Z319142Mitvalská Bára TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:05:0087,46
6Z320203Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0484,48
7Z321120Švecová Tereza AC Choceň, spolek1000:05:0584,12
8Z323157Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:05:0683,19
9Z324119Hanušová Aneta AC Choceň, spolek1000:05:0981,18
10Z325143Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1179,30
11Z326105Rybová Amálie AK ISCAREX Česká Třebová1000:05:1675,97
Starší žáci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41237Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:08:07106,17
2M44206Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:08:3097,13
3M45223Krištof JanAtletika Polička0700:08:3196,70
4M46116Klas Štěpán AC Choceň, spolek0700:08:3395,89
5M47239Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:08:4192,66
6M49115Klas Šimon AC Choceň, spolek0700:08:5686,38
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45242Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:22104,07
2Z48117Holingrová NatálieAC Choceň0800:04:27100,28
3Z49229Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:3395,65
4Z412140Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:04:5083,01
5Z416118Spoustová AnetaAC Choceň0800:04:5480,37
Dorostenci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52213Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:08:22103,64
2M53247Štantejský MatějAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:28101,21
3M58241Hurych AdamVencl team Ústí nad Orlicí0600:08:4495,15
4M510245Hájek DominikVencl tým UO0600:09:0686,45
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5733Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:04:25111,34
2Z510236Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:40100,38
3Z517209Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:04:5788,28
4Z522101Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:05:0582,61
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:20:18120,00
2MJ1040Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:24101,37
3MJ1910Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:24:5778,64
4MJ4451Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:0723,99
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ24238Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:26:26107,77
2ZJ3330Dvořáková Ema Česká Třebová0400:28:3492,23
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:36111,02
2MA332Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:5298,92
3MA453Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:4790,06
4MA53Nechvíl Petr AC Choceň9100:21:5688,56
5MA67Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:0087,85
6MA128Lakota Antonín AC Choceň9500:23:0577,41
7MA149Hájek Martin3D Fitness RT0100:23:3972,06
8MA1734Červ JakubAtletika Polička8900:24:3463,18
9MA1827Kochánek Petr Spartak Brandýs nad Orlicí8700:24:5459,94
10MA2235Šebek MichalČeská Třebová8400:25:3952,75
11MA3416Lesák Jakub OB Žamberk9600:28:5720,94
12MA5226Schönbaum Lukáš -8700:37:023,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB76Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:22:04104,42
2MB811Vetchý RadimLanškroun7500:22:13103,08
3MB1357Šutera JosefAtletika Polička7900:23:2592,50
4MB1537Lipenský Martin-8100:24:0886,13
5MB1624Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:24:2084,23
6MB2122Němec Radek-7700:25:2075,45
7MB2845Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3655,34
8MB3615Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:29:0342,52
9MB3920Lesák František -7500:30:1531,89
10MB4047Klusoň OldřichDannyho smečka8000:30:1531,84
11MB4138Steklý Petr-7400:30:4128,02
12MB4648Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:33:204,49
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC115Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:45116,47
2MC2031Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:25:0497,68
3MC2512Bockaj Carlos SRTG CESKA TREBOVA7200:26:3285,86
4MC2741Kalousek JanMalšovice7100:27:1080,83
5MC4750Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:4527,70
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2656Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:26:45106,13
2MD3039Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:5198,16
3MD3242Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:28:1195,71
4MD4214Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:30:5376,09
5MD5117Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:3634,64
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4844Leszkow PetrMK Hlinsko4400:34:35110,65
2ME5443Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:2989,35
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA91Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:22:22148,80
2ZA4529Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:31:1288,96
3ZA4955Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:35:0962,24
4ZA5054Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:5157,59
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3152Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:27:55107,40
2ZB3559Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:29:0299,72
3ZB3823Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:30:0292,88
4ZB5325Schönbaumová Markéta -8400:37:0344,46
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2936Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:27:49106,50
2ZC3721Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:4293,50
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:55141,21
2ZD4319Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:00110,01
3ZD5518Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:0048,78
4ZD5649Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:4725,58
Štafety (trať 4x450 m (štafety))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S16Jan, Sophia, Michaela a FilipBroskvičky 00:04:43-
2S25Lukáš, Jiří, Vendulka a AdélaSlimáci 00:04:48-
3S34Andrea, Elena, Maxim a MatějTým 00:04:50-
4S41Veronika, Romana, Jakub a PetrMedvídci 00:05:07-
5S52Kristýna, Tereza, Barbora a RozálieRychlíci 00:05:12-
6S63Ondřej, Radek, Miluška a PetrModrý Trpaslík 00:06:29-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11196Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:44-
1C12162Borek Nikolas MŠ Vinohrady1700:00:45-
2C13218Ludwig AdrianAtletika Dlouhá Třebová1700:00:46-
3C14185Škeřík Vojta-1700:00:47-
2D15202Helbichová Laura-1700:00:51-
4C16243Tázlar Filip-1800:00:53-
5C17176Očenáš Matěj-1700:00:54-
6C18244Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:01-
3D19125Červová SáraAtletika Polička1800:01:01-
7C110246Tucoglidis Filip-1700:01:02-
8C111219Vetchý MikulášTJ Lanškroun1900:01:06-
9C112153Jasanský Tomáš-1800:01:16-
4D113159Bučková Dorota-1800:01:16-
5D114215Koutná Zora-1900:01:19-
6D115211Bártová Kristýna-1800:01:23-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11131Čejka FrantišekAC Choceň1300:01:30111,13
1Z12135Kynštová Anna AC Choceň, spolek1400:01:34102,93
2Z13165Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:3599,30
3Z14232Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3697,77
4Z15151Váchová AdélaKB Letohrad1300:01:3795,47
2M16111Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3894,77
3M17145Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:3894,10
4M18181Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3991,33
5Z19158Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:4089,99
6Z110147Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:4089,19
7Z111186Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4188,13
5M112160Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4187,36
6M113112Mňuk Dominik AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4186,77
8Z114177Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4286,25
9Z115170Boháčová NelaPolička1400:01:4384,05
10Z116113Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4382,63
7M117183Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4677,60
8M118190Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:4676,46
11Z119133Bezdíčková Ema AC Choceň, spolek1400:01:4775,85
9M120138Sloupenský Michal AC Choceň, spolek1400:01:4775,61
12Z121222Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:4775,19
13Z122207Haniková Ema-1300:01:4774,18
10M123198Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:4774,30
11M124130Hrnčíř David AC Choceň, spolek1300:01:4873,50
14Z125201Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:4872,74
15Z126169Břoušková Barbora Březová nad Svitavou DDM Česká Třebová1400:01:4872,06
16Z127168Hašková Zuzana -1300:01:4971,30
17Z128180Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4970,43
18Z129134Bartoňová Simona AC Choceň, spolek1400:01:5362,63
19Z130191Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:5459,78
12M131227Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:5459,24
13M132234Petráž JiříČeská Třebová1400:01:5656,00
20Z133136Klimešová Viktorie AC Choceň, spolek1400:01:5654,76
21Z134146Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:5851,40
14M135189Šimek DanielAC Chcoceň1400:01:5851,31
22Z136137Pirklová Anna AC Choceň, spolek1400:01:5949,35
15M137188Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:02:0047,42
23Z138132Meiselová Alžběta AC Choceň, spolek1400:02:0243,73
24Z139200Beranová TerezaAtletika Lanškroun1300:02:0242,61
25Z140225Dadalka MarigaAK ISCAREX Česká Třebová1300:02:0635,16
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21129Kynšt VáclavAC Choceň1200:03:24101,62
2M22224Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:2699,77
3M23107Mňuk Radek AK ISCAREX Česká Třebová1100:03:2798,61
4M24161Lengál Štěpán FK Česká Třebová1200:03:2996,90
1Z25167Boháčová AdélaPolička1200:03:33102,92
5M26197Kašpar DavidFK Česká Třebová1200:03:3591,05
2Z27155Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3799,36
6M28150Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:03:3887,92
3Z29214Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:3997,72
7M210230Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:3986,95
8M211166Břoušek PatrikBřezová nad Svitavou1200:03:4680,22
4Z212164Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4988,80
5Z213228Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:03:5186,25
6Z214122Šplíchalová TerezaAC Choceň, spolek1100:03:5583,01
9M215109Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:03:5769,39
7Z216128Kollerová RozárieAC Choceň, spolek1200:04:0276,82
10M217124Chovanec MichalAC Choceň, spolek1100:04:0561,99
8Z218212Hašková Barbora-1100:04:0970,30
9Z219123Hornyáková KarlaAC Choceň, spolek1100:04:1167,72
10Z220108Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:1366,67
11Z221235Spisar Emma-1200:04:1960,83
12Z222221Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:04:2257,61
13Z223187Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2456,20
14Z224144Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:2554,65
15Z225110Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:04:2951,04
16Z226127Fikejzová Natálie AC Choceň, spolek1200:06:063,00
17Z227126Zábranská TheaAC Choceň, spolek1200:06:073,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31205Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:08101,40
2M32102Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:04:09100,87
3M33141Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1397,72
4M34104Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:2290,55
1Z45242Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:22104,07
1Z36152Lipenská Kristýna TJ Svitavy, z.s.0900:04:24112,95
1Z5733Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:04:25111,34
2Z48117Holingrová NatálieAC Choceň0800:04:27100,28
3Z49229Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:3395,65
2Z510236Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:40100,38
5M311182Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4968,78
4Z412140Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:04:5083,01
2Z313159Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:04:5193,78
3Z314106Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:5293,27
6M315248Lohrer Adrian-0900:04:5365,56
5Z416118Spoustová AnetaAC Choceň0800:04:5480,37
3Z517209Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:04:5788,28
4Z318103Rybková ŽanetaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:5988,26
5Z319142Mitvalská Bára TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:05:0087,46
6Z320203Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0484,48
7Z321120Švecová Tereza AC Choceň, spolek1000:05:0584,12
4Z522101Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:05:0582,61
8Z323157Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:05:0683,19
9Z324119Hanušová Aneta AC Choceň, spolek1000:05:0981,18
10Z325143Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1179,30
11Z326105Rybová Amálie AK ISCAREX Česká Třebová1000:05:1675,97
7M327240Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:4027,47
Trať 4x450 m (štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S16Jan, Sophia, Michaela a FilipBroskvičky 00:04:43-
2S25Lukáš, Jiří, Vendulka a AdélaSlimáci 00:04:48-
3S34Andrea, Elena, Maxim a MatějTým 00:04:50-
4S41Veronika, Romana, Jakub a PetrMedvídci 00:05:07-
5S52Kristýna, Tereza, Barbora a RozálieRychlíci 00:05:12-
6S63Ondřej, Radek, Miluška a PetrModrý Trpaslík 00:06:29-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41237Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:08:07106,17
1M52213Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:08:22103,64
2M53247Štantejský MatějAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:28101,21
2M44206Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:08:3097,13
3M45223Krištof JanAtletika Polička0700:08:3196,70
4M46116Klas Štěpán AC Choceň, spolek0700:08:3395,89
5M47239Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:08:4192,66
3M58241Hurych AdamVencl team Ústí nad Orlicí0600:08:4495,15
6M49115Klas Šimon AC Choceň, spolek0700:08:5686,38
4M510245Hájek DominikVencl tým UO0600:09:0686,45
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:36111,02
1MJ22Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:20:18120,00
2MA332Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:5298,92
3MA453Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:4790,06
4MA53Nechvíl Petr AC Choceň9100:21:5688,56
5MA67Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:0087,85
1MB76Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:22:04104,42
2MB811Vetchý RadimLanškroun7500:22:13103,08
1ZA91Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:22:22148,80
2MJ1040Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:24101,37
1MC115Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:45116,47
6MA128Lakota Antonín AC Choceň9500:23:0577,41
3MB1357Šutera JosefAtletika Polička7900:23:2592,50
7MA149Hájek Martin3D Fitness RT0100:23:3972,06
4MB1537Lipenský Martin-8100:24:0886,13
5MB1624Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:24:2084,23
8MA1734Červ JakubAtletika Polička8900:24:3463,18
9MA1827Kochánek Petr Spartak Brandýs nad Orlicí8700:24:5459,94
3MJ1910Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:24:5778,64
2MC2031Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:25:0497,68
6MB2122Němec Radek-7700:25:2075,45
10MA2235Šebek MichalČeská Třebová8400:25:3952,75
1ZD234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:55141,21
1ZJ24238Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:26:26107,77
3MC2512Bockaj Carlos SRTG CESKA TREBOVA7200:26:3285,86
1MD2656Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:26:45106,13
4MC2741Kalousek JanMalšovice7100:27:1080,83
7MB2845Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3655,34
1ZC2936Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:27:49106,50
2MD3039Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:5198,16
1ZB3152Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:27:55107,40
3MD3242Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:28:1195,71
2ZJ3330Dvořáková Ema Česká Třebová0400:28:3492,23
11MA3416Lesák Jakub OB Žamberk9600:28:5720,94
2ZB3559Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:29:0299,72
8MB3615Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:29:0342,52
2ZC3721Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:4293,50
3ZB3823Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:30:0292,88
9MB3920Lesák František -7500:30:1531,89
10MB4047Klusoň OldřichDannyho smečka8000:30:1531,84
11MB4138Steklý Petr-7400:30:4128,02
4MD4214Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:30:5376,09
2ZD4319Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:00110,01
4MJ4451Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:0723,99
2ZA4529Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:31:1288,96
12MB4648Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:33:204,49
5MC4750Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:4527,70
1ME4844Leszkow PetrMK Hlinsko4400:34:35110,65
3ZA4955Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:35:0962,24
4ZA5054Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:5157,59
5MD5117Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:3634,64
12MA5226Schönbaum Lukáš -8700:37:023,00
4ZB5325Schönbaumová Markéta -8400:37:0344,46
2ME5443Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:2989,35
3ZD5518Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:0048,78
4ZD5649Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:4725,58
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:36106,41
2MJ22Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:20:1899,59
3MA332Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:5294,01
4MA453Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:4784,93
5MA53Nechvíl Petr AC Choceň9100:21:5683,40
6MA67Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:0082,67
7MB76Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:22:0482,12
8MB811Vetchý RadimLanškroun7500:22:1380,62
9MJ1040Bukáček MarekAtletika Polička0400:22:2478,84
10MC115Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:4575,39
11MA128Lakota Antonín AC Choceň9500:23:0571,97
12MB1357Šutera JosefAtletika Polička7900:23:2568,83
13MA149Hájek Martin3D Fitness RT0100:23:3966,49
14MB1537Lipenský Martin-8100:24:0861,73
15MB1624Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:24:2059,62
16MA1734Červ JakubAtletika Polička8900:24:3457,40
17MA1827Kochánek Petr Spartak Brandýs nad Orlicí8700:24:5454,08
18MJ1910Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:24:5753,54
19MC2031Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:25:0452,39
20MB2122Němec Radek-7700:25:2049,85
21MA2235Šebek MichalČeská Třebová8400:25:3946,71
22MC2512Bockaj Carlos SRTG CESKA TREBOVA7200:26:3237,92
23MD2656Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:26:4535,88
24MC2741Kalousek JanMalšovice7100:27:1031,77
25MB2845Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3627,44
26MD3039Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:5125,02
27MD3242Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:28:1121,68
28MA3416Lesák Jakub OB Žamberk9600:28:5714,13
29MB3615Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:29:0313,16
30MB3920Lesák František -7500:30:153,00
31MB4047Klusoň OldřichDannyho smečka8000:30:153,00
32MB4138Steklý Petr-7400:30:413,00
33MD4214Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:30:533,00
34MJ4451Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:073,00
35MB4648Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:33:203,00
36MC4750Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:453,00
37ME4844Leszkow PetrMK Hlinsko4400:34:353,00
38MD5117Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:363,00
39MA5226Schönbaum Lukáš -8700:37:023,00
40ME5443Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA91Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:22:22120,41
2ZD234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:5591,86
3ZJ24238Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:26:2687,73
4ZC2936Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:27:4976,50
5ZB3152Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:27:5575,70
6ZJ3330Dvořáková Ema Česká Třebová0400:28:3470,57
7ZB3559Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:29:0266,76
8ZC3721Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:4261,48
9ZB3823Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:30:0258,79
10ZD4319Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0050,96
11ZA4529Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:31:1249,34
12ZA4955Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:35:0917,61
13ZA5054Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:5112,09
14ZB5325Schönbaumová Markéta -8400:37:033,00
15ZD5518Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:003,00
16ZD5649Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:473,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód