Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

4.5.2022, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.5.2022
  • zobrazeno již 223x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, sjezdovka Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
6.4.20221. Pekelný kilometr-
5.5.20212. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 71
  • závodníků na všech ročnících: 7042

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6361
Sadílek Ota4658
Borek Petr7054
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8251
Borková Agáta0247
Borek Viktor0445
Matyášová Jana6543
Šimůnková Pavla7743
Pilgr Luděk7643
Vacek Martin6943
Stránský Aleš6040
Serbousková Sára0440
Červ Miloslav5039
Šimůnek Jan0339
Buriánek Roman6538
Preislerová Agáta Nela0937
Kostřicová Blanka6134
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Kubišta Oto5331
Stránská Adéla9131
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9728
Vondra Vojtěch9828
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Burešová Markéta0427
Gregora Jan0026
Dejdarová Tereza1026
Kačerovský Michal9826
Tlapák Jaroslav8725
Šafář Jaroslav5125
Marhold Luboš7725
Pávek Jiří6925
Lánová Aneta0725
Pilgr Bohuslav5125
Preislerová Elena0625
Doucha Jiří7125
Turek Martin8025
Vacek Michal0425
Záveský Filip9324
Gregorová Michaela0424
Broulíková Anežka0824
Pirkl Vít1024
Kalous Petr7724
Gregorová Monika0023
Grätz Luděk5823
Hofmanová Veronika7823

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C116Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:00:23-
2C1420Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:26-
3C161Malina LukášAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:26-
4C1813Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:27-
5C1117Rudolf TobiášAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:29-
6C1123Čázar VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:31-
7C11418Vancl JakubLitomyšl1700:00:35-
8C1158Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:39-
9C1184Buchta Adam-1700:00:45-
10C1199Havrdlík Eliáš-1700:00:48-
11C12119Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:58-
12C12215Voleský SamuelÚstí nad Orlicí1900:01:13-
13C12324Šebek BořivojČeská Třebová2000:01:16-
-C1-23Petráž RadimČeská Třebová18DNF-
-C1-25Sedlák Václav-16DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1222Zemková Ema -1500:00:24-
2D1311Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:25-
3D152Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:00:26-
4D1721Houdková EmilieChoceň1600:00:27-
5D1916Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:27-
6D1105Pešková LucieAK Iscarex Česká Třebová1600:00:28-
7D11312Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:34-
8D11617Kotvová Karla-1800:00:41-
9D11714Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:44-
10D12010Koutná Zora-1900:00:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M174Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:22110,24
2M1819Horáček FilipAK Iscarex Česká Třebová1300:01:2798,05
3M1922Trávníček AntonínSK Svratka1300:01:3091,71
4M11220Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:3383,45
5M11316Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3382,63
6M1167Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3578,25
7M1263Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5044,18
8M1272Stránský FilipAK IscareX Česká Třebová1400:01:5141,61
9M12831Petráž JiříČeská Třebová1400:01:5727,36
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11425Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:35104,63
2Z1179Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:36100,87
3Z11821Haniková Ema-1300:01:3994,49
4Z12011Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4290,09
5Z1215Machalíková ViktorieAK Iscarex Česká Třebová1300:01:4387,03
6Z12428Dosedělová NikolČeská Třebová1400:01:4877,49
7Z12523Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:4974,17
8Z13029Vanclová AnežkaLitomyšl1300:02:0051,70
9Z13132Sedláková Miriam-1400:02:0835,54
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:04137,11
2M266Mňuk Radek AK ISCAREX Česká Třebová1100:01:1997,67
3M21112Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3165,22
4M22917Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:573,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2226Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:01:13101,30
2Z2315Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:13100,42
3Z2427Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1498,28
4Z2513Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1886,57
5Z21018Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:3054,23
6Z21510Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3540,70
7Z21914Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:4124,30
8Z2228Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:4513,84
9Z22324Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:01:4611,62
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3113Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:00110,20
2M3414Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:06104,16
3M374Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2485,64
4M388Suchý AdamSK Svratka1000:03:2485,51
5M391Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:2979,84
6M3105Bezděk VojtěchZa sebe0900:03:3475,21
7M31511Lohrer Adrian-0900:03:3969,35
8M31624Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:4067,94
9M3219Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:5849,69
10M32326Rufer TobiášAK Iscarex Česká Třebová1000:04:1729,82
11M32518Šimon RadovanAK Slovan Moravská Třebová0900:04:2125,08
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z356Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:19110,51
2Z3117Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:3496,01
3Z31319Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:3793,48
4Z3142Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:3892,54
5Z31712Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:03:4189,76
6Z31816Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4684,73
7Z31921Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:03:5378,12
8Z32410Rybková ŽanetaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:1952,72
9Z3263Rybová Amálie AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:4132,26
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4223Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:03:02107,64
2M4322Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:03:04105,56
3M4627Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:03:2286,80
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41220Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:35116,27
2Z42015Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:03:5698,32
3Z42225Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:1185,41
4Z42717Houserová ZuzanaAK Slovan Moravská Třebová0800:06:123,00
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51120Hájek DominikVencl tým UO0600:06:21113,87
2M51429Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:31109,20
3M52534Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:3776,92
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52318Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:34107,91
2Z53113Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:0096,88
3Z53323Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:0495,21
4Z53525Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:3084,47
5Z54014Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:463,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ528Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:05:52124,84
2MJ922Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:12115,07
3MJ3227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:0260,09
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2737Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:51100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:26105,65
2MA235Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:05:27105,03
3MA631Šejbl Petr-8300:05:5389,32
4MA89Trávníček MatějSKI TEAM Herálec9200:06:0681,66
5MA1032Schejbal Martin-9000:06:1675,86
6MA1239Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2868,52
7MA1521Šebek MichalČeská Třebová8400:06:4558,26
8MA2016Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0745,46
9MA2441Švec MartinVK Choceň8700:07:3528,83
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Mazal PetrPolička8000:05:45121,47
2MB136Šimek PetrŘetůvka7700:06:2998,82
3MB1838Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0679,71
4MB2644Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4658,71
5MB371Klusoň OldřichDannyho smečka8000:09:0319,19
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1624Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:50102,93
2MC1730Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:51102,25
3MC1940Simon PetrPolička7200:07:0694,82
4MC4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:303,00
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4211Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:11:01100,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4342Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:43100,58
2ME443Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:4799,42
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA410Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:05:47124,36
2ZA77Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:06:00117,46
3ZA2936Veličková Michaela-9400:07:5758,18
4ZA344Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:2345,34
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2112Dolečková Iva-8400:07:12121,82
2ZB3015Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:00101,90
3ZB365Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0276,28
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2833Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:55117,82
2ZC3919Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:2882,18
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2243Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:19123,47
2ZD382Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:1676,53
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:04137,11
1Z2226Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:01:13101,30
2Z2315Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:13100,42
3Z2427Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1498,28
4Z2513Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1886,57
2M266Mňuk Radek AK ISCAREX Česká Třebová1100:01:1997,67
1M174Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:22110,24
2M1819Horáček FilipAK Iscarex Česká Třebová1300:01:2798,05
3M1922Trávníček AntonínSK Svratka1300:01:3091,71
5Z21018Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:3054,23
3M21112Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3165,22
4M11220Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:3383,45
5M11316Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3382,63
1Z11425Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:35104,63
6Z21510Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3540,70
6M1167Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3578,25
2Z1179Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:36100,87
3Z11821Haniková Ema-1300:01:3994,49
7Z21914Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:4124,30
4Z12011Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4290,09
5Z1215Machalíková ViktorieAK Iscarex Česká Třebová1300:01:4387,03
8Z2228Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:4513,84
9Z22324Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:01:4611,62
6Z12428Dosedělová NikolČeská Třebová1400:01:4877,49
7Z12523Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:4974,17
7M1263Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5044,18
8M1272Stránský FilipAK IscareX Česká Třebová1400:01:5141,61
9M12831Petráž JiříČeská Třebová1400:01:5727,36
4M22917Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:573,00
8Z13029Vanclová AnežkaLitomyšl1300:02:0051,70
9Z13132Sedláková Miriam-1400:02:0835,54
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3113Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:00110,20
1M4223Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:03:02107,64
2M4322Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:03:04105,56
2M3414Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:06104,16
1Z356Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:19110,51
3M4627Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:03:2286,80
3M374Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2485,64
4M388Suchý AdamSK Svratka1000:03:2485,51
5M391Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:2979,84
6M3105Bezděk VojtěchZa sebe0900:03:3475,21
2Z3117Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:3496,01
1Z41220Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:35116,27
3Z31319Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:3793,48
4Z3142Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:3892,54
7M31511Lohrer Adrian-0900:03:3969,35
8M31624Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:4067,94
5Z31712Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:03:4189,76
6Z31816Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4684,73
7Z31921Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:03:5378,12
2Z42015Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:03:5698,32
9M3219Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:5849,69
3Z42225Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:1185,41
10M32326Rufer TobiášAK Iscarex Česká Třebová1000:04:1729,82
8Z32410Rybková ŽanetaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:1952,72
11M32518Šimon RadovanAK Slovan Moravská Třebová0900:04:2125,08
9Z3263Rybová Amálie AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:4132,26
4Z42717Houserová ZuzanaAK Slovan Moravská Třebová0800:06:123,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:26105,65
2MA235Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:05:27105,03
1MB317Mazal PetrPolička8000:05:45121,47
1ZA410Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:05:47124,36
1MJ528Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:05:52124,84
3MA631Šejbl Petr-8300:05:5389,32
2ZA77Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:06:00117,46
4MA89Trávníček MatějSKI TEAM Herálec9200:06:0681,66
2MJ922Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:12115,07
5MA1032Schejbal Martin-9000:06:1675,86
1M51120Hájek DominikVencl tým UO0600:06:21113,87
6MA1239Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2868,52
2MB136Šimek PetrŘetůvka7700:06:2998,82
2M51429Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:31109,20
7MA1521Šebek MichalČeská Třebová8400:06:4558,26
1MC1624Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:50102,93
2MC1730Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:51102,25
3MB1838Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0679,71
3MC1940Simon PetrPolička7200:07:0694,82
8MA2016Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0745,46
1ZB2112Dolečková Iva-8400:07:12121,82
1ZD2243Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:19123,47
1Z52318Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:34107,91
9MA2441Švec MartinVK Choceň8700:07:3528,83
3M52534Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:3776,92
4MB2644Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4658,71
1ZJ2737Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:51100,00
1ZC2833Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:55117,82
3ZA2936Veličková Michaela-9400:07:5758,18
2ZB3015Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:00101,90
2Z53113Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:0096,88
3MJ3227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:0260,09
3Z53323Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:0495,21
4ZA344Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:2345,34
4Z53525Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:3084,47
3ZB365Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0276,28
5MB371Klusoň OldřichDannyho smečka8000:09:0319,19
2ZD382Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:1676,53
2ZC3919Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:2882,18
5Z54014Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:463,00
4MC4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:303,00
1MD4211Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:11:01100,00
1ME4342Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:43100,58
2ME443Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:4799,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:26104,06
2MA235Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:05:27103,43
3MB317Mazal PetrPolička8000:05:4592,51
4MJ528Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:05:5288,28
5MA631Šejbl Petr-8300:05:5387,60
6MA89Trávníček MatějSKI TEAM Herálec9200:06:0679,87
7MJ922Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:1276,47
8MA1032Schejbal Martin-9000:06:1674,02
9M51120Hájek DominikVencl tým UO0600:06:2170,98
10MA1239Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2866,63
11MB136Šimek PetrŘetůvka7700:06:2966,18
12M51429Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3165,23
13MA1521Šebek MichalČeská Třebová8400:06:4556,28
14MC1624Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:5053,79
15MC1730Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:5152,95
16MB1838Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0643,97
17MC1940Simon PetrPolička7200:07:0643,66
18MA2016Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0743,38
19MA2441Švec MartinVK Choceň8700:07:3526,61
20M52534Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:3725,51
21MB2644Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4619,57
22MJ3227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:0210,02
23MB371Klusoň OldřichDannyho smečka8000:09:033,00
24MC4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:303,00
25MD4211Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:11:013,00
26ME4342Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:433,00
27ME443Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA410Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:05:47117,36
2ZA77Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:06:00110,19
3ZB2112Dolečková Iva-8400:07:1272,45
4ZD2243Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:1968,50
5Z52318Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:3460,68
6ZJ2737Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:5151,96
7ZC2833Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:5549,76
8ZA2936Veličková Michaela-9400:07:5748,54
9ZB3015Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:0047,00
10Z53113Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:0046,94
11Z53323Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:0444,86
12ZA344Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:2335,19
13Z53525Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:3031,48
14ZB365Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0214,29
15ZD382Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:166,94
16ZC3919Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:283,00
17Z54014Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:463,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód