Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

1.6.2022, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.6.2022
  • zobrazeno již 244x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, sjezdovka Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
2.6.20213. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 71
  • závodníků na všech ročnících: 7050

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6361
Sadílek Ota4658
Borek Petr7054
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8251
Borková Agáta0247
Borek Viktor0445
Matyášová Jana6543
Šimůnková Pavla7743
Pilgr Luděk7643
Vacek Martin6943
Stránský Aleš6040
Serbousková Sára0440
Šimůnek Jan0339
Červ Miloslav5039
Buriánek Roman6538
Preislerová Agáta Nela0937
Kostřicová Blanka6134
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Kubišta Oto5331
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9728
Vondra Vojtěch9828
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Burešová Markéta0427
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Dejdarová Tereza1026
Doucha Jiří7125
Lánová Aneta0725
Šafář Jaroslav5125
Marhold Luboš7725
Pávek Jiří6925
Pilgr Bohuslav5125
Turek Martin8025
Vacek Michal0425
Tlapák Jaroslav8725
Preislerová Elena0625
Broulíková Anežka0824
Záveský Filip9324
Gregorová Michaela0424
Pirkl Vít1024
Kalous Petr7724
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Grätz Luděk5823

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Hromádko TheodorTJ Sokol Herálec1500:00:23-
2C239Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:00:24-
3C254Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:24-
4C2726Číž MarekJen Blbni Team1600:00:27-
5C2920Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:29-
6C21117Moravec AdamLetohrad1600:00:32-
7C2132Hájek MarekAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:33-
8C2171Hájek MichalAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:39-
9C21910Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:42-
10C2206Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:45-
11C2218Havrdlík Eliáš-1700:00:47-
12C22221Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:55-
13C22619Šebek BořivojČeská Třebová2000:01:04-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D225Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:24-
2D2412Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:00:24-
3D2623Zemková Ema -1500:00:25-
4D283Hermanová AnnaSokol Řetová1600:00:28-
5D21014Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:00:29-
6D21225Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:32-
7D21424Trávníčková LucieSK Svratka1600:00:34-
8D21522Kučerová Isabela-1500:00:35-
9D21616Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:38-
10D21818Haniková StelaČeská Třebová1600:00:40-
11D22315Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:58-
12D2247Koutná Zora-1900:01:02-
13D22513Přibylová Zoja-1800:01:03-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M168Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20104,29
2M1723Trávníček AntonínSK Svratka1300:01:21101,55
3M191Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2494,16
4M11114Buchta JanFK Česká Třebová1300:01:2785,56
5M11221Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:2884,69
6M11710Dubiaha VolodymyrAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3956,84
7M1184Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:4052,96
8M1245Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5223,99
9M12526Petráž JiříČeská Třebová1400:02:043,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11317Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:31110,86
2Z11513Přibylová BeátaLanškroun1300:01:3699,69
3Z11922Haniková EmaČeská Třebová1300:01:4189,45
4Z1212Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4286,09
5Z12224Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:4384,48
6Z1236Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4581,69
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:06113,21
2M2219Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:1396,03
3M2415Lengál Štěpán FK Česká Třebová1200:01:1490,76
4M2812Peroutka FilipAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2367,72
5M2109Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2463,67
6M22018Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:4212,30
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z237Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14117,12
2Z2520Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:01:15115,08
3Z21411Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3367,80
4Z21616Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:3660,31
5Z22625Čížová TerezaJen Blbni Team1200:02:093,00
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3118Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:54111,12
2M345Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:04100,53
3M353Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:1588,35
4M376Pirkl VítAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:3270,84
5M31510Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:0039,75
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z362Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:20111,41
2Z3813Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:3498,56
3Z3119Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:4390,04
4Z31212Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4786,53
5Z3141Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:03:5677,65
6Z3167Trávníčková LindaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:0371,46
7Z31716Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:0370,89
8Z31811Rybková ŽanetaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:1856,57
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4215Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:02:59101,29
2M4317Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:03:0198,71
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4914Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:37105,47
2Z4104Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:03:41102,13
3Z4138Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:5292,40
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5816Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:09115,15
2M51129Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:13112,85
3M52945Kovář RadimOB Česká Třebová0500:07:3572,00
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52126Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:03115,36
2Z53124Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5293,95
3Z53725Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:08:0090,69
4Z54412Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:08:333,00
5Z55011Pirklová PatricieLetohrad0900:09:313,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ628Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:05:54118,35
2MJ1041Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:13108,61
3MJ2733Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:2273,04
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3436Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:56112,23
2ZJ4637Čivišová JanaSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou0400:08:5887,77
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:24104,92
2MA213Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:05:3598,20
3MA346Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:3796,88
4MA450Šejbl Petr-8300:05:4293,98
5MA719Trávníček MatějSKI TEAM Herálec9200:06:0182,30
6MA145Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2667,48
7MA1635Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:3859,93
8MA199Šebek MichalČeská Třebová8400:06:5251,96
9MA2331Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0841,76
10MA281Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:3028,50
11MA4147Andrš PetrOB Žamberk8400:08:173,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB518Mazal PetrPolička8000:05:42111,95
2MB921Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:1096,63
3MB1320Šimek PetrŘetůvka7700:06:2091,42
4MB1534Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:06:2986,58
5MB1739Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:4577,39
6MB2540Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:1262,74
7MB3249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5240,50
8MB3638Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:5837,15
9MB4522Haška Petr-7900:08:4511,68
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1214Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:16113,04
2MC184Simon PetrPolička7200:06:5096,04
3MC2032Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:0190,91
4MC2242Tichý PavelAC Náchod6300:07:0887,42
5MC307Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:4071,16
6MC4927Čáslavský MichalČeská Třebová7000:09:3016,54
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4223Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:24123,51
2MD5155Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:3876,49
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME388Ráb PavelČeská Třebová5200:08:06141,51
2ME522Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:0084,60
3ME5343Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:3373,89
4ME5553Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:3932,90
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3551Veličková Michaela-9400:07:57102,49
2ZA3954Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:0997,51
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2417Dolečková IvaPolička8400:07:12116,04
2ZB4330Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:2783,96
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3310Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:55111,38
2ZC4044Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:16103,08
3ZC4715Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:0085,53
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2652Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:14152,09
2ZD483Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:18109,70
3ZD5448Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:4838,21
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:06113,21
2M2219Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:1396,03
1Z237Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14117,12
3M2415Lengál Štěpán FK Česká Třebová1200:01:1490,76
2Z2520Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:01:15115,08
1M168Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20104,29
2M1723Trávníček AntonínSK Svratka1300:01:21101,55
4M2812Peroutka FilipAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2367,72
3M191Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2494,16
5M2109Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2463,67
4M11114Buchta JanFK Česká Třebová1300:01:2785,56
5M11221Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:2884,69
1Z11317Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:31110,86
3Z21411Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3367,80
2Z11513Přibylová BeátaLanškroun1300:01:3699,69
4Z21616Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:3660,31
6M11710Dubiaha VolodymyrAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3956,84
7M1184Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:4052,96
3Z11922Haniková EmaČeská Třebová1300:01:4189,45
6M22018Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:4212,30
4Z1212Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4286,09
5Z12224Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:4384,48
6Z1236Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4581,69
8M1245Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5223,99
9M12526Petráž JiříČeská Třebová1400:02:043,00
5Z22625Čížová TerezaJen Blbni Team1200:02:093,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:24104,92
2MA213Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:05:3598,20
3MA346Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:3796,88
4MA450Šejbl Petr-8300:05:4293,98
1MB518Mazal PetrPolička8000:05:42111,95
1MJ628Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:05:54118,35
5MA719Trávníček MatějSKI TEAM Herálec9200:06:0182,30
1M5816Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:09115,15
2MB921Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:1096,63
2MJ1041Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:13108,61
2M51129Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:13112,85
1MC1214Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:16113,04
3MB1320Šimek PetrŘetůvka7700:06:2091,42
6MA145Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2667,48
4MB1534Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:06:2986,58
7MA1635Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:3859,93
5MB1739Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:4577,39
2MC184Simon PetrPolička7200:06:5096,04
8MA199Šebek MichalČeská Třebová8400:06:5251,96
3MC2032Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:0190,91
1Z52126Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:03115,36
4MC2242Tichý PavelAC Náchod6300:07:0887,42
9MA2331Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0841,76
1ZB2417Dolečková IvaPolička8400:07:12116,04
6MB2540Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:1262,74
1ZD2652Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:14152,09
3MJ2733Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:2273,04
10MA281Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:3028,50
3M52945Kovář RadimOB Česká Třebová0500:07:3572,00
5MC307Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:4071,16
2Z53124Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5293,95
7MB3249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5240,50
1ZC3310Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:55111,38
1ZJ3436Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:56112,23
1ZA3551Veličková Michaela-9400:07:57102,49
8MB3638Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:5837,15
3Z53725Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:08:0090,69
1ME388Ráb PavelČeská Třebová5200:08:06141,51
2ZA3954Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:0997,51
2ZC4044Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:16103,08
11MA4147Andrš PetrOB Žamberk8400:08:173,00
1MD4223Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:24123,51
2ZB4330Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:2783,96
4Z54412Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:08:333,00
9MB4522Haška Petr-7900:08:4511,68
2ZJ4637Čivišová JanaSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou0400:08:5887,77
3ZC4715Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:0085,53
2ZD483Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:18109,70
6MC4927Čáslavský MichalČeská Třebová7000:09:3016,54
5Z55011Pirklová PatricieLetohrad0900:09:313,00
2MD5155Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:3876,49
2ME522Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:0084,60
3ME5343Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:3373,89
3ZD5448Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:4838,21
4ME5553Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:3932,90
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:24104,92
2MA213Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:05:3598,20
3MA346Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:3796,88
4MA450Šejbl Petr-8300:05:4293,98
5MB518Mazal PetrPolička8000:05:4293,63
6MJ628Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:05:5486,60
7MA719Trávníček MatějSKI TEAM Herálec9200:06:0182,30
8M5816Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0977,72
9MB921Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:1076,82
10MJ1041Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:1375,16
11M51129Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:1374,97
12MC1214Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:1673,31
13MB1320Šimek PetrŘetůvka7700:06:2071,10
14MA145Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2667,48
15MB1534Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:06:2965,79
16MA1635Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:3859,93
17MB1739Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:4555,71
18MC184Simon PetrPolička7200:06:5052,69
19MA199Šebek MichalČeská Třebová8400:06:5251,96
20MC2032Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:0146,47
21MC2242Tichý PavelAC Náchod6300:07:0842,23
22MA2331Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0841,76
23MB2540Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:1239,63
24MJ2733Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:2233,37
25MA281Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:3028,50
26M52945Kovář RadimOB Česká Třebová0500:07:3525,84
27MC307Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:4022,52
28MB3249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5215,22
29MB3638Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:5811,54
30ME388Ráb PavelČeská Třebová5200:08:066,98
31MA4147Andrš PetrOB Žamberk8400:08:173,00
32MD4223Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:243,00
33MB4522Haška Petr-7900:08:453,00
34MC4927Čáslavský MichalČeská Třebová7000:09:303,00
35MD5155Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:383,00
36ME522Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:003,00
37ME5343Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:333,00
38ME5553Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:393,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52126Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:03103,02
2ZB2417Dolečková IvaPolička8400:07:1299,08
3ZD2652Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:1497,91
4Z53124Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5280,18
5ZC3310Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:5578,94
6ZJ3436Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:07:5678,34
7ZA3551Veličková Michaela-9400:07:5777,73
8Z53725Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:08:0076,69
9ZA3954Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:0972,12
10ZC4044Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:1669,21
11ZB4330Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:2764,04
12Z54412Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:08:3361,10
13ZJ4637Čivišová JanaSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou0400:08:5849,46
14ZC4715Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:0048,64
15ZD483Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:1840,00
16Z55011Pirklová PatricieLetohrad0900:09:3134,03
17ZD5448Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:483,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód