Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

31.8.2022, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.8.2022
  • zobrazeno již 307x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
18.8.20215. Pekelný kilometr105
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 71
  • závodníků na všech ročnících: 7168

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6362
Sadílek Ota4659
Borek Petr7055
Šimůnek Jan8252
Keprtová Miloslava4851
Borková Agáta0247
Borek Viktor0446
Šimůnková Pavla7744
Pilgr Luděk7644
Matyášová Jana6544
Vacek Martin6943
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Buriánek Roman6539
Červ Miloslav5039
Šimůnek Jan0339
Preislerová Agáta Nela0938
Kostřicová Blanka6135
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Kubišta Oto5332
Stránská Adéla9131
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9728
Vondra Vojtěch9828
Dejdarová Tereza1027
Radiměřský Karel8727
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Vacek Michal0426
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Doucha Jiří7125
Turek Martin8025
Šafář Jaroslav5125
Tlapák Jaroslav8725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Pilgr Bohuslav5125
Gregorová Michaela0424
Záveský Filip9324
Broulíková Anežka0824
Grätz Luděk5824
Pirkl Vít1024
Kalous Petr7724
Pazderová Alena7523
Sucháčková Karolína0823

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1312Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:20-
2C148Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:00:21-
3C153Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:22-
4C1614Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:23-
5C11313Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:32-
6C1149Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:37-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D115Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:19-
2D124Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:00:20-
3D172Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:23-
4D186Mikulecká Leontýnka-1500:00:24-
5D197Svojanovská NikolRudoltice1600:00:24-
6D11010Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:25-
7D11111Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:28-
8D1121Kotvová Karla-1800:00:31-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M177Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16116,68
2M11110Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2691,78
3M1123Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2691,54
4M11720Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3666,95
5M12118Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:4740,83
6M12221Petráž JiříČeská Třebová1400:01:4839,71
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1917Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:25104,62
2Z1106Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:26103,56
3Z11513Haniková EmaČeská Třebová1300:01:3191,82
4Z11816Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:3777,65
5Z1194Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3973,60
6Z12022Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:4168,58
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2114Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:00:59118,39
2M228Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:01110,85
3M2515Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:1470,76
4M2162Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:355,28
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z235Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:11107,03
2Z2411Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1497,06
3Z2612Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1595,90
4Z289Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:2470,92
5Z21319Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:01:2761,17
6Z2141Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3151,53
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M328Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:56114,71
2M341Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:1594,58
3M354Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:1890,72
4M3712Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:4265,38
5M3127Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:5650,46
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z385Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:44101,14
2Z396Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:45100,61
3Z3102Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:4798,25
4Z3133Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:0284,81
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:02:48131,35
2M4310Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:02:59120,96
3M41414Foff KarelČeská Třebová0800:04:1247,69
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4613Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:31109,77
2Z4119Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:5390,23
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5456Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:05:57119,94
2M51110Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3998,75
3M52450Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:07:1481,31
4M52644Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:2774,76
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:01118,83
2Z53839Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:0193,02
3Z54140Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:08:1288,15
4Z55524Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:2756,06
5Z55623Pirklová PatricieLetohrad0900:09:4149,93
6Z55916Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:10:4024,32
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1418Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:49104,22
2MJ2138Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0795,78
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4658Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:28100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:29108,22
2MA330Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:41101,17
3MA531Šejbl PetrDOSI TEAM8300:05:5990,61
4MA1235Šebek MichalČeská Třebová8400:06:3966,92
5MA1819Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:0552,06
6MA2028Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0651,15
7MA3254Švec MartinVK Choceň8700:07:4031,06
8MA3334Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:07:4130,77
9MA4020Andrš PetrOB Žamberk8400:08:0715,62
10MA447Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:08:198,71
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB252Mazal PetrPolička8000:05:32114,78
2MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0994,21
3MB73Turek MartinAC Sparta Praha8000:06:1591,00
4MB861Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:3082,25
5MB1546Šejbl Zdeněk-8200:06:5866,81
6MB1933Hakkel PavelTechnická VM7900:07:0662,57
7MB2217Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0761,73
8MB2921Němec RadekLitomyšl7700:07:3248,06
9MB3043Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3745,28
10MB3742Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5534,78
11MB456Haška Petr-7900:08:2219,97
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC929Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:32102,90
2MC104Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:33102,52
3MC1332Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:4994,57
4MC1755Macko MilanSTG ČT7200:07:0188,51
5MC2314Simon PetrPolička7200:07:0984,45
6MC2511Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2576,61
7MC3459Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:4367,54
8MC5137Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0227,56
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4736Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:30119,72
2MD5860Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:2180,28
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4322Ráb PavelČeská Třebová5200:08:16142,35
2ME601Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:0887,53
3ME6147Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:12:0370,12
4ME6241Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:2225,69
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3513Pavelková Věra-9600:07:45111,74
2ZA3912Veličková MichaelaTělocvikáři z Červenky9400:08:04104,14
3ZA4945Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:08:5484,12
4ZA5248Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:09:1973,83
5ZA5725Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:4463,74
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2753Dolečková IvaPolička8400:07:28118,49
2ZB4227Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:1499,83
3ZB505Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:08:5981,68
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3126Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:39111,40
2ZC3649Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:49107,29
3ZC4862Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:5381,31
4ZC539Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:2368,93
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2857Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:30122,84
2ZD542Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:2677,16
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:29108,22
1MB252Mazal PetrPolička8000:05:32114,78
2MA330Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:41101,17
1M5456Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:05:57119,94
3MA531Šejbl PetrDOSI TEAM8300:05:5990,61
2MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0994,21
3MB73Turek MartinAC Sparta Praha8000:06:1591,00
4MB861Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:3082,25
1MC929Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:32102,90
2MC104Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:33102,52
2M51110Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3998,75
4MA1235Šebek MichalČeská Třebová8400:06:3966,92
3MC1332Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:4994,57
1MJ1418Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:49104,22
5MB1546Šejbl Zdeněk-8200:06:5866,81
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:01118,83
4MC1755Macko MilanSTG ČT7200:07:0188,51
5MA1819Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:0552,06
6MB1933Hakkel PavelTechnická VM7900:07:0662,57
6MA2028Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0651,15
2MJ2138Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0795,78
7MB2217Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0761,73
5MC2314Simon PetrPolička7200:07:0984,45
3M52450Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:07:1481,31
6MC2511Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2576,61
4M52644Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:2774,76
1ZB2753Dolečková IvaPolička8400:07:28118,49
1ZD2857Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:30122,84
8MB2921Němec RadekLitomyšl7700:07:3248,06
9MB3043Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3745,28
1ZC3126Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:39111,40
7MA3254Švec MartinVK Choceň8700:07:4031,06
8MA3334Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:07:4130,77
7MC3459Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:4367,54
1ZA3513Pavelková Věra-9600:07:45111,74
2ZC3649Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:49107,29
10MB3742Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5534,78
2Z53839Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:0193,02
2ZA3912Veličková MichaelaTělocvikáři z Červenky9400:08:04104,14
9MA4020Andrš PetrOB Žamberk8400:08:0715,62
3Z54140Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:08:1288,15
2ZB4227Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:1499,83
1ME4322Ráb PavelČeská Třebová5200:08:16142,35
10MA447Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:08:198,71
11MB456Haška Petr-7900:08:2219,97
1ZJ4658Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:28100,00
1MD4736Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:30119,72
3ZC4862Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:5381,31
3ZA4945Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:08:5484,12
3ZB505Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:08:5981,68
8MC5137Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0227,56
4ZA5248Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:09:1973,83
4ZC539Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:2368,93
2ZD542Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:2677,16
4Z55524Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:2756,06
5Z55623Pirklová PatricieLetohrad0900:09:4149,93
5ZA5725Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:4463,74
2MD5860Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:2180,28
6Z55916Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:10:4024,32
2ME601Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:0887,53
3ME6147Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:12:0370,12
4ME6241Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:2225,69
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:29103,14
2MB252Mazal PetrPolička8000:05:32100,96
3MA330Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:4195,90
4M5456Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:05:5785,97
5MA531Šejbl PetrDOSI TEAM8300:05:5985,06
6MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0978,85
7MB73Turek MartinAC Sparta Praha8000:06:1575,40
8MB861Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:3066,00
9MC929Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:3264,80
10MC104Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:3364,35
11M51110Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3960,79
12MA1235Šebek MichalČeská Třebová8400:06:3960,75
13MC1332Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:4954,86
14MJ1418Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:4954,84
15MB1546Šejbl Zdeněk-8200:06:5849,40
16MC1755Macko MilanSTG ČT7200:07:0147,63
17MA1819Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:0545,49
18MB1933Hakkel PavelTechnická VM7900:07:0644,85
19MA2028Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:0644,56
20MJ2138Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0744,28
21MB2217Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0743,94
22MC2314Simon PetrPolička7200:07:0942,78
23M52450Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:07:1440,06
24MC2511Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2533,43
25M52644Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:2732,27
26MB2921Němec RadekLitomyšl7700:07:3229,26
27MB3043Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3726,27
28MA3254Švec MartinVK Choceň8700:07:4023,93
29MA3334Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:07:4123,63
30MC3459Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:4322,60
31MB3742Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5514,98
32MA4020Andrš PetrOB Žamberk8400:08:078,08
33ME4322Ráb PavelČeská Třebová5200:08:163,00
34MA447Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:08:193,00
35MB456Haška Petr-7900:08:223,00
36MD4736Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:303,00
37MC5137Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:023,00
38MD5860Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:213,00
39ME601Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:083,00
40ME6147Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:12:033,00
41ME6241Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:01108,55
2ZB2753Dolečková IvaPolička8400:07:2896,21
3ZD2857Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:3095,25
4ZC3126Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:3991,06
5ZA3513Pavelková Věra-9600:07:4588,28
6ZC3649Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:4986,51
7Z53839Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:0181,28
8ZA3912Veličková MichaelaTělocvikáři z Červenky9400:08:0479,74
9Z54140Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:08:1276,12
10ZB4227Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:1475,26
11ZJ4658Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:2869,07
12ZC4862Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:5357,72
13ZA4945Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:08:5457,22
14ZB505Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:08:5954,88
15ZA5248Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:09:1945,64
16ZC539Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:2344,02
17ZD542Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:2642,45
18Z55524Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:2742,21
19Z55623Pirklová PatricieLetohrad0900:09:4135,74
20ZA5725Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:4434,30
21Z55916Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:10:408,67

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód