Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

11.7.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 11.7.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2546

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6019
Keprtová Miloslava4818
Jirásková Eva6417
Zajíc Jan5317
Šimůnek Jan8217
Mannlová Jana8017
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Vodička Jan4514
Krsek Miroslav4914
Šimůnková Pavla7713
Červ Miloslav5013
Leszkow Petr4413
Borek Petr7013
Tučný Jan4713
Hofmanová Veronika7812
Matyášová Jana6512
Sedlák Jiří5812
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3512
Šafář Jaroslav5112
Razým Jan5711
Kubišta Oto5311
Ducháček Bedřich5911
Šrůtek Stanislav5811
Vacarda Vladimír5911
Šebek Michal8410
Nechvílová Miroslava6010
Wendlig Miroslav5310
Velechovský Jiří5510
Stránská Adéla9110
Hrdina Pavel8810
Hanuš Petr6410
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Horák Ondřej759
Marhold Luboš779
Borek Martin729
Leszkow Josef519
Krupička Miroslav539
Jirásková Hanka899

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ473Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:3210,00
2MJ129Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:19:40-
3MJ2550Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:20:59-
4MJ3237Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:21:202,00
5MJ5587Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:22:470,00
6MJ63133Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:260,00
7MJ70137Kubíček JanLitomyšl8700:23:51-
8MJ7274Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:23:570,00
9MJ82223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:280,00
10MJ878Kozel MartinASPV Trutnov8900:25:01-
11MJ98173Tobiáš MartinSK Polička8400:25:54-
12MJ12355Zajíc JakubKRB Chrudim8900:37:33-
Muži A (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Poduška JosefAC Kladno6200:18:11-
2MA227Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:18:18-
3MA3131Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:18:23-
4MA5157Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:519,00
5MA656Ulich PetrMaterial Technology6800:19:07-
6MA76Dedek AlešSK Přerov7500:19:10-
7MA824Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:118,00
8MA10156Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:347,00
9MA11121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:396,00
10MA1319Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:19:42-
11MA1560Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:19:54-
12MA1790Horák OndřejŠternberk7500:20:03-
13MA1914Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:20:17-
14MA2072Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:20:195,00
15MA222Martínek FilipAC Praha 18906900:20:36-
16MA2670Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:21:024,00
17MA287Machala PetrRotující kedluben7600:21:07-
18MA3152Procházka TomášJiskra Ústí nad Orlicí6700:21:153,00
19MA37155Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:21:341,00
20MA45136Dvořák JiříJilemnice6300:22:12-
21MA4889Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:22:250,00
22MA5267Vodička JanŠelasport7800:22:40-
23MA56170Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:020,00
24MA5741Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:23:06-
25MA5983Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:23:120,00
26MA6496Dostálek PetrTěchonín6700:23:290,00
27MA7497Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:00-
28MA7712Pečenka LiborXXX6100:24:22-
29MA83100Matěna VladimírČeská Třebová7400:24:300,00
30MA89101Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:25:060,00
31MA9221Rybka VlastimilČeská Třebová6100:25:150,00
32MA93171Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:300,00
33MA101143Kubíček LukášLitomyšl7700:26:34-
34MA10440Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:27:10-
35MA10522Mašek RomanNovis Praha6100:27:12-
36MA112122Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:28:410,00
Muži B (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB933Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:19:23-
2MB1449Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:19:49-
3MB16152Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:0110,00
4MB211Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:20:21-
5MB2343Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:45-
6MB2745Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:21:05-
7MB2931Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:21:07-
8MB3030Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:21:08-
9MB3310Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:21:22-
10MB3698Štyndl MiroslavSK Polička5700:21:32-
11MB3899Červ MiloslavSK Polička5000:21:35-
12MB41158Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:469,00
13MB4238Kubr VáclavKRB Chrudim5500:21:59-
14MB4380Sadílek VáclavAlbrechtice5000:22:038,00
15MB4446Švec MiroslavTJ Potštejn5200:22:06-
16MB4615Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:22:15-
17MB5053Papáček JanOseva Choceň5400:22:307,00
18MB5336Hejl JanŠumperk5300:22:42-
19MB5457Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:22:43-
20MB5835Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:096,00
21MB6034Němec JanTJ Sokol Osík5100:23:16-
22MB65109Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:23:34-
23MB6869Tománek PavelSokol Veřovice5500:23:45-
24MB7159Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:535,00
25MB7693Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:184,00
26MB7986Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:233,00
27MB8466Zajíc JanKRB Chrudim5300:24:33-
28MB9947Třasák MilanLoko Pardubice5200:26:00-
29MB103120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:032,00
30MB107149Kubíček JanLitomyšl5000:27:25-
31MB11411Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:29:05-
Muži C (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1864Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:0510,00
2MC245Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:20:51-
3MC3418Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:21:30-
4MC4044Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:21:43-
5MC4965Vodička JanMK Radslavice 00:22:29-
6MC6762Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:23:429,00
7MC694Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:23:49-
8MC7375Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:58-
9MC8171Jelínek MatějHradec Králové4200:24:26-
10MC8676Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:498,00
11MC9068Bielčík JindřichLichkov 00:25:097,00
12MC9413Tučný JanMK Pardubice4700:25:33-
13MC10294Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:26:386,00
14MC11142Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4800:28:29-
15MC11592Kalousek JanKČT Žamberk4100:29:135,00
16MC11761Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:284,00
17MC12026Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:30:323,00
18MC121172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:402,00
19MC12582Kalous VladimírŽamberk4300:41:461,00
Muži D (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6254Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:22-
2MD91128Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:25:14-
3MD9563Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:25:39-
4MD10048Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:29-
5MD11620Merta JaroslavESPRO - Jeseník3500:29:17-
Juniorky (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6151Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:23:18-
2ŽJ753Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:24:13-
3ŽJ85222Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:24:429,00
4ŽJ9784Ibehejová LenkaSki Jilemnice8400:25:40-
5ŽJ10985Kořínková ŠárkaSK SKI Liberec8300:27:39-
6ŽJ11078Dušková LenkaLanškroun8000:27:497,00
Ženy A (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3588Krátká JitkaJiskra Králíky7400:21:3110,00
2ZA3929Havelková DagmarJilemnice7200:21:36-
3ZA4732Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:22:20-
4ZA6628Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:23:37-
5ZA8058Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:24:25-
6ZA10823Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:298,00
7ZA11317Popovová MartinaPraha7400:28:58-
8ZA11925Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:30:056,00
Ženy B (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5181Paulů BlankaSki Jilemnice5400:22:37-
2ZB7839Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:24:22-
3ZB8877Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:25:0310,00
4ZB9595Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:25:399,00
5ZB106153Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:198,00
6ZB11879Jirásková EvaLanškroun6400:29:477,00
7ZB122150Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:32:12-
8ZB12491Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:426,00
Trať 5,200 km, 230,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Poduška JosefAC Kladno6200:18:11-
2MA227Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:18:18-
3MA3131Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:18:23-
1MJ473Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:3210,00
4MA5157Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:519,00
5MA656Ulich PetrMaterial Technology6800:19:07-
6MA76Dedek AlešSK Přerov7500:19:10-
7MA824Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:118,00
1MB933Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:19:23-
8MA10156Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:347,00
9MA11121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:396,00
2MJ129Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:19:40-
10MA1319Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:19:42-
2MB1449Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:19:49-
11MA1560Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:19:54-
3MB16152Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:0110,00
12MA1790Horák OndřejŠternberk7500:20:03-
1MC1864Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:0510,00
13MA1914Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:20:17-
14MA2072Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:20:195,00
4MB211Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:20:21-
15MA222Martínek FilipAC Praha 18906900:20:36-
5MB2343Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:45-
2MC245Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:20:51-
3MJ2550Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:20:59-
16MA2670Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:21:024,00
6MB2745Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:21:05-
17MA287Machala PetrRotující kedluben7600:21:07-
7MB2931Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:21:07-
8MB3030Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:21:08-
18MA3152Procházka TomášJiskra Ústí nad Orlicí6700:21:153,00
4MJ3237Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:21:202,00
9MB3310Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:21:22-
3MC3418Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:21:30-
1ZA3588Krátká JitkaJiskra Králíky7400:21:3110,00
10MB3698Štyndl MiroslavSK Polička5700:21:32-
19MA37155Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:21:341,00
11MB3899Červ MiloslavSK Polička5000:21:35-
2ZA3929Havelková DagmarJilemnice7200:21:36-
4MC4044Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:21:43-
12MB41158Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:469,00
13MB4238Kubr VáclavKRB Chrudim5500:21:59-
14MB4380Sadílek VáclavAlbrechtice5000:22:038,00
15MB4446Švec MiroslavTJ Potštejn5200:22:06-
20MA45136Dvořák JiříJilemnice6300:22:12-
16MB4615Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:22:15-
3ZA4732Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:22:20-
21MA4889Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:22:250,00
5MC4965Vodička JanMK Radslavice 00:22:29-
17MB5053Papáček JanOseva Choceň5400:22:307,00
1ZB5181Paulů BlankaSki Jilemnice5400:22:37-
22MA5267Vodička JanŠelasport7800:22:40-
18MB5336Hejl JanŠumperk5300:22:42-
19MB5457Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:22:43-
5MJ5587Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:22:470,00
23MA56170Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:020,00
24MA5741Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:23:06-
20MB5835Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:096,00
25MA5983Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:23:120,00
21MB6034Němec JanTJ Sokol Osík5100:23:16-
1ŽJ6151Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:23:18-
1MD6254Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:22-
6MJ63133Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:260,00
26MA6496Dostálek PetrTěchonín6700:23:290,00
22MB65109Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:23:34-
4ZA6628Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:23:37-
6MC6762Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:23:429,00
23MB6869Tománek PavelSokol Veřovice5500:23:45-
7MC694Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:23:49-
7MJ70137Kubíček JanLitomyšl8700:23:51-
24MB7159Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:535,00
8MJ7274Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:23:570,00
8MC7375Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:58-
27MA7497Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:00-
2ŽJ753Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:24:13-
25MB7693Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:184,00
28MA7712Pečenka LiborXXX6100:24:22-
2ZB7839Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:24:22-
26MB7986Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:233,00
5ZA8058Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:24:25-
9MC8171Jelínek MatějHradec Králové4200:24:26-
9MJ82223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:280,00
29MA83100Matěna VladimírČeská Třebová7400:24:300,00
27MB8466Zajíc JanKRB Chrudim5300:24:33-
3ŽJ85222Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:24:429,00
10MC8676Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:498,00
10MJ878Kozel MartinASPV Trutnov8900:25:01-
3ZB8877Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:25:0310,00
30MA89101Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:25:060,00
11MC9068Bielčík JindřichLichkov 00:25:097,00
2MD91128Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:25:14-
31MA9221Rybka VlastimilČeská Třebová6100:25:150,00
32MA93171Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:300,00
12MC9413Tučný JanMK Pardubice4700:25:33-
3MD9563Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:25:39-
4ZB9595Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:25:399,00
4ŽJ9784Ibehejová LenkaSki Jilemnice8400:25:40-
11MJ98173Tobiáš MartinSK Polička8400:25:54-
28MB9947Třasák MilanLoko Pardubice5200:26:00-
4MD10048Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:29-
33MA101143Kubíček LukášLitomyšl7700:26:34-
13MC10294Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:26:386,00
29MB103120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:032,00
34MA10440Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:27:10-
35MA10522Mašek RomanNovis Praha6100:27:12-
5ZB106153Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:198,00
30MB107149Kubíček JanLitomyšl5000:27:25-
6ZA10823Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:298,00
5ŽJ10985Kořínková ŠárkaSK SKI Liberec8300:27:39-
6ŽJ11078Dušková LenkaLanškroun8000:27:497,00
14MC11142Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4800:28:29-
36MA112122Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:28:410,00
7ZA11317Popovová MartinaPraha7400:28:58-
31MB11411Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:29:05-
15MC11592Kalousek JanKČT Žamberk4100:29:135,00
5MD11620Merta JaroslavESPRO - Jeseník3500:29:17-
16MC11761Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:284,00
6ZB11879Jirásková EvaLanškroun6400:29:477,00
8ZA11925Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:30:056,00
17MC12026Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:30:323,00
18MC121172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:402,00
7ZB122150Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:32:12-
12MJ12355Zajíc JakubKRB Chrudim8900:37:33-
8ZB12491Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:426,00
19MC12582Kalous VladimírŽamberk4300:41:461,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód