Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2022, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2022
  • zobrazeno již 217x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

tělocvična sídliště U dubu, Týniště nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

100 Kč (žáci zdarma)

Popis tratě

Povrch: převážně asfalt

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii
upomínkový předmět pro každého závodníka
Za překonání traťového rekordu v hlavním závodě mužů a žen je vypsána odměna 1.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2021Týnišťská desítka161
28.10.2020Týnišťská desítka-
28.10.2019Týnišťská desítka203
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2750

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7118
Metelková Táňa7216
Vacková Hana5616
Javůrek Jiří4815
Brožek Radmil5415
Urbánek Jiří7614
Petržílek Zdeněk5514
Vanta Josef6213
Šebek Michal8413
Bubeníček Jiří5113
Zeman Vladimír5112
Krátká Anna6912
Bříza Vladimír5112
Kozáková Denisa7912
Jakeš Josef6512
Sedlák Jiří5812
Jirásko Lubomír7112
Gdula Petr6112
Vorel Milan4012
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Mocek Tomáš7911
Gdula Lukáš9111
David Václav7410
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Linhart Milan6410
Krejčí Jaromír6610
Švec Miroslav5210
Fenclová Marta7610
Tarant Ladislav6010
Kubr Václav5510
Jirásko Dušan7310
Hejkrlík Filip799
Krátký Josef659
Kubrová Dagmar639
Klimeš Jiří619
Ožana Václav649
Kratochvíl Miloš759
Závodní Lukáš799
Mazač Jaroslav688
Krunčík Pavel858
Siegel Josef588
Paulů Blanka548
Heller Tomáš818
Linhart Miloš448
Dvořáček Jaroslav528
Sedláček Petr828
Zajíc Jan538
Hynek Petr638

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Novák JosefVencl tým Ústí n.O.9700:31:25-
2MA265Jelen PavelBK Náchod9100:32:33-
3MA423Volák OndřejBK Náchod0000:32:49-
4MA634Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:26-
5MA727Boháč BonfácPerňa systém0100:33:36-
6MA944Šolc VítězslavBK Náchod9100:34:36-
7MA12107Moraveček JanZeleneč0100:34:55-
8MA13123Bílek DavidPenzion Urbke0300:35:01-
9MA1442Krupka MilanRun4fun0300:35:23-
10MA15111Honzíček MichalBK Náchod8800:35:40-
11MA1641Krupka AdamRun4fun0100:36:01-
12MA1789Koválek AlešBK Náchod9800:36:17-
13MA2152Verster RigardthHradec Králové8800:37:02-
14MA2468Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:16-
15MA25122Dohnanský TomášRun4run9400:37:23-
16MA279Outrata ŠtěpánAC Pardubice0700:38:09-
17MA37130Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:39:26-
18MA3969Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:40:08-
19MA54143Dvořáček RadekDoudleby n.O.9400:42:59-
20MA6778Czagan JanSDH Dědek9300:44:07-
21MA7122Baše MarekTJ Sokol Žďár n.O.9000:44:52-
22MA7682Matoušek OndřejHradec králové0600:45:24-
23MA88102Švorc JanHradec Králové9400:46:32-
24MA10674Staffa DominikTJ Sokol Račice n.T.0700:49:19-
25MA11973Staffa DanielTJ Sokol Račice n.T.0300:52:12-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3120Krunka KamilBK Náchod8600:32:47-
2MB8116Hradecký JaromírSkuteč8500:33:41-
3MB18113Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:44-
4MB19115Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:36:51-
5MB23127Heller TomášHradec Králové8100:37:13-
6MB2853Lewis Richard CameronRC Poděbrady8200:38:40-
7MB2938Cepelka PetrRun4fun8600:38:42-
8MB3054Costion PierreRC Poděbrady8400:38:53-
9MB41112Šourek VítězslavPardubice8100:40:18-
10MB42138Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:40:20-
11MB50135Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:42:33-
12MB5180Matoušek JosefHradec Králové7900:42:41-
13MB61110Voženílek MichalPardubice8000:43:53-
14MB65109Chaloupka JanTýniště n.O.7900:44:01-
15MB80139Diviš MartinDivoua team7900:45:51-
16MB82131Dvořáček JanMakej vole Podcast7900:46:00-
17MB8314Závodní LukášTýniště n.O.7900:46:12-
18MB87133Slavík OndřejKrálova ch.7900:46:29-
19MB8962Črník MartinSK Semechnice8000:46:34-
20MB92136Dus OndřejSendražice8500:46:45-
21MB97144Matys VladimírHradec Králové8400:47:37-
22MB10248Voda TomášLično8700:48:32-
23MB10737Batch OldřichPardubice8200:49:33-
24MB12047Chmelař VítězslavKostelec n.O.8700:52:18-
25MB130147Diviš PetrDivous team8700:57:53-
26MB1318Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:58:08-
27MB13520Macák JiříHradec Králové8401:00:27-
28MB1391Gottwald OndřejProstě běž!7801:06:22-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC524Ramda DrahomírStěžery7400:32:52-
2MC1036Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:34:43-
3MC1187Pelouch LeošSK Chotěboř7500:34:52-
4MC2259Ulich PetrMT Dobruška6800:37:04-
5MC26128Kyncl TomášHolice7400:37:58-
6MC3243Duchoň DavidPraha-Újezd7100:39:06-
7MC332Ivaskevich VolodymyrTýniště n.O.7300:39:10-
8MC3666Friede JanWikov Hronov7700:39:20-
9MC3879Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:40:00-
10MC4064Šupich MartinWikov Hronov7700:40:10-
11MC4350Horák MichalColas CZ7500:40:30-
12MC4575Lounek JaroslavČastolovice6900:41:00-
13MC4686Czagan JanSDH Dědek7100:41:05-
14MC4877Číhař TomášChvojenec7000:41:46-
15MC5284Kučera RadekMarci Pan7500:42:49-
16MC53146Beran PetrCafe Racers7100:42:57-
17MC5856Vondra JosefHvězda Pardubice7100:43:26-
18MC60129Simon PetrPolička7200:43:52-
19MC61145Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:43:53-
20MC63108Kesner RadekKonárovice7000:43:59-
21MC64137Koreček RichardNepasický cyklotým7600:44:00-
22MC7425Dusil MíraOrlické střely7200:45:13-
23MC7583Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:18-
24MC81132Kalousek JanMalšovice7100:45:53-
25MC8572Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:46:20-
26MC86126Lorenčík AlešChrudim7300:46:21-
27MC947Němec RadekLitomyšl7700:47:08-
28MC9558Dušek MilanSK Týniště n.O.7600:47:25-
29MC9610Novák PetrSKP Teplice7700:47:34-
30MC9831Rajnet RudolfSDH Dolní Dobrouč7300:47:45-
31MC10563David VáclavSmiřice7400:48:56-
32MC108140Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:41-
33MC112125Borovec RomanPardubice6900:50:56-
34MC11515Lipenský JiříFajn tým7400:51:36-
35MC11698Hrubý MilošBK Čestice7200:51:39-
36MC11826Vlek VáclavOrlické střely7300:52:11-
37MC12219Štěpánek MartinMP Týniště n.O.7400:53:34-
38MC128118Poláček JanNáchod6800:57:03-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2035Buřil FrantišekVidochov6600:36:59-
2MD3539Jančík BořekSalming/Run4fun6400:39:19-
3MD55121Rautenkranc MiroslavSK Donocykl6400:43:03-
4MD5692Vacarda VladimírEleven run team5900:43:08-
5MD574Jakeš JosefSKOB Týniště n.O.6500:43:15-
6MD6893Gabriel AlešTýniště n.O.6500:44:14-
7MD70142Havlín JanChlumec n.C.6600:44:22-
8MD73114Taizawt LadislavTraged team Letohrad6000:45:04-
9MD79117Vondráček MiroslavVondrami6500:45:50-
10MD8496Petráň MichalCafe Bajer6600:46:19-
11MD10097Kašpárek MartinVelichovky6700:48:04-
12MD109100Leplt JiříPivovar Miletín6100:49:48-
13MD11033Gdula PetrHvězda Pardubice6100:50:10-
14MD11776SedlákPřelouč5800:51:44-
15MD12188Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:52:44-
16MD129103Švorc JanHradec Králové6300:57:08-
17MD138141Grätz LuděkÚstí n.O.5801:04:54-
18MD14417Krátký JosefHvězda Pardubice6501:14:28-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6660Doležal LubošCyklo Tony Náchod5400:44:04-
2ME7857Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:34-
3ME90101KrupičkaJiskra Ústí n.O.5300:46:37-
4ME9346Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:46-
5ME11191Pullman MiroslavTrhová Kamenice5000:50:45-
6ME11467Bednář JosefSezemice5000:51:23-
7ME12671Krajt SvatoplukMaratonium Pardubice4900:56:26-
8ME12749Krajč ZdeněkTrutnov5400:56:48-
9ME13394Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:58:53-
10ME13451Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:05-
11ME13670Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:00:57-
12ME14213Vít ČestmírHradec Králové4501:11:09-
13ME14512Tučný JanMK Pardubice4701:15:03-
14ME14632Doležal StanislavBK Pardubice3801:18:55-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3155Khýrová AnetaCarla.Kupkolo.cz9300:38:57-
2ZA4490Šedová TerezaVencl tým Ústí n.O.0300:40:53-
3ZA4961Černíková KateřinaCyklo Tony Náchod8900:42:28-
4ZA693Vítková VeronikaSDH Náhořany8900:44:20-
5ZA9981Pávková IrenaHradec Králové0600:47:55-
6ZA10429Dvořáková EmaAK Iscarex0400:48:44-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4730Kozáková DenisaBK Náchod7900:41:07-
2ZB72105Rýdlová DenisaRun4run8200:44:58-
3ZB1246Brychtová RomanaCerekvice n.Loučnou7900:54:19-
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3421Metelková TáňaBK Náchod7200:39:13-
2ZC7795Horáková JanaCafe Bajer7100:45:29-
3ZC9118Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:44-
4ZC101104Kostyšinová EvaRun4run7700:48:26-
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD59134Matyášová JanaSilvita Ústí n.O.6500:43:51-
2ZD103106Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:36-
3ZD11399Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:51:01-
4ZD12385Šeflová EvaRtyně v Pokrkonoší6400:54:18-
5ZD12516Pešlová EvaTJ Svitavy6300:54:27-
6ZD13245Šternerová HanaHradec Králové6300:58:35-
7ZD137124Hellerová HanaHradec Králové6101:03:31-
8ZD140119Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5601:09:59-
9ZD141148Kostřicová BlankaČeská třebová6101:10:48-
10ZD1435Nechvílová MiroslavaChoceň6001:13:33-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Novák JosefVencl tým Ústí n.O.9700:31:25-
2MA265Jelen PavelBK Náchod9100:32:33-
1MB3120Krunka KamilBK Náchod8600:32:47-
3MA423Volák OndřejBK Náchod0000:32:49-
1MC524Ramda DrahomírStěžery7400:32:52-
4MA634Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:26-
5MA727Boháč BonfácPerňa systém0100:33:36-
2MB8116Hradecký JaromírSkuteč8500:33:41-
6MA944Šolc VítězslavBK Náchod9100:34:36-
2MC1036Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:34:43-
3MC1187Pelouch LeošSK Chotěboř7500:34:52-
7MA12107Moraveček JanZeleneč0100:34:55-
8MA13123Bílek DavidPenzion Urbke0300:35:01-
9MA1442Krupka MilanRun4fun0300:35:23-
10MA15111Honzíček MichalBK Náchod8800:35:40-
11MA1641Krupka AdamRun4fun0100:36:01-
12MA1789Koválek AlešBK Náchod9800:36:17-
3MB18113Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:44-
4MB19115Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:36:51-
1MD2035Buřil FrantišekVidochov6600:36:59-
13MA2152Verster RigardthHradec Králové8800:37:02-
4MC2259Ulich PetrMT Dobruška6800:37:04-
5MB23127Heller TomášHradec Králové8100:37:13-
14MA2468Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:16-
15MA25122Dohnanský TomášRun4run9400:37:23-
5MC26128Kyncl TomášHolice7400:37:58-
16MA279Outrata ŠtěpánAC Pardubice0700:38:09-
6MB2853Lewis Richard CameronRC Poděbrady8200:38:40-
7MB2938Cepelka PetrRun4fun8600:38:42-
8MB3054Costion PierreRC Poděbrady8400:38:53-
1ZA3155Khýrová AnetaCarla.Kupkolo.cz9300:38:57-
6MC3243Duchoň DavidPraha-Újezd7100:39:06-
7MC332Ivaskevich VolodymyrTýniště n.O.7300:39:10-
1ZC3421Metelková TáňaBK Náchod7200:39:13-
2MD3539Jančík BořekSalming/Run4fun6400:39:19-
8MC3666Friede JanWikov Hronov7700:39:20-
17MA37130Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:39:26-
9MC3879Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:40:00-
18MA3969Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:40:08-
10MC4064Šupich MartinWikov Hronov7700:40:10-
9MB41112Šourek VítězslavPardubice8100:40:18-
10MB42138Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:40:20-
11MC4350Horák MichalColas CZ7500:40:30-
2ZA4490Šedová TerezaVencl tým Ústí n.O.0300:40:53-
12MC4575Lounek JaroslavČastolovice6900:41:00-
13MC4686Czagan JanSDH Dědek7100:41:05-
1ZB4730Kozáková DenisaBK Náchod7900:41:07-
14MC4877Číhař TomášChvojenec7000:41:46-
3ZA4961Černíková KateřinaCyklo Tony Náchod8900:42:28-
11MB50135Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:42:33-
12MB5180Matoušek JosefHradec Králové7900:42:41-
15MC5284Kučera RadekMarci Pan7500:42:49-
16MC53146Beran PetrCafe Racers7100:42:57-
19MA54143Dvořáček RadekDoudleby n.O.9400:42:59-
3MD55121Rautenkranc MiroslavSK Donocykl6400:43:03-
4MD5692Vacarda VladimírEleven run team5900:43:08-
5MD574Jakeš JosefSKOB Týniště n.O.6500:43:15-
17MC5856Vondra JosefHvězda Pardubice7100:43:26-
1ZD59134Matyášová JanaSilvita Ústí n.O.6500:43:51-
18MC60129Simon PetrPolička7200:43:52-
13MB61110Voženílek MichalPardubice8000:43:53-
19MC61145Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:43:53-
20MC63108Kesner RadekKonárovice7000:43:59-
21MC64137Koreček RichardNepasický cyklotým7600:44:00-
14MB65109Chaloupka JanTýniště n.O.7900:44:01-
1ME6660Doležal LubošCyklo Tony Náchod5400:44:04-
20MA6778Czagan JanSDH Dědek9300:44:07-
6MD6893Gabriel AlešTýniště n.O.6500:44:14-
4ZA693Vítková VeronikaSDH Náhořany8900:44:20-
7MD70142Havlín JanChlumec n.C.6600:44:22-
21MA7122Baše MarekTJ Sokol Žďár n.O.9000:44:52-
2ZB72105Rýdlová DenisaRun4run8200:44:58-
8MD73114Taizawt LadislavTraged team Letohrad6000:45:04-
22MC7425Dusil MíraOrlické střely7200:45:13-
23MC7583Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:18-
22MA7682Matoušek OndřejHradec králové0600:45:24-
2ZC7795Horáková JanaCafe Bajer7100:45:29-
2ME7857Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:34-
9MD79117Vondráček MiroslavVondrami6500:45:50-
15MB80139Diviš MartinDivoua team7900:45:51-
24MC81132Kalousek JanMalšovice7100:45:53-
16MB82131Dvořáček JanMakej vole Podcast7900:46:00-
17MB8314Závodní LukášTýniště n.O.7900:46:12-
10MD8496Petráň MichalCafe Bajer6600:46:19-
25MC8572Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:46:20-
26MC86126Lorenčík AlešChrudim7300:46:21-
18MB87133Slavík OndřejKrálova ch.7900:46:29-
23MA88102Švorc JanHradec Králové9400:46:32-
19MB8962Črník MartinSK Semechnice8000:46:34-
3ME90101KrupičkaJiskra Ústí n.O.5300:46:37-
3ZC9118Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:44-
20MB92136Dus OndřejSendražice8500:46:45-
4ME9346Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:46-
27MC947Němec RadekLitomyšl7700:47:08-
28MC9558Dušek MilanSK Týniště n.O.7600:47:25-
29MC9610Novák PetrSKP Teplice7700:47:34-
21MB97144Matys VladimírHradec Králové8400:47:37-
30MC9831Rajnet RudolfSDH Dolní Dobrouč7300:47:45-
5ZA9981Pávková IrenaHradec Králové0600:47:55-
11MD10097Kašpárek MartinVelichovky6700:48:04-
4ZC101104Kostyšinová EvaRun4run7700:48:26-
22MB10248Voda TomášLično8700:48:32-
2ZD103106Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:36-
6ZA10429Dvořáková EmaAK Iscarex0400:48:44-
31MC10563David VáclavSmiřice7400:48:56-
24MA10674Staffa DominikTJ Sokol Račice n.T.0700:49:19-
23MB10737Batch OldřichPardubice8200:49:33-
32MC108140Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:41-
12MD109100Leplt JiříPivovar Miletín6100:49:48-
13MD11033Gdula PetrHvězda Pardubice6100:50:10-
5ME11191Pullman MiroslavTrhová Kamenice5000:50:45-
33MC112125Borovec RomanPardubice6900:50:56-
3ZD11399Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:51:01-
6ME11467Bednář JosefSezemice5000:51:23-
34MC11515Lipenský JiříFajn tým7400:51:36-
35MC11698Hrubý MilošBK Čestice7200:51:39-
14MD11776SedlákPřelouč5800:51:44-
36MC11826Vlek VáclavOrlické střely7300:52:11-
25MA11973Staffa DanielTJ Sokol Račice n.T.0300:52:12-
24MB12047Chmelař VítězslavKostelec n.O.8700:52:18-
15MD12188Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:52:44-
37MC12219Štěpánek MartinMP Týniště n.O.7400:53:34-
4ZD12385Šeflová EvaRtyně v Pokrkonoší6400:54:18-
3ZB1246Brychtová RomanaCerekvice n.Loučnou7900:54:19-
5ZD12516Pešlová EvaTJ Svitavy6300:54:27-
7ME12671Krajt SvatoplukMaratonium Pardubice4900:56:26-
8ME12749Krajč ZdeněkTrutnov5400:56:48-
38MC128118Poláček JanNáchod6800:57:03-
16MD129103Švorc JanHradec Králové6300:57:08-
25MB130147Diviš PetrDivous team8700:57:53-
26MB1318Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:58:08-
6ZD13245Šternerová HanaHradec Králové6300:58:35-
9ME13394Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:58:53-
10ME13451Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:05-
27MB13520Macák JiříHradec Králové8401:00:27-
11ME13670Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:00:57-
7ZD137124Hellerová HanaHradec Králové6101:03:31-
17MD138141Grätz LuděkÚstí n.O.5801:04:54-
28MB1391Gottwald OndřejProstě běž!7801:06:22-
8ZD140119Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5601:09:59-
9ZD141148Kostřicová BlankaČeská třebová6101:10:48-
12ME14213Vít ČestmírHradec Králové4501:11:09-
10ZD1435Nechvílová MiroslavaChoceň6001:13:33-
18MD14417Krátký JosefHvězda Pardubice6501:14:28-
13ME14512Tučný JanMK Pardubice4701:15:03-
14ME14632Doležal StanislavBK Pardubice3801:18:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód