Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

23.9.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 23.9.2023
  • zobrazeno již 640x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí Kč 70,-
žactvo, dorost a lidový běh Kč 40,-

Popis tratě

běží se po lyžařských tratích, 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km, trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km, trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km, lidový běh okruh 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel.: 603 495 061

Propozice poháru ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.9.2022Cross po lyžařských tratích216
25.9.2021Cross po lyžařských tratích177
19.9.2020Cross po lyžařských tratích190
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 5222

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Šafář Jaroslav5116
Sadílek Ota4615
Jirásková Eva6415
Stránský Aleš6014
Smoláková Valérie9314
Šimůnek Jan8214
Smoláková Alexandra9814
Smolák Petr9413
Stránská Michaela9713
Keprtová Miloslava4813
Hronek Jaroslav9113
Čáp Bohuslav5113
Gregora Filip0213
Smoláková Jiřina6913
Borek Viktor0412
Šebek Michal8412
Marek Jiří4312
Bielčik Jindřich4012
Brusenbauchová Nela0812
Mannlová Jana8011
Smoláková Dominika0011
Buriánek Roman6511
Šimůnek Jan0311
Černá Kristýna9311
Šimůnková Pavla7711
Dušková Lenka8011
Sontáková Lenka9111
Hofmanová Veronika7811
Limburský Jan0111
Borek Petr7011
Preislerová Agáta Nela0910
Limburská Eliška9910
Klaclová Šárka9310
Stránská Adéla9110
Sejkorová Lenka6310
Kaválek Ondřej8310
Matyášová Jana6510
Kessnerová Martina7610
Šimůnek Jan4910
Borková Agáta029
Lužová Karolína059
Fojt Leoš579
Červ Miloslav509
Dušek Pavel709
Pavel Jan959
Kubišta Oto539
Čerenkova Petra999
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2018 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1256Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:19-
2C1889Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1800:00:27-
3C196Pirkl JáchymOrel Česká Třebová1900:00:28-
4C1125Vrátil JakubOrel Česká Třebová1900:00:30-
5C1133Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:32-
6C11472Švec Jindřich-2000:00:32-
7C11592Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:34-
8C11763Hordějčuk BartolomějOrel Česká Třebová2200:01:11-
9C11859Vrátil TomášOrel Česká Třebová2100:01:45-
10C11931Voleský AlfredOrel Česká Třebová2100:01:50-
Děvčata r. 2018 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1136Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:19-
2D1332Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:21-
3D1483Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:21-
4D1565Hordějčuková GabrielaOrel Česká Třebová1800:00:25-
5D1649Přibylová ZojaTáta team1800:00:27-
6D1764Javůrková AnnaOrel Česká Třebová2000:00:27-
7D11091Holíková EmaOrel Židenice2000:00:29-
8D11118Fricová EmaOrel Vyškov2000:00:30-
9D11680Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:35-
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2313Anikieiev OleksandrAtletika TJ Sokol Žamberk1600:02:56-
2C2411Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:03:02-
3C2510Malátek VítekAtletika Žamberk1600:03:05-
4C2666Hordějčuk BenediktOrel Česká Třebová1700:03:07-
5C21193Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:03:22-
6C21417Fric LukášOrel Vyškov1600:03:31-
7C21534Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:03:38-
8C21748Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:03:58-
9C21833Dvořák DanielOrel Žatčany1700:04:20-
Děvčata r. 2016-17 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21012Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:03:22-
2D2194Kaválková EliškaOrel Orlice1700:04:21-
Nejmladší žáci I r. 2014-15 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M138Malátek MatějAtletika Žamberk1400:03:29104,00
2M1537Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:3399,84
3M1646Přidal MichaelOrel Židenice1500:03:3598,03
4M1757Jelínek MichalSK Ante Žďár nad Sázavou1400:03:3895,65
5M11238Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:03:4194,06
6M11368Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:03:4592,24
7M11778Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:5089,93
8M11858Strejček Jan JonatanOrel Česká Třebová1500:03:5587,41
9M1197Dufek ŠtěpánAtletika TJ Sokol Žamberk1400:04:0582,58
10M12040Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:04:0880,99
11M12314Sklenka FilipAtletika TJ Sokol Žamberk1400:04:1577,63
12M12421Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:1876,28
Nejmladší žákyně I r. 2014-15 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1194Švestková JohankaAK Račí Údolí1400:02:51104,00
2Z1284Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:02:5699,18
3Z1767Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:03:1089,78
4Z1815Štanderová KláraAtletika TJ Sokol Žamberk1400:03:1287,76
5Z1952Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:03:1784,92
6Z11290Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:03:2381,25
7Z11320Nosálová GabrielaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:03:2679,68
8Z11650Matušková KateřinaOrel Žatčany1400:03:3872,31
Nejmladší žáci II r. 2012-13 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2373Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:16104,00
2M2581Sedláček JakubOrel Žatčany1300:04:2598,29
3M2797Halas MatějOrel Vyškov1300:04:3095,57
4M2824Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:3094,35
5M2974Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:04:3194,05
6M21042Šikula DavidOrel Česká Třebová1200:04:3592,61
7M21319Fric DanielOrel Vyškov1300:05:4664,49
Nejmladší žákyně II r. 2012-13 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2160Váchová AdélaTJ SPARTAK Letohrad1300:03:20104,00
2Z2253Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:23100,56
3Z2454Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:2996,40
4Z2816Malínková SáraAtletika TJ Sokol Žamberk1300:03:3990,64
5Z2969Bečičková AlenaTJ Loko Č. T.1200:03:4090,24
6Z21041Hurychová AnežkaAtletika Litomyšl1200:03:4189,70
7Z21130Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:4189,56
8Z21470Vostoupalová RebekaZŠ Solnice1200:03:4687,24
9Z21551Matušková EliškaOrel Žatčany1200:03:4686,94
10Z216107Kamenická RebekaOrel Židenice1300:03:4886,08
11Z22123Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:0975,39
12Z22235Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:1274,18
13Z22522Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:2069,88
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:08:34104,00
2M3261Vácha JanTJ SPARTAK Letohard1100:08:42100,52
3M3343Mach ŠimonOrel Česká Třebová1100:10:2779,05
4M3429Doležal AdamOrel Vyškov1000:10:4075,62
5M3582Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:13:3541,54
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3171Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:03:56104,00
2Z3247Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:04:0697,46
3Z3462Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:2389,46
4Z3626Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:04:2985,89
5Z31125Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:5176,41
6Z31298Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:04:5972,97
Starší žáci r. 2008-09 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:12:22104,00
2M4279Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:12:3999,67
3M4388Mezera TomášOrel Židenice0800:12:4198,41
4M449Fajfr AlešAtletika TJ Sokol Žamberk0900:12:4297,33
5M4527Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:16:5263,61
6M4676Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:23:1911,48
Starší žákyně r. 2008-09 (trať 2 km - zelená)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci r. 2006-07 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51111Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:18:29104,00
Dorostenky r. 2006-07 (trať 3 km - fialová)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ244Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:20104,00
2MJ17128Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:33:1884,44
3MJ19142Jančařík TomášOrel Židenice0500:35:0877,01
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ285Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:21:32104,00
2ZJ4143Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:25:2883,70
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:36:54104,00
2MA3133Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:38:1998,18
3MA4103Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:38:4695,98
4MA7140Šimoník JiříOrel Židenice0100:43:0883,11
5MA9117Valenta JosefBe positive8900:43:3282,06
6MA11123Radiměřický Karelk.radimericky@seznam.cz8700:44:5878,18
7MA1296Šebek MichalČeská Třebová8400:46:0475,18
8MA17125Chlupáč Daniel4 borci9700:49:5664,68
9MA18102Doležal PavelOrel Vyškov8400:50:2963,19
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2141Soural LukášOrel Židenice8200:37:39104,00
2MB5146Petr JiříLezník8000:38:5498,68
3MB639Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:41:2291,12
4MB8122Dvořák MiroslavSK8 Polička7500:43:1485,18
5MB102Prošek LukášVyškov7400:44:1182,63
6MB13135Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:3576,29
7MB14109Hůlka RadekČeská Třebová8000:46:3776,18
8MB15131Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:47:1674,45
9MB1695Švestka DavidAK Račí údolí8300:48:5270,23
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1106Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:26:41104,00
2MC3147Hanuš Petr3D Fittness RT6400:28:5493,70
3MC6118Simon PetrPolička 7200:29:5488,94
4MC7120Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:30:0487,34
5MC1099Halas PetrOrel Vyškov7300:31:3681,55
6MC1245Přidal RadomírOrel Židenice7300:32:1479,16
7MC1387Mezera PavelOrel Židenice6800:32:4377,37
8MC14108Kamenický PetrOrel Židenice6900:32:5176,91
9MC16116Kalousek JanMalšovice7100:33:1175,61
10MC27129Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:4850,85
11MC30114Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:42:4040,11
Muži D 60-69 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4145Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:29:14104,00
2MD22136Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:37:5972,01
3MD23104Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:38:0270,85
4MD26110Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:38:4267,55
5MD2855Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:41:0259,58
6MD29115Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:2255,03
Muži E 70 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18100Ráb PavelČeská Třebová5200:33:42104,00
2ME20139Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:36:5692,37
3ME31124Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:42:4074,36
4ME33113Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:42:5772,52
5ME34105Krumer MiroslavMK Ostrov4900:47:4158,44
6ME3528Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:54:4637,46
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5138Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:29:18104,00
2ZA11127Rybková Michaela-9400:31:5593,04
3ZA24134Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:38:2469,88
-ZA-126Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C 45-54 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8130Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:56104,00
2ZC9121Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:31:24100,49
3ZC151Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:32:5894,40
4ZC21101Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:36:5880,52
5ZC25119Simonová JanaPolička7500:38:3675,20
6ZC3286Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:42:4361,92
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3132Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:47104,00
2ZD5144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:2978,95
3ZD6112Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:1466,84
Lidový běh - MUŽI (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM12Vitalii AnikieievŽamberk9200:04:00-
2LM24Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:04:34-
3LM38Hronek JaroslavOrel Obřany9100:04:39-
4LM421Matuška JanOrel Žatčany8000:04:43-
5LM513Bureš PavelOrel Ústí n. Orl.7600:04:48-
6LM65Luža TomášOrel Žatčany7400:04:53-
7LM77Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:04:59-
8LM93Pirkl MiloslavOrel Česká Třebová8300:05:11-
9LM1024Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:05:13-
10LM1210Hordějčuk BenediktOrel Česká Třebová1700:05:33-
11LM1311Hordějčuk VáclavOrel Česká Třebová8700:05:33-
12LM1422Dvořák JakubSKS Polička1200:05:40-
13LM169Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:06:26-
14LM1718Šimek PavelSimple Plan8800:07:00-
15LM1919Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:07:56-
16LM201Kaválek OndřejOrel Orlice8300:08:20-
Lidový běh - ŽENY (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ817Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:05:02-
2LZ1114Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:05:31-
3LZ1516Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:06:14-
4LZ1823Kaválková NikolaOrel Orlice1500:07:33-
5LZ216Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:08:34-
6LZ2215Halasová JanaOrel Vyškov7500:09:31-
7LZ2312Brandejsová MarieOrel Orlice5300:15:35-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2160Váchová AdélaTJ SPARTAK Letohrad1300:03:20104,00
2Z2253Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:23100,56
1M138Malátek MatějAtletika Žamberk1400:03:29104,00
3Z2454Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:2996,40
2M1537Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:3399,84
3M1646Přidal MichaelOrel Židenice1500:03:3598,03
4M1757Jelínek MichalSK Ante Žďár nad Sázavou1400:03:3895,65
4Z2816Malínková SáraAtletika TJ Sokol Žamberk1300:03:3990,64
5Z2969Bečičková AlenaTJ Loko Č. T.1200:03:4090,24
6Z21041Hurychová AnežkaAtletika Litomyšl1200:03:4189,70
7Z21130Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:4189,56
5M11238Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:03:4194,06
6M11368Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:03:4592,24
8Z21470Vostoupalová RebekaZŠ Solnice1200:03:4687,24
9Z21551Matušková EliškaOrel Žatčany1200:03:4686,94
10Z216107Kamenická RebekaOrel Židenice1300:03:4886,08
7M11778Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:5089,93
8M11858Strejček Jan JonatanOrel Česká Třebová1500:03:5587,41
9M1197Dufek ŠtěpánAtletika TJ Sokol Žamberk1400:04:0582,58
10M12040Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:04:0880,99
11Z22123Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:0975,39
12Z22235Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:1274,18
11M12314Sklenka FilipAtletika TJ Sokol Žamberk1400:04:1577,63
12M12421Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:1876,28
13Z22522Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:2069,88
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3171Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:03:56104,00
2Z3247Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:04:0697,46
1M2373Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:16104,00
3Z3462Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:2389,46
2M2581Sedláček JakubOrel Žatčany1300:04:2598,29
4Z3626Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:04:2985,89
3M2797Halas MatějOrel Vyškov1300:04:3095,57
4M2824Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:3094,35
5M2974Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:04:3194,05
6M21042Šikula DavidOrel Česká Třebová1200:04:3592,61
5Z31125Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:5176,41
6Z31298Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:04:5972,97
7M21319Fric DanielOrel Vyškov1300:05:4664,49
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:08:34104,00
2M3261Vácha JanTJ SPARTAK Letohard1100:08:42100,52
3M3343Mach ŠimonOrel Česká Třebová1100:10:2779,05
4M3429Doležal AdamOrel Vyškov1000:10:4075,62
5M3582Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:13:3541,54
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:12:22104,00
2M4279Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:12:3999,67
3M4388Mezera TomášOrel Židenice0800:12:4198,41
4M449Fajfr AlešAtletika TJ Sokol Žamberk0900:12:4297,33
5M4527Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:16:5263,61
6M4676Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:23:1911,48
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51111Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:18:29104,00
1ZJ285Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:21:32104,00
1ZD3132Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:47104,00
2ZJ4143Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:25:2883,70
2ZD5144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:2978,95
3ZD6112Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:1466,84
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1106Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:26:41104,00
1MJ244Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:20104,00
2MC3147Hanuš Petr3D Fittness RT6400:28:5493,70
1MD4145Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:29:14104,00
1ZA5138Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:29:18104,00
3MC6118Simon PetrPolička 7200:29:5488,94
4MC7120Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:30:0487,34
1ZC8130Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:56104,00
2ZC9121Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:31:24100,49
5MC1099Halas PetrOrel Vyškov7300:31:3681,55
2ZA11127Rybková Michaela-9400:31:5593,04
6MC1245Přidal RadomírOrel Židenice7300:32:1479,16
7MC1387Mezera PavelOrel Židenice6800:32:4377,37
8MC14108Kamenický PetrOrel Židenice6900:32:5176,91
3ZC151Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:32:5894,40
9MC16116Kalousek JanMalšovice7100:33:1175,61
2MJ17128Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:33:1884,44
1ME18100Ráb PavelČeská Třebová5200:33:42104,00
3MJ19142Jančařík TomášOrel Židenice0500:35:0877,01
2ME20139Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:36:5692,37
4ZC21101Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:36:5880,52
2MD22136Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:37:5972,01
3MD23104Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:38:0270,85
3ZA24134Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:38:2469,88
5ZC25119Simonová JanaPolička7500:38:3675,20
4MD26110Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:38:4267,55
10MC27129Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:4850,85
5MD2855Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:41:0259,58
6MD29115Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:2255,03
11MC30114Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:42:4040,11
3ME31124Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:42:4074,36
6ZC3286Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:42:4361,92
4ME33113Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:42:5772,52
5ME34105Krumer MiroslavMK Ostrov4900:47:4158,44
6ME3528Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:54:4637,46
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:36:54104,00
1MB2141Soural LukášOrel Židenice8200:37:39104,00
2MA3133Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:38:1998,18
3MA4103Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:38:4695,98
2MB5146Petr JiříLezník8000:38:5498,68
3MB639Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:41:2291,12
4MA7140Šimoník JiříOrel Židenice0100:43:0883,11
4MB8122Dvořák MiroslavSK8 Polička7500:43:1485,18
5MA9117Valenta JosefBe positive8900:43:3282,06
5MB102Prošek LukášVyškov7400:44:1182,63
6MA11123Radiměřický Karelk.radimericky@seznam.cz8700:44:5878,18
7MA1296Šebek MichalČeská Třebová8400:46:0475,18
6MB13135Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:3576,29
7MB14109Hůlka RadekČeská Třebová8000:46:3776,18
8MB15131Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:47:1674,45
9MB1695Švestka DavidAK Račí údolí8300:48:5270,23
8MA17125Chlupáč Daniel4 borci9700:49:5664,68
9MA18102Doležal PavelOrel Vyškov8400:50:2963,19
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:36:54104,00
2MB2141Soural LukášOrel Židenice8200:37:3999,98
3MA3133Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:38:1997,18
4MA4103Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:38:4694,98
5MB5146Petr JiříLezník8000:38:5494,59
6MB639Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:41:2287,90
7MA7140Šimoník JiříOrel Židenice0100:43:0883,11
8MB8122Dvořák MiroslavSK8 Polička7500:43:1482,86
9MA9117Valenta JosefBe positive8900:43:3282,06
10MB102Prošek LukášVyškov7400:44:1180,26
11MA11123Radiměřický Karelk.radimericky@seznam.cz8700:44:5878,18
12MA1296Šebek MichalČeská Třebová8400:46:0475,18
13MB13135Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:3573,80
14MB14109Hůlka RadekČeská Třebová8000:46:3773,68
15MB15131Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:47:1671,92
16MB1695Švestka DavidAK Račí údolí8300:48:5267,61
17MA17125Chlupáč Daniel4 borci9700:49:5664,68
18MA18102Doležal PavelOrel Vyškov8400:50:2963,19
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5138Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:29:18104,00
2ZC8130Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:5696,39
3ZC9121Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:31:2493,79
4ZA11127Rybková Michaela-9400:31:5591,04
5ZC151Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:32:5887,43
6ZC21101Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:36:5873,82
7ZA24134Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:38:2468,88
8ZC25119Simonová JanaPolička7500:38:3668,20
9ZC3286Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:42:4354,18

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód