Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Palici

7.5.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Palici
  • datum konání: 7.5.2023
  • zobrazeno již 445x
  • pořadatel: Jen blbni Team

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště Rybník u České Třebové
10:00 hodin

Přihlášky

online ZDE nebo na místě od 9:00 do 9:45 hodin

Startovné

100 Kč při online registraci
150 Kč na místě

Popis tratě

Délka: 13 km (nahoru a dolů)
Převýšení: 232 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Müller - 775 679 138
Ondra Číž - 725 125 294

Plakát závodu ve formátu JPG
Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://jenblbniteam.cz/

E-mailová adresa

jen.blbni.team@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2024Běh na Palici-
15.8.2020Běh na Palici33
11.5.2019Běh na Palici-

Statistika závodu Běh na Palici

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 33

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Müller Tomáš832
Grätz Luděk582
Němec Radek772
2
Vacek Jiří772
Kovář Lukáš012
Číž Ondřej832
Kyncl Tomáš742
Kovářová Anna752
Borek Petr702

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:51:12104,00
2MJ3030Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:15:0455,39
Juniorky 19 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1515Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:02:59104,00
2ZJ4242Čížová NatálkaJBT 01:53:0722,40
2ZJ4243Rulíková Jasmína- 01:53:0721,40
Muži A 20-34 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:51:09104,00
2MA33Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:52:3799,13
3MA1010Marek OndřejTJ Žichlínek9300:57:3588,42
4MA1313Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:00:1982,08
5MA3636Ryšálek TomášUnicorn 01:19:1345,13
Muži B 35-49 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Kyncl TomášHolice7400:54:04104,00
2MB55Šutera JosefAtletika Polička7900:55:3599,19
3MB66Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:55:5697,55
4MB77Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:56:2495,68
5MB88Beneš MilanAtletika Polička7800:57:1694,08
6MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:59:1590,41
7MB1414Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7601:00:4787,58
8MB1717Dusil MartinVamberk7401:03:2382,77
9MB1818Kubrt PetrKnedlík s omářkou 01:04:2780,80
10MB2020Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5176,36
11MB2121Kozák JanVeverky na útěku 01:07:0875,83
12MB2222Škorpil Jaromír-8201:07:3075,15
13MB2323Němec RadekPennyMann7701:07:3974,88
14MB2727Skipala Aleš- 01:11:1768,16
15MB2929Číž OndřejJen Blbni Team8301:12:4165,57
16MB3333Müller TomášJen blbni8301:18:3054,81
17MB3737Číž JanJen blbni8301:19:5452,22
Muži C 50 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC99Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:57:30104,00
2MC1111Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:58:19104,00
3MC1616Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:03:0393,88
4MC2424Pražák TomášJiskra Hylváty7101:07:4684,80
5MC2525Vála JosefČeská Třebová7301:09:1981,14
6MC3232Hác Vladimír- 01:18:0866,02
7MC3838Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:23:5456,13
8MC4040Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:34:5736,87
9MC4141Sedlák JiříPřelouč5801:43:2821,06
10MC4444Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:103,00
Ženy A 20-29 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-39 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C 40 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1919Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:06:05104,00
2ZC2626Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3995,09
3ZC2828Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:11:3492,70
4ZC3131Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:15:3785,57
5ZC3434Mňuková LenkaBlondýny crew 01:18:4880,76
5ZC3435Filipová DagmarBlondýny crew 01:18:4880,76
7ZC3939Holakovská Gabriela- 01:34:4756,57
Trať 13 km, 232 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:51:09104,00
1MJ22Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:51:12104,00
2MA33Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:52:3799,13
1MB44Kyncl TomášHolice7400:54:04104,00
2MB55Šutera JosefAtletika Polička7900:55:3599,19
3MB66Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:55:5697,55
4MB77Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:56:2495,68
5MB88Beneš MilanAtletika Polička7800:57:1694,08
1MC99Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:57:30104,00
3MA1010Marek OndřejTJ Žichlínek9300:57:3588,42
2MC1111Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:58:19104,00
6MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:59:1590,41
4MA1313Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:00:1982,08
7MB1414Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7601:00:4787,58
1ZJ1515Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:02:59104,00
3MC1616Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:03:0393,88
8MB1717Dusil MartinVamberk7401:03:2382,77
9MB1818Kubrt PetrKnedlík s omářkou 01:04:2780,80
1ZC1919Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:06:05104,00
10MB2020Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5176,36
11MB2121Kozák JanVeverky na útěku 01:07:0875,83
12MB2222Škorpil Jaromír-8201:07:3075,15
13MB2323Němec RadekPennyMann7701:07:3974,88
4MC2424Pražák TomášJiskra Hylváty7101:07:4684,80
5MC2525Vála JosefČeská Třebová7301:09:1981,14
2ZC2626Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3995,09
14MB2727Skipala Aleš- 01:11:1768,16
3ZC2828Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:11:3492,70
15MB2929Číž OndřejJen Blbni Team8301:12:4165,57
2MJ3030Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:15:0455,39
4ZC3131Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:15:3785,57
6MC3232Hác Vladimír- 01:18:0866,02
16MB3333Müller TomášJen blbni8301:18:3054,81
5ZC3435Filipová DagmarBlondýny crew 01:18:4880,76
5ZC3434Mňuková LenkaBlondýny crew 01:18:4880,76
5MA3636Ryšálek TomášUnicorn 01:19:1345,13
17MB3737Číž JanJen blbni8301:19:5452,22
7MC3838Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:23:5456,13
7ZC3939Holakovská Gabriela- 01:34:4756,57
8MC4040Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:34:5736,87
9MC4141Sedlák JiříPřelouč5801:43:2821,06
2ZJ4242Čížová NatálkaJBT 01:53:0722,40
2ZJ4243Rulíková Jasmína- 01:53:0721,40
10MC4444Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:51:09104,00
2MJ22Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:51:12101,90
3MA33Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:52:3798,13
4MB44Kyncl TomášHolice7400:54:0494,30
5MB55Šutera JosefAtletika Polička7900:55:3591,33
6MB66Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:55:5690,64
7MB77Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:56:2489,74
8MB88Beneš MilanAtletika Polička7800:57:1688,04
9MC99Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:57:3087,59
10MA1010Marek OndřejTJ Žichlínek9300:57:3587,42
11MC1111Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:58:1985,99
12MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:59:1584,16
13MA1313Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:00:1982,08
14MB1414Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7601:00:4781,17
15MC1616Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:03:0376,74
16MB1717Dusil MartinVamberk7401:03:2376,08
17MB1818Kubrt PetrKnedlík s omářkou01:04:2774,00
18MB2020Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5169,31
19MB2121Kozák JanVeverky na útěku01:07:0868,75
20MB2222Škorpil Jaromír-8201:07:3068,04
21MB2323Němec RadekPennyMann7701:07:3967,74
22MC2424Pražák TomášJiskra Hylváty7101:07:4667,51
23MC2525Vála JosefČeská Třebová7301:09:1964,48
24MB2727Skipala Aleš-01:11:1760,64
25MB2929Číž OndřejJen Blbni Team8301:12:4157,90
26MJ3030Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:15:0453,24
27MC3232Hác Vladimír-01:18:0847,25
28MB3333Müller TomášJen blbni8301:18:3046,53
29MA3636Ryšálek TomášUnicorn01:19:1345,13
30MB3737Číž JanJen blbni8301:19:5443,79
31MC3838Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:23:5435,97
32MC4040Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:34:5714,37
33MC4141Sedlák JiříPřelouč5801:43:283,00
34MC4444Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1515Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:02:59104,00
2ZC1919Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:06:0597,08
3ZC2626Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3988,83
4ZC2828Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:11:3486,37
5ZC3131Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:15:3779,94
6ZC3434Mňuková LenkaBlondýny crew01:18:4874,89
6ZC3435Filipová DagmarBlondýny crew01:18:4874,89
8ZC3939Holakovská Gabriela-01:34:4749,51
9ZJ4242Čížová NatálkaJBT01:53:0720,40
9ZJ4243Rulíková Jasmína-01:53:0720,40

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód