Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

27.8.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 27.8.2023
  • zobrazeno již 458x
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

Sázava u Lanškrouna - fot. hřiště
9:30 hodin

Přihlášky

na místě do 9:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

deélka 7,3 km
převýšení 375 m
1 km po asfaltu, zbytek polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.2022Sázava - Lázek59
30.8.2020Sázava - Lázek41
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 34
  • závodníků na všech ročnících: 2193

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6921
Stránský Aleš6021
Jirásková Eva6421
Bielčik Jindřich4020
Šimůnek Jan4919
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Mannlová Jana8016
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Pechek František5314
Stránský Tomáš6514
Žák Jiří7114
Šrůtek Stanislav5814
Šimůnek Jan8214
Matyášová Jana6514
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Doležal Martin7014
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Ožana Václav6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Borek Petr7011
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Krátká Anna699
Krupička Miroslav539
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Vacarda Vladimír599
Marek Dalimil609
Čechal Milan599
Šmída Oldřich489
Ouřecká Renáta708

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2633Zadina VáclavBV Elektronik0400:42:02104,00
2MJ4661Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:49:5883,13
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1728Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:40:00104,00
Muži A 20-39 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA235Kubišta MichalLetohrad9000:33:40104,00
2MA319Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:02100,91
3MA526Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:3698,23
4MA640Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:34:5896,14
5MA747Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:35:2594,80
6MA158Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:39:4581,93
7MA2064Marek OndřejLanškroun9300:40:3879,31
8MA3953Popelka JanKOVO Praha8500:45:4764,01
9MA4752Kvítek PavelKilpi KOME KLUB8900:50:5248,91
10MA557Nečas Martinneregistrován9200:55:2635,35
Muži B 40-49 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB150Kechrt TomášPRIME sport expert8100:33:21104,00
2MB458Malátek AntonínPardubice7700:34:3598,30
3MB85Turek MartinAC Sparta Praha8000:35:3094,55
4MB1343Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:38:4483,86
5MB1838Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:40:0879,66
6MB2121Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:40:4477,86
7MB2220Prošek LukášBrno7400:40:4577,81
8MB2315Dusil MartinVamberk7400:40:5277,46
9MB2949Morávek DavidSkuhrov nad Bělou8100:42:4371,91
10MB3255Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7900:43:3069,57
11MB3429Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:44:3366,42
Muži C 50-59 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC917Hejl RadekLetohrad7200:35:35104,00
2MC1025Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:36:11100,31
3MC1124Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:37:0296,93
4MC1641Koudelka DrahomírMeixner7100:39:4888,15
5MC2514Scheuer JanŠanov6600:41:5082,44
6MC3137Simon PetrPolička 7200:43:0778,83
7MC3544Kalousek JanMalšovice7100:45:0373,40
8MC3613Doležal MartinSPS Sázava7000:45:1272,97
9MC4932Zadina JaroslavBV Elektronik6400:53:0850,68
10MC5660Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:4037,94
Muži D 60-69 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1231Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:38:11104,00
2MD2430Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:41:2993,36
3MD403Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4978,39
4MD422Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:0773,99
5MD4459Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:48:3072,98
6MD4812Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:3964,73
7MD5339Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:0958,18
8MD5962Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2641,73
9MD606Sedlák JiříPřelouč5801:00:3341,42
Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4527Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:48:36104,00
2ME524Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:0090,89
3ME5854Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:2378,81
Ženy A 20-34 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1451Kvítková JanaKilpi KOME KLUB9500:39:27104,00
2ZA3865Marková IvetaLanškroun9000:45:2786,79
3ZA5418Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:54:4962,05
Ženy B 35-44 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1948Janyšková RadkaRunSport Team8800:40:34104,00
2ZB2756Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:42:1098,06
3ZB3034Švorčíková LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8000:42:4695,58
4ZB5163Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:53:2268,45
Ženy C 45-54 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2842Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:27104,00
2ZC3736Dvořáková AdélaBystré7600:45:2694,97
3ZC4145Žitníková LenkaLetohrad7800:46:5890,36
4ZC5716Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6800:57:5763,49
Ženy D 55 let a starší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3346Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:44:06104,00
2ZD439Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:48:2092,40
3ZD5022Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:53:1580,25
Trať 7,3 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB150Kechrt TomášPRIME sport expert8100:33:21104,00
1MA235Kubišta MichalLetohrad9000:33:40104,00
2MA319Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:02100,91
2MB458Malátek AntonínPardubice7700:34:3598,30
3MA526Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:3698,23
4MA640Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:34:5896,14
5MA747Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:35:2594,80
3MB85Turek MartinAC Sparta Praha8000:35:3094,55
1MC917Hejl RadekLetohrad7200:35:35104,00
2MC1025Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:36:11100,31
3MC1124Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:37:0296,93
1MD1231Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:38:11104,00
4MB1343Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:38:4483,86
1ZA1451Kvítková JanaKilpi KOME KLUB9500:39:27104,00
6MA158Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:39:4581,93
4MC1641Koudelka DrahomírMeixner7100:39:4888,15
1ZJ1728Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:40:00104,00
5MB1838Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:40:0879,66
1ZB1948Janyšková RadkaRunSport Team8800:40:34104,00
7MA2064Marek OndřejLanškroun9300:40:3879,31
6MB2121Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:40:4477,86
7MB2220Prošek LukášBrno7400:40:4577,81
8MB2315Dusil MartinVamberk7400:40:5277,46
2MD2430Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:41:2993,36
5MC2514Scheuer JanŠanov6600:41:5082,44
1MJ2633Zadina VáclavBV Elektronik0400:42:02104,00
2ZB2756Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:42:1098,06
1ZC2842Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:27104,00
9MB2949Morávek DavidSkuhrov nad Bělou8100:42:4371,91
3ZB3034Švorčíková LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8000:42:4695,58
6MC3137Simon PetrPolička 7200:43:0778,83
10MB3255Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7900:43:3069,57
1ZD3346Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:44:06104,00
11MB3429Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:44:3366,42
7MC3544Kalousek JanMalšovice7100:45:0373,40
8MC3613Doležal MartinSPS Sázava7000:45:1272,97
2ZC3736Dvořáková AdélaBystré7600:45:2694,97
2ZA3865Marková IvetaLanškroun9000:45:2786,79
8MA3953Popelka JanKOVO Praha8500:45:4764,01
3MD403Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4978,39
3ZC4145Žitníková LenkaLetohrad7800:46:5890,36
4MD422Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:0773,99
2ZD439Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:48:2092,40
5MD4459Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:48:3072,98
1ME4527Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:48:36104,00
2MJ4661Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:49:5883,13
9MA4752Kvítek PavelKilpi KOME KLUB8900:50:5248,91
6MD4812Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:3964,73
9MC4932Zadina JaroslavBV Elektronik6400:53:0850,68
3ZD5022Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:53:1580,25
4ZB5163Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:53:2268,45
2ME524Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:0090,89
7MD5339Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:0958,18
3ZA5418Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:54:4962,05
10MA557Nečas Martinneregistrován9200:55:2635,35
10MC5660Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:4037,94
4ZC5716Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6800:57:5763,49
3ME5854Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:2378,81
8MD5962Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2641,73
9MD606Sedlák JiříPřelouč5801:00:3341,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB150Kechrt TomášPRIME sport expert8100:33:21104,00
2MA235Kubišta MichalLetohrad9000:33:40101,05
3MA319Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:0298,95
4MB458Malátek AntonínPardubice7700:34:3596,30
5MA526Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:3696,25
6MA640Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:34:5895,15
7MA747Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:35:2593,80
8MB85Turek MartinAC Sparta Praha8000:35:3093,55
9MC917Hejl RadekLetohrad7200:35:3593,30
10MC1025Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:36:1191,50
11MC1124Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:37:0288,96
12MD1231Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:38:1185,51
13MB1343Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:38:4483,86
14MA158Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:39:4580,81
15MC1641Koudelka DrahomírMeixner7100:39:4880,66
16MB1838Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:40:0879,66
17MA2064Marek OndřejLanškroun9300:40:3878,16
18MB2121Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:40:4477,86
19MB2220Prošek LukášBrno7400:40:4577,81
20MB2315Dusil MartinVamberk7400:40:5277,46
21MD2430Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:41:2975,61
22MC2514Scheuer JanŠanov6600:41:5074,56
23MJ2633Zadina VáclavBV Elektronik0400:42:0273,96
24MB2949Morávek DavidSkuhrov nad Bělou8100:42:4371,91
25MC3137Simon PetrPolička 7200:43:0770,71
26MB3255Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7900:43:3069,57
27MB3429Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:44:3366,42
28MC3544Kalousek JanMalšovice7100:45:0364,92
29MC3613Doležal MartinSPS Sázava7000:45:1264,47
30MA3953Popelka JanKOVO Praha8500:45:4762,72
31MD403Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4959,62
32MD422Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:0755,72
33MD4459Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:48:3054,57
34ME4527Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:48:3654,27
35MJ4661Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:49:5850,17
36MA4752Kvítek PavelKilpi KOME KLUB8900:50:5247,48
37MD4812Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:3945,13
38MC4932Zadina JaroslavBV Elektronik6400:53:0840,68
39ME524Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:0038,08
40MD5339Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:0937,63
41MA557Nečas Martinneregistrován9200:55:2633,78
42MC5660Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:4027,09
43ME5854Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:2321,94
44MD5962Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2618,79
45MD606Sedlák JiříPřelouč5801:00:3318,44
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1451Kvítková JanaKilpi KOME KLUB9500:39:27104,00
2ZJ1728Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:40:00100,61
3ZB1948Janyšková RadkaRunSport Team8800:40:3498,17
4ZB2756Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:42:1093,11
5ZC2842Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:2792,40
6ZB3034Švorčíková LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8000:42:4691,59
7ZD3346Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:44:0688,21
8ZC3736Dvořáková AdélaBystré7600:45:2684,83
9ZA3865Marková IvetaLanškroun9000:45:2784,79
10ZC4145Žitníková LenkaLetohrad7800:46:5880,95
11ZD439Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:48:2077,48
12ZD5022Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:53:1565,02
13ZB5163Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:53:2264,72
14ZA5418Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:54:4961,05
15ZC5716Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6800:57:5753,11

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód