Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Jeřáb

17.9.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Jeřáb
  • datum konání: 17.9.2023
  • zobrazeno již 736x
  • místo konání: Červená Voda - kostel
  • GPS: 50.0406344N, 16.7435711E
  • pořadatel: AK Račí Údolí

Sociální sítě

Místo konání

před kostelem sv. Matouše v Červené Vodě
11:00 hodin

Přihlášky

on-line od 1. 6. 2023 do 16. 9. 2023
nebo na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

150 Kč při online registraci
250 Kč na místě

Popis tratě

Délka: 11 km
Převýšení: 570 m
0% asfalt, polní a lesní cesty, hodně jehličí, kamení omezeně poslední 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletický klub Račí údolí
+420 605 840 449

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/cenik/

E-mailová adresa

svestkadavid@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.7.2020Běh na Jeřáb83

Statistika závodu Běh na Jeřáb

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 83

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Válek Jan752
Kaniová Eliška852
Ráb Pavel522
Křivohlávek Tomáš952
Řízek Pavel802
Šolc Vítězslav572
Válková Simona022
Švestková Stružková Hana832
Matyášová Jana652
Šimek Vladimír752
Sedláček Roman642
Jirásková Eva642

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2020 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C011Fabiánová TerezaSkialp DM2000:00:52-
2C022Přibylová EsterLanškroun2000:00:53-
Chlapci r. 2018-19 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Škeřík KryštovActivity Lanškroun1800:00:58-
2C128Fabián ŠtěpánSkialp DM1800:01:08-
3C139Najman TomíkBukovany1800:01:14-
4C1410Švestka JakubAK Račí údolí1900:01:18-
Děvčata r. 2018-19 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D153Turoňová AnnaKrálíky1800:01:28-
2D164Matyášová JulieAtletika Uhříněves Praha1800:01:39-
3D175Přibylová ZojaLanškroun1800:01:45-
4D186Kechrtová ZuzanaPrime sport expert1800:01:49-
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2213Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:01:53-
2C2314Daniel JáchymKH Olomouc1700:02:00-
Děvčata r. 2016-17 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2111Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:01:45-
2D2412Zrubcová JulieČervená Voda1700:02:26-
Nejmladší žáci I r. 2014-15 (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1919Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:02:20104,00
Nejmladší žákyně I r. 2014-15 (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1715Švestková JohankaAK Račí údolí1400:02:13104,00
2Z1816Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:02:15100,50
3Z11017Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:3485,21
4Z11118Najmanová AmálkaBukovany1400:02:3682,71
Nejmladší žáci II r. 2012-13 (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2524Turoň RadekKrálíky1300:02:10104,00
2M2625Švestka MatějAK Račí údolí1200:02:11101,23
Nejmladší žákyně II r. 2012-13 (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2120Munsterová MichaelaTJ Slezan Frýdek-Mýstek1200:01:55104,00
2Z2221Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:57100,26
3Z2322Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5997,52
4Z2423Švestková EliškaAK Račí údolí1200:02:0987,83
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 1,12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 1,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3126Munsterová JohanaTJ Slezan Frýdek-Mýstek1000:03:58104,00
2Z3227Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:04:1893,60
Starší žáci r. 2008-09 (trať 1,12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žákyně r. 2008-09 (trať 1,12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci r. 2006-07 (trať 1,68 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky r. 2006-07 (trať 1,68 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ177Zadina VáclavBV Elektronik0401:02:08104,00
Juniorky 18-19 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Křivohlávek TomášSalomon9500:49:15104,00
2MA243Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:51:2997,47
3MA424Kubišta MichalLetohrad9000:51:3796,19
4MA512Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:51:4295,03
5MA84Fabián JakubSkialp DM9100:54:0490,22
6MA1128Čejka PavelViktorkamps.cz9000:58:2881,29
7MA1437Daniel MichalKH Olomouc9200:59:1079,86
8MA2532Grus LukášJablonné nad Orlicí8801:05:4066,67
Muži B 40-49 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB619Kechrt TomášPRIME sport expert8100:52:42104,00
2MB726Malátek AntonínPardubice7700:53:07101,21
3MB1327Prošek LukášVyškov7400:58:5689,17
4MB1625Malý TomášZábřeh7401:01:5782,45
5MB1840Vacek JiříOB Česká Třebová7701:02:4081,09
6MB1934Dusil MartinVamberk7401:03:0280,39
7MB2113Švanda JiříSK Heřmanice7701:03:2279,76
8MB2430Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:04:5776,76
9MB2714Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:06:4773,28
10MB293Válek JanDolní Morava7501:09:3467,99
11MB3038Fišer DavidTvoje Máma8001:10:1466,73
Muži C 50-59 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC939Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:56:18104,00
2MC128Koudelka DrahomírMeixner7100:58:4597,65
3MC235Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6401:04:2986,46
4MC3222Pražák TomášJiskra Hylváty7101:10:3974,51
5MC3941Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:19:5658,02
6MC4018Zadina JaroslavBV Elektronik6401:21:2655,36
Muži D 60-69 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD109Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:56:57104,00
2MD2021Liška PavelFort SMC Ústí nad Orlicí6301:03:1191,05
3MD3315Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:1975,77
4MD351Skalický JosefŽichlínek6201:14:5568,45
5MD416Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:34:2534,21
6MD4277Sedlák JiříPřelouč5801:34:5833,25
Muži E 70 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3433Ráb PavelČeská Třebová5201:12:29104,00
2ME3611Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:3097,84
Ženy A 20-34 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2817Válková SimonaDolní Morava0201:07:57104,00
Ženy B 35-44 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB335Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:51:35104,00
2ZB1516Kaniová EliškaLightBIKE Havířov8501:00:0085,68
Ženy C 45-54 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2210Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:04:03104,00
2ZC3129Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3491,83
3ZC3736Jarešová RadmilaJablonne nad Orlicí7601:18:4578,05
Ženy D 55 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2642Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:06:02104,00
2ZD3823Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:19:3281,56
3ZD4320Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:37:2853,40
4ZD4444Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:56:2223,78
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C011Fabiánová TerezaSkialp DM2000:00:52-
2C022Přibylová EsterLanškroun2000:00:53-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Škeřík KryštovActivity Lanškroun1800:00:58-
2C128Fabián ŠtěpánSkialp DM1800:01:08-
3C139Najman TomíkBukovany1800:01:14-
4C1410Švestka JakubAK Račí údolí1900:01:18-
1D153Turoňová AnnaKrálíky1800:01:28-
2D164Matyášová JulieAtletika Uhříněves Praha1800:01:39-
3D175Přibylová ZojaLanškroun1800:01:45-
4D186Kechrtová ZuzanaPrime sport expert1800:01:49-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2111Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:01:45-
1C2213Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:01:53-
2C2314Daniel JáchymKH Olomouc1700:02:00-
2D2412Zrubcová JulieČervená Voda1700:02:26-
Trať 0,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2120Munsterová MichaelaTJ Slezan Frýdek-Mýstek1200:01:55104,00
2Z2221Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:57100,26
3Z2322Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5997,52
4Z2423Švestková EliškaAK Račí údolí1200:02:0987,83
1M2524Turoň RadekKrálíky1300:02:10104,00
2M2625Švestka MatějAK Račí údolí1200:02:11101,23
1Z1715Švestková JohankaAK Račí údolí1400:02:13104,00
2Z1816Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:02:15100,50
1M1919Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:02:20104,00
3Z11017Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:3485,21
4Z11118Najmanová AmálkaBukovany1400:02:3682,71
Trať 1,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3126Munsterová JohanaTJ Slezan Frýdek-Mýstek1000:03:58104,00
2Z3227Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:04:1893,60
Trať 11 km, 570 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Křivohlávek TomášSalomon9500:49:15104,00
2MA243Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:51:2997,47
1ZB335Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:51:35104,00
3MA424Kubišta MichalLetohrad9000:51:3796,19
4MA512Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:51:4295,03
1MB619Kechrt TomášPRIME sport expert8100:52:42104,00
2MB726Malátek AntonínPardubice7700:53:07101,21
5MA84Fabián JakubSkialp DM9100:54:0490,22
1MC939Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:56:18104,00
1MD109Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:56:57104,00
6MA1128Čejka PavelViktorkamps.cz9000:58:2881,29
2MC128Koudelka DrahomírMeixner7100:58:4597,65
3MB1327Prošek LukášVyškov7400:58:5689,17
7MA1437Daniel MichalKH Olomouc9200:59:1079,86
2ZB1516Kaniová EliškaLightBIKE Havířov8501:00:0085,68
4MB1625Malý TomášZábřeh7401:01:5782,45
1MJ177Zadina VáclavBV Elektronik0401:02:08104,00
5MB1840Vacek JiříOB Česká Třebová7701:02:4081,09
6MB1934Dusil MartinVamberk7401:03:0280,39
2MD2021Liška PavelFort SMC Ústí nad Orlicí6301:03:1191,05
7MB2113Švanda JiříSK Heřmanice7701:03:2279,76
1ZC2210Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:04:03104,00
3MC235Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6401:04:2986,46
8MB2430Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:04:5776,76
8MA2532Grus LukášJablonné nad Orlicí8801:05:4066,67
1ZD2642Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:06:02104,00
9MB2714Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:06:4773,28
1ZA2817Válková SimonaDolní Morava0201:07:57104,00
10MB293Válek JanDolní Morava7501:09:3467,99
11MB3038Fišer DavidTvoje Máma8001:10:1466,73
2ZC3129Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3491,83
4MC3222Pražák TomášJiskra Hylváty7101:10:3974,51
3MD3315Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:1975,77
1ME3433Ráb PavelČeská Třebová5201:12:29104,00
4MD351Skalický JosefŽichlínek6201:14:5568,45
2ME3611Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:3097,84
3ZC3736Jarešová RadmilaJablonne nad Orlicí7601:18:4578,05
2ZD3823Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:19:3281,56
5MC3941Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:19:5658,02
6MC4018Zadina JaroslavBV Elektronik6401:21:2655,36
5MD416Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:34:2534,21
6MD4277Sedlák JiříPřelouč5801:34:5833,25
3ZD4320Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:37:2853,40
4ZD4444Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:56:2223,78
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Křivohlávek TomášSalomon9500:49:15104,00
2MA243Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:51:2997,47
3MA424Kubišta MichalLetohrad9000:51:3796,19
4MA512Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:51:4295,03
5MB619Kechrt TomášPRIME sport expert8100:52:4292,99
6MB726Malátek AntonínPardubice7700:53:0792,15
7MA84Fabián JakubSkialp DM9100:54:0490,22
8MC939Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:56:1885,69
9MD109Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:56:5784,37
10MA1128Čejka PavelViktorkamps.cz9000:58:2881,29
11MC128Koudelka DrahomírMeixner7100:58:4580,71
12MB1327Prošek LukášVyškov7400:58:5680,34
13MA1437Daniel MichalKH Olomouc9200:59:1079,86
14MB1625Malý TomášZábřeh7401:01:5774,21
15MJ177Zadina VáclavBV Elektronik0401:02:0873,84
16MB1840Vacek JiříOB Česká Třebová7701:02:4072,76
17MB1934Dusil MartinVamberk7401:03:0272,01
18MD2021Liška PavelFort SMC Ústí nad Orlicí6301:03:1171,71
19MB2113Švanda JiříSK Heřmanice7701:03:2271,34
20MC235Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6401:04:2969,07
21MB2430Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:04:5768,12
22MA2532Grus LukášJablonné nad Orlicí8801:05:4066,67
23MB2714Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:06:4764,40
24MB293Válek JanDolní Morava7501:09:3458,75
25MB3038Fišer DavidTvoje Máma8001:10:1457,39
26MC3222Pražák TomášJiskra Hylváty7101:10:3956,55
27MD3315Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:1955,19
28ME3433Ráb PavelČeská Třebová5201:12:2952,83
29MD351Skalický JosefŽichlínek6201:14:5547,88
30ME3611Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:3046,70
31MC3941Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:19:5637,70
32MC4018Zadina JaroslavBV Elektronik6401:21:2634,65
33MD416Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:34:258,29
34MD4277Sedlák JiříPřelouč5801:34:587,17
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB335Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:51:35104,00
2ZB1516Kaniová EliškaLightBIKE Havířov8501:00:0085,68
3ZC2210Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:04:0376,83
4ZD2642Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:06:0271,99
5ZA2817Válková SimonaDolní Morava0201:07:5768,27
6ZC3129Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3463,20
7ZC3736Jarešová RadmilaJablonne nad Orlicí7601:18:4547,33
8ZD3823Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:19:3245,82
9ZD4320Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:37:2811,05
10ZD4444Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:56:223,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód