Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

5.4.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.4.2023
  • zobrazeno již 205x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.8.20245. Pekelný kilometr-
19.6.20244. Pekelný kilometr-
15.5.20243. Pekelný kilometr-
24.4.20242. Pekelný kilometr-
3.4.20241. Pekelný kilometr142
30.8.20235. Pekelný kilometr121
28.6.20234. Pekelný kilometr135
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
7.4.20211. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr81
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 7828

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6367
Sadílek Ota4664
Borek Petr7060
Šimůnek Jan8251
Keprtová Miloslava4851
Pilgr Luděk7649
Borek Viktor0449
Šimůnková Pavla7748
Matyášová Jana6547
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6542
Šimůnek Jan0341
Červ Miloslav5041
Stránský Aleš6040
Serbousková Sára0440
Kostřicová Blanka6138
Preislerová Agáta Nela0938
Kubišta Oto5335
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Šimůnková Zdena5829
Grätz Luděk5829
Radiměřský Karel8728
Vondra Vojtěch9828
Tlapák Jaroslav8728
Stránská Michaela9728
Dejdarová Tereza1027
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Hanik Maxim0727
Pilgr Bohuslav5126
Doucha Jiří7126
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Vacek Michal0425
Turek Martin8025
Kouba Radim1125
Šafář Jaroslav5125
Záveský Filip9325
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Kalous Petr7724
Hofmanová Veronika7824
Borková Johanka0724
Broulíková Anežka0824

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C118Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:27-
2C123Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:28-
3C1411Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:29-
4C1815Matejov Jonáš-1600:00:33-
5C1131Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:41-
6C1166Rybička Jindřich-1900:00:46-
7C11717Matejov Jáchym-1900:00:52-
8C11912Švec Jindřich-2000:01:27-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D135Pešková LucieAK Iscarex Česká Třebová1600:00:29-
2D1513Geldnerová TámarFrýdlant nad Oslavou1600:00:30-
3D164Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:31-
4D177Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:00:32-
5D198Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:34-
6D11018Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:34-
7D11116Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:35-
8D1129Haniková StelaČeská Třebová1600:00:40-
9D11414Kubrtová Johana-1700:00:43-
10D11510Kotvová Karla-1800:00:45-
11D1182Koutná Zora-1900:00:57-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1537Geldner DavidFrýdek Místek1400:01:15104,00
2M1828Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2193,90
3M11947Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2982,88
4M12145Hartman TomášKB Letohrad1400:01:3079,75
5M12225Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3178,95
6M1269Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3475,60
7M12910Mňuk DominikAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3475,17
8M1314Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3573,99
9M13341Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:3672,19
10M13436Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3771,32
11M13839Kubrt Josef-1500:01:4166,24
12M14230Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4659,59
13M1437Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4659,20
14M14534Stránský FilipAK IscareX Česká Třebová1400:01:5151,77
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11226Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:25104,00
2Z1135Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:26100,63
3Z11421Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2698,80
4Z11522Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2697,76
5Z12318Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:01:3191,97
6Z13032Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3488,50
7Z14014Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:4378,32
8Z14133Čižinská NelaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4377,75
9Z1463Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5563,43
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2238Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:11104,00
2M2411Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1596,82
3M2615Bodlák Petr-1200:01:1694,55
4M21023Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2382,98
5M2176Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2876,82
6M22635Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:3468,33
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:04104,00
2Z232Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1387,32
3Z2744Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:1780,02
4Z2913Havránková TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2271,04
5Z21112Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2467,92
6Z21646Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:2763,00
7Z21840Matejov Johana-1300:01:2861,53
8Z22029Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:3058,29
9Z22431Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3254,38
10Z22516Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3352,84
11Z22843Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:3452,17
12Z23219Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3648,70
13Z23542Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3844,97
14Z23620Dušková TerezaJen Blbni Team1200:01:3943,28
15Z23717Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4042,90
16Z23924Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4140,56
17Z2441Machalíková ViktorieAK Iscarex Česká Třebová1300:01:4731,89
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M339Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:26104,00
2M3810Geldner GabrielFrýdlant nad Oslavou1100:04:0582,76
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z344Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:03:38104,00
2Z355Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:03:4399,73
3Z366Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:4896,75
4Z373Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:04:0288,92
5Z398Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:2379,42
6Z3107Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:3474,54
7Z31111Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:3048,87
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:50104,00
2M422Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2481,49
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5433Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:00104,00
2M5712Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:2395,51
3M5941Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3491,59
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51626Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:18104,00
2Z5249Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:07:4196,86
3Z52725Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:4794,53
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ136Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:07104,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3443Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:22104,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA228Kamenský Zdeněk-9600:05:23104,00
2MA344Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:05:5093,64
3MA67Čejka Pavelwww.viktorkamps.cz9000:06:2282,78
4MA1040Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:3777,05
5MA1227Kobelka MartinMoravská Třebová9700:06:4674,34
6MA1832Švec MartinVK Choceň8700:07:2163,35
7MA2021Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:3160,35
8MA3231Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:0649,52
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB511Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:06:02104,00
2MB824Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:2495,92
3MB1123Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:3891,16
4MB1316Vacek JiříOB Česká Třebová7700:06:4987,06
5MB1515Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5385,95
6MB1718Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:1978,72
7MB2845Morávek David-8100:07:5070,03
8MB311Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0266,84
9MB3317Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7600:08:1762,74
10MB372Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:3158,86
11MB4213Němec RadekLitomyšl7700:09:2344,37
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1430Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:51104,00
2MC2135Simon PetrPolička7200:07:3391,85
3MC4442Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:3347,00
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD223Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:38104,00
2MD3034Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:5997,60
3MD4547Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:0855,23
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME475Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:24104,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2539Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:07:41104,00
2ZB2638Dolečková IvaPolička8400:07:46101,07
3ZB3520Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:2292,12
4ZB3910Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:09:0481,96
5ZB406Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0781,41
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2314Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:39104,00
2ZC2919Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:5199,46
3ZC3646Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:2790,51
4ZC3822Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:3887,14
5ZC418Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:09:1379,67
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1929Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:31104,00
2ZD434Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:3873,64
3ZD4637Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:1551,07
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C118Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:27-
2C123Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:28-
1D135Pešková LucieAK Iscarex Česká Třebová1600:00:29-
3C1411Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:29-
2D1513Geldnerová TámarFrýdlant nad Oslavou1600:00:30-
3D164Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:31-
4D177Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:00:32-
4C1815Matejov Jonáš-1600:00:33-
5D198Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:34-
6D11018Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:34-
7D11116Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:35-
8D1129Haniková StelaČeská Třebová1600:00:40-
5C1131Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:41-
9D11414Kubrtová Johana-1700:00:43-
10D11510Kotvová Karla-1800:00:45-
6C1166Rybička Jindřich-1900:00:46-
7C11717Matejov Jáchym-1900:00:52-
11D1182Koutná Zora-1900:00:57-
8C11912Švec Jindřich-2000:01:27-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:04104,00
1M2238Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:11104,00
2Z232Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1387,32
2M2411Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1596,82
1M1537Geldner DavidFrýdek Místek1400:01:15104,00
3M2615Bodlák Petr-1200:01:1694,55
3Z2744Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:1780,02
2M1828Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2193,90
4Z2913Havránková TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2271,04
4M21023Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2382,98
5Z21112Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2467,92
1Z11226Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:25104,00
2Z1135Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:26100,63
3Z11421Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2698,80
4Z11522Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2697,76
6Z21646Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:2763,00
5M2176Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2876,82
7Z21840Matejov Johana-1300:01:2861,53
3M11947Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2982,88
8Z22029Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:3058,29
4M12145Hartman TomášKB Letohrad1400:01:3079,75
5M12225Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3178,95
5Z12318Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:01:3191,97
9Z22431Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3254,38
10Z22516Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3352,84
6M22635Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:3468,33
6M1269Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3475,60
11Z22843Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:3452,17
7M12910Mňuk DominikAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3475,17
6Z13032Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3488,50
8M1314Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3573,99
12Z23219Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3648,70
9M13341Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:3672,19
10M13436Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3771,32
13Z23542Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3844,97
14Z23620Dušková TerezaJen Blbni Team1200:01:3943,28
15Z23717Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4042,90
11M13839Kubrt Josef-1500:01:4166,24
16Z23924Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4140,56
7Z14014Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:4378,32
8Z14133Čižinská NelaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4377,75
12M14230Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4659,59
13M1437Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4659,20
17Z2441Machalíková ViktorieAK Iscarex Česká Třebová1300:01:4731,89
14M14534Stránský FilipAK IscareX Česká Třebová1400:01:5151,77
9Z1463Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5563,43
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ136Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:07104,00
1MA228Kamenský Zdeněk-9600:05:23104,00
2MA344Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:05:5093,64
1M5433Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:00104,00
1MB511Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:06:02104,00
3MA67Čejka Pavelwww.viktorkamps.cz9000:06:2282,78
2M5712Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:2395,51
2MB824Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:2495,92
3M5941Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3491,59
4MA1040Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:3777,05
3MB1123Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:3891,16
5MA1227Kobelka MartinMoravská Třebová9700:06:4674,34
4MB1316Vacek JiříOB Česká Třebová7700:06:4987,06
1MC1430Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:51104,00
5MB1515Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5385,95
1Z51626Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:18104,00
6MB1718Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:1978,72
6MA1832Švec MartinVK Choceň8700:07:2163,35
1ZD1929Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:31104,00
7MA2021Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:3160,35
2MC2135Simon PetrPolička7200:07:3391,85
1MD223Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:38104,00
1ZC2314Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:39104,00
2Z5249Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:07:4196,86
1ZB2539Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:07:41104,00
2ZB2638Dolečková IvaPolička8400:07:46101,07
3Z52725Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:4794,53
7MB2845Morávek David-8100:07:5070,03
2ZC2919Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:5199,46
2MD3034Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:5997,60
8MB311Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0266,84
8MA3231Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:0649,52
9MB3317Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7600:08:1762,74
1ZJ3443Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:22104,00
3ZB3520Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:2292,12
3ZC3646Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:2790,51
10MB372Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:3158,86
4ZC3822Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:3887,14
4ZB3910Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:09:0481,96
5ZB406Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0781,41
5ZC418Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:09:1379,67
11MB4213Němec RadekLitomyšl7700:09:2344,37
2ZD434Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:3873,64
3MC4442Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:3347,00
3MD4547Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:0855,23
3ZD4637Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:1551,07
1ME475Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:24104,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ136Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:07112,08
2MA228Kamenský Zdeněk-9600:05:23102,23
3MA344Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:05:5085,69
4M5433Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:0079,61
5MB511Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:06:0278,21
6MA67Čejka Pavelwww.viktorkamps.cz9000:06:2266,19
7M5712Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:2365,31
8MB824Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:2464,72
9M5941Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:3458,88
10MA1040Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:3756,84
11MB1123Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:3856,38
12MA1227Kobelka MartinMoravská Třebová9700:06:4651,47
13MB1316Vacek JiříOB Česká Třebová7700:06:4949,51
14MC1430Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:5147,97
15MB1515Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5347,05
16MB1718Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:1931,01
17MA1832Švec MartinVK Choceň8700:07:2129,74
18MA2021Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:3123,82
19MC2135Simon PetrPolička7200:07:3322,38
20MD223Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:3819,12
21MB2845Morávek David-8100:07:5011,74
22MD3034Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:596,77
23MB311Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:024,67
24MA3231Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:063,00
25MB3317Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7600:08:173,00
26MB372Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:313,00
27MB4213Němec RadekLitomyšl7700:09:233,00
28MC4442Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:333,00
29MD4547Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:083,00
30ME475Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:243,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51626Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:18104,89
2ZD1929Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:3199,47
3ZC2314Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:3995,64
4Z5249Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:07:4194,85
5ZB2539Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:07:4194,73
6ZB2638Dolečková IvaPolička8400:07:4692,82
7Z52725Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:4792,26
8ZC2919Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:5190,45
9ZJ3443Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:2276,70
10ZB3520Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:2276,50
11ZC3646Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:2774,20
12ZC3822Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:3869,37
13ZB3910Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:09:0457,70
14ZB406Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0756,56
15ZC418Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:09:1354,09
16ZD434Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:3842,60
17ZD4637Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód