Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

26.4.2024, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 26.4.2024
  • zobrazeno již 453x
  • místo konání: Žamberk
  • pořadatel: Středisko volného času, ANIMO, Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

areál Tyršovy rozhledny Žamberk

Časový pořad

  • 16:15 D1 děti do 5 let
  • 16:20 D2 děti 6-7 let
  • 15:30-16:45 prezentace ostatní
  • 17:00 intervalový start

Přihlášky

Online i na místě

Startovné

dospělí:

  • 100 Kč při přihlášení online
  • 150 Kč na místě

mládež:

  • 50 Kč při přihlášení online
  • 80 Kč na místě
  • kategorie D1 a D2 zdarma

Popis tratě

Délka 900 m, převýšení 45 m, nezpevněné parkové cesty.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závody i pro malé děti
MgA. Lucie Janečková
tel.:+420 776 615 026

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

lucie.janeckova@animozbk.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.4.2023Běh na Rozálku195
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
3.5.2002Běh na Rozálku201

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3347

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7718
Matyášová Jana6518
Tobiška Václav4415
Keprtová Miloslava4815
Mannlová Jana8014
Nechvíl Petr9114
Bielčik Jindřich4014
Novotný Luděk6213
Sadílek Ota4613
Šponar Josef4711
Červ Miloslav5011
Svatoš Otakar3411
Borek Petr7011
Sejkorová Lenka6311
Šimůnek Jan4911
Maříková Simona9611
Šafář Jaroslav5110
Novotná Dora9710
Šimůnek Jan8210
Gregora Filip0210
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Koblížek Jindřich489
Volf Břetislav529
Buriánek Roman659
Dostálek Petr679
Bubeníček Jiří519
Šimůnková Pavla779
Borek Viktor049
Moskvová Agáta059
Mikyska Tomáš009
Moravec Jiří969
Dostálek Vojtěch029
Smolák Petr949
Vondra Vojtěch989
Borková Agáta029
Kalousek Jan418
Gregora Jan008
Jirásková Eva648
Procházka Jakub968
Večeře Tomáš908
Živný Marek918
Sontáková Lenka918
Kánský Petr008
Tomeš Jaroslav488
Gregor Jan048
Doucha Jiří718
Mařík Jiří728
Fajfr Marek068
Ducháček Bedřich598

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M19526Malátek VítekAtletika Žamberk1600:04:24104,00
2M110462Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3398,89
3M11053Křenek TomášLanškroun1500:04:3397,86
4M111228Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:04:3496,25
5M1120180Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:04:4193,90
6M112227Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:04:4193,71
7M112929Pech LukášAtletika Žamberk1500:04:4492,77
8M113859Diblík MikulášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4990,64
9M116424Veverka TomášAtletika Žamberk1600:05:1381,52
10M116961Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:1680,42
11M1170181Lauterbach MatoušHasiči Žamberk1600:05:1879,62
12M117623Fišer ČeněkAtletika Žamberk1600:05:2975,42
13M118092Mihulka KristiánAtletika Žamberk1600:05:3374,05
14M118225Štefek JakubAtletika Žamberk1600:05:3672,84
15M119122Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:06:1059,85
16M1193135Bříza DanielŽamberk1600:06:2056,06
17M11944Vacek MartinDlouhá Třebová1500:06:4148,30
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1115100Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:04:38104,00
2Z1139140Nováčková KateřinaAC Choceň1500:04:4997,97
3Z114011Karvay Ellie MariaTJ Sokol Deštné v Orlických horách1500:04:5096,64
4Z115033Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:04:5892,87
5Z115160Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0092,15
6Z115736Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:05:0490,60
7Z115863Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0690,06
8Z1162116Bothe MiriamSpartak Letohrad1600:05:1088,40
9Z116332Venclů BarboraAtletika Žamberk1600:05:1188,22
10Z116757Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:05:1586,82
11Z117131Kailová ElenAtletika Žamberk1600:05:1985,27
12Z1172152Kalousová EllaErudio Žamberk1600:05:2085,09
13Z117558Mužíková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:05:2882,03
14Z117730Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:05:3181,06
15Z1184193Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:05:5074,00
16Z1185117Náglová AmálieŽamberk1500:05:5472,56
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2379Brdiček Filip1.FC Žamberk1300:03:47104,00
2M24665Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:5797,59
3M24898Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:03:5796,54
4M28089Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:04:1388,49
5M28344Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:1587,83
6M28845Venclů VojtěchAtletika Žamberk1300:04:1886,46
7M210268Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3280,19
8M211064Bříza David TombaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:3479,27
9M211642Prudil AntonínAtletika Žamberk1400:04:3877,46
10M213177Dostál TomášOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1300:04:4474,86
11M213343Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:4574,33
12M2147142Pelikovský DavidŽamberk1400:04:5470,62
13M2149143Pelikovský VojtaŽamberk1400:04:5868,95
14M216190Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK1300:05:0964,09
15M217941Dufek ŠtěpánAtletika Žamberk1400:05:3253,55
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z268126Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:09104,00
2Z296195Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:2595,47
3Z29740Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:2594,31
4Z2123154Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:4286,74
4Z2123177Švestková JohankaAK Račí údolí1400:04:4286,74
6Z212666Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:4286,66
7Z212979Jirásková BáraOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1400:04:4485,94
8Z214638Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:5382,03
9Z2153141Pelikovská NinaŽamberk1300:05:0278,36
10Z216667Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:1573,45
11Z2186118Bothe AnnabelŽamberk1400:05:5856,12
12Z218834Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:5955,40
Mladší žáci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325179Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:40104,00
2M343125Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:5495,39
3M344183Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5693,48
4M345149Suchodol KryštofSpartak Letohrad1100:03:5792,34
5M35570Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:0290,06
6M35717Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:0389,29
7M366173Katzer TomášKB Letohrad1200:04:0887,19
8M367148Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:0887,10
9M375182Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:1185,92
10M379174Dušek AdamKB Letohrad1200:04:1384,91
11M3141108Durchánek DominikŽamberk1200:04:5067,87
12M314283Zářecký ŠtěpánOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1200:04:5167,68
Mladší žákyně (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z329121Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:45104,00
2Z36488Janoušková BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1200:04:0791,97
3Z365184Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0890,79
4Z37850Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:04:1387,47
5Z38786Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:1785,47
6Z38949Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:1984,57
7Z310147Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:3279,00
8Z3108114Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3478,15
9Z3109107Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:3478,07
10Z311048Králová PetraAtletika Žamberk1100:04:3477,98
11Z311946Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:4075,52
12Z3123185Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:04:4274,68
13Z315478Jirásková NinaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1200:05:0365,23
Starší žáci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4673Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:06104,00
2M410122Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:03:1597,54
3M43472Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4679,48
4M470192Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:1066,00
5M47410Cuthbert Adam RichardTJ Sokol Deštné v Orlických horách0900:04:1165,41
6M4120144Sibera RichardDolní Dobrouč1000:04:4149,33
Starší žákyně (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z427169Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:42104,00
2Z428156Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:03:45100,69
3Z45991Fliedrová AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK1000:04:0491,01
4Z46252Stratilová AnnaAtletika Žamberk1000:04:0689,06
5Z47251Králová MagdalénaAtletika Žamberk1000:04:1087,21
6Z482155Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:1585,13
7Z49981Prchalová MagdalenaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1000:04:3177,81
8Z411482Kopecká CecilieOrientační běh T.J. Sokol Žamberk0900:04:3775,06
9Z413471Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:4670,94
10Z41352Kopecká KláraCCRampusaci1000:04:4670,76
11Z4168119Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:1657,48
Dorostenci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52137Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:02:59104,00
2M5514Suldovský ŠimonVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:0697,85
3M57133Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:0796,57
4M58163Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:1392,14
5M513162Ryška DanielTJ Spartak Letohrad0700:03:1789,51
6M515159Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:2087,82
7M526165Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:4176,43
8M531164Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:03:4673,57
9M539196Schless PatrikLetohrad0700:03:5269,87
10M546197Havelka RostislavLetohrad0800:03:5767,17
11M55253Sibera VojtěchAtletika Žamberk0800:04:0065,49
Dorostenky (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z533186Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:46104,00
2Z549168Petrošová TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:5897,00
3Z55075Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5895,95
4Z56037Jedličková TerezaVencl tým0800:04:0591,54
5Z576166Krampotová AdélaTJ Spartak Letohrad0800:04:1288,44
6Z59380Julišová KateřinaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk0800:04:2483,48
7Z511674Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3876,97
8Z5127170Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:4375,07
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3123Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:03104,00
2MJ17160Hurta ŠimonTJ Spartak Letohrad0600:03:2490,41
3MJ23139Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:03:3981,12
4MJ24161Čtvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad0500:03:3980,07
5MJ636Lesák Lukᚎamberk0500:04:0764,52
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ54167Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:01104,00
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Hübner KryštofTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:02:49104,00
2MA41Dostálek VojtěchLetohrad0200:03:0393,82
3MA11130Koukola PetrIMPERO9000:03:1685,42
4MA1219Čejka PavelViktorkamps.cz9000:03:1783,65
5MA1418Kubišta MichalLetohrad9000:03:1883,00
6MA16112Kovář LukášŘetová8700:03:2380,27
7MA1855Navrátil MichalAtletika Žamberk8500:03:2578,85
8MA19158Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:03:2876,95
9MA2056Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:2976,30
10MA40138Suchopol Jiří3D Fitness race team9200:03:5262,56
11MA51150Anikieiev VitaliiFC Žamberk9200:03:5859,42
12MA57157Švec MartinVK Choceň8700:04:0356,10
13MA77191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1350,65
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9105Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:03:13104,00
2MB2197Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:03:3292,17
3MB2287Vacek JiříOB Česká Třebová7700:03:3291,02
4MB36113Hůlka RadekČeská Třebová8000:03:4782,22
5MB5613Suldovský PavelVencl tým Ústí nad Orlicí7700:04:0374,00
6MB6196Malý LubošDlouhoňovice7900:04:0672,44
7MB698Brdíček DavidŽamberk8200:04:0970,88
8MB81178Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:1468,17
9MB86115Němec RadekLitomyšl7700:04:1667,08
10MB107300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:3358,19
11MB137109Malátek MichalToulavý medvěd7800:04:4850,65
12MB1455Lesák FrantišekOB Žamberk7500:04:5347,79
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC30145Dusil MartinVamberk7400:03:45104,00
2MC317Hauf JanBuhler CZ7100:03:46101,78
3MC3595Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:03:47100,33
4MC4293Simon PetrBKS Polička7200:03:5496,17
5MC53188Macko MilanSTG Česká Třebová7200:04:0193,02
6MC71131Doucha JiříHvězda Pardubice7100:04:1089,01
7MC143190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5370,06
8MC178151Sibera RadimNekoř7300:05:3152,94
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD84103Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:04:16104,00
2MD91153Knápek LubomírLK Šumperk5900:04:2299,45
3MD9412Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:04:2497,63
4MD192104Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:06:1353,90
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12894Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:04:43104,00
2ME151110Ráb PavelČeská Třebová5200:05:0096,06
3ME165102Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:05:1490,14
4ME173101Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:05:2086,81
5ME189301Tobiška VáclavOB Žamberk4400:06:0072,69
6ME190175Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:06:0571,06
7ME195187Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:07:3837,99
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41171Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:54104,00
2ZA73136Kristejn AlžbětaCanicross Rampušáci9000:04:1094,92
3ZA10085Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:04:3184,88
4ZA10384Barnetová VeronikaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk9900:04:3383,32
5ZA118172Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3980,40
6ZA148129Koukolová ŽanetaLíšnice9300:04:5772,77
7ZA17469Kisielová ZuzanaTJ Sokol Žamberk9100:05:2162,35
8ZA183189Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3656,00
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38120Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:03:51104,00
2ZB90111Přikrylová StázaDeštné v Orlických horách8700:04:2089,55
3ZB105176Richtrová HanaRunsport Team8200:04:3382,87
4ZB11316Sklenářová EvaLetohrad8100:04:3680,61
5ZB13639Veverková KateřinaAtletika Žamberk8700:04:4775,75
6ZB144132Kovářová MarieŘetová8500:04:5373,15
7ZB155127Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:05:0468,33
8ZB159124Přikrylová HelenaDobré8300:05:0667,51
9ZB160194Přibylová Blanka-8400:05:0667,46
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8454Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:16104,00
2ZC92128Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:04:2299,41
3ZC132146Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4589,40
4ZC155198Stratilová JanaOrientační běh Žamberk7900:05:0481,03
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9899Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:28104,00
2ZD181147Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:05:3477,22
3ZD18615Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:05:5867,35
Trať 0,9 km, 45 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Hübner KryštofTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:02:49104,00
1M52137Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:02:59104,00
1MJ3123Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:03104,00
2MA41Dostálek VojtěchLetohrad0200:03:0393,82
2M5514Suldovský ŠimonVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:0697,85
1M4673Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:06104,00
3M57133Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:0796,57
4M58163Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:1392,14
1MB9105Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:03:13104,00
2M410122Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:03:1597,54
3MA11130Koukola PetrIMPERO9000:03:1685,42
4MA1219Čejka PavelViktorkamps.cz9000:03:1783,65
5M513162Ryška DanielTJ Spartak Letohrad0700:03:1789,51
5MA1418Kubišta MichalLetohrad9000:03:1883,00
6M515159Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:2087,82
6MA16112Kovář LukášŘetová8700:03:2380,27
2MJ17160Hurta ŠimonTJ Spartak Letohrad0600:03:2490,41
7MA1855Navrátil MichalAtletika Žamberk8500:03:2578,85
8MA19158Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:03:2876,95
9MA2056Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:2976,30
2MB2197Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:03:3292,17
3MB2287Vacek JiříOB Česká Třebová7700:03:3291,02
3MJ23139Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:03:3981,12
4MJ24161Čtvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad0500:03:3980,07
1M325179Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:40104,00
7M526165Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:4176,43
1Z427169Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:42104,00
2Z428156Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:03:45100,69
1Z329121Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:45104,00
1MC30145Dusil MartinVamberk7400:03:45104,00
8M531164Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:03:4673,57
2MC317Hauf JanBuhler CZ7100:03:46101,78
1Z533186Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:46104,00
3M43472Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4679,48
3MC3595Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:03:47100,33
4MB36113Hůlka RadekČeská Třebová8000:03:4782,22
1M2379Brdiček Filip1.FC Žamberk1300:03:47104,00
1ZB38120Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:03:51104,00
9M539196Schless PatrikLetohrad0700:03:5269,87
10MA40138Suchopol Jiří3D Fitness race team9200:03:5262,56
1ZA41171Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:54104,00
4MC4293Simon PetrBKS Polička7200:03:5496,17
2M343125Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:5495,39
3M344183Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5693,48
4M345149Suchodol KryštofSpartak Letohrad1100:03:5792,34
2M24665Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:5797,59
10M546197Havelka RostislavLetohrad0800:03:5767,17
3M24898Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:03:5796,54
2Z549168Petrošová TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:5897,00
3Z55075Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5895,95
11MA51150Anikieiev VitaliiFC Žamberk9200:03:5859,42
11M55253Sibera VojtěchAtletika Žamberk0800:04:0065,49
5MC53188Macko MilanSTG Česká Třebová7200:04:0193,02
1ZJ54167Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:01104,00
5M35570Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:0290,06
5MB5613Suldovský PavelVencl tým Ústí nad Orlicí7700:04:0374,00
6M35717Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:0389,29
12MA57157Švec MartinVK Choceň8700:04:0356,10
3Z45991Fliedrová AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK1000:04:0491,01
4Z56037Jedličková TerezaVencl tým0800:04:0591,54
6MB6196Malý LubošDlouhoňovice7900:04:0672,44
4Z46252Stratilová AnnaAtletika Žamberk1000:04:0689,06
5MJ636Lesák Lukᚎamberk0500:04:0764,52
2Z36488Janoušková BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1200:04:0791,97
3Z365184Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0890,79
7M366173Katzer TomášKB Letohrad1200:04:0887,19
8M367148Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:0887,10
1Z268126Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:09104,00
7MB698Brdíček DavidŽamberk8200:04:0970,88
4M470192Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:1066,00
6MC71131Doucha JiříHvězda Pardubice7100:04:1089,01
5Z47251Králová MagdalénaAtletika Žamberk1000:04:1087,21
2ZA73136Kristejn AlžbětaCanicross Rampušáci9000:04:1094,92
5M47410Cuthbert Adam RichardTJ Sokol Deštné v Orlických horách0900:04:1165,41
9M375182Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:1185,92
5Z576166Krampotová AdélaTJ Spartak Letohrad0800:04:1288,44
13MA77191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1350,65
4Z37850Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:04:1387,47
10M379174Dušek AdamKB Letohrad1200:04:1384,91
4M28089Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:04:1388,49
8MB81178Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:1468,17
6Z482155Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:1585,13
5M28344Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:1587,83
1MD84103Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:04:16104,00
1ZC8454Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:16104,00
9MB86115Němec RadekLitomyšl7700:04:1667,08
5Z38786Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:1785,47
6M28845Venclů VojtěchAtletika Žamberk1300:04:1886,46
6Z38949Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:1984,57
2ZB90111Přikrylová StázaDeštné v Orlických horách8700:04:2089,55
2MD91153Knápek LubomírLK Šumperk5900:04:2299,45
2ZC92128Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:04:2299,41
6Z59380Julišová KateřinaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk0800:04:2483,48
3MD9412Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:04:2497,63
1M19526Malátek VítekAtletika Žamberk1600:04:24104,00
2Z296195Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:2595,47
3Z29740Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:2594,31
1ZD9899Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:28104,00
7Z49981Prchalová MagdalenaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1000:04:3177,81
3ZA10085Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:04:3184,88
7Z310147Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:3279,00
7M210268Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3280,19
4ZA10384Barnetová VeronikaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk9900:04:3383,32
2M110462Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3398,89
3M11053Křenek TomášLanškroun1500:04:3397,86
3ZB105176Richtrová HanaRunsport Team8200:04:3382,87
10MB107300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:3358,19
8Z3108114Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3478,15
9Z3109107Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:3478,07
8M211064Bříza David TombaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:3479,27
10Z311048Králová PetraAtletika Žamberk1100:04:3477,98
4M111228Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:04:3496,25
4ZB11316Sklenářová EvaLetohrad8100:04:3680,61
8Z411482Kopecká CecilieOrientační běh T.J. Sokol Žamberk0900:04:3775,06
1Z1115100Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:04:38104,00
7Z511674Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3876,97
9M211642Prudil AntonínAtletika Žamberk1400:04:3877,46
5ZA118172Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3980,40
11Z311946Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:4075,52
5M1120180Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:04:4193,90
6M4120144Sibera RichardDolní Dobrouč1000:04:4149,33
6M112227Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:04:4193,71
4Z2123177Švestková JohankaAK Račí údolí1400:04:4286,74
4Z2123154Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:4286,74
12Z3123185Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:04:4274,68
6Z212666Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:4286,66
8Z5127170Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:4375,07
1ME12894Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:04:43104,00
7M112929Pech LukášAtletika Žamberk1500:04:4492,77
7Z212979Jirásková BáraOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1400:04:4485,94
10M213177Dostál TomášOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1300:04:4474,86
3ZC132146Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4589,40
11M213343Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:4574,33
9Z413471Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:4670,94
10Z41352Kopecká KláraCCRampusaci1000:04:4670,76
5ZB13639Veverková KateřinaAtletika Žamberk8700:04:4775,75
11MB137109Malátek MichalToulavý medvěd7800:04:4850,65
8M113859Diblík MikulášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4990,64
2Z1139140Nováčková KateřinaAC Choceň1500:04:4997,97
3Z114011Karvay Ellie MariaTJ Sokol Deštné v Orlických horách1500:04:5096,64
11M3141108Durchánek DominikŽamberk1200:04:5067,87
12M314283Zářecký ŠtěpánOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1200:04:5167,68
7MC143190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5370,06
6ZB144132Kovářová MarieŘetová8500:04:5373,15
12MB1455Lesák FrantišekOB Žamberk7500:04:5347,79
8Z214638Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:5382,03
12M2147142Pelikovský DavidŽamberk1400:04:5470,62
6ZA148129Koukolová ŽanetaLíšnice9300:04:5772,77
13M2149143Pelikovský VojtaŽamberk1400:04:5868,95
4Z115033Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:04:5892,87
2ME151110Ráb PavelČeská Třebová5200:05:0096,06
5Z115160Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0092,15
9Z2153141Pelikovská NinaŽamberk1300:05:0278,36
13Z315478Jirásková NinaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1200:05:0365,23
7ZB155127Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:05:0468,33
4ZC155198Stratilová JanaOrientační běh Žamberk7900:05:0481,03
6Z115736Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:05:0490,60
7Z115863Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0690,06
8ZB159124Přikrylová HelenaDobré8300:05:0667,51
9ZB160194Přibylová Blanka-8400:05:0667,46
14M216190Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK1300:05:0964,09
8Z1162116Bothe MiriamSpartak Letohrad1600:05:1088,40
9Z116332Venclů BarboraAtletika Žamberk1600:05:1188,22
9M116424Veverka TomášAtletika Žamberk1600:05:1381,52
3ME165102Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:05:1490,14
10Z216667Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:1573,45
10Z116757Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:05:1586,82
11Z4168119Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:1657,48
10M116961Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:1680,42
11M1170181Lauterbach MatoušHasiči Žamberk1600:05:1879,62
11Z117131Kailová ElenAtletika Žamberk1600:05:1985,27
12Z1172152Kalousová EllaErudio Žamberk1600:05:2085,09
4ME173101Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:05:2086,81
7ZA17469Kisielová ZuzanaTJ Sokol Žamberk9100:05:2162,35
13Z117558Mužíková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:05:2882,03
12M117623Fišer ČeněkAtletika Žamberk1600:05:2975,42
14Z117730Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:05:3181,06
8MC178151Sibera RadimNekoř7300:05:3152,94
15M217941Dufek ŠtěpánAtletika Žamberk1400:05:3253,55
13M118092Mihulka KristiánAtletika Žamberk1600:05:3374,05
2ZD181147Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:05:3477,22
14M118225Štefek JakubAtletika Žamberk1600:05:3672,84
8ZA183189Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3656,00
15Z1184193Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:05:5074,00
16Z1185117Náglová AmálieŽamberk1500:05:5472,56
3ZD18615Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:05:5867,35
11Z2186118Bothe AnnabelŽamberk1400:05:5856,12
12Z218834Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:5955,40
5ME189301Tobiška VáclavOB Žamberk4400:06:0072,69
6ME190175Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:06:0571,06
15M119122Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:06:1059,85
4MD192104Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:06:1353,90
16M1193135Bříza DanielŽamberk1600:06:2056,06
17M11944Vacek MartinDlouhá Třebová1500:06:4148,30
7ME195187Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:07:3837,99
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Hübner KryštofTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:02:49104,00
2M52137Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:02:5996,43
3MJ3123Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:0393,12
4MA41Dostálek VojtěchLetohrad0200:03:0391,82
5M5514Suldovský ŠimonVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:0690,05
6M4673Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0689,87
7M57133Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:0789,75
8M58163Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:1386,14
9MB9105Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:03:1386,08
10M410122Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:03:1584,95
11MA11130Koukola PetrIMPERO9000:03:1684,42
12MA1219Čejka PavelViktorkamps.cz9000:03:1783,65
13M513162Ryška DanielTJ Spartak Letohrad0700:03:1783,35
14MA1418Kubišta MichalLetohrad9000:03:1883,00
15M515159Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:2081,58
16MA16112Kovář LukášŘetová8700:03:2380,27
17MJ17160Hurta ŠimonTJ Spartak Letohrad0600:03:2479,62
18MA1855Navrátil MichalAtletika Žamberk8500:03:2578,85
19MA19158Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:03:2876,95
20MA2056Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:2976,30
21MB2197Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:03:3274,88
22MB2287Vacek JiříOB Česká Třebová7700:03:3274,70
23MJ23139Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:03:3970,68
24MJ24161Čtvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad0500:03:3970,62
25M325179Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4070,02
26M526165Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:4169,55
27MC30145Dusil MartinVamberk7400:03:4566,82
28M531164Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:03:4666,53
28MC317Hauf JanBuhler CZ7100:03:4666,53
30M43472Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4666,17
31MC3595Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:03:4765,94
32MB36113Hůlka RadekČeská Třebová8000:03:4765,82
33M2379Brdiček Filip1.FC Žamberk1300:03:4765,70
34M539196Schless PatrikLetohrad0700:03:5262,62
35MA40138Suchopol Jiří3D Fitness race team9200:03:5262,56
36MC4293Simon PetrBKS Polička7200:03:5461,73
37M343125Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:5461,43
38M344183Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5660,25
39M345149Suchodol KryštofSpartak Letohrad1100:03:5760,07
40M24665Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:5759,77
40M546197Havelka RostislavLetohrad0800:03:5759,77
42M24898Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:03:5759,72
43MA51150Anikieiev VitaliiFC Žamberk9200:03:5859,42
44M55253Sibera VojtěchAtletika Žamberk0800:04:0058,00
45MC53188Macko MilanSTG Česká Třebová7200:04:0157,52
46M35570Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:0257,11
47MB5613Suldovský PavelVencl tým Ústí nad Orlicí7700:04:0356,46
48M35717Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:0356,10
48MA57157Švec MartinVK Choceň8700:04:0356,10
50MB6196Malý LubošDlouhoňovice7900:04:0654,68
51MJ636Lesák Lukᚎamberk0500:04:0753,85
52M366173Katzer TomášKB Letohrad1200:04:0853,38
53M367148Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:0853,26
54MB698Brdíček DavidŽamberk8200:04:0952,90
55M470192Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:1052,43
56MC71131Doucha JiříHvězda Pardubice7100:04:1052,19
57M47410Cuthbert Adam RichardTJ Sokol Deštné v Orlických horách0900:04:1151,78
58M375182Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:1151,72
59MA77191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1350,65
60M379174Dušek AdamKB Letohrad1200:04:1350,41
61M28089Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:04:1350,24
62MB81178Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:1449,82
63M28344Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:1549,35
64MD84103Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:04:1648,87
65MB86115Němec RadekLitomyšl7700:04:1648,58
66M28845Venclů VojtěchAtletika Žamberk1300:04:1847,51
67MD91153Knápek LubomírLK Šumperk5900:04:2245,02
68MD9412Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:04:2443,78
69M19526Malátek VítekAtletika Žamberk1600:04:2443,60
70M210268Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3239,10
71M110462Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3338,74
72M11053Křenek TomášLanškroun1500:04:3338,68
73MB107300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:3338,45
74M211064Bříza David TombaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:3437,86
75M111228Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:04:3437,74
76M211642Prudil AntonínAtletika Žamberk1400:04:3835,43
77M1120180Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:04:4134,06
77M4120144Sibera RichardDolní Dobrouč1000:04:4134,06
79M112227Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:04:4133,77
80ME12894Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:04:4332,52
81M112929Pech LukášAtletika Žamberk1500:04:4432,29
82M213177Dostál TomášOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1300:04:4431,93
83M213343Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:4531,22
84MB137109Malátek MichalToulavý medvěd7800:04:4829,86
85M113859Diblík MikulášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4928,97
86M3141108Durchánek DominikŽamberk1200:04:5028,26
87M314283Zářecký ŠtěpánOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1200:04:5128,02
88MC143190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5326,95
89MB1455Lesák FrantišekOB Žamberk7500:04:5326,60
90M2147142Pelikovský DavidŽamberk1400:04:5426,24
91M2149143Pelikovský VojtaŽamberk1400:04:5823,99
92ME151110Ráb PavelČeská Třebová5200:05:0022,57
93M216190Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK1300:05:0917,48
94M116424Veverka TomášAtletika Žamberk1600:05:1314,69
95ME165102Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:05:1414,34
96M116961Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:1612,97
97M1170181Lauterbach MatoušHasiči Žamberk1600:05:1811,73
98ME173101Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:05:2010,43
99M117623Fišer ČeněkAtletika Žamberk1600:05:295,15
100MC178151Sibera RadimNekoř7300:05:314,15
101M217941Dufek ŠtěpánAtletika Žamberk1400:05:323,32
102M118092Mihulka KristiánAtletika Žamberk1600:05:333,02
103M118225Štefek JakubAtletika Žamberk1600:05:363,00
104ME189301Tobiška VáclavOB Žamberk4400:06:003,00
105ME190175Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:06:053,00
106M119122Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:06:103,00
107MD192104Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:06:133,00
108M1193135Bříza DanielŽamberk1600:06:203,00
109M11944Vacek MartinDlouhá Třebová1500:06:413,00
110ME195187Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:07:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z427169Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:42104,00
2Z428156Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:03:45100,69
3Z329121Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:4599,64
4Z533186Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:4697,97
5ZB38120Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:03:5195,84
6ZA41171Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:5494,62
7Z549168Petrošová TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:5892,86
8Z55075Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5892,82
9ZJ54167Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:0191,28
10Z45991Fliedrová AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK1000:04:0490,01
11Z56037Jedličková TerezaVencl tým0800:04:0589,34
12Z46252Stratilová AnnaAtletika Žamberk1000:04:0689,06
13Z36488Janoušková BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1200:04:0788,48
14Z365184Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0888,30
15Z268126Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:0987,84
16Z47251Králová MagdalénaAtletika Žamberk1000:04:1087,21
17ZA73136Kristejn AlžbětaCanicross Rampušáci9000:04:1087,17
18Z576166Krampotová AdélaTJ Spartak Letohrad0800:04:1286,17
19Z37850Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:04:1385,95
20Z482155Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:1585,13
21ZC8454Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:1684,73
22Z38786Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:1783,91
23Z38949Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:1983,01
24ZB90111Přikrylová StázaDeštné v Orlických horách8700:04:2082,87
25ZC92128Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:04:2281,74
26Z59380Julišová KateřinaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk0800:04:2481,11
27Z296195Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:2580,52
28Z29740Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:2580,34
29ZD9899Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:2879,26
30Z49981Prchalová MagdalenaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1000:04:3177,81
31ZA10085Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:04:3177,63
32Z310147Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:3277,36
33ZA10384Barnetová VeronikaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk9900:04:3377,04
34ZB105176Richtrová HanaRunsport Team8200:04:3376,95
35Z3108114Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3476,50
36Z3109107Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:3476,41
37Z311048Králová PetraAtletika Žamberk1100:04:3476,32
38ZB11316Sklenářová EvaLetohrad8100:04:3675,64
39Z411482Kopecká CecilieOrientační běh T.J. Sokol Žamberk0900:04:3775,06
40Z1115100Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:04:3874,51
41Z511674Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3874,47
42ZA118172Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3973,97
43Z311946Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:4073,84
44Z2123154Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:4272,98
44Z2123177Švestková JohankaAK Račí údolí1400:04:4272,98
44Z3123185Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:04:4272,98
47Z212666Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:4272,89
48Z5127170Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:4372,53
49Z212979Jirásková BáraOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1400:04:4472,07
50ZC132146Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4571,35
51Z413471Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:4670,94
52Z41352Kopecká KláraCCRampusaci1000:04:4670,76
53ZB13639Veverková KateřinaAtletika Žamberk8700:04:4770,58
54Z1139140Nováčková KateřinaAC Choceň1500:04:4969,45
55Z114011Karvay Ellie MariaTJ Sokol Deštné v Orlických horách1500:04:5069,05
56ZB144132Kovářová MarieŘetová8500:04:5367,87
57Z214638Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:5367,69
58ZA148129Koukolová ŽanetaLíšnice9300:04:5765,93
59Z115033Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:04:5865,57
60Z115160Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0064,66
61Z2153141Pelikovská NinaŽamberk1300:05:0263,58
62Z315478Jirásková NinaOrientační běh T.J. Sokol Žamberk1200:05:0363,40
63ZB155127Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:05:0462,86
63ZC155198Stratilová JanaOrientační běh Žamberk7900:05:0462,86
65Z115736Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:05:0462,72
66Z115863Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0662,04
67ZB159124Přikrylová HelenaDobré8300:05:0662,00
68ZB160194Přibylová Blanka-8400:05:0661,95
69Z1162116Bothe MiriamSpartak Letohrad1600:05:1059,96
70Z116332Venclů BarboraAtletika Žamberk1600:05:1159,74
71Z216667Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:1558,07
72Z116757Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:05:1557,98
73Z4168119Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:1657,48
74Z117131Kailová ElenAtletika Žamberk1600:05:1956,03
75Z1172152Kalousová EllaErudio Žamberk1600:05:2055,81
76ZA17469Kisielová ZuzanaTJ Sokol Žamberk9100:05:2154,95
77Z117558Mužíková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:05:2851,97
78Z117730Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:05:3150,75
79ZD181147Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:05:3449,34
80ZA183189Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3648,26
81Z1184193Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:05:5041,89
82Z1185117Náglová AmálieŽamberk1500:05:5440,08
83Z2186118Bothe AnnabelŽamberk1400:05:5838,64
83ZD18615Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:05:5838,64
85Z218834Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:5937,82

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód