Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

18.5.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 18.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
první kategorie v 9.30 hodin, další vždy po 5 minutách
dorost a dospělí v 11.30 hodin
podnikatelé ve 12.30 hodin

Přihlášky

děti od 8.30 do 9.25 hodin
dorost a dospělí od 10.30 do 11.25 hodin

Startovné

30,- Kč, děti zdarma

Popis tratě

hlavní závod 6,3 km, děti 100-600 m trať s poměrně těžkým profilem vede převážně lesem

Ceny pro vítěze

první tři závodníci v každé kategorii získají cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

závod se uskuteční za každého počasí
ubytování pořadatel NEZAJIŠŤUJE

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4604

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4616
Matyášová Jana6515
Vacek Martin6915
Gregora Jan0014
Fajfr František7214
Bielčik Jindřich4014
Šafář Jaroslav5114
Dušková Lenka8014
Vinduška Petr9313
Král Jindřich7313
Mannlová Jana8013
Volf Břetislav5212
Dostál Ladislav5612
Krátká Hana9512
Krátký František4312
Stránský Aleš6011
Koblížek Jindřich4811
Stránská Michaela9711
Borková Agáta0211
Wendlig Miroslav5311
Dobšíček Pavel8011
Borek Viktor0411
Ožana Václav6411
Dostálek Petr6711
Ženčák Jaroslav6110
Gregora Jakub9810
Gregora Filip0210
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Mertová Michaela7610
Dostálová Viktorie0310
Vondra Jan0710
Horáček Michal7510
Gregorová Monika0010
Ondrišek Josef649
Krátký Luboš629
Nechvíl Petr919
Vindušková Barbara019
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Buriánek Tomáš899
Ducháček Bedřich599
Sontáková Lenka919
Kačerovský Michal989
Vacková Tereza019
Stránská Adéla919
Jirásková Eva649
Dostál Tadeáš068
Hepnar Jiří028
Keprtová Miloslava488

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky předškolní (trať 100 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
115Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
2243Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:00:00-
3340Kulhánková MichalaTJ Sokol Výprachtice9500:00:00-
4410Antesová PavlaŽichlínek9500:00:00-
5511Hacurová AdélaLanškroun9700:00:00-
6645Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:00-
7734Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:00-
8829Glaserová EliškaČeská Třebová9700:00:00-
9944Richterová NatálieLanškroun9700:00:00-
101020Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
11112Pekařová PetraSázava9800:00:00-
121239Zemanová HanaDolní Třešňovec9900:00:00-
131335Pecháčková PetraLanškroun9800:00:00-
141436Pecháčková RenataLanškroun9900:00:00-
151523Cacková TerezaLanškroun9800:00:00-
161630Černá MarkétaLanškroun0000:00:00-
171742Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
Dívky 1. třída (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1119Holinková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:00-
2212Musilová TerezaLanškroun9400:00:00-
336Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:00:00-
4441Štichauerová KateřinaRudoltice9500:00:00-
559Kovaříková PetraLanškroun9400:00:00-
Dívky 2. třída (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11104Kolderová NatalieLanškroun9400:00:00-
2235Mrázková LenkaZlín9300:00:00-
33204Perchlíková VeronikaLanškroun9300:00:00-
4475Suková LucieOrel Česká Třebová 00:00:00-
Dívky 7. - 9. třída (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1139Schauerová LenkaAtletika Polička8800:00:00-
2288Paďourová RenataSokol Výprachtice8700:00:00-
33114Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:00:00-
4479Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:00:00-
5593Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:00:00-
6629Hanyšová ŠárkaTJ Sokol Výprachtice8700:00:00-
7769Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:00:00-
8894Otáhalová ŠárkaLanškroun8900:00:00-
99106Janyšková RadkaLanškroun8800:00:00-
1010110Šindelová MarkétaRudoltice 00:00:00-
1111120Šindelová PavlaRudoltice8900:00:00-
Chlapci předškolní (trať 100 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
113Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:00-
2218Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:00-
337Janisch JakubLanškroun9600:00:00-
4437Doležal OndřejSázava9600:00:00-
5522Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
668Mrázek OndřejZlín9700:00:00-
7738Kobza LukášSázava9700:00:00-
8810Chalupník MatějSlatiňany9900:00:00-
9931Kunčár Lukáš-9900:00:00-
101015Chalupník JanSlatiňany9800:00:00-
111124Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
Chlapci 1. třída (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1117Smola VojtěchLanškroun9300:00:00-
2227Špičák MartinLanškroun9400:00:00-
334Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
441Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
5516Skalický TomášRudoltice9500:00:00-
6621Marek JanHorní Třešňovec9500:00:00-
7728Vaculík JakubLanškroun9500:00:00-
8825Krejčí AlešRudoltice9500:00:00-
9932Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-
101013Šikula JosefBrno9500:00:00-
Chlapci 2. třída (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1147Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:00:00-
2284Marek JiříHorní Třešňovec9300:00:00-
3367Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:00-
4412Kořízek PavelLanškroun9300:00:00-
558Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
6637Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:00:00-
7778Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:00:00-
8892Komínek LukášLanškroun9300:00:00-
9922Chládek DanielTJ Sokol Výprachtice9400:00:00-
101020Brejša JakubTJ Sokol Výprachtice9400:00:00-
Chlapci 3. třída (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
115Kubelka TomášAtletika Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
226Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
3317Zeman TomášDolní Třešňovec9200:00:00-
4422Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:00-
5546Musil StanislavLanškroun9300:00:00-
6687Žíla MarekLanškroun9300:00:00-
7771Umlauf PatrikOrel Česká Třebová9200:00:00-
8848Šikula JiříBrno9200:00:00-
Chlapci 4. třída (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1180Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
2223Fořt TomášLanškroun9200:00:00-
338Božák MartinRudoltice9200:00:00-
447Doleček LukášRudoltice9200:00:00-
5510Fáber RobertAtletika Jablonné9100:00:00-
6681Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:00:00-
7752Smola MilošLanškroun9100:00:00-
88100Šrámek MichalLanškroun9100:00:00-
9924Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:00:00-
10109Hajnovič MarekRudoltice9200:00:00-
111197Konečný PatrikLanškroun9100:00:00-
12125Krejčí MarcelRudoltice9100:00:00-
13134Urban KarelRudoltice9100:00:00-
141470Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:00:00-
151556Málek JanLanškroun9100:00:00-
161625Brýdl MatějLanškroun9200:00:00-
171719Budka MarekDolní Třešňovec9100:00:00-
181821Krejčík OndřejPardubice2100:00:00-
Chlapci 5. - 6. třída (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11115Fuglíček AntonínLanškroun8900:00:00-
2274Skalický PavelLanškroun9000:00:00-
334Smejkal MartinLanškroun9000:00:00-
4459Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:00-
5595Otáhal LeošLanškroun9000:00:00-
6673Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:00:00-
773Friml TomášLanškroun8900:00:00-
88113Skalický JiříLanškroun9100:00:00-
9912Vaníček PetrAtletika Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
101025Hajzler FilipTJ Sokol Výprachtice9000:00:00-
1111116Fuglíček Lukᚎichlínek9000:00:00-
121211Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:00:00-
131372Holinka MichalOrel Česká Třebová9100:00:00-
141423Kaplan LadislavTJ Sokol Výprachtice9000:00:00-
--36Konek JosefRudoltice89DNF-
Chlapci 7. - 9. třída (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1128Novotný MichalATC Nekoř8700:00:00-
2240Jožák JiříAtletika Polička8700:00:00-
3391Kubín PetrLanškroun8800:00:00-
4441Víšek MartinAtletika Polička8800:00:00-
5516Hrdina PavelAtletika Jablonné nad Orlicí8800:00:00-
66118Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:00:00-
7714Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
8882Horta MartinDD Horní Čermná8600:00:00-
99101Ožana JakubNové Město na Moravě8700:00:00-
101038Červ JakubAtletika Polička8900:00:00-
111189Žíla JanLanškroun8700:00:00-
121262Sygeryč DanielAC Choceň8900:00:00-
--76Dušek RichardHorní Čermná89DNF-
Dorostenci (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2055Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová8400:26:25107,06
2MJ2430Martinák JakubFort SMC Ústí nad Orlicí8600:27:3598,54
3MJ2861Bartoň EduardŠtíty8500:28:0994,40
4MJ3557Dostál PetrHC Šumperk8500:29:3583,93
Muži A (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA335Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:09105,28
2MA671Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:24:0497,57
3MA729Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:24:0797,15
4MA1272Holt JasonMontana Brno7100:25:1587,62
5MA1456Dostálek PetrTěchonín6700:25:3984,25
6MA1947Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:26:1978,64
7MA2177Ondríšek JosefLanškroun6400:26:3077,10
8MA2274Mařík JiříDolní Dobrouč7200:26:3776,12
9MA2345Novák JanSKP Šumperk7500:27:2868,97
10MA2781Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:27:4966,03
11MA2928Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:2361,26
12MA3076Petrus KukaszElma Verměřovice8100:28:3459,72
13MA3664Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:5648,22
14MA4382Jurča ZbyněkLanškroun7300:31:2036,45
-MA-38Dobšíček Pavel2 B Tým80DNF-
-MA-60Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí77DNF-
Muži B (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB146Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:22:52102,45
2MB248Poduška JosefAC Kladno6200:23:06100,43
3MB475Filip LubošAC Choceň5900:23:2997,12
4MB536Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:5793,09
5MB843Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:4186,75
6MB103Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:25:0183,87
7MB1349Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:25:3678,83
8MB1544Hejl JanAC Šumperk5300:25:4877,11
9MB1658Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:25:5176,67
10MB1754Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:26:0175,23
11MB1832Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:26:0874,23
12MB3426Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:1846,87
13MB4140Skyba MartinBrno6200:30:5732,61
14MB5378Kubiesa JaroslavBrno6100:38:380,00
15MB5562Novotný PřemyslPastviny5900:39:060,00
Muži C (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC937Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:57107,17
2MC1134Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:03106,40
3MC2568Vaško BohuslavŽichlínek4800:27:3886,43
4MC2679Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:4785,27
5MC3184Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:4577,80
6MC3251Leicht JiříASPV Těchonín4900:28:4877,42
7MC33712Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0175,74
8MC3753Krumer MiroslavOstrov4900:30:1066,85
9MC3865Koblížek JindřichŽamberk4800:30:3463,76
10MC4663Volf BřetislavLanškroun5200:32:3348,43
11MC4759Bartoň EduardŠtíty5100:32:4347,14
12MC4933Novotný JiříLetohrad4500:33:3240,83
13MC5866Kalous VladimírŽamberk4300:59:090,00
Muži D (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4052Bielčik JindřichLichkov4000:30:52138,49
2MD5450Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:0395,67
3MD5770Domanský IvoAVC Praha3800:44:4565,84
Dorostenky (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4441Skybová LucieARC Brno8700:31:27108,69
2ŽJ4842Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:33:2496,82
3ŽJ5139Čechalová HanaTS Letohrad8600:35:3283,85
Ženy A (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3969Ouřecká RenátaPardubice7000:30:40103,00
2ZA4531Mannlová JanaLanškroun8000:31:3697,00
3ZA5073Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:33:4794,49
Ženy B (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4267Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:31:06125,50
2ZB5286Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:1196,98
3ZB5687Bartoňová MarieŠtíty5300:39:3977,52
Podnikatelé (trať 1 míle)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1687Ondrišek JosefLanškroun6400:06:11-
2P1789FořtXXX 00:06:14-
3P1812Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:07:08-
4P1953Krumer MiroslavOstrov4900:07:12-
5P2088Klement JiříSpektrum6700:07:32-
6P2183Kysilka JindřichDota Lanškroun5500:08:47-
7P22712Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:10:02-
7P2290KubiesaXXX 00:10:02-
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1119Holinková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:00-
1117Smola VojtěchLanškroun9300:00:00-
2227Špičák MartinLanškroun9400:00:00-
2212Musilová TerezaLanškroun9400:00:00-
336Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:00:00-
334Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
441Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
4441Štichauerová KateřinaRudoltice9500:00:00-
559Kovaříková PetraLanškroun9400:00:00-
5516Skalický TomášRudoltice9500:00:00-
6621Marek JanHorní Třešňovec9500:00:00-
7728Vaculík JakubLanškroun9500:00:00-
8825Krejčí AlešRudoltice9500:00:00-
9932Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-
101013Šikula JosefBrno9500:00:00-
1P1687Ondrišek JosefLanškroun6400:06:11-
2P1789FořtXXX 00:06:14-
3P1812Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:07:08-
4P1953Krumer MiroslavOstrov4900:07:12-
5P2088Klement JiříSpektrum6700:07:32-
6P2183Kysilka JindřichDota Lanškroun5500:08:47-
7P22712Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:10:02-
7P2290KubiesaXXX 00:10:02-
Trať 200 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11104Kolderová NatalieLanškroun9400:00:00-
2235Mrázková LenkaZlín9300:00:00-
33204Perchlíková VeronikaLanškroun9300:00:00-
4475Suková LucieOrel Česká Třebová 00:00:00-
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1168Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:00:00-
1180Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
2290Paďourová IvetaTJ Sokol Výprachtice9000:00:00-
2223Fořt TomášLanškroun9200:00:00-
339Brokešová KateřinaLanškroun8900:00:00-
338Božák MartinRudoltice9200:00:00-
447Doleček LukášRudoltice9200:00:00-
4465Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:00:00-
5510Fáber RobertAtletika Jablonné9100:00:00-
5544Malá MagdalénaAC Choceň9000:00:00-
6681Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:00:00-
6624Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:00:00-
7752Smola MilošLanškroun9100:00:00-
7743Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:00:00-
8821Kalábová MonikaAC Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
88100Šrámek MichalLanškroun9100:00:00-
9924Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:00:00-
9927Kyllarová AnetaJablonné nad Orlicí8900:00:00-
1010102Ožanová ZuzanaNové Město na Moravě9100:00:00-
10109Hajnovič MarekRudoltice9200:00:00-
111197Konečný PatrikLanškroun9100:00:00-
111126Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:00:00-
12125Krejčí MarcelRudoltice9100:00:00-
121245Kůtová EliškaAC Choceň9000:00:00-
131385Hortová PetraHorní Čermná8900:00:00-
13134Urban KarelRudoltice9100:00:00-
14147Brokešová BlankaLanškroun9000:00:00-
141470Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:00:00-
151556Málek JanLanškroun9100:00:00-
1515111Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:00:00-
161625Brýdl MatějLanškroun9200:00:00-
16162Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:00:00-
171766Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:00:00-
171719Budka MarekDolní Třešňovec9100:00:00-
181831Hálová SimonaTJ Sokol Výprachtice9000:00:00-
181821Krejčík OndřejPardubice2100:00:00-
191930Holubářová LucieTJ Sokol Výprachtice9100:00:00-
20201Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:00:00-
212199Mertová LucieRudoltice9000:00:00-
Trať 600 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1128Novotný MichalATC Nekoř8700:00:00-
2240Jožák JiříAtletika Polička8700:00:00-
3391Kubín PetrLanškroun8800:00:00-
4441Víšek MartinAtletika Polička8800:00:00-
5516Hrdina PavelAtletika Jablonné nad Orlicí8800:00:00-
66118Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:00:00-
7714Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
8882Horta MartinDD Horní Čermná8600:00:00-
99101Ožana JakubNové Město na Moravě8700:00:00-
101038Červ JakubAtletika Polička8900:00:00-
111189Žíla JanLanškroun8700:00:00-
121262Sygeryč DanielAC Choceň8900:00:00-
Trať 6,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB146Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:22:52102,45
2MB248Poduška JosefAC Kladno6200:23:06100,43
1MA335Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:09105,28
3MB475Filip LubošAC Choceň5900:23:2997,12
4MB536Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:5793,09
2MA671Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:24:0497,57
3MA729Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:24:0797,15
5MB843Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:4186,75
1MC937Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:57107,17
6MB103Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:25:0183,87
2MC1134Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:03106,40
4MA1272Holt JasonMontana Brno7100:25:1587,62
7MB1349Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:25:3678,83
5MA1456Dostálek PetrTěchonín6700:25:3984,25
8MB1544Hejl JanAC Šumperk5300:25:4877,11
9MB1658Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:25:5176,67
10MB1754Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:26:0175,23
11MB1832Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:26:0874,23
6MA1947Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:26:1978,64
1MJ2055Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová8400:26:25107,06
7MA2177Ondríšek JosefLanškroun6400:26:3077,10
8MA2274Mařík JiříDolní Dobrouč7200:26:3776,12
9MA2345Novák JanSKP Šumperk7500:27:2868,97
2MJ2430Martinák JakubFort SMC Ústí nad Orlicí8600:27:3598,54
3MC2568Vaško BohuslavŽichlínek4800:27:3886,43
4MC2679Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:4785,27
10MA2781Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:27:4966,03
3MJ2861Bartoň EduardŠtíty8500:28:0994,40
11MA2928Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:2361,26
12MA3076Petrus KukaszElma Verměřovice8100:28:3459,72
5MC3184Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:4577,80
6MC3251Leicht JiříASPV Těchonín4900:28:4877,42
7MC33712Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0175,74
12MB3426Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:1846,87
4MJ3557Dostál PetrHC Šumperk8500:29:3583,93
13MA3664Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:5648,22
8MC3753Krumer MiroslavOstrov4900:30:1066,85
9MC3865Koblížek JindřichŽamberk4800:30:3463,76
1ZA3969Ouřecká RenátaPardubice7000:30:40103,00
1MD4052Bielčik JindřichLichkov4000:30:52138,49
13MB4140Skyba MartinBrno6200:30:5732,61
1ZB4267Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:31:06125,50
14MA4382Jurča ZbyněkLanškroun7300:31:2036,45
1ŽJ4441Skybová LucieARC Brno8700:31:27108,69
2ZA4531Mannlová JanaLanškroun8000:31:3697,00
10MC4663Volf BřetislavLanškroun5200:32:3348,43
11MC4759Bartoň EduardŠtíty5100:32:4347,14
2ŽJ4842Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:33:2496,82
12MC4933Novotný JiříLetohrad4500:33:3240,83
3ZA5073Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:33:4794,49
3ŽJ5139Čechalová HanaTS Letohrad8600:35:3283,85
2ZB5286Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:1196,98
14MB5378Kubiesa JaroslavBrno6100:38:380,00
2MD5450Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:0395,67
15MB5562Novotný PřemyslPastviny5900:39:060,00
3ZB5687Bartoňová MarieŠtíty5300:39:3977,52
3MD5770Domanský IvoAVC Praha3800:44:4565,84
13MC5866Kalous VladimírŽamberk4300:59:090,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 86%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Zámeček je vždycky fajn, zejména pro děti. Škoda, že tento prostor město trochu neupraví.Uvidíme za rok.
astransky
Závod byl pěkný ,jenom zámeček si zaslouží trochu opravit pro lepší vzhled.
f.fajfr
Moc se mi líbil
jurcaz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód