Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quida Štěpánka

28.4.2024, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quida Štěpánka
  • datum konání: 28.4.2024
  • zobrazeno již 576x
  • místo konání: areál Malák
  • pořadatel: AO TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Malák Jablonné nad Orlicí
prezentace od 8:30
start mládeže od 10:00
start dospělí 11:30
po doběhu následují štafety

Startovné

dospělí 100
mládež 0

Popis tratě

Klasický kros, zvlněné louky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Týmová/firemní/rodinná štafeta , běh předškoláků a nejmladších do 6 let

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.10.2020Memoriál Q. Štěpánka - na dráze-
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka-
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quida Štěpánka

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 3854

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Dostálek Petr6718
Novotný Luděk6217
Krátký František4317
Hübl Radek8817
Bielčik Jindřich4016
Mannlová Jana8016
Matyášová Jana6515
Hrdina Pavel8814
Stránský Aleš6014
Vítek Miroslav7213
Krupička Miroslav5313
Sadílek Ota4613
Fajfr František7213
Jirásková Eva6413
Nechvíl Petr9112
Ženčák Jaroslav6112
Kalous Petr7712
Hanuš Petr6412
Stránská Adéla9112
Živný Marek9111
Sontáková Lenka9111
Šimůnek Jan8211
Dostál Ladislav5611
Borek Petr7011
Krejčí Stanislav6311
Borek Viktor0410
Borková Agáta0210
Bogdał Roman7910
Razým Jan5710
Moravec Jiří9610
Červ Miloslav5010
Sejkorová Lenka6310
Keprtová Miloslava4810
Gregora Filip029
Smolák Petr949
Řemínek Matěj869
Moravec Martin849
Kosek Štěpán899
Purkert Martin909
Abrahám Luděk029
Martincová Kristýna939
Boháč Bonifác019
Razým Lukáš799
Pešava Jan009
Vévodová Martina909
Serbousková Sára048
Faltusová Kateřina998
Moravec Jakub998
Fáberová Zuzana968

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:15104,00
2M1433Malátek VítekAtletika Žamberk1600:01:2193,95
3M1583Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:2291,07
4M16112Šimek OndřejAtletika Jablonné1500:01:2488,46
5M1735Pech LukášAtletika Žamberk1500:01:2487,38
6M1828Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:2586,31
7M1975Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2685,77
8M1102Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:2685,23
9M1131Král JiříJablonné nad Orlicí1500:01:2684,70
10M11478Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2784,30
11M11579Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:01:2883,09
12M11699Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:01:2981,21
13M11850Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun1500:01:2980,67
14M119104Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:3178,79
15M12140Veverka TomášAtletika Žamberk1600:01:3277,18
16M12429Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:3375,57
17M12942Junek SebastianBystřec1500:01:3770,74
18M130117Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:01:3869,26
19M13220Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3968,05
20M13382Černošek BenjamínTJ Atletika Lanškroun1700:01:4066,04
21M14330Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:01:5447,25
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1284Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:16104,00
2Z1358Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2095,48
3Z11015Bothe MiriamTJ Spartak Letohrad1600:01:2687,15
4Z112111Tkačíková TerezaLukavice1500:01:2685,75
5Z11771Staňková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí1600:01:2981,76
6Z120119Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:01:3278,43
7Z12231Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:01:3377,23
8Z123110Hanušová ErikaBiatlon Letohrad1600:01:3376,70
9Z12534Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:01:3376,30
10Z12641Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:01:3475,37
11Z12719Mužíková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:3574,70
12Z12832Kailová ElenAtletika Žamberk1600:01:3772,04
13Z13169Hrdinová EliškaAtletika Jablonné1600:01:3869,77
14Z13455Fiebigerová BarboraLanškroun1600:01:4066,98
15Z13518Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:4066,84
16Z1363Hartmanová EliškaKB Letohrad1700:01:4166,71
17Z137107Langrová JolanaTJ Atletika Lanškroun1600:01:4560,45
18Z13844Pechová KristýnaDlouhoňovice1700:01:4758,19
19Z13945Páchová KateřinaŽamberk1700:01:4757,92
20Z14097Krejsová EmmaJablonné nad Orlicí1600:01:4956,06
21Z14181Sloupenská EmaTJ Atletika Lanškroun1600:01:5251,53
22Z14294Fišerová EmaČeské Libchavy1700:01:5350,73
23Z14416Bednářová LindaJablonné n.O.1500:01:5547,14
24Z14595Toušková MonikaČeské Libchavy1600:01:5744,34
25Z146113Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:02:0337,42
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2122Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:49104,00
2M2314Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:01:5199,69
3M2480Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:5298,32
4M25100Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:01:5494,92
5M2737Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:5693,16
6M21123Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0189,00
7M21421Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:02:0287,52
8M21676Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:02:0485,58
9M2175Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:02:0585,21
10M2317Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:02:2071,26
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2238Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:01:51104,00
2Z2610Šlesingrová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:01:5697,46
3Z28118Švestková JohankaAK Račí Údolí1400:01:5795,10
4Z2962Kopecká LauraAtletika Jablonné1400:01:5893,10
5Z2109Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5892,92
6Z21211Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:0190,55
7Z21359Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:02:0289,83
8Z21524Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0487,65
9Z21865Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:02:0586,83
10Z2196Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:02:0686,01
11Z22072Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:02:0785,10
12Z2218Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:0884,20
13Z22213Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:02:1082,56
14Z22343Plundrová AnnaHelvíkovice 301400:02:1082,02
15Z22467Kovalčíková EmmaAtletika Jablonné1300:02:1379,38
16Z22568Bártová JessicaAtletika Jablonné1300:02:1479,11
17Z22657Fiebigerová AnetaTJ Atletika Lanškroun1400:02:1677,20
18Z2274Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:02:1775,84
19Z22856Hluchán SabinaTJ Atletika Lanškroun1400:02:1875,48
20Z229103Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT1400:02:1974,57
21Z23012Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:02:1974,02
22Z23287Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:02:2370,94
23Z23339Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:2469,85
24Z23470Zástěrová FrantiškaAtletika Jablonné n.O.1300:02:2568,85
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3152Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:05:03104,00
2M3274Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:1598,00
3M3327Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:05:2095,14
4M3425Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:05:3290,34
5M3553Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:05:3489,68
6M3651Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:05:3489,55
7M3773Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:3589,41
8M3847Valouch MartinČeperka1100:05:5582,63
9M3977Sklenář DavidAtletika Jablonné1200:06:1775,45
10M31048Holovský MatyášKrálovští Sokoli Hradec Králové1100:06:3469,80
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3188Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:00104,00
2Z3264Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:0897,26
3Z3361Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:1393,86
4Z34109Holá KatarínaDolní Třešňovec1100:03:1691,02
5Z3560Formánková AnežkaAtletika Jablonné1200:03:3182,43
6Z36101Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová1200:03:3978,08
7Z3763Kopecká NelaAtletika Jablonné1200:03:5071,83
8Z38106Faltusová KristinaTJ Spartak Letohrad1100:03:5270,83
9Z3990Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:04:1359,29
10Z31066Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:5635,19
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4136Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:05:49104,00
2M4489Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:07:2574,23
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41117Koutníková RozárieBiatlon Letohrad0900:06:44104,00
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53126Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:10:59104,00
2M55129Mareš VítTJ Jablonné nad Orlicí - florbal0700:11:5693,35
3M5886Schless PatrikLetohrad0700:12:5583,40
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5293Morávková LucieVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:06:39104,00
2Z53114Jedličková TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:07:1493,14
3Z5592Berková DanielaAtletika Ústí nad Orlicí0800:07:3986,02
4Z5626Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:07:5979,85
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6115Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:26:49104,00
2MJ11131Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:3895,23
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4130Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:11:42104,00
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1158Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:01104,00
2MA2172Chlupáč DominikKerteam9300:25:07101,60
3MA3174Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:25:11100,33
4MA4164Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:25:5496,47
5MA5132Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:26:3293,94
6MA7152Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:27:0691,67
7MA11184Stejskal Jiří-9200:28:3885,54
8MA16168Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:29:3381,88
9MA18159Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:29:5680,35
10MA19102Kovář LukášŘetová8700:30:0379,88
11MA22140Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:31:0475,82
12MA2349Holovský JakubAtletika Žamberk8600:31:0775,62
13MA25127Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:31:2474,48
14MA26182Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:31:2974,15
15MA30181Schless Adam-0400:32:5668,35
16MA42169Mikula PetrVENUE-hairsalon9100:40:0239,97
17MA43179Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:40:2738,31
18MA44180Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:3837,57
19MA47142Ondrušek PavelOrel Obřany Brno8900:43:2226,65
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8144Fliedr TomášF-BIKE Klub Sádek7600:27:39104,00
2MB9160Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:59100,79
3MB10120Roháček Jan3D Fitness Race Team8200:28:1498,89
4MB15146Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:29:1194,45
5MB17148Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:29:4892,22
6MB29137Hůlka RadekČeská Třebová8000:32:0184,21
7MB33166Suldovský PavelVencl tým Ústí nad Orlicí7700:34:1975,89
8MB34122Švestka DavidAK Račí údolí8300:34:4474,38
9MB36170Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:36:0269,68
10MB3896Fišer DavidČeské Libchavy8000:36:4167,33
11MB39176Šimek RadimČD Cargo PJ Česká Třebová7600:37:1165,52
12MB40175Macák DanielŠumperk7800:38:1061,97
13MB45161Dresler RomanLuková8100:41:2250,39
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13163Hejl RadekKrálíky7200:28:41104,00
2MC14134Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:29:06100,55
3MC21116Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:1395,65
4MC24135Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:31:1291,23
5MC27108Dusil MartinVamberk7400:31:3190,12
6MC28154Bureš MartinČeská Třebová7400:31:5388,84
7MC31147Simon PetrBKS Polička7200:33:1484,14
8MC3291Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:33:3383,03
9MC41173Faltus JiříJamné nad Orlicí7300:38:1166,88
10MC46178Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:42:1652,64
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20136Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:10104,00
2MD35157Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:35:4883,33
3MD37139Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:36:2580,28
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15125Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:14:22104,00
2ME23128Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:16:2687,61
3ME24171Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:19:0368,40
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2133Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:10:37104,00
2ZA6149Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:12:2585,05
3ZA7165Hrdinová MartinaJablonné nad Orlicí9000:12:3382,79
4ZA11156Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:14:0068,13
5ZA17141Kosková LadaOstrava9100:14:2763,89
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1123Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:10:32104,00
2ZB12121Felgrová AlenaAtletika Jablonné8500:14:0568,30
3ZB13162Dreslerová EliškaLuková8300:14:1665,56
4ZB14105Sklenářová EvaLetohrad8100:14:1764,40
5ZB1898Kovářová MarieŘetová8500:14:4559,97
6ZB19153Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:14:5558,39
7ZB2246Veverková KateřinaAtletika Žamberk8700:16:0247,78
Ženy C 45-54 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9145Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:13:14104,00
2ZC1685Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:14:2593,06
3ZC20183Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:15:1685,63
Ženy D 55 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10143Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:32104,00
2ZD21138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:15:3586,85
3ZD25167Nechvílová MiroslavaChoceň6000:22:1836,22
4ZD26151Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:22:1935,10
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:15104,00
1Z1284Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:16104,00
2Z1358Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2095,48
2M1433Malátek VítekAtletika Žamberk1600:01:2193,95
3M1583Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:2291,07
4M16112Šimek OndřejAtletika Jablonné1500:01:2488,46
5M1735Pech LukášAtletika Žamberk1500:01:2487,38
6M1828Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:2586,31
7M1975Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2685,77
8M1102Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:2685,23
3Z11015Bothe MiriamTJ Spartak Letohrad1600:01:2687,15
4Z112111Tkačíková TerezaLukavice1500:01:2685,75
9M1131Král JiříJablonné nad Orlicí1500:01:2684,70
10M11478Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2784,30
11M11579Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:01:2883,09
12M11699Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:01:2981,21
5Z11771Staňková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí1600:01:2981,76
13M11850Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun1500:01:2980,67
14M119104Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:3178,79
6Z120119Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:01:3278,43
15M12140Veverka TomášAtletika Žamberk1600:01:3277,18
7Z12231Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:01:3377,23
8Z123110Hanušová ErikaBiatlon Letohrad1600:01:3376,70
16M12429Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:3375,57
9Z12534Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:01:3376,30
10Z12641Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:01:3475,37
11Z12719Mužíková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:3574,70
12Z12832Kailová ElenAtletika Žamberk1600:01:3772,04
17M12942Junek SebastianBystřec1500:01:3770,74
18M130117Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:01:3869,26
13Z13169Hrdinová EliškaAtletika Jablonné1600:01:3869,77
19M13220Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3968,05
20M13382Černošek BenjamínTJ Atletika Lanškroun1700:01:4066,04
14Z13455Fiebigerová BarboraLanškroun1600:01:4066,98
15Z13518Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:4066,84
16Z1363Hartmanová EliškaKB Letohrad1700:01:4166,71
17Z137107Langrová JolanaTJ Atletika Lanškroun1600:01:4560,45
18Z13844Pechová KristýnaDlouhoňovice1700:01:4758,19
19Z13945Páchová KateřinaŽamberk1700:01:4757,92
20Z14097Krejsová EmmaJablonné nad Orlicí1600:01:4956,06
21Z14181Sloupenská EmaTJ Atletika Lanškroun1600:01:5251,53
22Z14294Fišerová EmaČeské Libchavy1700:01:5350,73
21M14330Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:01:5447,25
23Z14416Bednářová LindaJablonné n.O.1500:01:5547,14
24Z14595Toušková MonikaČeské Libchavy1600:01:5744,34
25Z146113Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:02:0337,42
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2122Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:49104,00
1Z2238Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:01:51104,00
2M2314Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:01:5199,69
3M2480Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:5298,32
4M25100Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:01:5494,92
2Z2610Šlesingrová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:01:5697,46
5M2737Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:5693,16
3Z28118Švestková JohankaAK Račí Údolí1400:01:5795,10
4Z2962Kopecká LauraAtletika Jablonné1400:01:5893,10
5Z2109Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5892,92
6M21123Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0189,00
6Z21211Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:0190,55
7Z21359Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:02:0289,83
7M21421Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:02:0287,52
8Z21524Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0487,65
8M21676Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:02:0485,58
9M2175Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:02:0585,21
9Z21865Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:02:0586,83
10Z2196Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:02:0686,01
11Z22072Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:02:0785,10
12Z2218Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:0884,20
13Z22213Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:02:1082,56
14Z22343Plundrová AnnaHelvíkovice 301400:02:1082,02
15Z22467Kovalčíková EmmaAtletika Jablonné1300:02:1379,38
16Z22568Bártová JessicaAtletika Jablonné1300:02:1479,11
17Z22657Fiebigerová AnetaTJ Atletika Lanškroun1400:02:1677,20
18Z2274Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:02:1775,84
19Z22856Hluchán SabinaTJ Atletika Lanškroun1400:02:1875,48
20Z229103Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT1400:02:1974,57
21Z23012Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:02:1974,02
10M2317Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:02:2071,26
22Z23287Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:02:2370,94
23Z23339Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:2469,85
24Z23470Zástěrová FrantiškaAtletika Jablonné n.O.1300:02:2568,85
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3188Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:00104,00
2Z3264Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:0897,26
3Z3361Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:1393,86
4Z34109Holá KatarínaDolní Třešňovec1100:03:1691,02
5Z3560Formánková AnežkaAtletika Jablonné1200:03:3182,43
6Z36101Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová1200:03:3978,08
7Z3763Kopecká NelaAtletika Jablonné1200:03:5071,83
8Z38106Faltusová KristinaTJ Spartak Letohrad1100:03:5270,83
9Z3990Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:04:1359,29
10Z31066Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:5635,19
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3152Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:05:03104,00
2M3274Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:1598,00
3M3327Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:05:2095,14
4M3425Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:05:3290,34
5M3553Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:05:3489,68
6M3651Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:05:3489,55
7M3773Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:3589,41
8M3847Valouch MartinČeperka1100:05:5582,63
9M3977Sklenář DavidAtletika Jablonné1200:06:1775,45
10M31048Holovský MatyášKrálovští Sokoli Hradec Králové1100:06:3469,80
1Z41117Koutníková RozárieBiatlon Letohrad0900:06:44104,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4136Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:05:49104,00
1Z5293Morávková LucieVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:06:39104,00
2Z53114Jedličková TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:07:1493,14
2M4489Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:07:2574,23
3Z5592Berková DanielaAtletika Ústí nad Orlicí0800:07:3986,02
4Z5626Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:07:5979,85
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1123Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:10:32104,00
1ZA2133Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:10:37104,00
1M53126Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:10:59104,00
1ZJ4130Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:11:42104,00
2M55129Mareš VítTJ Jablonné nad Orlicí - florbal0700:11:5693,35
2ZA6149Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:12:2585,05
3ZA7165Hrdinová MartinaJablonné nad Orlicí9000:12:3382,79
3M5886Schless PatrikLetohrad0700:12:5583,40
1ZC9145Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:13:14104,00
1ZD10143Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:32104,00
4ZA11156Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:14:0068,13
2ZB12121Felgrová AlenaAtletika Jablonné8500:14:0568,30
3ZB13162Dreslerová EliškaLuková8300:14:1665,56
4ZB14105Sklenářová EvaLetohrad8100:14:1764,40
1ME15125Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:14:22104,00
2ZC1685Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:14:2593,06
5ZA17141Kosková LadaOstrava9100:14:2763,89
5ZB1898Kovářová MarieŘetová8500:14:4559,97
6ZB19153Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:14:5558,39
3ZC20183Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:15:1685,63
2ZD21138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:15:3586,85
7ZB2246Veverková KateřinaAtletika Žamberk8700:16:0247,78
2ME23128Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:16:2687,61
3ME24171Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:19:0368,40
3ZD25167Nechvílová MiroslavaChoceň6000:22:1836,22
4ZD26151Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:22:1935,10
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1158Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:01104,00
2MA2172Chlupáč DominikKerteam9300:25:07101,60
3MA3174Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:25:11100,33
4MA4164Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:25:5496,47
5MA5132Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:26:3293,94
1MJ6115Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:26:49104,00
6MA7152Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:27:0691,67
1MB8144Fliedr TomášF-BIKE Klub Sádek7600:27:39104,00
2MB9160Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:59100,79
3MB10120Roháček Jan3D Fitness Race Team8200:28:1498,89
2MJ11131Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:3895,23
7MA11184Stejskal Jiří-9200:28:3885,54
1MC13163Hejl RadekKrálíky7200:28:41104,00
2MC14134Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:29:06100,55
4MB15146Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:29:1194,45
8MA16168Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:29:3381,88
5MB17148Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:29:4892,22
9MA18159Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:29:5680,35
10MA19102Kovář LukášŘetová8700:30:0379,88
1MD20136Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:10104,00
3MC21116Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:1395,65
11MA22140Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:31:0475,82
12MA2349Holovský JakubAtletika Žamberk8600:31:0775,62
4MC24135Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:31:1291,23
13MA25127Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:31:2474,48
14MA26182Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:31:2974,15
5MC27108Dusil MartinVamberk7400:31:3190,12
6MC28154Bureš MartinČeská Třebová7400:31:5388,84
6MB29137Hůlka RadekČeská Třebová8000:32:0184,21
15MA30181Schless Adam-0400:32:5668,35
7MC31147Simon PetrBKS Polička7200:33:1484,14
8MC3291Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:33:3383,03
7MB33166Suldovský PavelVencl tým Ústí nad Orlicí7700:34:1975,89
8MB34122Švestka DavidAK Račí údolí8300:34:4474,38
2MD35157Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:35:4883,33
9MB36170Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:36:0269,68
3MD37139Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:36:2580,28
10MB3896Fišer DavidČeské Libchavy8000:36:4167,33
11MB39176Šimek RadimČD Cargo PJ Česká Třebová7600:37:1165,52
12MB40175Macák DanielŠumperk7800:38:1061,97
9MC41173Faltus JiříJamné nad Orlicí7300:38:1166,88
16MA42169Mikula PetrVENUE-hairsalon9100:40:0239,97
17MA43179Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:40:2738,31
18MA44180Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:3837,57
13MB45161Dresler RomanLuková8100:41:2250,39
10MC46178Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:42:1652,64
19MA47142Ondrušek PavelOrel Obřany Brno8900:43:2226,65
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1158Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:01104,00
2MA2172Chlupáč DominikKerteam9300:25:07101,60
3MA3174Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:25:11100,33
4MA4164Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:25:5496,47
5MA5132Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:26:3293,94
6MJ6115Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:26:4992,80
7MA7152Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:27:0691,67
8MB8144Fliedr TomášF-BIKE Klub Sádek7600:27:3989,47
9MB9160Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:5988,14
10MB10120Roháček Jan3D Fitness Race Team8200:28:1487,14
11MJ11131Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:3885,54
11MA11184Stejskal Jiří-9200:28:3885,54
13MC13163Hejl RadekKrálíky7200:28:4185,34
14MC14134Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:29:0683,68
15MB15146Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:29:1183,34
16MA16168Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:29:3381,88
17MB17148Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:29:4880,88
18MA18159Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:29:5680,35
19MA19102Kovář LukášŘetová8700:30:0379,88
20MD20136Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:1079,41
21MC21116Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:1379,21
22MA22140Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:31:0475,82
23MA2349Holovský JakubAtletika Žamberk8600:31:0775,62
24MC24135Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:31:1275,28
25MA25127Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:31:2474,48
26MA26182Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:31:2974,15
27MC27108Dusil MartinVamberk7400:31:3174,02
28MC28154Bureš MartinČeská Třebová7400:31:5372,55
29MB29137Hůlka RadekČeská Třebová8000:32:0172,02
30MA30181Schless Adam-0400:32:5668,35
31MC31147Simon PetrBKS Polička7200:33:1467,16
32MC3291Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:33:3365,89
33MB33166Suldovský PavelVencl tým Ústí nad Orlicí7700:34:1962,82
34MB34122Švestka DavidAK Račí údolí8300:34:4461,16
35MD35157Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:35:4856,90
36MB36170Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:36:0255,96
37MD37139Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:36:2554,43
38MB3896Fišer DavidČeské Libchavy8000:36:4153,36
39MB39176Šimek RadimČD Cargo PJ Česká Třebová7600:37:1151,37
40MB40175Macák DanielŠumperk7800:38:1047,44
41MC41173Faltus JiříJamné nad Orlicí7300:38:1147,37
42MA42169Mikula PetrVENUE-hairsalon9100:40:0239,97
43MA43179Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:40:2738,31
44MA44180Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:3837,57
45MB45161Dresler RomanLuková8100:41:2234,64
46MC46178Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:42:1631,05
47MA47142Ondrušek PavelOrel Obřany Brno8900:43:2226,65
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1123Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:10:32104,00
2ZA2133Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:10:37101,21
3ZJ4130Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:11:4289,92
4ZA6149Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:12:2582,12
5ZA7165Hrdinová MartinaJablonné nad Orlicí9000:12:3380,85
6ZC9145Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:13:1474,37
7ZD10143Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:3271,52
8ZA11156Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:14:0067,09
9ZB12121Felgrová AlenaAtletika Jablonné8500:14:0566,30
10ZB13162Dreslerová EliškaLuková8300:14:1664,56
11ZB14105Sklenářová EvaLetohrad8100:14:1764,40
12ZC1685Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:14:2563,13
13ZA17141Kosková LadaOstrava9100:14:2762,82
14ZB1898Kovářová MarieŘetová8500:14:4559,97
15ZB19153Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:14:5558,39
16ZC20183Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:15:1655,06
17ZD21138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:15:3552,06
18ZB2246Veverková KateřinaAtletika Žamberk8700:16:0247,78
19ZD25167Nechvílová MiroslavaChoceň6000:22:183,00
20ZD26151Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:22:193,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód