Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2024, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2024
  • zobrazeno již 371x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10:00 hodin - start první kategorie
12:00 hodin - start hlavního závodu

Přihlášky

na místě, nejpozději 20 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
profil tratě roviny, převážně spevněné cesty v areálu městského parku

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletika Polička, spolek
Tomáš Večeře - tel. 732 598 281

E-mailová adresa

tomas.vecere@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2023Běh kolem poličských hradeb324
1.5.2022Běh kolem poličských hradeb227
28.9.2021Běh kolem poličských hradeb157
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 6396

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štyndl Miroslav5723
Nechvíl Petr9121
Večeře Tomáš9020
Sejkora Karel8819
Schauerová Lenka8819
Pešlová Ivana6317
Šutera Josef7917
Gdula Petr6116
Stránský Aleš6016
Šimůnek Jan0316
Borek Viktor0416
Šimůnek Jan8216
Nechvílová Miroslava6016
Klepárník Otakar5716
Cvrček Martin7915
Sontáková Lenka9115
Jirásková Eva6415
Červ Jakub8915
Smolák Petr9414
Šimůnková Pavla7714
Ožana Václav6414
Fiedler Jan5614
Krátká Anna6914
Borek Petr7013
Frydrychová Eliška0113
Chlubna Jan8413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Matyášová Jana6513
Jelínek Matěj4213
Řemínek Matěj8613
Smoláková Alexandra9812
Brychtová Veronika1012
Stránská Adéla9112
Hubáček Petr7812
Lorenc Tomáš8612
Svoboda Mojmír6612
Borková Agáta0212
Peterková Veronika8412
Boháč Bonifác0112
Smoláková Valérie9312
Razým Jan5711
Boháč Pankrác0611
Vondra Vojtěch9811
Horáček Michal7511
Dušková Lenka8011
Lakota Antonín9511
Keprtová Miloslava4811
Stránská Michaela9711
Brychta Jakub0811

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 4 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C03023Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:23-
2C03818Kysučan AdamSK Kutilové2000:00:25-
3C04027Červ MatějAtletika Polička2000:00:26-
4C04173Kalvoda JáchymTJ Lubná2000:00:27-
4C04146Chvála TomášPolička2000:00:27-
6C04415Holub VilémVlachovice NMNM2100:00:28-
6C04435Lorenc ŠimonŠiroký Důl2000:00:28-
8C04641Jílek Daniel-2000:00:30-
9C04743Němec VojtěchLitomyšl2100:00:32-
10C04919Mrvík AdamSvitavy2100:00:33-
11C05222Švec JindřichČeská Třebová2000:00:34-
12C05456Kovář RadimŘetová2100:00:36-
13C05762Mihulka TiborF Bike Sádek2000:00:39-
14C05848Kučera ErikPolička2100:00:42-
15C06161Stráník JonatanLubenský vítr2100:00:46-
16C06442Nespěšný TadeášPolička2200:00:48-
17C06549Nožka FilipAtletika Polička2100:00:55-
18C06653Lapáček VítPolička2100:00:58-
19C0678Tomšů DominikAtletika Polička2200:00:59-
20C0712Koráb ŠimonPolička2200:01:52-
Děvčata 4 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D03061Češková NatálieAtletika Polička2000:00:23-
2D03862Stejskalová NelaJedlová2000:00:25-
3D04153Šimonová MichaelaPolička2000:00:27-
4D04725Veličková EmaPolička2100:00:32-
5D05341Borková AnežkaČeská Třebová2100:00:35-
6D0555Skřipská EvelínaPolička2100:00:38-
6D05524Přibylová EsterLanškroun2100:00:38-
8D05920Janíková Ella-2100:00:43-
9D06063Mazalová KarolínaPolička2100:00:44-
10D06259Janoušková BarboraPolička2100:00:47-
10D0628Lapáčková VeronikaPolička2000:00:47-
12D0696Procházková ŠtěpánkaPomezí2100:01:07-
13D07030Haraštová KarolínaPolička2200:01:08-
Chlapci 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1158Čejka ŠtěpánViktorkanips.cz1800:00:15-
2C1384Jílek TomášSK Polička1800:00:16-
3C1440Jílek Ladislav-1800:00:17-
3C1474Vogl VincentPolička1800:00:17-
5C1710Hromádko ArturSK Svratka1800:00:18-
5C1788Hoza RichardPolička1800:00:18-
7C11214Škaroupka JanPolička1900:00:19-
7C11283Král MatyášPolička1900:00:19-
9C1163Koráb JonatanPolička1900:00:20-
9C11647Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:20-
9C11616Suchý JáchymHerálec1900:00:20-
12C12218Uhlíř Tadeáš-1900:00:21-
13C12559Dvořák MatyášOdranec1800:00:22-
13C12589Vomočil TobiášPolička1800:00:22-
15C13055Nunvář DenisHC Spartak Polička1900:00:23-
15C13081Beneš FrantišekPolička1900:00:23-
17C13598Střílek OndřejPolička1900:00:24-
Děvčata 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1114Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:15-
2D1413Novotná EllaNová Ves1900:00:17-
3D1727Pohanková Viola ŽofieSK Nové Město N. M.1800:00:18-
3D1773Kotková MagdalénaPolička1800:00:18-
3D1717Červová SáraAtletika Polička1800:00:18-
6D11265Šudomová AnetaPolička1800:00:19-
6D1127Procházková AnnaPomezí1800:00:19-
8D11611Cacková ViktorieKamenec1900:00:20-
8D11628Vítková EmaPolička1900:00:20-
8D11650Jílková EmmaPolička1900:00:20-
11D12223Přibylová ZojaTJ Spartak Letohrad1800:00:21-
11D12244Kučerová KlaudiePolička1800:00:21-
13D12533Marttunen IidaNMMOR1900:00:22-
13D12570Cupáková LucieSebranice1900:00:22-
13D12534Hubáčková LoretaNMMOR1900:00:22-
16D13089Havlíková EsterPolička1800:00:23-
17D13552Šimonová LuciePolička1800:00:24-
17D1354Petrová AnnaPolička1900:00:24-
19D14945Lapáčková AdélaPolička1900:00:33-
19D14972Vacková NelaPolička1900:00:33-
21D16860Stejskalová JulieJedlová1900:01:00-
Chlapci 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219Buchta JanSK Svratka1700:01:38-
2C2339Břeň AntonínBike Břeň1700:01:45-
3C2413Škaroupka VojtěchPolička1700:01:46-
3C2466Orálek DavidPolička1700:01:46-
5C21330Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:02:07-
6C21472Kapras MichalPolička1700:02:08-
7C21694Andrlík SamuelPolička1700:02:09-
8C21861Šimko BenoPolička1700:02:12-
Děvčata 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2249Telecká VeronikaST6 Svitavy1700:01:43-
2D2678Hartmanová EliškaKB Letohrad1700:01:49-
3D271Zukalová ZoeWinners Znojmo1700:01:50-
4D21193Helbichová LauraČeská Třebová1700:02:01-
5D21229Vítková ElaPolička1700:02:03-
6D21758Maršálková AnnaPolička1700:02:10-
7D21826Veličková Elena MariePolička1700:02:12-
Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1352Dušánek DanielJiskra Ústí nad Orlicí1500:03:18104,00
2M1711Hromádko TheodorSK Svratka1500:03:2797,45
2M1779Janíček ŠimonSK Speed Brno1500:03:2796,45
4M1917Suchý JakubSK Svratka1500:03:2894,95
5M11293Maďar ŠimonŽíželice1600:03:3491,92
6M11434Pohanka Antonín-1500:03:3790,40
7M11696Fliedr LukášF-BIKE KLUB SÁDEK1500:03:3989,39
8M11797Marttunen AariNMNM Atletika1600:03:4088,89
9M12167Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:03:4785,35
10M12321Novotný TobiášNová Ves1600:03:5083,84
11M12562Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:03:5183,33
12M12724Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun1500:03:5481,82
13M13075Jiroušek MatiasLitomyšl1600:03:5979,29
14M13370Stejskal AdamJedlová1500:04:1073,74
15M13587Hoza JindřichPolička1600:04:1372,22
16M13954Nunvář DavidHC Spartak Polička1500:04:4058,59
17M14250Nožka KristyánZŠ TGM1500:05:2237,37
Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1885Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:51104,00
2Z1931Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:5499,30
3Z11090Houdková EmílieChoceň1600:01:5894,69
4Z11492Charouzová VanesaPolička1600:02:0884,68
5Z11822Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:1281,08
6Z12154Trávníčková LucieSK Svratka1600:02:1479,28
7Z12280Andrlíková IzabelPolička1500:02:1776,58
8Z1236Vodehnalová ŠárkaTJ Jiskra Litomyšl1600:02:2272,07
9Z12471Benešová AnnaTJ Dlouhá Třebová1500:02:2371,17
10Z12594Císlerová AnnaAtletika Chrudim1500:02:2569,37
11Z1267Vodehnalová TerezaTJ Jiskra Litomyšl1600:02:2668,47
12Z12768Bednářová TerezaSádek1600:02:4650,45
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2965Trávníček AntonínSK Svratka1300:03:21104,00
2M21320Sláma Maxmilián4 Sports Team1300:03:2998,02
3M21568Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:03:3096,52
4M21864Staša Samuel4 Sports Team1300:03:3394,03
5M21926Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:03:3493,53
6M22331Pilný TomášFC Hlinsko1300:03:3792,04
7M23233Cvrček KristiánAtletika Polička1400:03:4289,55
8M23312Kohl LukášKvětná1300:03:4389,05
9M2347Buchta OndřejSK Svratka1300:03:4488,56
10M23692Maďar VojtěchŽíželice1400:03:4588,06
11M23756Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:4787,06
12M24046Šimperský OndřejTJ Atletika Svitavy1400:03:5185,07
13M24369Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:5284,58
14M25199Fliedr TomášAtletika Polička1300:03:5881,59
15M25486Hartman TomášKB Letohrad1400:04:0080,60
16M25543Štepanovský AdamTJ Atletika Svitavy1400:04:0777,11
17M25625Kuba KryštofAtletika Svitavy1300:04:0876,62
18M25960Telecký JosefST6 Svitavy1400:04:1274,63
19M26081Telecký Tomᚎelezňáček Svitavy1400:04:1374,13
20M26145Houdek ŠtěpánAtletika NMNM1400:04:1871,64
21M26285Kotek OndřejAtletika Chrudim1400:04:2170,15
22M26338Bárta Ladislav-1300:04:2468,66
23M26476Jiroušek NikolasLitomyšl1300:04:2568,16
24M26537Bárta Radim-1400:04:2966,17
25M26623Houdek TobiášChoceň1400:04:5752,24
26M26741Bednář ŠimonPolička1300:05:0050,75
27M26888Švanda MíraKamenec1400:05:0647,76
Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2119Tomášková LeonaNMMOR1300:03:12104,00
2Z2256Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:14100,96
3Z2321Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:1897,87
4Z2518Tomášková NikolNMMOR1300:03:1996,35
5Z265Bednářová JustýnaPolička1300:03:2692,71
6Z21012Slámová Sofie4 Sports Team1300:03:3090,62
7Z21177Nývltová VeronikaAC padubice1400:03:3389,06
8Z2133Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:03:3687,50
9Z21484Fliedrová KarolínaF-Bike Klub Sádek1300:03:3786,98
10Z21842Brychtová KristýnaTJ Jiskra Litomyšl1300:03:4284,37
11Z21947Dvořáková AnnaOdranec1400:03:4483,33
12Z22032Kynštová AnnaAC Choceň1400:03:4582,81
13Z2211Chmelová AnnaHradec Králové1300:03:4781,77
14Z22387Chmelová KláraPolička1400:03:5080,21
15Z22664Kaprasová VeronikaPolička1400:03:5378,65
16Z22896Groulíková ZuzanaPolička1300:03:5577,60
17Z22988Klusoňová LadaPolička1300:03:5677,08
18Z23179Tobiáš Sofie karolínaPolička1400:04:0572,40
19Z23266Šudomová ŠarlotaPolička1300:04:0970,31
20Z23415Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:1169,27
21Z2354Vodehnalová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1400:04:1368,23
22Z23769Šimonová KateřinaPolička1300:04:1766,15
23Z23848Dvořáková EliškaOdranec1400:04:2462,50
24Z24010Agyapang EditaPolička1400:05:0342,19
25Z2419Jindrová KristinaPolička1400:05:1734,90
26Z24367Bednářová PetraSádek1400:05:3625,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Janíček RostislavDDMP – Tři Studně1100:03:05104,00
2M3244Houdek JiříAtletika NMNM1100:03:06101,46
3M3395Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:0799,92
4M3451Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:03:0997,84
5M31357Dospěl JanSK Polička1100:03:2987,03
6M3176Maštalířský OndřejSK Svratka1200:03:3185,95
7M31991Maďar JakubŽíželice1200:03:3484,32
8M32229Fousek JanNMMOR1200:03:3683,24
9M3238Bříza MikulášKKL Hlinsko1200:03:3782,70
10M32632Datinský Ondřej4 Sports Team1100:03:3882,16
11M34880Šimon DanAtletika Polička1100:03:5572,97
12M34990Šafář AdamAtletika Polička1100:03:5672,43
13M35178Mančál JindřichČeská Třebová1100:03:5871,35
14M3535Moučka AntonínSK Svratka1200:03:5970,81
15M35842Dvořák JakubSK8 Slalom Polička1200:04:1064,86
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3657Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:12104,00
2Z3839Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:1799,40
3Z31182Jílková NelaTJ Svitavy1200:03:2793,19
4Z31297Machová RozálieAtletika Polička1200:03:2891,67
5Z31916Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:03:3488,54
6Z32675Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:3886,46
7Z32951Roušarová Šárkakamenec1100:03:3985,94
7Z32976Nývltová TerezaAC Pardubice1200:03:3985,94
9Z33737Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:03:4781,77
10Z33998Skalová BarboraPolička1200:03:4980,73
11Z34055Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová1200:03:5179,69
12Z34338Pletichová KláraPomezí1200:03:5279,17
12Z34391Hurychová AnežkaSBR TRIteam Litomyšl1200:03:5279,17
14Z34615Dvořáková AnežkaLitomyšl1100:03:5378,65
15Z34799Šmolíková AdélaLitomyšl1200:03:5478,12
16Z35795Císlerová VeronikaAtletika Chrudim1200:04:0970,31
Starší žáci (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:38104,00
2M4235Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:42100,17
3M4336Mazel TomášNMMOR0900:03:4398,71
4M442Groulík FrantišekSportreg1000:03:5890,83
5M469Grundloch JonášAtletika Polička0900:04:0089,91
6M471Švejda JáchymAtletika Polička0900:04:0388,53
7M4948Pražan AdamSportreg1000:04:0687,16
8M41053Skala JakubAtletika Polička1000:04:1085,32
9M41189Šafář TomášAtletika Polička0900:04:1184,86
10M41228Cvrček JáchymAtletika Polička1000:04:1383,94
11M41363Stáša Matyáš4 Sports Team1000:04:1483,49
12M418100Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:3076,15
13M4213Štaud MartinNěmčice1000:04:4569,27
14M4224Moučka JanSK Svratka1000:05:0460,55
15M42417Chmel MatějPolička0900:19:593,00
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4583Jílková LucieTJ Svitavy1000:03:10104,00
2Z462Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:12100,95
3Z41081Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2493,63
4Z41536Popecková Aneta4 Sports Team0900:03:3089,47
5Z42374Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:3785,79
6Z42686Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:3885,26
7Z43140Houdková NatálieAtletika NMNM0900:03:4183,68
8Z43435Hubáčková MarietaNMMOR1000:03:4482,11
9Z4408Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5178,42
10Z45043Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl1000:03:5775,26
-Z4-46Skřipská RozáriePolička10DNF-
Dorostenci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M525Stránský JakubJiskra Ústí nad Orlicí0700:07:41104,00
2M5410Vlasák OndřejAO NMNM0800:07:43101,57
3M5511Kabuďa VladimírAO NMNM0800:07:4699,92
4M5616Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:07:4998,26
5M589Hubáček PetrAO NMNM0800:07:5996,10
Dorostenky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z588Groulíková BarboraSporteg0800:04:04104,00
2Z5157Prýglová SylvaAO Nové Město na Moravě0700:04:1995,85
3Z51617Filipi MichaelaLitomyšl0800:04:2194,03
4Z51719Lorencová HanaLitomyšl0700:04:2790,57
5Z51918Biberlová AdélaAtletika Polička0800:04:3288,52
6Z5234Datinská Viola Žofie4 Sports Team0800:05:0973,36
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ115Dočkal DanielNMMOR0500:06:49104,00
2MJ313Kamarád VítTJ NMNM0500:07:4289,04
3MJ73Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5086,09
4MJ964Suchodol ŠtěpánJKCT0600:19:103,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ414Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:03:58104,00
2ZJ141Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:1594,86
3ZJ206Svodovová NatálieNMMOR0500:04:4083,35
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Vitner PetrTJ NMNM9000:14:24104,00
2MA252Eliáš MatějAtletika Holešov z.s.0300:15:0497,37
3MA358Jirků AdamTJ NMNM0400:15:3892,44
4MA493Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:4590,63
5MA581Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0188,77
6MA627Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:16:0288,66
7MA1132Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8900:17:0481,48
8MA1565Doubek TomášCykli-Ski Klub Polička8700:17:2878,70
9MA1692Trkal TomášAtletika Polička9000:17:2978,59
10MA1795Dvořáček RadekOB Vamberk9400:17:3178,36
11MA196Čejka PavelViktorkanips.cz9000:17:3378,12
12MA2299Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:4576,74
13MA238Kovář LukášTJ Dlouhá Třebová8700:17:4676,62
14MA2974Simon JakubBSK Polička0000:18:4370,02
15MA3362Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:19:1965,86
16MA3796Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:19:5062,27
17MA4477Řemínek MatějAC Choceň8600:20:2857,87
18MA464Kotalík DanielAtletika Polička9500:20:3656,94
19MA493Borek FilipČeská Třebová9000:20:5255,09
20MA6480Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:22:1545,49
21MA7169Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:22:5840,51
22MA7219Chmel Filip-0400:23:1039,12
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB716Fliedr TomášF Bike Sádek7600:16:21104,00
2MB844Petr JiříLezník B (Polička)8000:16:30101,08
3MB1291Šutera JosefAtletika Polička7900:17:1096,01
4MB1414Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:17:2593,48
5MB2563Chlubna JanAtletika NMNM8400:18:0689,30
6MB3023Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:18:5284,61
7MB3185Komárek MichalDalečín8100:19:0583,28
8MB3657Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:4179,61
9MB4822Králíček LukášSvitavy8400:20:3973,70
10MB5090Němec RadekLitomyšl7700:20:5771,87
11MB5313Hartman KarelDolní Dobrouč7700:21:1370,23
12MB6078Hůlka RadekČeská Třebová8000:22:0165,34
13MB7018Chmel MichalPolička7800:22:5559,84
14MB7797Cvrček MartinAtletika Polička7900:23:5653,62
15MB869Křenek MiroslavLanškroun7600:25:4842,20
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC955Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:16:56104,00
2MC1050Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:58101,80
3MC2128Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:17:4196,57
4MC2748Svoboda MojmírAB Speed Pardubice6600:18:2791,04
5MC3275Simon PetrBSK Polička7200:19:0787,11
6MC3486Scheuer JanLanškroun6600:19:3284,65
7MC3521Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:19:3884,06
8MC4049Štaud PetrNěmčice7400:20:1280,71
9MC6079Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:0169,98
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1756Louda PetrAC Česká Lípa6400:17:31104,00
2MD2431Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:17:5899,43
3MD2826Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:18:3694,82
4MD3871Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:5186,68
5MD3953Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:19:5985,92
6MD4266Král JosefSDH Bystré5800:20:1884,11
7MD6211Sláma RichardPBV MTB Team Brno6200:22:1273,26
8MD7359Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:23:1167,65
9MD7472Fiedler JanBrno5600:23:1567,27
10MD8425Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:0257,09
11MD8960Hanák KarelSvitavy5600:26:2149,57
12MD9161Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:1244,72
13MD921000000Klepárník OtakarMedesa5700:27:3242,82
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5929Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:55104,00
2ME7941Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:2690,52
3ME8339Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:24:5087,69
4ME9487Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:29:0967,00
5ME9768Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:0848,82
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1373Dvořáková LadaAK Olymp Brno9300:17:18104,00
2ZA202Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:17:3999,98
3ZA2630Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:18:0896,18
4ZA5489Klimešová KristýnaAtletika Polička9800:21:2975,82
5ZA5534Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:21:3475,34
6ZA5642Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:21:4074,76
7ZA5715Nývltová TerezaAC padubice0400:21:4174,66
8ZA6370Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:22:1471,48
9ZA8720Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:25:5949,81
10ZA9383Daňková Lucie-9100:28:3934,39
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4724Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8200:20:37104,00
2ZB5084Vondrová LudmilaDalečín8600:20:57100,38
3ZB5233Rokosová IvanaROKY Team8200:21:0298,98
4ZB5851Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:21:5393,86
5ZB6894Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:4589,65
6ZB697Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:22:5289,09
7ZB8112Humeníková LuciaPardubice8500:24:3380,92
8ZB8240Suchánková LenkaLitomyšl8000:24:4779,79
-ZB-88Schauerová LenkaAtletika Polička88DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4137Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:20:14104,00
2ZC4536Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:20:34100,35
3ZC651Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:22:2889,96
4ZC6643Kysilková RomanaSebranice7500:22:3588,39
5ZC6735Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:22:3888,14
6ZC7638Hurychová JanaTJ Lokomotiva Česká Třebová7700:23:4182,95
7ZC7876Simonová JanaBSK Polička7500:24:0381,14
8ZC8045Kopecká AndreaSebranice7900:24:3278,75
9ZC8582Vetešníková Gabriela-7600:25:0975,70
10ZC8810Křenková HelenaLanškroun7800:26:1770,10
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4346Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:19104,00
2ZD7547Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:3585,92
3ZD902Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:26:4169,66
4ZD9567Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3144,87
5ZD965Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:3844,30
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1158Čejka ŠtěpánViktorkanips.cz1800:00:15-
1D1114Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:15-
2C1384Jílek TomášSK Polička1800:00:16-
3C1440Jílek Ladislav-1800:00:17-
2D1413Novotná EllaNová Ves1900:00:17-
3C1474Vogl VincentPolička1800:00:17-
5C1788Hoza RichardPolička1800:00:18-
3D1717Červová SáraAtletika Polička1800:00:18-
3D1727Pohanková Viola ŽofieSK Nové Město N. M.1800:00:18-
3D1773Kotková MagdalénaPolička1800:00:18-
5C1710Hromádko ArturSK Svratka1800:00:18-
6D1127Procházková AnnaPomezí1800:00:19-
6D11265Šudomová AnetaPolička1800:00:19-
7C11283Král MatyášPolička1900:00:19-
7C11214Škaroupka JanPolička1900:00:19-
8D11611Cacková ViktorieKamenec1900:00:20-
9C11647Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:20-
8D11628Vítková EmaPolička1900:00:20-
9C1163Koráb JonatanPolička1900:00:20-
8D11650Jílková EmmaPolička1900:00:20-
9C11616Suchý JáchymHerálec1900:00:20-
12C12218Uhlíř Tadeáš-1900:00:21-
11D12223Přibylová ZojaTJ Spartak Letohrad1800:00:21-
11D12244Kučerová KlaudiePolička1800:00:21-
13D12533Marttunen IidaNMMOR1900:00:22-
13C12559Dvořák MatyášOdranec1800:00:22-
13C12589Vomočil TobiášPolička1800:00:22-
13D12570Cupáková LucieSebranice1900:00:22-
13D12534Hubáčková LoretaNMMOR1900:00:22-
15C13081Beneš FrantišekPolička1900:00:23-
1D03061Češková NatálieAtletika Polička2000:00:23-
1C03023Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:23-
16D13089Havlíková EsterPolička1800:00:23-
15C13055Nunvář DenisHC Spartak Polička1900:00:23-
17D1354Petrová AnnaPolička1900:00:24-
17D13552Šimonová LuciePolička1800:00:24-
17C13598Střílek OndřejPolička1900:00:24-
2C03818Kysučan AdamSK Kutilové2000:00:25-
2D03862Stejskalová NelaJedlová2000:00:25-
3C04027Červ MatějAtletika Polička2000:00:26-
3D04153Šimonová MichaelaPolička2000:00:27-
4C04173Kalvoda JáchymTJ Lubná2000:00:27-
4C04146Chvála TomášPolička2000:00:27-
6C04415Holub VilémVlachovice NMNM2100:00:28-
6C04435Lorenc ŠimonŠiroký Důl2000:00:28-
8C04641Jílek Daniel-2000:00:30-
9C04743Němec VojtěchLitomyšl2100:00:32-
4D04725Veličková EmaPolička2100:00:32-
19D14945Lapáčková AdélaPolička1900:00:33-
10C04919Mrvík AdamSvitavy2100:00:33-
19D14972Vacková NelaPolička1900:00:33-
11C05222Švec JindřichČeská Třebová2000:00:34-
5D05341Borková AnežkaČeská Třebová2100:00:35-
12C05456Kovář RadimŘetová2100:00:36-
6D0555Skřipská EvelínaPolička2100:00:38-
6D05524Přibylová EsterLanškroun2100:00:38-
13C05762Mihulka TiborF Bike Sádek2000:00:39-
14C05848Kučera ErikPolička2100:00:42-
8D05920Janíková Ella-2100:00:43-
9D06063Mazalová KarolínaPolička2100:00:44-
15C06161Stráník JonatanLubenský vítr2100:00:46-
10D0628Lapáčková VeronikaPolička2000:00:47-
10D06259Janoušková BarboraPolička2100:00:47-
16C06442Nespěšný TadeášPolička2200:00:48-
17C06549Nožka FilipAtletika Polička2100:00:55-
18C06653Lapáček VítPolička2100:00:58-
19C0678Tomšů DominikAtletika Polička2200:00:59-
21D16860Stejskalová JulieJedlová1900:01:00-
12D0696Procházková ŠtěpánkaPomezí2100:01:07-
13D07030Haraštová KarolínaPolička2200:01:08-
20C0712Koráb ŠimonPolička2200:01:52-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219Buchta JanSK Svratka1700:01:38-
1D2249Telecká VeronikaST6 Svitavy1700:01:43-
2C2339Břeň AntonínBike Břeň1700:01:45-
3C2413Škaroupka VojtěchPolička1700:01:46-
3C2466Orálek DavidPolička1700:01:46-
2D2678Hartmanová EliškaKB Letohrad1700:01:49-
3D271Zukalová ZoeWinners Znojmo1700:01:50-
1Z1885Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:51104,00
2Z1931Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:5499,30
3Z11090Houdková EmílieChoceň1600:01:5894,69
4D21193Helbichová LauraČeská Třebová1700:02:01-
5D21229Vítková ElaPolička1700:02:03-
5C21330Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:02:07-
6C21472Kapras MichalPolička1700:02:08-
4Z11492Charouzová VanesaPolička1600:02:0884,68
7C21694Andrlík SamuelPolička1700:02:09-
6D21758Maršálková AnnaPolička1700:02:10-
5Z11822Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:1281,08
8C21861Šimko BenoPolička1700:02:12-
7D21826Veličková Elena MariePolička1700:02:12-
6Z12154Trávníčková LucieSK Svratka1600:02:1479,28
7Z12280Andrlíková IzabelPolička1500:02:1776,58
8Z1236Vodehnalová ŠárkaTJ Jiskra Litomyšl1600:02:2272,07
9Z12471Benešová AnnaTJ Dlouhá Třebová1500:02:2371,17
10Z12594Císlerová AnnaAtletika Chrudim1500:02:2569,37
11Z1267Vodehnalová TerezaTJ Jiskra Litomyšl1600:02:2668,47
12Z12768Bednářová TerezaSádek1600:02:4650,45
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2119Tomášková LeonaNMMOR1300:03:12104,00
2Z2256Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:14100,96
3Z2321Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:1897,87
1M1352Dušánek DanielJiskra Ústí nad Orlicí1500:03:18104,00
4Z2518Tomášková NikolNMMOR1300:03:1996,35
5Z265Bednářová JustýnaPolička1300:03:2692,71
2M1779Janíček ŠimonSK Speed Brno1500:03:2796,45
2M1711Hromádko TheodorSK Svratka1500:03:2797,45
4M1917Suchý JakubSK Svratka1500:03:2894,95
6Z21012Slámová Sofie4 Sports Team1300:03:3090,62
7Z21177Nývltová VeronikaAC padubice1400:03:3389,06
5M11293Maďar ŠimonŽíželice1600:03:3491,92
8Z2133Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:03:3687,50
6M11434Pohanka Antonín-1500:03:3790,40
9Z21484Fliedrová KarolínaF-Bike Klub Sádek1300:03:3786,98
7M11696Fliedr LukášF-BIKE KLUB SÁDEK1500:03:3989,39
8M11797Marttunen AariNMNM Atletika1600:03:4088,89
10Z21842Brychtová KristýnaTJ Jiskra Litomyšl1300:03:4284,37
11Z21947Dvořáková AnnaOdranec1400:03:4483,33
12Z22032Kynštová AnnaAC Choceň1400:03:4582,81
9M12167Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:03:4785,35
13Z2211Chmelová AnnaHradec Králové1300:03:4781,77
14Z22387Chmelová KláraPolička1400:03:5080,21
10M12321Novotný TobiášNová Ves1600:03:5083,84
11M12562Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:03:5183,33
15Z22664Kaprasová VeronikaPolička1400:03:5378,65
12M12724Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun1500:03:5481,82
16Z22896Groulíková ZuzanaPolička1300:03:5577,60
17Z22988Klusoňová LadaPolička1300:03:5677,08
13M13075Jiroušek MatiasLitomyšl1600:03:5979,29
18Z23179Tobiáš Sofie karolínaPolička1400:04:0572,40
19Z23266Šudomová ŠarlotaPolička1300:04:0970,31
14M13370Stejskal AdamJedlová1500:04:1073,74
20Z23415Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:1169,27
15M13587Hoza JindřichPolička1600:04:1372,22
21Z2354Vodehnalová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1400:04:1368,23
22Z23769Šimonová KateřinaPolička1300:04:1766,15
23Z23848Dvořáková EliškaOdranec1400:04:2462,50
16M13954Nunvář DavidHC Spartak Polička1500:04:4058,59
24Z24010Agyapang EditaPolička1400:05:0342,19
25Z2419Jindrová KristinaPolička1400:05:1734,90
17M14250Nožka KristyánZŠ TGM1500:05:2237,37
26Z24367Bednářová PetraSádek1400:05:3625,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Janíček RostislavDDMP – Tři Studně1100:03:05104,00
2M3244Houdek JiříAtletika NMNM1100:03:06101,46
3M3395Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:0799,92
4M3451Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:03:0997,84
1Z4583Jílková LucieTJ Svitavy1000:03:10104,00
2Z462Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:12100,95
1Z3657Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:12104,00
2Z3839Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:1799,40
1M2965Trávníček AntonínSK Svratka1300:03:21104,00
3Z41081Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2493,63
3Z31182Jílková NelaTJ Svitavy1200:03:2793,19
4Z31297Machová RozálieAtletika Polička1200:03:2891,67
2M21320Sláma Maxmilián4 Sports Team1300:03:2998,02
5M31357Dospěl JanSK Polička1100:03:2987,03
3M21568Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:03:3096,52
4Z41536Popecková Aneta4 Sports Team0900:03:3089,47
6M3176Maštalířský OndřejSK Svratka1200:03:3185,95
4M21864Staša Samuel4 Sports Team1300:03:3394,03
5Z31916Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:03:3488,54
7M31991Maďar JakubŽíželice1200:03:3484,32
5M21926Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:03:3493,53
8M32229Fousek JanNMMOR1200:03:3683,24
9M3238Bříza MikulášKKL Hlinsko1200:03:3782,70
6M22331Pilný TomášFC Hlinsko1300:03:3792,04
5Z42374Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:3785,79
6Z42686Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:3885,26
6Z32675Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:3886,46
10M32632Datinský Ondřej4 Sports Team1100:03:3882,16
7Z32976Nývltová TerezaAC Pardubice1200:03:3985,94
7Z32951Roušarová Šárkakamenec1100:03:3985,94
7Z43140Houdková NatálieAtletika NMNM0900:03:4183,68
7M23233Cvrček KristiánAtletika Polička1400:03:4289,55
8M23312Kohl LukášKvětná1300:03:4389,05
8Z43435Hubáčková MarietaNMMOR1000:03:4482,11
9M2347Buchta OndřejSK Svratka1300:03:4488,56
10M23692Maďar VojtěchŽíželice1400:03:4588,06
11M23756Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:4787,06
9Z33737Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:03:4781,77
10Z33998Skalová BarboraPolička1200:03:4980,73
9Z4408Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5178,42
11Z34055Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová1200:03:5179,69
12M24046Šimperský OndřejTJ Atletika Svitavy1400:03:5185,07
12Z34391Hurychová AnežkaSBR TRIteam Litomyšl1200:03:5279,17
13M24369Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:5284,58
12Z34338Pletichová KláraPomezí1200:03:5279,17
14Z34615Dvořáková AnežkaLitomyšl1100:03:5378,65
15Z34799Šmolíková AdélaLitomyšl1200:03:5478,12
11M34880Šimon DanAtletika Polička1100:03:5572,97
12M34990Šafář AdamAtletika Polička1100:03:5672,43
10Z45043Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl1000:03:5775,26
13M35178Mančál JindřichČeská Třebová1100:03:5871,35
14M25199Fliedr TomášAtletika Polička1300:03:5881,59
14M3535Moučka AntonínSK Svratka1200:03:5970,81
15M25486Hartman TomášKB Letohrad1400:04:0080,60
16M25543Štepanovský AdamTJ Atletika Svitavy1400:04:0777,11
17M25625Kuba KryštofAtletika Svitavy1300:04:0876,62
16Z35795Císlerová VeronikaAtletika Chrudim1200:04:0970,31
15M35842Dvořák JakubSK8 Slalom Polička1200:04:1064,86
18M25960Telecký JosefST6 Svitavy1400:04:1274,63
19M26081Telecký Tomᚎelezňáček Svitavy1400:04:1374,13
20M26145Houdek ŠtěpánAtletika NMNM1400:04:1871,64
21M26285Kotek OndřejAtletika Chrudim1400:04:2170,15
22M26338Bárta Ladislav-1300:04:2468,66
23M26476Jiroušek NikolasLitomyšl1300:04:2568,16
24M26537Bárta Radim-1400:04:2966,17
25M26623Houdek TobiášChoceň1400:04:5752,24
26M26741Bednář ŠimonPolička1300:05:0050,75
27M26888Švanda MíraKamenec1400:05:0647,76
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:38104,00
2M4235Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:42100,17
3M4336Mazel TomášNMMOR0900:03:4398,71
4M442Groulík FrantišekSportreg1000:03:5890,83
1ZJ414Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:03:58104,00
5M469Grundloch JonášAtletika Polička0900:04:0089,91
6M471Švejda JáchymAtletika Polička0900:04:0388,53
1Z588Groulíková BarboraSporteg0800:04:04104,00
7M4948Pražan AdamSportreg1000:04:0687,16
8M41053Skala JakubAtletika Polička1000:04:1085,32
9M41189Šafář TomášAtletika Polička0900:04:1184,86
10M41228Cvrček JáchymAtletika Polička1000:04:1383,94
11M41363Stáša Matyáš4 Sports Team1000:04:1483,49
2ZJ141Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:1594,86
2Z5157Prýglová SylvaAO Nové Město na Moravě0700:04:1995,85
3Z51617Filipi MichaelaLitomyšl0800:04:2194,03
4Z51719Lorencová HanaLitomyšl0700:04:2790,57
12M418100Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:3076,15
5Z51918Biberlová AdélaAtletika Polička0800:04:3288,52
3ZJ206Svodovová NatálieNMMOR0500:04:4083,35
13M4213Štaud MartinNěmčice1000:04:4569,27
14M4224Moučka JanSK Svratka1000:05:0460,55
6Z5234Datinská Viola Žofie4 Sports Team0800:05:0973,36
15M42417Chmel MatějPolička0900:19:593,00
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ115Dočkal DanielNMMOR0500:06:49104,00
1M525Stránský JakubJiskra Ústí nad Orlicí0700:07:41104,00
2MJ313Kamarád VítTJ NMNM0500:07:4289,04
2M5410Vlasák OndřejAO NMNM0800:07:43101,57
3M5511Kabuďa VladimírAO NMNM0800:07:4699,92
4M5616Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:07:4998,26
3MJ73Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5086,09
5M589Hubáček PetrAO NMNM0800:07:5996,10
4MJ964Suchodol ŠtěpánJKCT0600:19:103,00
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Vitner PetrTJ NMNM9000:14:24104,00
2MA252Eliáš MatějAtletika Holešov z.s.0300:15:0497,37
3MA358Jirků AdamTJ NMNM0400:15:3892,44
4MA493Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:4590,63
5MA581Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0188,77
6MA627Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:16:0288,66
1MB716Fliedr TomášF Bike Sádek7600:16:21104,00
2MB844Petr JiříLezník B (Polička)8000:16:30101,08
1MC955Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:16:56104,00
2MC1050Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:58101,80
7MA1132Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8900:17:0481,48
3MB1291Šutera JosefAtletika Polička7900:17:1096,01
1ZA1373Dvořáková LadaAK Olymp Brno9300:17:18104,00
4MB1414Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:17:2593,48
8MA1565Doubek TomášCykli-Ski Klub Polička8700:17:2878,70
9MA1692Trkal TomášAtletika Polička9000:17:2978,59
10MA1795Dvořáček RadekOB Vamberk9400:17:3178,36
1MD1756Louda PetrAC Česká Lípa6400:17:31104,00
11MA196Čejka PavelViktorkanips.cz9000:17:3378,12
2ZA202Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:17:3999,98
3MC2128Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:17:4196,57
12MA2299Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:4576,74
13MA238Kovář LukášTJ Dlouhá Třebová8700:17:4676,62
2MD2431Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:17:5899,43
5MB2563Chlubna JanAtletika NMNM8400:18:0689,30
3ZA2630Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:18:0896,18
4MC2748Svoboda MojmírAB Speed Pardubice6600:18:2791,04
3MD2826Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:18:3694,82
14MA2974Simon JakubBSK Polička0000:18:4370,02
6MB3023Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:18:5284,61
7MB3185Komárek MichalDalečín8100:19:0583,28
5MC3275Simon PetrBSK Polička7200:19:0787,11
15MA3362Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:19:1965,86
6MC3486Scheuer JanLanškroun6600:19:3284,65
7MC3521Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:19:3884,06
8MB3657Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:4179,61
16MA3796Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:19:5062,27
4MD3871Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:5186,68
5MD3953Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:19:5985,92
8MC4049Štaud PetrNěmčice7400:20:1280,71
1ZC4137Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:20:14104,00
6MD4266Král JosefSDH Bystré5800:20:1884,11
1ZD4346Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:19104,00
17MA4477Řemínek MatějAC Choceň8600:20:2857,87
2ZC4536Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:20:34100,35
18MA464Kotalík DanielAtletika Polička9500:20:3656,94
1ZB4724Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8200:20:37104,00
9MB4822Králíček LukášSvitavy8400:20:3973,70
19MA493Borek FilipČeská Třebová9000:20:5255,09
10MB5090Němec RadekLitomyšl7700:20:5771,87
2ZB5084Vondrová LudmilaDalečín8600:20:57100,38
3ZB5233Rokosová IvanaROKY Team8200:21:0298,98
11MB5313Hartman KarelDolní Dobrouč7700:21:1370,23
4ZA5489Klimešová KristýnaAtletika Polička9800:21:2975,82
5ZA5534Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:21:3475,34
6ZA5642Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:21:4074,76
7ZA5715Nývltová TerezaAC padubice0400:21:4174,66
4ZB5851Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:21:5393,86
1ME5929Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:55104,00
12MB6078Hůlka RadekČeská Třebová8000:22:0165,34
9MC6079Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:0169,98
7MD6211Sláma RichardPBV MTB Team Brno6200:22:1273,26
8ZA6370Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:22:1471,48
20MA6480Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:22:1545,49
3ZC651Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:22:2889,96
4ZC6643Kysilková RomanaSebranice7500:22:3588,39
5ZC6735Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:22:3888,14
5ZB6894Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:4589,65
6ZB697Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:22:5289,09
13MB7018Chmel MichalPolička7800:22:5559,84
21MA7169Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:22:5840,51
22MA7219Chmel Filip-0400:23:1039,12
8MD7359Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:23:1167,65
9MD7472Fiedler JanBrno5600:23:1567,27
2ZD7547Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:3585,92
6ZC7638Hurychová JanaTJ Lokomotiva Česká Třebová7700:23:4182,95
14MB7797Cvrček MartinAtletika Polička7900:23:5653,62
7ZC7876Simonová JanaBSK Polička7500:24:0381,14
2ME7941Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:2690,52
8ZC8045Kopecká AndreaSebranice7900:24:3278,75
7ZB8112Humeníková LuciaPardubice8500:24:3380,92
8ZB8240Suchánková LenkaLitomyšl8000:24:4779,79
3ME8339Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:24:5087,69
10MD8425Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:0257,09
9ZC8582Vetešníková Gabriela-7600:25:0975,70
15MB869Křenek MiroslavLanškroun7600:25:4842,20
9ZA8720Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:25:5949,81
10ZC8810Křenková HelenaLanškroun7800:26:1770,10
11MD8960Hanák KarelSvitavy5600:26:2149,57
3ZD902Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:26:4169,66
12MD9161Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:1244,72
13MD921000000Klepárník OtakarMedesa5700:27:3242,82
10ZA9383Daňková Lucie-9100:28:3934,39
4ME9487Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:29:0967,00
4ZD9567Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3144,87
5ZD965Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:3844,30
5ME9768Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:0848,82
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Vitner PetrTJ NMNM9000:14:24104,00
2MA252Eliáš MatějAtletika Holešov z.s.0300:15:0497,37
3MA358Jirků AdamTJ NMNM0400:15:3892,44
4MA493Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:4590,63
5MA581Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0188,77
6MA627Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:16:0288,66
7MB716Fliedr TomášF Bike Sádek7600:16:2186,46
8MB844Petr JiříLezník B (Polička)8000:16:3085,42
9MC955Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:16:5682,41
10MC1050Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:5882,18
11MA1132Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8900:17:0481,48
12MB1291Šutera JosefAtletika Polička7900:17:1080,79
13MB1414Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:17:2579,05
14MA1565Doubek TomášCykli-Ski Klub Polička8700:17:2878,70
15MA1692Trkal TomášAtletika Polička9000:17:2978,59
16MD1756Louda PetrAC Česká Lípa6400:17:3178,36
16MA1795Dvořáček RadekOB Vamberk9400:17:3178,36
18MA196Čejka PavelViktorkanips.cz9000:17:3378,13
19MC2128Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:17:4177,20
20MA2299Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:4576,74
21MA238Kovář LukášTJ Dlouhá Třebová8700:17:4676,62
22MD2431Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:17:5875,23
23MB2563Chlubna JanAtletika NMNM8400:18:0674,31
24MC2748Svoboda MojmírAB Speed Pardubice6600:18:2771,88
25MD2826Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:18:3670,83
26MA2974Simon JakubBSK Polička0000:18:4370,02
27MB3023Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:18:5268,98
28MB3185Komárek MichalDalečín8100:19:0567,48
29MC3275Simon PetrBSK Polička7200:19:0767,25
30MA3362Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:19:1965,86
31MC3486Scheuer JanLanškroun6600:19:3264,35
32MC3521Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:19:3863,66
33MB3657Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:4163,31
34MA3796Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:19:5062,27
35MD3871Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:5162,15
36MD3953Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:19:5961,23
37MC4049Štaud PetrNěmčice7400:20:1259,72
38MD4266Král JosefSDH Bystré5800:20:1859,03
39MA4477Řemínek MatějAC Choceň8600:20:2857,87
40MA464Kotalík DanielAtletika Polička9500:20:3656,94
41MB4822Králíček LukášSvitavy8400:20:3956,60
42MA493Borek FilipČeská Třebová9000:20:5255,09
43MB5090Němec RadekLitomyšl7700:20:5754,51
44MB5313Hartman KarelDolní Dobrouč7700:21:1352,66
45ME5929Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:5547,80
46MC6079Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:0147,11
46MB6078Hůlka RadekČeská Třebová8000:22:0147,11
48MD6211Sláma RichardPBV MTB Team Brno6200:22:1245,83
49MA6480Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:22:1545,49
50MB7018Chmel MichalPolička7800:22:5540,86
51MA7169Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:22:5840,51
52MA7219Chmel Filip-0400:23:1039,12
53MD7359Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:23:1139,00
54MD7472Fiedler JanBrno5600:23:1538,54
55MB7797Cvrček MartinAtletika Polička7900:23:5633,80
56ME7941Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:2630,32
57ME8339Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:24:5027,55
58MD8425Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:0226,16
59MB869Křenek MiroslavLanškroun7600:25:4820,83
60MD8960Hanák KarelSvitavy5600:26:2117,01
61MD9161Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:1211,11
62MD921000000Klepárník OtakarMedesa5700:27:328,80
63ME9487Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:29:093,00
64ME9768Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1373Dvořáková LadaAK Olymp Brno9300:17:18104,00
2ZA202Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:17:3999,98
3ZA2630Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:18:0896,18
4ZC4137Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:20:1483,04
5ZD4346Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:1982,56
6ZC4536Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:20:3481,12
7ZB4724Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8200:20:3780,83
8ZB5084Vondrová LudmilaDalečín8600:20:5778,90
9ZB5233Rokosová IvanaROKY Team8200:21:0278,42
10ZA5489Klimešová KristýnaAtletika Polička9800:21:2975,82
11ZA5534Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:21:3475,34
12ZA5642Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:21:4074,76
13ZA5715Nývltová TerezaAC padubice0400:21:4174,66
14ZB5851Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:21:5373,51
15ZA6370Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:22:1471,48
16ZC651Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:22:2870,13
17ZC6643Kysilková RomanaSebranice7500:22:3569,46
18ZC6735Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:22:3869,17
19ZB6894Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:4568,50
20ZB697Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:22:5267,82
21ZD7547Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:3563,68
22ZC7638Hurychová JanaTJ Lokomotiva Česká Třebová7700:23:4163,10
23ZC7876Simonová JanaBSK Polička7500:24:0360,98
24ZC8045Kopecká AndreaSebranice7900:24:3258,19
25ZB8112Humeníková LuciaPardubice8500:24:3358,09
26ZB8240Suchánková LenkaLitomyšl8000:24:4756,74
27ZC8582Vetešníková Gabriela-7600:25:0954,62
28ZA8720Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:25:5949,81
29ZC8810Křenková HelenaLanškroun7800:26:1748,07
30ZD902Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:26:4145,76
31ZA9383Daňková Lucie-9100:28:3934,39
32ZD9567Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3117,82
33ZD965Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:3817,15

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
KatkaHubková
Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Hodinkyjenda
Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ramjar
Houdková opravena...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód