Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

15.5.2024, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 15.5.2024
  • zobrazeno již 83x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.20233. Pekelný kilometr112
1.6.20223. Pekelný kilometr125
2.6.20213. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
5.6.20193. Pekelný kilometr133
30.5.20183. Pekelný kilometr93
31.5.20173. Pekelný kilometr130
1.6.20163. Pekelný kilometr141
3.6.20153. Pekelný kilometr108
18.6.20143. Pekelný kilometr114
5.6.20133. Pekelný kilometr104
6.6.20123. Pekelný kilometr149
1.6.20113. Pekelný kilometr98
2.6.20103. Pekelný kilometr76
17.6.20093. Pekelný kilometr91
2.7.20083. Pekelný kilometr70

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1544

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4614
Sejkorová Lenka6314
Šimůnková Pavla7712
Borek Viktor0411
Šimůnek Jan8211
Kostřicová Blanka6111
Matyášová Jana6510
Borek Petr7010
Kubišta Oto5310
Vacek Martin699
Stránský Aleš609
Buriánek Roman659
Preislerová Agáta Nela098
Pocsai Sándor708
Pilgr Luděk768
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan038
Červ Miloslav508
Keprtová Miloslava488
Borková Agáta027
Černá Markéta707
Tlapák Jaroslav877
Šimůnková Zdena587
Šafář Jaroslav517
Hanik Maxim077
Bureš Josef067
Gregora Jan006
Gregorová Monika006
Gregora Filip026
Stránská Michaela976
Pávek Jiří696
Lánová Aneta076
Bielčik Jindřich406
Kalous Petr776
Sucháčková Karolína086
Dejdarová Tereza106
Stránská Adéla916
Pilgr Bohuslav516
Flídr Nikolas146
Grätz Luděk586
Vávra Jan075
Adamec Lukáš875
Hanáková Klára025
Flídrová Lenka845
Preislerová Elena065
Vebr Dominik035
Šimůnek Jan495
Ráb Pavel525
Čejková Klára085
Burešová Markéta045

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:22-
2C1213Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:23-
3C159Bárta FilipSKB Česká Třebová1700:00:25-
4C1827Teichman JiříAtletika Lanškroun1700:00:26-
5C11124Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:28-
6C1161Matejov Jáchym-1900:00:33-
7C11718Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:33-
8C11920Voleský SamuelÚstí nad Orlicí1900:00:37-
9C12129Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:42-
10C12217Novotný Matouš-2000:00:43-
11C12830Záleský Štěpánek-2200:01:20-
12C1295Jiráček MarekČeská Třebová2100:01:23-
-C1-31Petráž RadimČeská Třebová18DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D136Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:24-
2D1414Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:25-
3D1616Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:00:25-
4D1726Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:26-
5D193Jasanská Bára-1700:00:27-
6D1102Kotvová Karla-1800:00:28-
7D11215Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:28-
8D11312Janischová TerezieLanškroun1800:00:29-
9D11411Málková Emílie-1700:00:29-
10D11525Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:30-
11D11810Filipová RozálieJamné nad Orlicí1800:00:35-
12D12021Marková AdélaŽirafy1900:00:37-
13D1234Pomikálková Ella-2000:00:44-
14D12428Všetulová EmilySTG Česká Třebová2000:00:49-
15D1258Tomešová TeaČeská Třebová2000:00:50-
16D12623Marková KarolínaŽirafy2000:00:58-
17D12722Dymáková NelaRunsport2000:01:13-
18D13019Voleská Viktorie-2100:01:32-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1641Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:12-
2M11221Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:15-
3M12047Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:19-
4M12513Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:20-
5M12912Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:22-
6M13120Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:24-
7M13338Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:24-
8M1363Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:25-
9M14026Limberský Marek-1500:01:32-
10M1412Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:32-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M337Liber TomášZŠ Habrmanova Č.T.1100:03:28-
2M343Svoboda MatyášAtletika Jablonná nad Orlicí1200:03:30-
3M358Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:33-
4M361Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:35-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z329Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:03:25-
2Z384Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:03:59-
3Z392Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:43-
Starší žáci (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z416Červinková MarieLokomotiva Česká Třebová1000:03:11-
2Z475Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:35-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:03-
2M5213Sibera VojtěchAtletika Žamberk0800:07:44-
3M52445Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:07:59-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53441Borková JohankaAK ISCAREX Česká Třebová0700:08:28-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ84Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:21-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ115Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:31-
2ZJ1827Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:27-
3ZJ262Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:10-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kamenský Zdeněk-9600:05:28-
2MA229Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:05:54-
3MA331Kubišta MichalLetohrad9000:05:54-
4MA1333Valenta JosefBe positive8900:06:40-
5MA1635Švec MartinVK Choceň8700:07:02-
6MA178Borek FilipČeská Třebová9000:07:13-
7MA3019Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:18-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB410Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:02-
2MB613Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:13-
3MB1043Stránský MilanSokol Hylváty8300:06:30-
4MB1226Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:35-
5MB1442Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:43-
6MB221Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:52-
7MB3624Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:37-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC712Bureš MartinČeská Třebová7400:06:18-
2MC921Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:26-
3MC1511Simon PetrBKS Polička7200:07:01-
4MC2828Bečička KamilParník 747400:08:16-
5MC4018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:20-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3744Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:09:07-
2MD4323Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:56-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3122Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:22-
2ME4539Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:19-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1914Marková IvetaŽirafy9000:07:34-
2ZA2517Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:09-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2340Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:56-
2ZB2725Sklenářová EvaLetohrad8100:08:13-
3ZB2932Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:17-
4ZB3216Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:23-
5ZB4120Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:21-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3330Hurychová JanaLoČT7700:08:27-
2ZC359Simonová JanaBKS Polička7500:08:30-
3ZC3836Pávková EvaÚstí nad Orlicí7800:09:07-
4ZC3938Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:10-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD196Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:34-
2ZD4237Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:34-
3ZD4434Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:30-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:22-
2C1213Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:23-
1D136Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:24-
2D1414Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:25-
3C159Bárta FilipSKB Česká Třebová1700:00:25-
3D1616Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:00:25-
4D1726Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:26-
4C1827Teichman JiříAtletika Lanškroun1700:00:26-
5D193Jasanská Bára-1700:00:27-
6D1102Kotvová Karla-1800:00:28-
5C11124Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:28-
7D11215Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:28-
8D11312Janischová TerezieLanškroun1800:00:29-
9D11411Málková Emílie-1700:00:29-
10D11525Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:30-
6C1161Matejov Jáchym-1900:00:33-
7C11718Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:33-
11D11810Filipová RozálieJamné nad Orlicí1800:00:35-
8C11920Voleský SamuelÚstí nad Orlicí1900:00:37-
12D12021Marková AdélaŽirafy1900:00:37-
9C12129Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:42-
10C12217Novotný Matouš-2000:00:43-
13D1234Pomikálková Ella-2000:00:44-
14D12428Všetulová EmilySTG Česká Třebová2000:00:49-
15D1258Tomešová TeaČeská Třebová2000:00:50-
16D12623Marková KarolínaŽirafy2000:00:58-
17D12722Dymáková NelaRunsport2000:01:13-
11C12830Záleský Štěpánek-2200:01:20-
12C1295Jiráček MarekČeská Třebová2100:01:23-
18D13019Voleská Viktorie-2100:01:32-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1137Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:08-
1Z2214Kopecká LauraAtletika Jablonné1400:01:09-
1M2340Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:10-
2Z2417Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:10-
2Z1510Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:11-
1M1641Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:12-
2M276Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:12-
3M2842Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:13-
4M295Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:13-
3Z11016Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:14-
4Z11145Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:14-
2M11221Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:15-
5M21332Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:15-
6M21419Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:15-
3Z21536Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17-
4Z21633Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17-
7M21735Hartman TomášKB Letohrad1400:01:17-
5Z21815Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:18-
5Z11923Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:19-
3M12047Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:19-
8M22130Málek Lukáš-1400:01:19-
6Z22234Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:19-
9M22331Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:20-
6Z1241Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:20-
4M12513Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:20-
10M2268Dolejš Mikuláš JiříČeská Třebová1300:01:20-
7Z22722Blažková KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
8Z22827Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:22-
5M12912Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:22-
9Z23039Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:23-
6M13120Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:24-
10Z23229Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:24-
7M13338Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:24-
11M23424Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:25-
12M23528Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:25-
8M1363Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:25-
13M23718Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:25-
11Z23844Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:28-
7Z1394Vobořilová ZuzanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:31-
9M14026Limberský Marek-1500:01:32-
10M1412Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:32-
14M24246Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:33-
12Z24325Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:36-
13Z24411Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:36-
8Z1459Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:37-
9Z1467Jasanská KláraAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:41-
15M24743Petráž JiříČeská Třebová1400:01:45-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kamenský Zdeněk-9600:05:28-
2MA229Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:05:54-
3MA331Kubišta MichalLetohrad9000:05:54-
1MB410Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:02-
1M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:03-
2MB613Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:13-
1MC712Bureš MartinČeská Třebová7400:06:18-
1MJ84Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:21-
2MC921Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:26-
3MB1043Stránský MilanSokol Hylváty8300:06:30-
1ZJ115Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:31-
4MB1226Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:35-
4MA1333Valenta JosefBe positive8900:06:40-
5MB1442Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:43-
3MC1511Simon PetrBKS Polička7200:07:01-
5MA1635Švec MartinVK Choceň8700:07:02-
6MA178Borek FilipČeská Třebová9000:07:13-
2ZJ1827Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:27-
1ZA1914Marková IvetaŽirafy9000:07:34-
1ZD196Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:34-
2M5213Sibera VojtěchAtletika Žamberk0800:07:44-
6MB221Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:52-
1ZB2340Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:56-
3M52445Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:07:59-
2ZA2517Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:09-
3ZJ262Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:10-
2ZB2725Sklenářová EvaLetohrad8100:08:13-
4MC2828Bečička KamilParník 747400:08:16-
3ZB2932Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:17-
7MA3019Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:18-
1ME3122Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:22-
4ZB3216Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:23-
1ZC3330Hurychová JanaLoČT7700:08:27-
1Z53441Borková JohankaAK ISCAREX Česká Třebová0700:08:28-
2ZC359Simonová JanaBKS Polička7500:08:30-
7MB3624Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:37-
1MD3744Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:09:07-
3ZC3836Pávková EvaÚstí nad Orlicí7800:09:07-
4ZC3938Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:10-
5MC4018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:20-
5ZB4120Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:21-
2ZD4237Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:09:34-
2MD4323Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:56-
3ZD4434Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:30-
2ME4539Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód