Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perná u Mikulova - Děvín

9.6.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Perná u Mikulova - Děvín
  • datum konání: 9.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

kulturní dům v Perné
v 10.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v kulturním domě v Perné

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka 8,6 km, převýšení 580 m
10 % silnice, 90 % polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné v celkové hodnotě asi 20 000 Kč
Tombola pro závodníky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vyhlášení výsledků:
Asi ve 13 hodin v prostoru startu

Informace:
http://www.hyperlinx.cz/perna/
František Kolínek 691 86 Perná 244
e-mail: elekol@centrum.cz
Tel./fax 0625 517 155
mobil: 0606 5270724
Antonín Kopecký Perná 278 tel. 0625 517 397, 0777 864 099

Ubytování:
Objednat předem písemně, telefonicky nebo e-mailem

Upozornění:
Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí

Ostatní:
Odvoz oblečení závodníků bude před startem, pod vrchol Děvínu /1 km od cíle/ , kde bude i občerstvení.
Vjezd auty do prostoru CHKO Pálava není dovolen. Doprava z cíle do prostoru startu pěšky /cca 3,5 km/

Internetové stránky

www.hyperlinx.cz/perna

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:3060
2MA223Žák JiříLyže Slonek7100:40:1558
3MA329Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:4456
4MA451Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:41:1754
5MA56Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:5652
6MA731Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:42:4650
7MA854Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:43:2348
8MA108Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3546
9MA134Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:1844
10MA1553Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:46:4142
11MA167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:5540
12MA2128Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:49:1538
13MA2255Dragolov DanielBrno6700:49:2636
14MA2424Slonek MichalLyže Slonek8200:50:3734
15MA2532Veverka PetrLoko Břeclav6400:51:4032
16MA2619Žák LadislavAK Perná7200:53:2130
17MA3443Černý MaxOlomouc7200:56:4428
18MA4340Teplíček LiborOlomouc6801:01:3926
19MA4539Rašner TomášOlomouc6901:02:2524
-MA-5Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75DNF-
Muži B (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB617Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:1340
2MB927Vévoda IvanSK Švábenice6000:44:3038
3MB1137Horák PavelAHA Vyškov6100:44:5836
4MB1252Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:0634
5MB1430Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:2632
6MB179Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:48:2030
7MB1822Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:4228
8MB1949Kolínek JosefKanice6100:48:5526
9MB2318Gajdoš JaroslavAK Perná5600:49:4624
10MB2911Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:0822
11MB3238Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:1320
12MB3341Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:56:1718
13MB3710Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:5716
Muži C (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2048Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:0640
2MC2833Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:4738
3MC3036Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:2236
4MC3557Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:56:5734
5MC3646Ženčák MiroslavTJ Tovačov5000:57:0032
6MC4850Tučný JanMK Pardubice4701:04:4130
7MC5012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:0528
8MC5447Plch AloisPlki Tým4901:11:1626
Muži D (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3125Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:2920
2MD4244Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4201:01:0618
3MD5626Domanský IvoAVC Praha3801:21:2216
4MD5756Klouda TomášZnojmia Znojmo3901:22:5414
Juniorky (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ383Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:2520
2ŽJ4021Kopecká DagmarAK Perná8400:59:5118
3ŽJ4658Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:03:2716
4ŽJ512Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:08:0214
Ženy A (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2745Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:53:4420
2ZA4713Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:04:1618
3ZA5314Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:11:1516
Ženy B (trať 8,600 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB391Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:59:4820
2ZB4134Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:01:0520
3ZB4416Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:0918
4ZB4935Janečková AnežkaAK Zlín4701:05:3416
5ZB5215Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:1318
6ZB5542Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:14:5816
Trať 8,600 km, 580,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:3060
2MA223Žák JiříLyže Slonek7100:40:1558
3MA329Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:4456
4MA451Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:41:1754
5MA56Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:5652
1MB617Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:1340
6MA731Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:42:4650
7MA854Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:43:2348
2MB927Vévoda IvanSK Švábenice6000:44:3038
8MA108Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3546
3MB1137Horák PavelAHA Vyškov6100:44:5836
4MB1252Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:0634
9MA134Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:1844
5MB1430Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:2632
10MA1553Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:46:4142
11MA167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:5540
6MB179Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:48:2030
7MB1822Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:4228
8MB1949Kolínek JosefKanice6100:48:5526
1MC2048Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:0640
12MA2128Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:49:1538
13MA2255Dragolov DanielBrno6700:49:2636
9MB2318Gajdoš JaroslavAK Perná5600:49:4624
14MA2424Slonek MichalLyže Slonek8200:50:3734
15MA2532Veverka PetrLoko Břeclav6400:51:4032
16MA2619Žák LadislavAK Perná7200:53:2130
1ZA2745Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:53:4420
2MC2833Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:4738
10MB2911Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:0822
3MC3036Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:2236
1MD3125Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:2920
11MB3238Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:1320
12MB3341Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:56:1718
17MA3443Černý MaxOlomouc7200:56:4428
4MC3557Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:56:5734
5MC3646Ženčák MiroslavTJ Tovačov5000:57:0032
13MB3710Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:5716
1ŽJ383Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:2520
1ZB391Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:59:4820
2ŽJ4021Kopecká DagmarAK Perná8400:59:5118
2ZB4134Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:01:0520
2MD4244Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4201:01:0618
18MA4340Teplíček LiborOlomouc6801:01:3926
3ZB4416Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:0918
19MA4539Rašner TomášOlomouc6901:02:2524
3ŽJ4658Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:03:2716
2ZA4713Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:04:1618
6MC4850Tučný JanMK Pardubice4701:04:4130
4ZB4935Janečková AnežkaAK Zlín4701:05:3416
7MC5012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:0528
4ŽJ512Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:08:0214
5ZB5215Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:1318
3ZA5314Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:11:1516
8MC5447Plch AloisPlki Tým4901:11:1626
6ZB5542Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:14:5816
3MD5626Domanský IvoAVC Praha3801:21:2216
4MD5756Klouda TomášZnojmia Znojmo3901:22:5414

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Smůla byla jen v nepřízni počasí před závody, místy to klouzalo. Jinak byl závod podle mého názoru velmi dobře organizován a pořadatelům patří velké uznání za přípravu trati. Vyhlášení výsledků nebylo špatné , jen Pavel Horák není zrovna ten pravý moderátor, bez urážky.Malá poznámka , není to problém jen tohoto závodu , ale problém prakticky na všech závodech - možnost se vykoupat. Jo do zahraničních závodů je cesta ještě dlouhá.
dalimil.marek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód