Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čerčany - Čerčanský chlum

29.6.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čerčany - Čerčanský chlum
  • datum konání: 29.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVC Praha

Sociální sítě

Místo konání

Čerčany, 18.00 hodin

Přihlášky

ZŠ do 18 hodin

Startovné

30,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 5
tel. byt: 02 516 200 92
tel. zam.: 02 402 51 21

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ521Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:18:5320
2MJ736Petronjuk AlexAC Kovošrot8600:19:05-
3MJ121Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:20:2019
4MJ3934Staněk JiříTBC Týnec8500:24:2018
5MJ585Hamáz MiroslavČerčany8800:29:1417
Muži A (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA232Pátek PetrKapslovna Praha7700:18:1130
2MA318Málek LuděkVeltrusy6900:18:3229
3MA856Oberländer JanSokol Senohraby7500:19:1228
4MA929Šustr FrantišekRC Baset7600:19:3227
5MA1154Vorel PetrSK Kotlářka Praha7200:20:0326
6MA1658Holub pavelBering Praha6400:20:4125
7MA1757Rychecký TomášHH Smíchov6600:20:4624
8MA2927Skorkovský JiříPoříčí7300:22:3023
9MA3028Blažka PetrPoříčí7700:22:3622
Muži B (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
2MB452Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:18:4319
3MB67Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:19:0318
4MB1060Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:19:3817
5MB132Groš ŠtefanFoto Morava6100:20:2316
6MB144Roubík FrantišekČerčany5600:20:3015
7MB1963Holub JaroslavHGA 1006200:21:0814
8MB2125Zubr JosefPS PRO6000:21:1713
9MB2220Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:21:1812
10MB238Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:21:2311
11MB2461Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:22:0210
12MB2526Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:22:079
13MB2733Janovský StanislavPraha6000:22:258
14MB3113Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:387
15MB3631Svoboda OldřichVodní stavby Praha5500:23:246
16MB4139Mašek RomanNovis Praha6100:24:385
9748MB135Poduška JosefAC Kladno6200:17:1920
Muži C (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1519Gregor JaroslavAC HO Praha5100:20:3820
2MC1845Kouba PetrPraha 65100:20:4719
3MC2038Ryba MilanAVC Praha5200:21:1218
4MC2846Pospíšil AntonínPraha Bohnice4600:22:2817
5MC3324Hruša ZdeněkJerčany4600:22:5416
6MC3562Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:23:0615
7MC3759Cipl FrantišekBON BON Praha5100:23:2814
8MC4343Krejsa VáclavBering Praha5200:24:5913
9MC4537Bechyně KarelSABZO Praha4400:25:0812
10MC4764Biško MiroslavAVC Praha4400:25:3611
11MC486Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:4410
12MC5142Málek ZdeněkAVC Praha4300:26:049
13MC5541Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:28:068
14MC5650Padevět MiroslavTýnec nad Sázavou4800:28:177
Muži D (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3222Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:22:4610
2MD4212Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:439
3MD5049Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:26:038
4MD5240Stach MiroslavTesla Žiškov3900:26:187
5MD6344Domanský IvoAVC Praha3800:35:316
Muži E (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5448Leheček AntonínAVC Praha3100:27:3410
2ME6017Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:29:249
3ME6147Pacner IvanTJ Praga2600:31:298
4ME623Fiřt VladimírAVC Praha2900:34:257
5ME6423Zelinka MiloslavSabzo Praha2400:41:516
Juniorky (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4011Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:3410
Ženy A (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3430Rabiňáková LenkaRC Baset8000:22:5710
2ZA4655Rychecká MilenaxXX7600:25:229
3ZA4953Kurillová MilenaxXX7500:25:498
Ženy B (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2651Mališová KarlaUSK Praha6000:22:1710
2ZB389Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:23:5310
3ZB4410Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:019
4ZB5315Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:539
5ZB5714Zeidlerová JarmilaSKD Benešov5100:28:528
6ZB5916Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:178
Trať 4,500 km, 255,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
9748MB135Poduška JosefAC Kladno6200:17:1920
1MA232Pátek PetrKapslovna Praha7700:18:1130
2MA318Málek LuděkVeltrusy6900:18:3229
2MB452Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:18:4319
1MJ521Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:18:5320
3MB67Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:19:0318
2MJ736Petronjuk AlexAC Kovošrot8600:19:05-
3MA856Oberländer JanSokol Senohraby7500:19:1228
4MA929Šustr FrantišekRC Baset7600:19:3227
4MB1060Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:19:3817
5MA1154Vorel PetrSK Kotlářka Praha7200:20:0326
3MJ121Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:20:2019
5MB132Groš ŠtefanFoto Morava6100:20:2316
6MB144Roubík FrantišekČerčany5600:20:3015
1MC1519Gregor JaroslavAC HO Praha5100:20:3820
6MA1658Holub pavelBering Praha6400:20:4125
7MA1757Rychecký TomášHH Smíchov6600:20:4624
2MC1845Kouba PetrPraha 65100:20:4719
7MB1963Holub JaroslavHGA 1006200:21:0814
3MC2038Ryba MilanAVC Praha5200:21:1218
8MB2125Zubr JosefPS PRO6000:21:1713
9MB2220Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:21:1812
10MB238Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:21:2311
11MB2461Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:22:0210
12MB2526Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:22:079
1ZB2651Mališová KarlaUSK Praha6000:22:1710
13MB2733Janovský StanislavPraha6000:22:258
4MC2846Pospíšil AntonínPraha Bohnice4600:22:2817
8MA2927Skorkovský JiříPoříčí7300:22:3023
9MA3028Blažka PetrPoříčí7700:22:3622
14MB3113Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:387
1MD3222Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:22:4610
5MC3324Hruša ZdeněkJerčany4600:22:5416
1ZA3430Rabiňáková LenkaRC Baset8000:22:5710
6MC3562Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:23:0615
15MB3631Svoboda OldřichVodní stavby Praha5500:23:246
7MC3759Cipl FrantišekBON BON Praha5100:23:2814
2ZB389Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:23:5310
4MJ3934Staněk JiříTBC Týnec8500:24:2018
1ŽJ4011Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:3410
16MB4139Mašek RomanNovis Praha6100:24:385
2MD4212Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:439
8MC4343Krejsa VáclavBering Praha5200:24:5913
3ZB4410Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:019
9MC4537Bechyně KarelSABZO Praha4400:25:0812
2ZA4655Rychecká MilenaxXX7600:25:229
10MC4764Biško MiroslavAVC Praha4400:25:3611
11MC486Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:4410
3ZA4953Kurillová MilenaxXX7500:25:498
3MD5049Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:26:038
12MC5142Málek ZdeněkAVC Praha4300:26:049
4MD5240Stach MiroslavTesla Žiškov3900:26:187
4ZB5315Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:539
1ME5448Leheček AntonínAVC Praha3100:27:3410
13MC5541Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:28:068
14MC5650Padevět MiroslavTýnec nad Sázavou4800:28:177
5ZB5714Zeidlerová JarmilaSKD Benešov5100:28:528
5MJ585Hamáz MiroslavČerčany8800:29:1417
6ZB5916Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:178
2ME6017Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:29:249
3ME6147Pacner IvanTJ Praga2600:31:298
4ME623Fiřt VladimírAVC Praha2900:34:257
5MD6344Domanský IvoAVC Praha3800:35:316
5ME6423Zelinka MiloslavSabzo Praha2400:41:516

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
69%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód