Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

6.7.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 6.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10.30 hodin

Přihlášky

KD Mladkov
8.00 - 10.00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 9,5 km, převýšení 522 m Trať vede z Mladkova lesními cestami s měkkým povrchem až na Suchý vrch.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Dobroslav Mareček
561 67 Mladkov 30
tel. 0446 635 444

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3111

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Krejčí Stanislav6310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769
Palko Aleš719

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1092Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:41:0840
2MJ1499Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:42:4438
3MJ17100Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:43:1436
4MJ1898Sikora JakubSKI Mosty8400:43:2234
5MJ2034Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:43:4632
6MJ2190Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:44:0130
7MJ2347Růžička MartinTJ Řetězárna Česká Ves a.s.8300:44:3128
8MJ2695Holý AdamFenix ski team Jeseník8400:44:4826
9MJ3818Petrus RafalPolsko8400:46:55-
10MJ407Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:1224
11MJ6185Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:52:0722
12MJ6419Radlak KamilPolsko8600:52:35-
13MJ6697Mondek MartinFenix ski team Jeseník8500:52:5120
14MJ7771Franke LukášVlčkovice8500:56:1818
15MJ8820Petrus KukaszPolsko8701:00:12-
Muži A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Magál JiříDukla Liberec7700:37:4660
2MA252Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:38:4458
3MA372Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:1256
4MA468Michl PetrDukla Liberec7000:40:0754
5MA540Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:1452
6MA767Tempír TomášDukla Liberec7700:40:3750
7MA839Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5448
8MA996Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:41:0246
9MA1255Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:41:5944
10MA1393Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8200:42:1942
11MA2259Dostálek PetrTěchonín6700:44:1440
12MA2529Smešný BronislavSokol Sobotín6800:44:4238
13MA2763Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:44:5536
14MA291Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:2634
15MA3187Novák JanJZD Vysoký Potok8200:45:4932
16MA3232Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:45:5130
17MA3394Šretr RadekOlfin Car Vella Trutnov8200:45:5628
18MA3622Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:46:4526
19MA3784Dvořák JiříViking Jilemnice6300:46:5024
20MA3960Vodička JanŠela SPORT ASICS7800:46:5822
21MA43101Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:47:2920
22MA4564Dragolov DanielBrno6700:47:4818
23MA4975Bielčik PetrLichkov7100:48:3216
24MA5188Málek JiříSporton Šumperk8200:49:1514
25MA53104Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:2212
26MA6038Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:5410
27MA6711Krejčí LukášFrýdek Místek7600:52:528
28MA6841Černý MaxOlomouc7200:52:596
29MA7915Piala MiroslavSlovensko6500:56:304
Muži B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB649Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:2740
2MB1135Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:2538
3MB1576Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:43:0136
4MB16105Coufal VlastimilNové Veselí6200:43:0834
5MB1930Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:3632
6MB2882Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:0130
7MB305Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:45:3528
8MB4237Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:2626
9MB4423Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:47:3824
10MB476Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:1322
11MB483Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:2820
12MB5270Tarant LadislavLíšlice6000:49:1618
13MB5446Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:49:2916
14MB5579Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:4314
15MB5636Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:0312
16MB6943Bureš JindřichSokol Čáslav5700:53:2210
17MB7156Sedlák JiříPřelouč5800:53:528
18MB7461Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:456
19MB7554Rinka ErichBK Kravaře5400:55:124
20MB794Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:302
21MB8958Jiráska JanKrálíky5601:00:260
22MB10228Přívětivý JiříBranky6101:11:520
23MB10417Morajda LucianPolsko5601:15:23-
Muži C (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2424Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3440
2MC3483Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:46:0738
3MC3553Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:1236
4MC4131Kovárník StanislavAC Obora Hvězda4800:47:1334
5MC4648Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:5932
6MC5045Kunášek KarelTT Slavoj Čáslav4800:48:3630
7MC5874Sadílek VáclavAlbrechtice5000:51:1028
8MC6342Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:52:3326
9MC6557Koblížek JindřichŽamberk4800:52:4824
10MC7078Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:2922
11MC7373Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:54:0520
12MC8250Tučný JanMK Pardubice4700:57:2418
13MC9121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:3216
14MC94102Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:04:0214
15MC9686Kubíček JanLitomyšl5001:05:3512
16MC10310Linhart MilošAC Náchod4401:12:2510
Muži D (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6225Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:2820
2MD7877Bielčik JindřichLichkov4000:56:2018
3MD8316Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:57:3616
4MD8444Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:57:3714
5MD97106Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:2920
6MD10189Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:11:0318
7MD106107Tomášek FrantišekOtrokovice2501:21:0816
Juniorky (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8533Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:58:1320
2ŽJ9527Vícenová KarolínaBranky8601:05:2418
3ŽJ9913Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:3616
Ženy A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5766Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:50:2920
2ZA729Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:5318
3ZA7981Mertová MichaelaPraha7600:56:3016
4ZA878Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:5414
5ZA9012Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:00:2912
6ZA92103Ouřecká RenátaPardubice7001:02:2010
7ZA9380Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:03:058
Ženy B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB592Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:3420
2ZB7651Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:55:1618
3ZB8614Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:5520
4ZB9865Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:5316
5ZB10062Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:09:5714
6ZB10591Cacková LenkaBlesk Králiky6701:18:3312
7ZB10726Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:26:2910
Trať 9,500 km, 522,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Magál JiříDukla Liberec7700:37:4660
2MA252Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:38:4458
3MA372Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:1256
4MA468Michl PetrDukla Liberec7000:40:0754
5MA540Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:1452
1MB649Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:2740
6MA767Tempír TomášDukla Liberec7700:40:3750
7MA839Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5448
8MA996Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:41:0246
1MJ1092Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:41:0840
2MB1135Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:2538
9MA1255Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:41:5944
10MA1393Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8200:42:1942
2MJ1499Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:42:4438
3MB1576Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:43:0136
4MB16105Coufal VlastimilNové Veselí6200:43:0834
3MJ17100Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:43:1436
4MJ1898Sikora JakubSKI Mosty8400:43:2234
5MB1930Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:3632
5MJ2034Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:43:4632
6MJ2190Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:44:0130
11MA2259Dostálek PetrTěchonín6700:44:1440
7MJ2347Růžička MartinTJ Řetězárna Česká Ves a.s.8300:44:3128
1MC2424Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3440
12MA2529Smešný BronislavSokol Sobotín6800:44:4238
8MJ2695Holý AdamFenix ski team Jeseník8400:44:4826
13MA2763Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:44:5536
6MB2882Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:0130
14MA291Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:2634
7MB305Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:45:3528
15MA3187Novák JanJZD Vysoký Potok8200:45:4932
16MA3232Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:45:5130
17MA3394Šretr RadekOlfin Car Vella Trutnov8200:45:5628
2MC3483Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:46:0738
3MC3553Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:1236
18MA3622Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:46:4526
19MA3784Dvořák JiříViking Jilemnice6300:46:5024
9MJ3818Petrus RafalPolsko8400:46:55-
20MA3960Vodička JanŠela SPORT ASICS7800:46:5822
10MJ407Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:1224
4MC4131Kovárník StanislavAC Obora Hvězda4800:47:1334
8MB4237Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:2626
21MA43101Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:47:2920
9MB4423Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:47:3824
22MA4564Dragolov DanielBrno6700:47:4818
5MC4648Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:5932
10MB476Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:1322
11MB483Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:2820
23MA4975Bielčik PetrLichkov7100:48:3216
6MC5045Kunášek KarelTT Slavoj Čáslav4800:48:3630
24MA5188Málek JiříSporton Šumperk8200:49:1514
12MB5270Tarant LadislavLíšlice6000:49:1618
25MA53104Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:2212
13MB5446Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:49:2916
14MB5579Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:4314
15MB5636Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:0312
1ZA5766Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:50:2920
7MC5874Sadílek VáclavAlbrechtice5000:51:1028
1ZB592Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:3420
26MA6038Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:5410
11MJ6185Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:52:0722
1MD6225Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:2820
8MC6342Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:52:3326
12MJ6419Radlak KamilPolsko8600:52:35-
9MC6557Koblížek JindřichŽamberk4800:52:4824
13MJ6697Mondek MartinFenix ski team Jeseník8500:52:5120
27MA6711Krejčí LukášFrýdek Místek7600:52:528
28MA6841Černý MaxOlomouc7200:52:596
16MB6943Bureš JindřichSokol Čáslav5700:53:2210
10MC7078Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:2922
17MB7156Sedlák JiříPřelouč5800:53:528
2ZA729Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:5318
11MC7373Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:54:0520
18MB7461Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:456
19MB7554Rinka ErichBK Kravaře5400:55:124
2ZB7651Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:55:1618
14MJ7771Franke LukášVlčkovice8500:56:1818
2MD7877Bielčik JindřichLichkov4000:56:2018
20MB794Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:302
3ZA7981Mertová MichaelaPraha7600:56:3016
29MA7915Piala MiroslavSlovensko6500:56:304
12MC8250Tučný JanMK Pardubice4700:57:2418
3MD8316Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:57:3616
4MD8444Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:57:3714
1ŽJ8533Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:58:1320
3ZB8614Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:5520
4ZA878Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:5414
15MJ8820Petrus KukaszPolsko8701:00:12-
21MB8958Jiráska JanKrálíky5601:00:260
5ZA9012Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:00:2912
13MC9121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:3216
6ZA92103Ouřecká RenátaPardubice7001:02:2010
7ZA9380Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:03:058
14MC94102Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:04:0214
2ŽJ9527Vícenová KarolínaBranky8601:05:2418
15MC9686Kubíček JanLitomyšl5001:05:3512
5MD97106Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:2920
4ZB9865Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:5316
3ŽJ9913Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:3616
5ZB10062Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:09:5714
6MD10189Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:11:0318
22MB10228Přívětivý JiříBranky6101:11:520
16MC10310Linhart MilošAC Náchod4401:12:2510
23MB10417Morajda LucianPolsko5601:15:23-
6ZB10591Cacková LenkaBlesk Králiky6701:18:3312
7MD106107Tomášek FrantišekOtrokovice2501:21:0816
7ZB10726Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:26:2910

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 92%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Ach ty muchy vsude, to je des, jinak poho :o)
bahen
Velmi pěkný tradiční závod. Perfektní servis v cíli, včetně vody na umytí. Jen příliš předčasný odjezd vozidla pořadatele s věcmi k cíli.
trejbalkarel
Velice pěkný závod s dobrou pořadatelskou organizací a minimem chyb i počasí vyšlo
simunek
Vynikající počasí, dobrá trať závodu a slušná účast. Jo ty mouchy , ty otravovaly.Pro mě bylo dost horko,bohužel.Moc pěkný závod
dalimil.marek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód