Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

13.7.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 13.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

Police nad Metují, alej u hřbitova
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v budově ZŠ, boční vchod od Kolárova divadla

Startovné

20,- Kč

Popis tratě

Délka 5 km, převýšení 240 m
silnice a terén

Ceny pro vítěze

věcné nebo finanční ceny pro první 3 v kategorii
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závodníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu.

Doporučujeme lékařskou prohlídku.

Převoz zavazadel ze startu do cíle zajistí pořadatel.

Kontakt:
Jaroslav Mazač
17. listopadu 77
Police nad Metují

POZOR!!! Nádraží ČD je od města vzdáleno 3,5 km! Možno využít zastávku Žďár n. M. (2,5 km od města) nebo autobusové spojení Broumov - Náchod. 549 54
tel. 0605 901 133
tel. zam. 0447 549 305

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3057

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8319
Šrůtek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ623Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:18:0920
2MJ2634Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:20:1219
3MJ3233Matěna JosefSKI Radvanice8400:20:5518
4MJ3643Skala MartinSOKOL Hlavňov8500:21:0917
5MJ4112Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:21:2416
6MJ4859Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:22:0815
7MJ5132Rejfek LubošSKI Radvanice8700:22:2514
8MJ6161Hejl MatějSpartak Police nad Metují8700:23:0613
9MJ6380Červ JakubAtletika Polička8900:23:1712
10MJ7122Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:23:5911
11MJ7844Erben JanAC Turnov8900:24:4510
12MJ8113Daněk JáchymSpartak Police nad Metují8900:25:039
13MJ8969Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:25:588
Muži A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Ospalý FilipOLYMP TEAM7600:16:4030
2MA2102Dobšíček Pavel2 B Tým8000:17:1829
3MA396Golec DominikWKB PIAST Wroclaw - Polsko7800:17:29-
4MA763Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:18:1928
5MA995Krafczyk RafalWKS SLASK Wroclaw - Pol.7400:18:55-
6MA1153Holub MiroslavBukovice6600:19:0627
7MA137Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:19:1926
8MA1477Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:2025
9MA1552Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:19:2324
10MA1798Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:3123
11MA1818Kolář RadekSK Hronov6900:19:3222
12MA2050Dostálek PetrTěchonín6700:19:3521
13MA2285Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:0220
14MA243Kaczuga MiroslawWKB Walbrzych - Polsko6300:20:07-
15MA2893Česenek ZbyněkHudy Sport6800:20:3219
16MA3131Čipera RadekSKI Radvanice6400:20:5218
17MA3397Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw - Polsko7200:21:03-
18MA3488Tichý PavelAC Náchod6300:21:0417
19MA3815Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:1216
20MA4548Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:21:5215
21MA4637Jurášek MichalHO KET Praha6700:21:5614
22MA53107Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:22:3513
23MA5942Němec RobertSK Rover Praha8200:22:5812
24MA6041Skala OndřejSOKOL Hlavňov8200:23:0011
25MA6270Hynek PetrNové Město n. Metují6300:23:1510
26MA6536Jirka JakubSTAMP Náchod8000:23:249
27MA7384Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:188
28MA90106Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:087
29MA9264Soukup VáclavHronov7600:26:266
Muži B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB438Poduška JosefAC Kladno6200:18:0020
2MB516Kolínek FrantišekAK Perná5600:18:0319
3MB868Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:18:4918
4MB1024Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:5617
5MB125Henczka MarekWKB Walbrzych - Polsko5700:19:18-
6MB16104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2716
7MB1910Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:19:3415
8MB2199Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:19:4414
9MB23100Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:0513
10MB2567Vanta JosefTC Dobruška6200:20:0912
11MB3047Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:20:4311
12MB3558Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:21:0510
13MB3619Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:21:099
14MB4251Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:21:268
15MB448Groš ŠtefanFoto Morava6100:21:477
16MB476Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:596
17MB4935Šorfa LubošAC Náchod5700:22:105
18MB5060Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:22:174
19MB5646Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:443
20MB6892Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:23:372
21MB70109Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:581
Muži C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2730Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:2420
2MC2989Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:20:3919
3MC3981Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:1318
4MC54105Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:22:3817
5MC7211Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:0216
6MC7765Polej JiříHronov4600:24:3915
7MC9172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:2114
8MC9529Schling JaromírOK Jihlava4600:27:3513
9MC9787Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:28:0712
10MC9921Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:29:0611
11MC1081Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:33:3310
Muži D (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5226Šteinc LudvíkHYTOS Vrchlabí4100:22:3110
2MD6327Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:23:179
3MD679Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:338
4MD7514Bielčik JindřichLichkov4000:24:277
5MD8628Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:25:336
6MD1052Žuk JózefWKB Walbrzych - Polsko4000:31:09-
Muži E (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10975Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:36:2710
Juniorky (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8025Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:24:5210
2ŽJ8482Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:249
3ŽJ10073Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:108
4ŽJ101101Čechalová HanaTS Letohrad8600:29:447
5ŽJ102103Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:29:466
6ŽJ10776Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:325
Ženy A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4049Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:21:1410
2ZA4355Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:21:299
3ZA5794Matuszkiewicz AnetaPOL7600:22:46-
4ZA66108Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:23:318
5ZA7479Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:247
6ZA7640Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:24:356
7ZA7939Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:24:465
8ZA8256Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6900:25:064
9ZA8371Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:193
10ZA8783Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:362
11ZA9662Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:27:551
12ZA9866Militká AlžbětaAtletika Nová Paka8000:28:400
Ženy B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5554Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:22:4110
2ZB5820Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:22:549
3ZB6917Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:23:458
4ZB884Vacková HanaSK Hronov5600:25:487
5ZB9445Erbenová MartinaKRB Koberovy6500:27:096
6ZB10374Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:135
7ZB10491Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:30:544
Ženy C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8557Novotná EvaLetohrad4800:25:2810
2ŽC9378Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:309
3ŽC10690Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:31:378
Trať 5,000 km, 240,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Ospalý FilipOLYMP TEAM7600:16:4030
2MA2102Dobšíček Pavel2 B Tým8000:17:1829
3MA396Golec DominikWKB PIAST Wroclaw - Polsko7800:17:29-
1MB438Poduška JosefAC Kladno6200:18:0020
2MB516Kolínek FrantišekAK Perná5600:18:0319
1MJ623Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:18:0920
4MA763Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:18:1928
3MB868Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:18:4918
5MA995Krafczyk RafalWKS SLASK Wroclaw - Pol.7400:18:55-
4MB1024Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:5617
6MA1153Holub MiroslavBukovice6600:19:0627
5MB125Henczka MarekWKB Walbrzych - Polsko5700:19:18-
7MA137Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:19:1926
8MA1477Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:2025
9MA1552Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:19:2324
6MB16104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2716
10MA1798Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:3123
11MA1818Kolář RadekSK Hronov6900:19:3222
7MB1910Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:19:3415
12MA2050Dostálek PetrTěchonín6700:19:3521
8MB2199Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:19:4414
13MA2285Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:0220
9MB23100Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:0513
14MA243Kaczuga MiroslawWKB Walbrzych - Polsko6300:20:07-
10MB2567Vanta JosefTC Dobruška6200:20:0912
2MJ2634Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:20:1219
1MC2730Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:2420
15MA2893Česenek ZbyněkHudy Sport6800:20:3219
2MC2989Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:20:3919
11MB3047Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:20:4311
16MA3131Čipera RadekSKI Radvanice6400:20:5218
3MJ3233Matěna JosefSKI Radvanice8400:20:5518
17MA3397Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw - Polsko7200:21:03-
18MA3488Tichý PavelAC Náchod6300:21:0417
12MB3558Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:21:0510
13MB3619Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:21:099
4MJ3643Skala MartinSOKOL Hlavňov8500:21:0917
19MA3815Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:1216
3MC3981Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:1318
1ZA4049Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:21:1410
5MJ4112Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:21:2416
14MB4251Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:21:268
2ZA4355Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:21:299
15MB448Groš ŠtefanFoto Morava6100:21:477
20MA4548Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:21:5215
21MA4637Jurášek MichalHO KET Praha6700:21:5614
16MB476Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:596
6MJ4859Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:22:0815
17MB4935Šorfa LubošAC Náchod5700:22:105
18MB5060Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:22:174
7MJ5132Rejfek LubošSKI Radvanice8700:22:2514
1MD5226Šteinc LudvíkHYTOS Vrchlabí4100:22:3110
22MA53107Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:22:3513
4MC54105Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:22:3817
1ZB5554Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:22:4110
19MB5646Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:443
3ZA5794Matuszkiewicz AnetaPOL7600:22:46-
2ZB5820Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:22:549
23MA5942Němec RobertSK Rover Praha8200:22:5812
24MA6041Skala OndřejSOKOL Hlavňov8200:23:0011
8MJ6161Hejl MatějSpartak Police nad Metují8700:23:0613
25MA6270Hynek PetrNové Město n. Metují6300:23:1510
2MD6327Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:23:179
9MJ6380Červ JakubAtletika Polička8900:23:1712
26MA6536Jirka JakubSTAMP Náchod8000:23:249
4ZA66108Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:23:318
3MD679Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:338
20MB6892Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:23:372
3ZB6917Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:23:458
21MB70109Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:581
10MJ7122Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:23:5911
5MC7211Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:0216
27MA7384Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:188
5ZA7479Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:247
4MD7514Bielčik JindřichLichkov4000:24:277
6ZA7640Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:24:356
6MC7765Polej JiříHronov4600:24:3915
11MJ7844Erben JanAC Turnov8900:24:4510
7ZA7939Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:24:465
1ŽJ8025Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:24:5210
12MJ8113Daněk JáchymSpartak Police nad Metují8900:25:039
8ZA8256Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6900:25:064
9ZA8371Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:193
2ŽJ8482Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:249
1ŽC8557Novotná EvaLetohrad4800:25:2810
5MD8628Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:25:336
10ZA8783Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:362
4ZB884Vacková HanaSK Hronov5600:25:487
13MJ8969Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:25:588
28MA90106Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:087
7MC9172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:2114
29MA9264Soukup VáclavHronov7600:26:266
2ŽC9378Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:26:309
5ZB9445Erbenová MartinaKRB Koberovy6500:27:096
8MC9529Schling JaromírOK Jihlava4600:27:3513
11ZA9662Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:27:551
9MC9787Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:28:0712
12ZA9866Militká AlžbětaAtletika Nová Paka8000:28:400
10MC9921Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:29:0611
3ŽJ10073Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:108
4ŽJ101101Čechalová HanaTS Letohrad8600:29:447
5ŽJ102103Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:29:466
6ZB10374Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:135
7ZB10491Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:30:544
6MD1052Žuk JózefWKB Walbrzych - Polsko4000:31:09-
3ŽC10690Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:31:378
6ŽJ10776Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:325
11MC1081Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:33:3310
1ME10975Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:36:2710

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 88%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 91%
Zpracování výsledků: 86%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 81%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Nenašel jsem negativní poznatek, překvapil mě běžec Špidla, že běhá i po volbách. Jen kdybych již mohl zde studovat výsledky závodu.
trejbalkarel
Počasí skvělé,závod celkově pěkný, vyhlašovat výsledky a vše kolem toho nemůže dělat jeden člověk.
dalimil.m
Skvělej závod, Jardo, kloubouk z hlavy dolů...
kebrle
Závod je rok od roku lépe organizován a tradičně je zde velice kvalitní účast
šimunek
Pěknej závod i dobrá organizace. Je se mi nepovedl závěr.
pecap
Všechno skvělý, ale ta 10,00 hodina startu. Co začít v 11,00 nebo ještě později?
lev.bill

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód