Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

28.7.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 28.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSKV Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

dolní stanice lyžařského vleku Šachty
10 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Délka 7,5 km, převýšení 450 m
většina trati je vedena horským terénem po lesních a polních cestách

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ing. Jiří Bartoš
Vysoké nad Jizerou 97
512 11
tel. 0432 593 495

E-mailová adresa

ski.vysoke@worldonline.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1144

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Kubrová Dagmar637
Kubr Václav557
Mazač Jaroslav687
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Hlusička Josef386
Šmída Oldřich486
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Václ Tomáš645
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Poduška Josef625
Mrva Pavel605
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Žák Jiří715
Šlechta Dan765
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1252Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:31:0220
2MJ1518Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:31:2119
3MJ2257Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:32:3318
4MJ2566Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1417
5MJ3267Vodseďálek JanDukla Liberec8300:34:3116
6MJ3346Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:34:3215
7MJ3623Groh RadoslavSVS Krkonoše Vrchlabí8900:35:0214
8MJ4654Kužel VojtěchTJ Semily8500:37:0313
9MJ5871Berka MartinSemily8500:39:1612
10MJ5962Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:39:2011
11MJ8614Vlk LubošSETA Seba Tanvald9000:45:3910
Muži A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:27:3130
2MA26Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:27:4929
3MA356Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:28:0228
4MA49Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:28:5127
5MA547Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:29:0626
6MA779Dedek AlešSK Přerov7500:29:4925
7MA826Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:29:5124
8MA951Minařík PetrZŠ Harrachov7600:30:3323
9MA1021Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:3622
10MA1658Holub MiroslavBukovice6600:31:4521
11MA1737Haman VáclavSki Jilemnice8100:31:5120
12MA1831Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:5119
13MA1925Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:1118
14MA2470Berka RadimKozákov8200:32:5917
15MA3016Vodička JanAsics Přerov7800:34:1116
16MA344Wolf DavidKořenov7200:34:3915
17MA3761Cígler TomášDukla Liberec8100:35:2414
18MA3855Kužel MartinTJ Semily8200:35:2413
19MA4365Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7800:36:1812
20MA457Rytíř MartinPřerov7900:36:4811
21MA4711Hynek PetrNové Město n. Metují6300:37:1010
22MA6260Břečka MartinDukla Liberec8100:39:309
23MA7529Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:258
24MA761Štencl RostislavPlastkov Liberec7200:42:377
25MA8869Šimek JaroslavLSK Lomnice6800:46:106
26MA9135Pánek LiborFROJNCIK7900:46:545
27MA9236Hastík KamilFROJNCIK7700:46:554
Muži B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB68Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:4320
2MB1120Zátopek JiříTJ-Kotouč Štramberk6000:30:5519
3MB1348Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:31:0518
4MB1427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:2017
5MB202Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:1416
6MB2128Gombita JosefMost5800:32:1715
7MB2624Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:2014
8MB2715Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:33:2913
9MB2939Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:34:0712
10MB355Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:34:4111
11MB4059Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:35:4210
12MB4145Groš ŠtefanFoto Morava6100:35:439
13MB4810Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:168
14MB4978Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:37:207
15MB5363Flegl VlastimilBrtev5300:37:466
16MB5764Weiss MichalAC Praha 18905900:38:545
17MB6419Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:484
18MB6944Pečenka LiborKHB Radegast Valašské Meziříčí6100:41:053
Muži C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2332Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4220
2MC2868Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:4519
3MC3133Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:1618
4MC423Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:0617
5MC5172Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:37:3616
6MC5649Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:38:4515
7MC6040Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:2414
8MC6542Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:5713
9MC6822Groh StanislavVrchlabí4600:40:4912
10MC7753Krejsa VáclavBering Praha5200:42:4011
11MC8373Tučný JanMK Pardubice4700:44:5710
12MC9330Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:439
13MC9876Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:50:258
Muži D (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3917Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:35:3610
2MD5238Šteinc LudvíkVrchlabí4100:37:379
3MD5413Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:37:538
4MD6634Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:40:137
5MD7341Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:436
6MD7850Nypl JaroslavStará Paka4100:42:455
7MD8712Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:424
8MD9474Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:3010
9MD10177Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:56:249
10MD10275Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:56:588
Juniorky (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8190Grohová KarolínaSVS Vrchlabí9000:43:5510
2ŽJ8991Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:259
3ŽJ9082Čechalová HanaTS Letohrad8600:46:528
4ŽJ9598Čáslavová LucieTJ Dukla Liberec8500:49:147
5ŽJ9686Strnádková ZuzanaSETA Seba Tanvald8900:50:066
6ŽJ9783Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:50:085
7ŽJ10096Vícenová KarolínaKHB Radegast Valašské Meziříčí8600:51:464
Ženy A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6192Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:39:3010
2ZA6781Ducháčková IvanaTJ Osečná7600:40:319
3ZA7293Mannlová JanaLanškroun8000:41:258
4ZA7988Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:597
5ZA85100Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:45:206
Ženy B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4484Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:3610
2ZB5087Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:37:309
3ZB55171Mališová KarlaUSK Praha6000:38:018
4ZB6389Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:39:3210
5ZB70172Martinová EvaSokol Valteřice5800:41:137
6ZB7185Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:146
7ZB7499Novotná EvaLetohrad4800:42:179
8ZB8094Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:168
9ZB82170Pštrossová Marie AVC Praha5900:44:437
10ZB8497Janečková AnežkaAK Zlín4700:45:186
11ZB9995Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:485
Trať 7,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:27:3130
2MA26Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:27:4929
3MA356Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:28:0228
4MA49Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:28:5127
5MA547Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:29:0626
1MB68Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:4320
6MA779Dedek AlešSK Přerov7500:29:4925
7MA826Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:29:5124
8MA951Minařík PetrZŠ Harrachov7600:30:3323
9MA1021Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:3622
2MB1120Zátopek JiříTJ-Kotouč Štramberk6000:30:5519
1MJ1252Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:31:0220
3MB1348Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:31:0518
4MB1427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:2017
2MJ1518Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:31:2119
10MA1658Holub MiroslavBukovice6600:31:4521
11MA1737Haman VáclavSki Jilemnice8100:31:5120
12MA1831Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:5119
13MA1925Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:1118
5MB202Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:1416
6MB2128Gombita JosefMost5800:32:1715
3MJ2257Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:32:3318
1MC2332Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4220
14MA2470Berka RadimKozákov8200:32:5917
4MJ2566Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1417
7MB2624Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:2014
8MB2715Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:33:2913
2MC2868Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:4519
9MB2939Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:34:0712
15MA3016Vodička JanAsics Přerov7800:34:1116
3MC3133Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:1618
5MJ3267Vodseďálek JanDukla Liberec8300:34:3116
6MJ3346Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:34:3215
16MA344Wolf DavidKořenov7200:34:3915
10MB355Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:34:4111
7MJ3623Groh RadoslavSVS Krkonoše Vrchlabí8900:35:0214
17MA3761Cígler TomášDukla Liberec8100:35:2414
18MA3855Kužel MartinTJ Semily8200:35:2413
1MD3917Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:35:3610
11MB4059Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:35:4210
12MB4145Groš ŠtefanFoto Morava6100:35:439
4MC423Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:0617
19MA4365Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7800:36:1812
1ZB4484Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:3610
20MA457Rytíř MartinPřerov7900:36:4811
8MJ4654Kužel VojtěchTJ Semily8500:37:0313
21MA4711Hynek PetrNové Město n. Metují6300:37:1010
13MB4810Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:168
14MB4978Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:37:207
2ZB5087Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:37:309
5MC5172Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:37:3616
2MD5238Šteinc LudvíkVrchlabí4100:37:379
15MB5363Flegl VlastimilBrtev5300:37:466
3MD5413Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:37:538
3ZB55171Mališová KarlaUSK Praha6000:38:018
6MC5649Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:38:4515
16MB5764Weiss MichalAC Praha 18905900:38:545
9MJ5871Berka MartinSemily8500:39:1612
10MJ5962Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:39:2011
7MC6040Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:2414
1ZA6192Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:39:3010
22MA6260Břečka MartinDukla Liberec8100:39:309
4ZB6389Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:39:3210
17MB6419Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:484
8MC6542Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:5713
4MD6634Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:40:137
2ZA6781Ducháčková IvanaTJ Osečná7600:40:319
9MC6822Groh StanislavVrchlabí4600:40:4912
18MB6944Pečenka LiborKHB Radegast Valašské Meziříčí6100:41:053
5ZB70172Martinová EvaSokol Valteřice5800:41:137
6ZB7185Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:146
3ZA7293Mannlová JanaLanškroun8000:41:258
5MD7341Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:436
7ZB7499Novotná EvaLetohrad4800:42:179
23MA7529Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:258
24MA761Štencl RostislavPlastkov Liberec7200:42:377
10MC7753Krejsa VáclavBering Praha5200:42:4011
6MD7850Nypl JaroslavStará Paka4100:42:455
4ZA7988Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:597
8ZB8094Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:168
1ŽJ8190Grohová KarolínaSVS Vrchlabí9000:43:5510
9ZB82170Pštrossová Marie AVC Praha5900:44:437
11MC8373Tučný JanMK Pardubice4700:44:5710
10ZB8497Janečková AnežkaAK Zlín4700:45:186
5ZA85100Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:45:206
11MJ8614Vlk LubošSETA Seba Tanvald9000:45:3910
7MD8712Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:424
25MA8869Šimek JaroslavLSK Lomnice6800:46:106
2ŽJ8991Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:259
3ŽJ9082Čechalová HanaTS Letohrad8600:46:528
26MA9135Pánek LiborFROJNCIK7900:46:545
27MA9236Hastík KamilFROJNCIK7700:46:554
12MC9330Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:439
8MD9474Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:3010
4ŽJ9598Čáslavová LucieTJ Dukla Liberec8500:49:147
5ŽJ9686Strnádková ZuzanaSETA Seba Tanvald8900:50:066
6ŽJ9783Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:50:085
13MC9876Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:50:258
11ZB9995Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:485
7ŽJ10096Vícenová KarolínaKHB Radegast Valašské Meziříčí8600:51:464
9MD10177Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:56:249
10MD10275Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:56:588

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Možná by neškodilo v takovým vedru místo teplého čaje v cíli něco chladnějšího a větším množství. Nebo nějaké ovoce... Jinak se mi to líbilo.
kebrle
Velmi dobře organizovaný závod, lidský přístup; teplý čaj považuji za lepší nápoj po závodě nežli studený. Zaznamenal jsem pouze 1., 4. a 5. km. Závod se líbil.
flegl
Já se na Větrov a na rozhraní Krkonoš, Jizerských hor a Českého ráje budu vždy rád vracet. Ať to frčí.
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód