Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

10.8.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 10.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně kolonáda
13.00 hodin

Startovné

60,- Kč

Popis tratě

Délka 8,6 km, převýšení 650 m
Trať celého závodu vede po dobré asfaltové silnici, z 80% bez automobilového provozu.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 20.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závod je Mistrovstvím České republiky v běhu do vrchu a je zařazen do Českého běžeckého poháru.

Kontakt:
Karel Šklíba
Puškinova 961
Úpice
543 32
tel. zam.: 0439 781 341
mobil: 0602 152 396

Internetové stránky

www.volny.cz/maratonstav

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5426

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Trnka Milan5612
Melišík Milan4712
Hák Michal7512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91Dorszynski GrzegorzPolsko8300:36:22-
2MJ102Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:36:2660
3MJ233Pichl ZdeněkTJ Sokol Kolín8300:37:5757
4MJ304Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:38:2754
5MJ345Vaculka PetrAK MVS Most8500:38:4251
6MJ376Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:39:0148
7MJ387Kasl PetrTJ Baník Stříbro8300:39:0745
8MJ468Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec8400:39:4442
9MJ489Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:4839
10MJ6210Polášek JanAK Hranice na Moravě8300:41:0036
11MJ6611Brchl JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8500:41:1733
12MJ7212Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:41:5830
13MJ7813Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:42:1127
14MJ8014Vaš VojtěchSpartak Police nad Metují8300:42:1524
15MJ8115Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:42:1621
16MJ8316Zlatník PavelPSK Olymp Praha8400:42:2718
17MJ9617Růžička MartinTJ Šumperk8300:43:2615
18MJ10118Málek MichalSprint klub Čáslav8400:43:4812
19MJ11019Matěna JosefSKI Radvanice8400:44:309
19MJ11020Dubec AlešTJ Dukla Liberec8400:44:309
21MJ12421Zapalač MartinFenix Jeseník8600:45:063
22MJ12522Krištof DavidSokol České Budějovice8500:45:090
23MJ13723Šimák JanSokol České Budějovice8500:46:110
24MJ14824Houštecký PetrSokol České Budějovice8300:47:070
25MJ16225Mach JanTJ Maratonstav Úpice8600:48:010
26MJ16626Rejfek LubošSKI Radvanice8700:48:160
27MJ21027Kozel MartinTJ Loko Trutnov8900:52:110
28MJ23728Doležal TomášSKI Radvanice8500:55:370
Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Faschingbauer PavelUSK Praha7300:34:2690
2MA239Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:34:5887
3MA340Bláha JanSokol České Budějovice7100:35:0384
4MA441Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:35:0681
5MA542Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:1578
6MA643Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:4875
7MA744Horák OndřejAK Kroměříž7500:35:5372
8MA845Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:36:0469
9MA1146Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:36:3466
10MA1247Dobšíček Pavel2 B Tým8000:36:5263
11MA1348Vymazal PetrAK Olomouc7500:36:5760
12MA1449Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:37:0457
13MA1550Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:1054
14MA1651Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:37:1851
15MA1752Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:37:2448
16MA1853Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:37:3345
17MA1954Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:37:3642
18MA2055Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:37:4339
19MA2256Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:37:5336
20MA2557Minařík PetrAK Zlín7600:37:5933
21MA2658Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:38:0130
22MA2759Pachner PavelDukla Liberec7500:38:0327
23MA2968Havelka PetrAC Sparta Praha7200:38:1924
24MA3260Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:38:2921
25MA3361Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:3418
26MA3562Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:5315
27MA3663Fikes MetodějAC Kablo Kladno6700:38:5712
28MA3864Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:39:079
29MA4065Šlechta DanJiskra Harrachov7600:39:136
30MA4366Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:39:263
31MA4567Jansa JiříSokol Litex Písek6600:39:330
32MA4769Veber TomášJiskra Domažlice7400:39:450
33MA4970Holub PetrPETE Adrteam6600:39:490
34MA5171Novák TomášAC Turnov8000:40:050
35MA5372Ulich PetrMaterial Technology6800:40:150
36MA5473Soukup JaroslavDukla Liberec8200:40:170
37MA5574Bíman OndřejDukla Liberec7900:40:240
38MA5675Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:40:270
39MA5776Holub MiroslavBukovice6600:40:370
40MA5877Pozler TomášAC Pardubice7600:40:400
41MA5978Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:40:410
42MA6079Brunner RadekAC 1890 Praha7400:40:440
43MA6380Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:41:080
44MA6581Moravec JaroslavSokol České Budějovice8100:41:160
45MA6782David MartinDukla Liberec8200:41:320
46MA6883Vodička JanAsics Přerov7800:41:380
47MA7384Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:42:000
48MA7485Balatka MiroslavSKP Jablonec nad Nisou8200:42:070
48MA7486Randák KarelČZU Praha7100:42:070
50MA7787Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:42:090
51MA8288Redlich TomášDukla Liberec8200:42:250
52MA8689Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:390
53MA8790Kašpar JanUSK Elektro7100:42:550
54MA9091Tichý PavelAC Náchod6300:43:020
55MA9392Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:43:180
56MA9893Cejzlar RomanTJ Maratonstav Úpice7100:43:420
57MA9994Suchánek LukášKHB Radegast7900:43:450
58MA10695Zinek RobertProblus7800:44:190
59MA11296Čipera RadekSKI Radvanice6400:44:310
60MA11797Rejzek MartinAxiom Orbitt7200:44:490
61MA11898Dragolov DanielBrno6700:44:500
62MA12899Bolehovský PavelKER TEAM7100:45:140
63MA129100Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:45:210
64MA134101Havlíček IvoLánov6600:45:550
65MA136102Hák MichalSokol Studenec7500:46:070
66MA139103Česenek ZbyněkHudy Sport6800:46:230
67MA142104Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:390
68MA144105Pomikálek JanTJ Sokol Vinohrady Praha7700:46:430
69MA145106Jančařík PetrBrno6800:46:450
70MA146107Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:46:530
71MA148108Šourek PavelMistrovice8100:47:070
72MA152109Miluch TomaszPolsko7500:47:230
73MA153110Beran MarcelSlavia VŠ Plzeň7700:47:260
74MA154111Čejka BořivojHFK Chrudim8000:47:270
75MA156112Vašíček MartinSKI Radvanice7100:47:340
76MA157113Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:47:380
77MA159114Kubát PetrSokol Mírovka6400:47:500
78MA167115Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:48:180
79MA171116Hynek PetrNové Město nad Metují6300:48:300
80MA172117Hofman JiříSKP Trutnov6400:48:330
81MA180118Žanda JanSK Chotěboř6700:49:200
82MA183119Vojtěch TomášSKP Trutnov7500:49:240
83MA185120Černý MaxOlomouc7200:49:310
84MA188121Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:450
84MA188122Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:49:450
86MA191123Blažek VladimírUSK Praha6800:50:140
87MA193124Houžvička IvanTJ Slavoj Český Brod6800:50:290
88MA216125Bejdák FilipHS Janské Lázně7000:52:540
89MA221126Šantroch RadekSKP Trutnov7600:53:230
90MA222127Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6400:53:290
91MA245128Blažek MartinSKP Trutnov7100:58:340
92MA247129Rücker LukášLhota7800:59:130
93MA248130Korhel MartinVrchlabí7000:59:170
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21131Fux StanislavLoko Beroun5800:37:4860
2MB24132Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:5857
3MB28133Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:38:1454
4MB30134Smrčka MilošTJ Bohemians Praha5400:38:2751
5MB41135Lisý KarelAK Most6200:39:1548
6MB42136Jamont PrzemyslavPolsko6000:39:19-
7MB44137Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:39:3245
8MB50138Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:5242
9MB52139Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0739
10MB64140Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:1336
11MB70141Čechal JaroslavTS Letohrad6100:41:4633
12MB71142Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:4830
13MB76143Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:0827
14MB87144Kanke MiroslavSKI Podlázky5500:42:5524
15MB89145Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:42:5721
16MB94146Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:2418
16MB94147Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:43:2418
18MB97148Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:43:3212
19MB104149Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:44:089
20MB105150Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5900:44:116
21MB107151Horák JiříSKP Trutnov5800:44:213
22MB109152Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:44:280
23MB114154Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6000:44:400
23MB114153Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:44:400
25MB121155Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:45:030
26MB126156Nývlt MilanSKI Radvanice6100:45:100
27MB132157Mráček PavelKlub přátel běhu5500:45:420
28MB147158Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:46:590
29MB150159Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:130
30MB151160Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:47:160
31MB160161Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:47:570
32MB162162Šorfa LubošAC Náchod5700:48:010
33MB165163Trnka MilanTrutnov5600:48:100
34MB170164Ambrož JaroslavAC Praha5400:48:280
35MB182165Voda JanISŠT Most5900:49:230
36MB183166Eppert RomanCanis Lupus City5900:49:240
37MB186167Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:340
38MB195168Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5700:50:330
39MB197169Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:50:470
40MB204170Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:51:230
41MB206171Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:51:400
42MB207172Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:430
43MB209173Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:52:040
44MB215174Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:52:360
45MB230175Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:54:350
46MB233176Kučera ZdeněkAC Náchod5500:55:020
47MB239177Rücker OldřichLhota5500:57:020
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC69178Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:4260
2MC85179Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:3857
3MC91180Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:43:0654
4MC100181Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:43:4751
5MC102182Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:5648
6MC116183Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:44:4445
7MC127184Švec MiroslavTJ Sokol Potštejn5200:45:1142
8MC130185Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:45:2639
9MC131186Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:3036
10MC133187Mareš BohumilLEAR Brno5100:45:5133
11MC140188Gregor JaroslavAC OH Praha5100:46:2730
12MC155189Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:47:3327
13MC161190Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:48:0024
14MC176191Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:48:4421
15MC179192Vodička JanŠela Sport Přerov4500:49:1318
16MC198193Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:4915
17MC199194Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:50:5612
18MC201195Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:049
19MC202196Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:156
20MC203197Kober JosefW-Stav Vrchlabí5000:51:163
21MC205198Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:370
22MC212199Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:52:240
23MC214200Říha MiroslavSokol Sadská4500:52:350
24MC217201Les JosefKČT Třemošná4700:52:550
25MC220202Tučný JanMK Pardubice4700:53:220
26MC225203Kůtek VladimírLužany5000:53:460
27MC241204Zidka JiříTrutnov4500:57:280
28MC243205Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:130
29MC249206Linhart MilošAC Náchod4400:59:470
30MC257207Kozel KarelTJ Dolní Brusnice5201:04:560
31MC259208Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:050
32MC260209Leszkow JosefMK Hlinsko5101:07:380
33MC263210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:11:520
34MC266211Stehlík OldřichPraha4801:18:170
Muži D (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD143212Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:4130
2MD175213Šteinc LudvíkHytos Vrchlabí4100:48:4227
3MD177214Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:0424
4MD223215Kašpar JosefAVC Praha3800:53:3521
5MD226216Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:53:4718
6MD229217Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:54:2815
7MD232218Kousal OldřichSK Přerov3800:54:4812
8MD234219Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:55:099
9MD242220Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:57:576
10MD244221Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:58:153
11MD246222Novák JanKrosnov4100:58:570
12MD254223Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:550
13MD264224Domanský IvoAVC Praha3801:14:040
Muži E (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME252225Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3201:01:4930
2ME262226Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:09:5127
3ME265227Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:16:0424
Juniorky (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ16429Všetečková LenkaSokol České Budějovice8400:48:0830
2ŽJ16730Hlaváčková KláraTJ Dukla Liberec8300:48:1827
3ŽJ17431Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:48:4124
4ŽJ17832Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:49:0921
5ŽJ18133Wegrzyn PatrycjaPolsko8500:49:220
6ŽJ19434Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:3118
7ŽJ21935Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:53:1815
8ŽJ22836Konopová KláraSokol České Budějovice8300:54:0112
9ŽJ25537Čechalová HanaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8601:04:179
Ženy A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61131Šádková IrenaAC Pardubice6900:40:5130
2ZA79132Havlová PavlaStruna Liberec5700:42:1327
3ZA84133Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:3124
4ZA92134Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:43:1221
5ZA103135Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:44:0418
6ZA108136Kalovská LenkaAAC Brno7000:44:2615
7ZA113137Vlčovská MartaAC Pardubice7600:44:3912
8ZA119138Procházková MilenaSokol České Budějovice7200:44:539
9ZA120139Havlová PetraOlymp Praha7600:45:006
10ZA121140Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7700:45:033
11ZA123141Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:45:040
12ZA137142Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:46:110
13ZA141143Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:46:380
14ZA158144Mlynářová LudmilaSokol České Budějovice8000:47:440
15ZA173145Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:48:350
16ZA190146Andrzejewska KamilaPolsko7800:49:54-
17ZA192147Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:50:240
18ZA196148Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:50:460
19ZA200149Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:51:000
20ZA208150Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:51:570
21ZA213151Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:250
22ZA218152Lorenzová DanaFTVS Praha6800:53:080
23ZA227153Grumlová IvavaSokol Kolín7100:53:590
24ZA235154Maternová DagmarMartinice7500:55:180
25ZA238155Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:56:350
26ZA250156Militká AlžbětaSokol Nová Paka8001:00:270
27ZA251157Kobrlová GabrielaKoberovy7601:01:410
28ZA253158Matalová JanaOstrava7301:02:130
29ZA267159Středová JitkaTJ Maratonstav Úpice8101:19:520
Ženy B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB135228Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:46:04-
2ŽB169229Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:48:2130
3ŽB211230Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:52:1927
4ŽB231231Klampflová EvaVrchlabí6400:54:3624
5ŽB256232Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:04:2521
6ŽB258233Procházková IrenaTHJ Praha5701:05:2018
7ŽB261234Klimešová AlenaBukovice6301:08:2715
Ženy C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB187235Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:49:3630
2ZB224236Novotná EvaLetohrad4800:53:3727
3ZB235237Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:55:1824
4ZB240238Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:2721
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Faschingbauer PavelUSK Praha7300:34:2690
2MA239Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:34:5887
3MA340Bláha JanSokol České Budějovice7100:35:0384
4MA441Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:35:0681
5MA542Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:1578
6MA643Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:4875
7MA744Horák OndřejAK Kroměříž7500:35:5372
8MA845Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:36:0469
1MJ91Dorszynski GrzegorzPolsko8300:36:22-
2MJ102Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:36:2660
9MA1146Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:36:3466
10MA1247Dobšíček Pavel2 B Tým8000:36:5263
11MA1348Vymazal PetrAK Olomouc7500:36:5760
12MA1449Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:37:0457
13MA1550Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:1054
14MA1651Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:37:1851
15MA1752Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:37:2448
16MA1853Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:37:3345
17MA1954Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:37:3642
18MA2055Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:37:4339
1MB21131Fux StanislavLoko Beroun5800:37:4860
19MA2256Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:37:5336
3MJ233Pichl ZdeněkTJ Sokol Kolín8300:37:5757
2MB24132Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:5857
20MA2557Minařík PetrAK Zlín7600:37:5933
21MA2658Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:38:0130
22MA2759Pachner PavelDukla Liberec7500:38:0327
3MB28133Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:38:1454
23MA2968Havelka PetrAC Sparta Praha7200:38:1924
4MB30134Smrčka MilošTJ Bohemians Praha5400:38:2751
4MJ304Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:38:2754
24MA3260Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:38:2921
25MA3361Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:3418
5MJ345Vaculka PetrAK MVS Most8500:38:4251
26MA3562Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:5315
27MA3663Fikes MetodějAC Kablo Kladno6700:38:5712
6MJ376Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:39:0148
28MA3864Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:39:079
7MJ387Kasl PetrTJ Baník Stříbro8300:39:0745
29MA4065Šlechta DanJiskra Harrachov7600:39:136
5MB41135Lisý KarelAK Most6200:39:1548
6MB42136Jamont PrzemyslavPolsko6000:39:19-
30MA4366Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:39:263
7MB44137Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:39:3245
31MA4567Jansa JiříSokol Litex Písek6600:39:330
8MJ468Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec8400:39:4442
32MA4769Veber TomášJiskra Domažlice7400:39:450
9MJ489Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:4839
33MA4970Holub PetrPETE Adrteam6600:39:490
8MB50138Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:5242
34MA5171Novák TomášAC Turnov8000:40:050
9MB52139Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0739
35MA5372Ulich PetrMaterial Technology6800:40:150
36MA5473Soukup JaroslavDukla Liberec8200:40:170
37MA5574Bíman OndřejDukla Liberec7900:40:240
38MA5675Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:40:270
39MA5776Holub MiroslavBukovice6600:40:370
40MA5877Pozler TomášAC Pardubice7600:40:400
41MA5978Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:40:410
42MA6079Brunner RadekAC 1890 Praha7400:40:440
1ZA61131Šádková IrenaAC Pardubice6900:40:5130
10MJ6210Polášek JanAK Hranice na Moravě8300:41:0036
43MA6380Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:41:080
10MB64140Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:1336
44MA6581Moravec JaroslavSokol České Budějovice8100:41:160
11MJ6611Brchl JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8500:41:1733
45MA6782David MartinDukla Liberec8200:41:320
46MA6883Vodička JanAsics Přerov7800:41:380
1MC69178Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:4260
11MB70141Čechal JaroslavTS Letohrad6100:41:4633
12MB71142Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:4830
12MJ7212Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:41:5830
47MA7384Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:42:000
48MA7486Randák KarelČZU Praha7100:42:070
48MA7485Balatka MiroslavSKP Jablonec nad Nisou8200:42:070
13MB76143Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:0827
50MA7787Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:42:090
13MJ7813Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:42:1127
2ZA79132Havlová PavlaStruna Liberec5700:42:1327
14MJ8014Vaš VojtěchSpartak Police nad Metují8300:42:1524
15MJ8115Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:42:1621
51MA8288Redlich TomášDukla Liberec8200:42:250
16MJ8316Zlatník PavelPSK Olymp Praha8400:42:2718
3ZA84133Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:3124
2MC85179Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:3857
52MA8689Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:390
53MA8790Kašpar JanUSK Elektro7100:42:550
14MB87144Kanke MiroslavSKI Podlázky5500:42:5524
15MB89145Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:42:5721
54MA9091Tichý PavelAC Náchod6300:43:020
3MC91180Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:43:0654
4ZA92134Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:43:1221
55MA9392Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:43:180
16MB94147Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:43:2418
16MB94146Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:2418
17MJ9617Růžička MartinTJ Šumperk8300:43:2615
18MB97148Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:43:3212
56MA9893Cejzlar RomanTJ Maratonstav Úpice7100:43:420
57MA9994Suchánek LukášKHB Radegast7900:43:450
4MC100181Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:43:4751
18MJ10118Málek MichalSprint klub Čáslav8400:43:4812
5MC102182Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:5648
5ZA103135Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:44:0418
19MB104149Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:44:089
20MB105150Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5900:44:116
58MA10695Zinek RobertProblus7800:44:190
21MB107151Horák JiříSKP Trutnov5800:44:213
6ZA108136Kalovská LenkaAAC Brno7000:44:2615
22MB109152Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:44:280
19MJ11019Matěna JosefSKI Radvanice8400:44:309
19MJ11020Dubec AlešTJ Dukla Liberec8400:44:309
59MA11296Čipera RadekSKI Radvanice6400:44:310
7ZA113137Vlčovská MartaAC Pardubice7600:44:3912
23MB114153Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:44:400
23MB114154Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6000:44:400
6MC116183Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:44:4445
60MA11797Rejzek MartinAxiom Orbitt7200:44:490
61MA11898Dragolov DanielBrno6700:44:500
8ZA119138Procházková MilenaSokol České Budějovice7200:44:539
9ZA120139Havlová PetraOlymp Praha7600:45:006
10ZA121140Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7700:45:033
25MB121155Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:45:030
11ZA123141Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:45:040
21MJ12421Zapalač MartinFenix Jeseník8600:45:063
22MJ12522Krištof DavidSokol České Budějovice8500:45:090
26MB126156Nývlt MilanSKI Radvanice6100:45:100
7MC127184Švec MiroslavTJ Sokol Potštejn5200:45:1142
62MA12899Bolehovský PavelKER TEAM7100:45:140
63MA129100Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:45:210
8MC130185Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:45:2639
9MC131186Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:3036
27MB132157Mráček PavelKlub přátel běhu5500:45:420
10MC133187Mareš BohumilLEAR Brno5100:45:5133
64MA134101Havlíček IvoLánov6600:45:550
1ŽB135228Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:46:04-
65MA136102Hák MichalSokol Studenec7500:46:070
12ZA137142Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:46:110
23MJ13723Šimák JanSokol České Budějovice8500:46:110
66MA139103Česenek ZbyněkHudy Sport6800:46:230
11MC140188Gregor JaroslavAC OH Praha5100:46:2730
13ZA141143Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:46:380
67MA142104Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:390
1MD143212Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:4130
68MA144105Pomikálek JanTJ Sokol Vinohrady Praha7700:46:430
69MA145106Jančařík PetrBrno6800:46:450
70MA146107Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:46:530
28MB147158Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:46:590
24MJ14824Houštecký PetrSokol České Budějovice8300:47:070
71MA148108Šourek PavelMistrovice8100:47:070
29MB150159Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:130
30MB151160Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:47:160
72MA152109Miluch TomaszPolsko7500:47:230
73MA153110Beran MarcelSlavia VŠ Plzeň7700:47:260
74MA154111Čejka BořivojHFK Chrudim8000:47:270
12MC155189Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:47:3327
75MA156112Vašíček MartinSKI Radvanice7100:47:340
76MA157113Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:47:380
14ZA158144Mlynářová LudmilaSokol České Budějovice8000:47:440
77MA159114Kubát PetrSokol Mírovka6400:47:500
31MB160161Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:47:570
13MC161190Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:48:0024
25MJ16225Mach JanTJ Maratonstav Úpice8600:48:010
32MB162162Šorfa LubošAC Náchod5700:48:010
1ŽJ16429Všetečková LenkaSokol České Budějovice8400:48:0830
33MB165163Trnka MilanTrutnov5600:48:100
26MJ16626Rejfek LubošSKI Radvanice8700:48:160
2ŽJ16730Hlaváčková KláraTJ Dukla Liberec8300:48:1827
78MA167115Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:48:180
2ŽB169229Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:48:2130
34MB170164Ambrož JaroslavAC Praha5400:48:280
79MA171116Hynek PetrNové Město nad Metují6300:48:300
80MA172117Hofman JiříSKP Trutnov6400:48:330
15ZA173145Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:48:350
3ŽJ17431Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:48:4124
2MD175213Šteinc LudvíkHytos Vrchlabí4100:48:4227
14MC176191Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:48:4421
3MD177214Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:0424
4ŽJ17832Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:49:0921
15MC179192Vodička JanŠela Sport Přerov4500:49:1318
81MA180118Žanda JanSK Chotěboř6700:49:200
5ŽJ18133Wegrzyn PatrycjaPolsko8500:49:220
35MB182165Voda JanISŠT Most5900:49:230
82MA183119Vojtěch TomášSKP Trutnov7500:49:240
36MB183166Eppert RomanCanis Lupus City5900:49:240
83MA185120Černý MaxOlomouc7200:49:310
37MB186167Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:340
1ZB187235Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:49:3630
84MA188122Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:49:450
84MA188121Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:450
16ZA190146Andrzejewska KamilaPolsko7800:49:54-
86MA191123Blažek VladimírUSK Praha6800:50:140
17ZA192147Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:50:240
87MA193124Houžvička IvanTJ Slavoj Český Brod6800:50:290
6ŽJ19434Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:3118
38MB195168Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5700:50:330
18ZA196148Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:50:460
39MB197169Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:50:470
16MC198193Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:4915
17MC199194Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:50:5612
19ZA200149Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:51:000
18MC201195Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:049
19MC202196Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:156
20MC203197Kober JosefW-Stav Vrchlabí5000:51:163
40MB204170Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:51:230
21MC205198Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:370
41MB206171Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:51:400
42MB207172Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:430
20ZA208150Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:51:570
43MB209173Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:52:040
27MJ21027Kozel MartinTJ Loko Trutnov8900:52:110
3ŽB211230Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:52:1927
22MC212199Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:52:240
21ZA213151Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:250
23MC214200Říha MiroslavSokol Sadská4500:52:350
44MB215174Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:52:360
88MA216125Bejdák FilipHS Janské Lázně7000:52:540
24MC217201Les JosefKČT Třemošná4700:52:550
22ZA218152Lorenzová DanaFTVS Praha6800:53:080
7ŽJ21935Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:53:1815
25MC220202Tučný JanMK Pardubice4700:53:220
89MA221126Šantroch RadekSKP Trutnov7600:53:230
90MA222127Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6400:53:290
4MD223215Kašpar JosefAVC Praha3800:53:3521
2ZB224236Novotná EvaLetohrad4800:53:3727
26MC225203Kůtek VladimírLužany5000:53:460
5MD226216Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:53:4718
23ZA227153Grumlová IvavaSokol Kolín7100:53:590
8ŽJ22836Konopová KláraSokol České Budějovice8300:54:0112
6MD229217Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:54:2815
45MB230175Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:54:350
4ŽB231231Klampflová EvaVrchlabí6400:54:3624
7MD232218Kousal OldřichSK Přerov3800:54:4812
46MB233176Kučera ZdeněkAC Náchod5500:55:020
8MD234219Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:55:099
3ZB235237Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:55:1824
24ZA235154Maternová DagmarMartinice7500:55:180
28MJ23728Doležal TomášSKI Radvanice8500:55:370
25ZA238155Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:56:350
47MB239177Rücker OldřichLhota5500:57:020
4ZB240238Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:2721
27MC241204Zidka JiříTrutnov4500:57:280
9MD242220Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:57:576
28MC243205Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:130
10MD244221Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:58:153
91MA245128Blažek MartinSKP Trutnov7100:58:340
11MD246222Novák JanKrosnov4100:58:570
92MA247129Rücker LukášLhota7800:59:130
93MA248130Korhel MartinVrchlabí7000:59:170
29MC249206Linhart MilošAC Náchod4400:59:470
26ZA250156Militká AlžbětaSokol Nová Paka8001:00:270
27ZA251157Kobrlová GabrielaKoberovy7601:01:410
1ME252225Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3201:01:4930
28ZA253158Matalová JanaOstrava7301:02:130
12MD254223Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:550
9ŽJ25537Čechalová HanaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8601:04:179
5ŽB256232Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:04:2521
30MC257207Kozel KarelTJ Dolní Brusnice5201:04:560
6ŽB258233Procházková IrenaTHJ Praha5701:05:2018
31MC259208Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:050
32MC260209Leszkow JosefMK Hlinsko5101:07:380
7ŽB261234Klimešová AlenaBukovice6301:08:2715
2ME262226Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:09:5127
33MC263210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:11:520
13MD264224Domanský IvoAVC Praha3801:14:040
3ME265227Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:16:0424
34MC266211Stehlík OldřichPraha4801:18:170
29ZA267159Středová JitkaTJ Maratonstav Úpice8101:19:520

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 91%
Značení závodu: 89%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 87%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Nedivím se, že roste popularita tohoto extremního běhu. Nekomplikovaná tarsa závodu, perfektní občerstvení v cíli a odvoz lanovkou dolů. V hodnocení mi chybí políčko "nehodnotím", třeba když jsem nebyl u vyhlašování, měl bych mít možnost místo procent označit políčko "nehodnotím" a nezkreslovat tím % jiných hodnotitelů.
trejbalkarel
pro me to byl docela extrem
martinbl
Organizace dobrá. Trasa i značení v pohodě. Jenom mě se nějak nedařilo...
pecap
Jeden z nejlepších vrchů u nás, jen bych doporučoval dřívější, třeba i průběžné výsledky na náměstí, v místě prezentace
msmrcka
byl to můj první běh do vrchu, moc se mi líbil
jhonza
Dle mého názoru nejlepší závod do vrchu. Nádherné lázeňské prostředí, fanfáry při vyhlášení vítězů, perfektní občerstvení v cíli tj. vlažný ionťák, voda i skvělé pivo, lanovka zpět, vše super. Nejvíce se mi líbilo předávání cen osobně panem prémiérem. Bravo a velký dík organizátorům.
:-))
slunicko.13
1 +
acstart
Špičkový závod skvělá a kvalitní účast
simunek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód