Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

7.9.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 7.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7km, převýšení 361 m.
Běh vede z největší části po lesních cestách či pěšinách.

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží diplom a finanční prémii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. 0467 59 12 22

Rekord tratě: Roman Skalský 27:25
Za překonání rekordu vypsána finanční odměna.

Startovní čísla budou slosována v tombole.

Ubytování:
z 6. 9. na 7. 9. 2002 je možnost přespání v tělocvičně ZŠ ve vlastním spacím pytli
písemné přihlášky nejpozději do 5. 9. 2002 na výše uvedenou adresu.

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1792

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Zdeněk Bílý5912
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka8010
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Šrůtek Stanislav589
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Heger Vojtěch747
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Krejčí Stanislav637
Hrdina Pavel887

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ620Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:29:40111,81
2MJ2131Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:31:5497,64
3MJ2726Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:33:0190,56
4MJ4038Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:35:4173,64
5MJ4692Bartoň EduardSK Štíty8500:36:2269,30
6MJ4877Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:36:2768,78
7MJ5650Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:37:5559,47
8MJ668Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:39:0152,49
9MJ6976Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:39:4747,63
10MJ8174Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:42:0832,72
11MJ8345Axmann DavidSK Štíty8900:42:4928,39
Muži A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:28:05102,23
2MA273Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:23100,12
3MA379Michl PetrDukla Liberec7000:28:4497,65
4MA475Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0495,31
5MA590Tempír TomášDukla Liberec7700:29:2393,08
6MA958Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:5589,32
7MA1137Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1287,32
8MA125Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:30:3884,27
9MA1387Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:31:0281,46
10MA151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2478,87
11MA1766Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:31:3677,46
12MA1846Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:4077,00
13MA2012Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:31:4975,94
14MA2282Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:32:0374,30
15MA2739Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:0167,49
16MA2963Dostálek PetrTěchonín6700:33:1965,38
17MA3164Vodička JanAsics Přerov7800:33:3663,38
18MA3284Levý TomášSK Žamberk6700:33:4262,68
19MA3522Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:3356,69
20MA4170Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:4548,24
21MA4483Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:36:0246,24
22MA4694Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:36:2243,90
23MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:36:4840,85
24MA5249Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:36:5140,49
25MA5855Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:38:0232,16
26MA6425Hásek RobertDržhov7800:38:4527,11
27MA6568Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:5126,41
28MA7593Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:4013,62
29MA7628Rašner TomášOlomouc6900:40:5312,09
Muži B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB748Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:45101,00
2MB83Poduška JosefAC Kladno6200:29:52100,22
3MB1036Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0598,77
4MB1418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1790,75
5MB1640Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:31:2689,74
6MB1927Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4487,74
7MB2334Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:1084,84
8MB2496Siegel JosefSpartak Choceň5800:32:2782,94
9MB2571Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:4980,49
10MB2651Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:5979,38
11MB3480Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:34:0971,57
12MB386Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:35:0265,66
13MB4244Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:35:5260,09
14MB4343Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:36:0059,20
15MB4991Novotný LuděkSK Žamberk6200:36:2955,96
16MB5330Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:5652,95
17MB5978Flegl VlastimilBrtev5300:38:1244,48
18MB6186Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:38:2443,14
19MB6719Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:1237,79
20MB714Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:5433,11
21MB7242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:5832,66
22MB8723Velechovský JiříAgit HK Králíky5500:44:490,22
Muži C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC309Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:31102,55
2MC3372Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:44101,28
3MC3662Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:34:3696,17
4MC3733Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:5394,50
5MC4565Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:0587,43
6MC5014Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:36:4483,60
7MC5417Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2279,87
8MC6024Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:38:1674,57
9MC6395Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:3672,61
10MC6856Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1368,97
11MC7957Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4800:41:5053,56
12MC867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:2038,83
13MC962Linhart MilošAC Náchod4400:50:580,00
Muži D (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7447Bielčik JindřichLichkov4000:40:18115,44
2MD8032Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:41:51108,34
3MD9281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:48:5276,21
4MD9488Kalousek JanKČT Žamberk4100:50:4267,82
Juniorky (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5715Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:37:58118,58
2ŽJ7811Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:35101,30
3ŽJ9053Čechalová HanaTS Letohrad8600:46:0180,12
4ŽJ9197Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:4476,69
5ŽJ9552Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:50:5756,54
Ženy A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3921Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:04112,98
2ZA5516Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:3799,38
3ZA7054Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:4987,64
4ZA7760Ouřecká RenátaPardubice7000:41:1779,82
5ZA8567Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:2468,53
6ZA8810Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:2457,87
7ZA8929Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:45:5455,20
Ženy B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6141Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:24109,56
2ZB9369Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:5152,78
3ZB9785Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:51:4343,52
Ženy C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7359Novotná EvaLetohrad4800:40:10100,80
2ŽC8235Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:2589,64
3ŽC8461Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:5087,57
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:28:05102,23
1MA161Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:3230,00
2MA218Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:5229,00
2MA273Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:23100,12
3MA350Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:1828,00
3MA379Michl PetrDukla Liberec7000:28:4497,65
4MA475Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0495,31
4MA432Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:3227,00
1MB538Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:5620,00
5MA590Tempír TomášDukla Liberec7700:29:2393,08
1MJ620Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:29:40111,81
2MB657Filip LubošAC Choceň5900:33:0219,00
1MB748Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:45101,00
3MB727Poduška JosefAC Kladno6200:33:0518,00
5MA841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:1526,00
2MB83Poduška JosefAC Kladno6200:29:52100,22
6MA958Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:5589,32
6MA916Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:4525,00
3MB1036Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0598,77
4MB1015Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:4817,00
7MA1137Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1287,32
7MA1151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:1424,00
8MA125Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:30:3884,27
8MA1246Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:2223,00
5MB1362Macíček MiroslavDodo Kopřivnice6100:34:3316,00
9MA1387Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:31:0281,46
4MB1418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1790,75
9MA1464Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4522,00
10MA151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2478,87
6MB1521Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:0015,00
7MB1614Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:35:1714,00
5MB1640Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:31:2689,74
11MA1766Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:31:3677,46
1MJ1744Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:35:2320,00
12MA1846Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:4077,00
10MA1848Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:35:4121,00
2MJ195Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:35:5819,00
6MB1927Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4487,74
13MA2012Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:31:4975,94
1MC2026Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:0220,00
2MJ2131Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:31:5497,64
8MB219Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:1213,00
11MA2223Dostálek PetrTěchonín6700:36:4220,00
14MA2282Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:32:0374,30
7MB2334Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:1084,84
12MA2312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:5419,00
8MB2496Siegel JosefSpartak Choceň5800:32:2782,94
2MC2440Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:2519,00
3MC256Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:38:0918,00
9MB2571Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:4980,49
4MC2656Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:2217,00
10MB2651Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:5979,38
15MA2739Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:0167,49
3MJ2726Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:33:0190,56
13MA2754Procházka PetrAC Choceň7400:38:3418,00
9MB2824Hejl JanAC Šumperk5300:38:4212,00
16MA2963Dostálek PetrTěchonín6700:33:1965,38
10MB2955Šlajs TomášCC Choceň6000:38:5411,00
1MC309Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:31102,55
14MA3074Ondríšek JosefLanškroun6400:39:1017,00
11MB3153Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2310,00
17MA3164Vodička JanAsics Přerov7800:33:3663,38
18MA3284Levý TomášSK Žamberk6700:33:4262,68
1MD3233Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:39:3510,00
12MB3320Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:369,00
2MC3372Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:44101,28
13MB3430Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:418,00
11MB3480Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:34:0971,57
19MA3522Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:3356,69
14MB3552Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:39:507,00
15MA3671Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:40:0616,00
3MC3662Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:34:3696,17
4MC3733Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:5394,50
5MC3728Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:2516,00
15MB384Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:40:296,00
12MB386Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:35:0265,66
1ZA3921Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:04112,98
3MJ3970Bartoň EduardSK Štíty8500:41:1218,00
4MJ4038Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:35:4173,64
16MB4047Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:145,00
20MA4170Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:4548,24
16MA412Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:41:2915,00
13MB4244Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:35:5260,09
1ZA4210Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:3810,00
14MB4343Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:36:0059,20
6MC4366Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:3915,00
4MJ4460Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:4617,00
21MA4483Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:36:0246,24
1ZB4534Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:5410,00
5MC4565Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:0587,43
7MC4619Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:1314,00
22MA4694Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:36:2243,90
5MJ4692Bartoň EduardSK Štíty8500:36:2269,30
8MC4767Sadílek VáclavXXX5000:42:2413,00
6MJ4877Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:36:2768,78
9MC4859Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:3212,00
15MB4991Novotný LuděkSK Žamberk6200:36:2955,96
17MA4913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:0514,00
6MC5014Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:36:4483,60
2ZA5045Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:259,00
17MB5131Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:354,00
23MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:36:4840,85
18MB5268Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:033,00
24MA5249Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:36:5140,49
1ŽC5336Novotná EvaLetohrad4800:44:3310,00
16MB5330Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:5652,95
7MC5417Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2279,87
5MJ5469Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:45:0616,00
3ZA5537Ouřecká RenátaPardubice7000:45:198,00
2ZA5516Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:3799,38
1ŽJ5611Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:2310,00
7MJ5650Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:37:5559,47
2MD5722Bielčik JindřichLichkov4000:45:429,00
1ŽJ5715Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:37:58118,58
25MA5855Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:38:0232,16
4ZA581Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:187,00
2ŽC5939Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:419,00
17MB5978Flegl VlastimilBrtev5300:38:1244,48
8MC6024Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:38:1674,57
10MC6063Krumer MiroslavOstrov4900:46:4811,00
3MD613Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:47:028,00
1ZB6141Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:24109,56
18MB6186Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:38:2443,14
11MC6235Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:47:1610,00
3ŽC6325Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:358,00
9MC6395Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:3672,61
26MA6425Hásek RobertDržhov7800:38:4527,11
5ZA6417Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:406,00
12MC6565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:109,00
27MA6568Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:5126,41
8MJ668Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:39:0152,49
6ZA6672Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:50:275,00
19MB6719Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:1237,79
2ŽJ6729Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:50:589,00
3ŽJ687Čechalová HanaTS Letohrad8600:53:568,00
10MC6856Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1368,97
13MC6949Linhart MilošAC Náchod4400:54:468,00
9MJ6976Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:39:4747,63
4ŽJ708Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:55:067,00
3ZA7054Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:4987,64
20MB714Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:5433,11
18MA7173Bednář MartinSázava7300:55:1213,00
21MB7242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:5832,66
4MD7258Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:407,00
1ŽC7359Novotná EvaLetohrad4800:40:10100,80
2ZB7343Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:369,00
1MD7447Bielčik JindřichLichkov4000:40:18115,44
5ŽJ7442Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:376,00
28MA7593Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:4013,62
29MA7628Rašner TomášOlomouc6900:40:5312,09
4ZA7760Ouřecká RenátaPardubice7000:41:1779,82
2ŽJ7811Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:35101,30
11MC7957Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4800:41:5053,56
2MD8032Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:41:51108,34
10MJ8174Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:42:0832,72
2ŽC8235Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:2589,64
11MJ8345Axmann DavidSK Štíty8900:42:4928,39
3ŽC8461Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:5087,57
5ZA8567Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:2468,53
12MC867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:2038,83
22MB8723Velechovský JiříAgit HK Králíky5500:44:490,22
6ZA8810Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:2457,87
7ZA8929Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:45:5455,20
3ŽJ9053Čechalová HanaTS Letohrad8600:46:0180,12
4ŽJ9197Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:4476,69
3MD9281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:48:5276,21
2ZB9369Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:5152,78
4MD9488Kalousek JanKČT Žamberk4100:50:4267,82
5ŽJ9552Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:50:5756,54
13MC962Linhart MilošAC Náchod4400:50:580,00
3ZB9785Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:51:4343,52

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Nenáročný ale pěkný závod i počasí bylo skvělé
Trať byla příjemná, závod pěkný, cíl mohl být viditelněji označen. Celkově spokojenost.
flegl
Pěkný závod, chyběla mi v cíli voda (obyčejná,pramenitá) na první osvěžení.
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód