Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

16. ročník, Lesní běh Rokytnice v O. h.

14.9.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 16. ročník, Lesní běh Rokytnice v O. h.
  • datum konání: 14.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Rokytnice v O.H.

Sociální sítě

Místo konání

chatová oblast nad koupalištěm
10.00 hodin, hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

20,- Kč pouze dospělí

Popis tratě

Trať dospělích na 3 km okruhu
Polní cesty, lesní pěšiny.

Kategorie:

nejmladší žactvo r. 95 a ml. 400 m
nejmladší žáci a žákyně r. 93-94 500 m
mladší žáci r. 91-92 1000 m
mladší žákyně r. 91-92 800 m
starší žáci r. 89-90 1500 m
starší žákyně r. 89-90 1000 m
mladší dorostenci r. 87-88 3000 m
mladší dorostenky r. 87-88 1500 m
starší dorostenci r. 85-86 6000 m
starší dorostenky r. 85-86 3000 m
muži A r. 84-63 9000 m
muži B r. 62-53 6000 m
muži C r. 52 a st. 6000 m
ženy r. 84 a st. 6000 m

POZOR!!!
Junioři a juniorky, kteří chtějí bodovat v Iscarex poháru musí startovat v kategoriích muži A a ženy.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží drobné věcné ceny a diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Tomáš Levý
Pionýrů 1337
Žamberk
Tel. 446 613 379, mobil 737 938 671

Předpis:
Závodí se podle pravidel lyžování
Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 16. ročník, Lesní běh Rokytnice v O. h.

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 7 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Kubelka PetrAtletika Jablonné nad Orlicí9500:01:35-
2M122Pikl TomášRokytnice v Orlických horách9500:01:55-
3M134Ryznarová MichaelaPORKERT Skuhrov n. B.9600:01:59-
4M143Ouřecký TomášPardubice9700:02:29-
Nejmladší žákyně 8-9 let (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž215Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:34-
2Ž256Adamcová MartinaOEZ Letohrad9300:01:38-
3Ž267Tomanová VeronikaOEZ Letohrad9300:01:40-
4Ž298Schejbalová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9300:01:45-
5Ž2149Motyčková LucieOEZ Letohrad9300:01:54-
6Ž21610Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:01:58-
7Ž22111Danišová KateřinaHorní Čermná9400:02:12-
-Ž2-12Faltusová KristýnaOEZ Letohrad93DNF-
-Ž2-13Bárnetová AlenaOEZ Letohrad93DNF-
Nejmladší žáci 8-9 let (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2114Kubelka TomášAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:34-
2M2315Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:36-
3M2416Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:01:37-
4M2717Adamec MarekOEZ Letohrad9300:01:43-
5M2818Kroutil OndřejPORKERT Skuhrov n. B.9300:01:44-
6M2919Velič LukášOEZ Letohrad9300:01:45-
7M21120Ryznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:01:46-
8M21221Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:50-
9M21322Turianica RostislavPORKERT Skuhrov n. B.9300:01:51-
10M21523Adamec PavelOEZ Letohrad9300:01:57-
11M21624Ryznar MichalPORKERT Skuhrov n. B.9400:01:58-
12M21825Krejsa VojtaOEZ Letohrad9300:01:59-
13M21926Levý TomášOEZ Letohrad9400:02:08-
14M22027Hanák AntonínHorní Čermná9400:02:11-
Mladší žákyně 10-11 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Ryznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:03-
2Ž3229Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:09-
3Ž3330Vávrová MarkétaOEZ Letohrad9200:03:18-
4Ž3431Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:22-
5Ž3532Havlová MichaelaOEZ Letohrad9100:03:25-
6Ž3633Kociánová KarolínaPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:26-
7Ž3734Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:33-
8Ž3835Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:03:34-
9Ž3936Rašová KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:54-
Mladší žáci 10-11 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:57-
2M3338Schejbal OldřichPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:03-
3M3439Vávra VlastimilOEZ Letohrad9100:04:06-
4M3540Řehák AdamOEZ Letohrad9200:04:10-
5M3641Ďuran TomášOEZ Letohrad9100:04:12-
6M3742Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:14-
7M31043Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:04:24-
8M31144Chládek JanOEZ Letohrad9100:04:25-
9M31245Sobota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:04:26-
10M31346Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:04:28-
11M31547Marx VítPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:30-
12M31748Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:04:31-
13M31949Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:04:34-
14M32050Vlček JanOEZ Letohrad9100:04:37-
15M32151Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:42-
16M32352Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:04:45-
17M32553Chládek JakubOEZ Letohrad9200:04:58-
18M32654Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:05:00-
19M32755Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:05:08-
20M32856Trejtnar PatrikOEZ Letohrad9200:05:45-
Starší žákyně 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM257Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:58-
2ŽM858Ryznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:16-
3ŽM959Vacková MichaelaOEZ Letohrad9000:04:17-
4ŽM1360Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:28-
5ŽM1561Škodová MichaelaOEZ Letohrad9000:04:30-
6ŽM1862Levá NikolaOEZ Letohrad9000:04:33-
7ŽM2263Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:43-
8ŽM2464Lipenská RadkaOEZ Letohrad9000:04:57-
9ŽM2965Ziková VeronikaHorní Čermná9000:05:58-
Starší žáci 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM166Dušek RichardHorní Čermná8900:06:10-
2MM267Exler OndřejOEZ Letohrad9000:06:12-
3MM368Kocián PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:06:17-
4MM469Faltus LukášOEZ Letohrad9000:06:20-
5MM570Kroutil JanPORKERT Skuhrov n. B.9000:06:36-
6MM671Horák TomášOEZ Letohrad9000:06:39-
7MM772Vlček LiborOEZ Letohrad9000:06:47-
8MM873Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:06:50-
9MM974Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:10-
Mladší dorostenci 14-15 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS175Novotný MichalATC Nekoř8700:11:58-
Starší dorostenci 16-17 let (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD576Novák VojtěchPORKERT Skuhrov n. B.8600:22:27-
2MD877Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:23:02-
3MD1278Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:24:30-
4MD1379Votroubek JanPORKERT Skuhrov n. B.8500:24:58-
Muži A (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:29:54105,14
2MA289Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:33100,91
3MA390Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:31:3793,95
4MA491Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:5691,89
5MA592Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:32:0391,13
6MA693Jakeš MichalOEZ Letohrad7900:33:0484,50
7MA794Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:33:5279,29
8MA895Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:35:3268,43
9MA996Jakeš RomanOEZ Letohrad8400:35:33100,00
10MA1097Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:35:4567,02
11MA1198Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:37:0058,87
12MA1299Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:37:2356,37
13MA13100Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:0451,92
14MA14101Havrda JiříDlouhoňovice7300:39:0145,73
15MA15102Exler PavelSokol Žamberk8200:42:2823,24
15MA15103Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:42:2823,24
15MA15104Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:42:2823,24
-MA-105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
Muži B (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1106Filip LubošAC Choceň5900:19:58103,12
2MB2107Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:01102,63
3MB3108Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:5294,25
4MB4109Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:1290,96
5MB7110Šlajs TomášCC Choceň6000:22:4575,68
6MB9111Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:23:1171,41
7MB10112Novotný LuděkŽamberk6200:23:4266,31
8MB15113Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:1950,37
9MB29114Exler PavelSokol Žamberk5800:30:171,40
10MB30115Novotný PřemyslPastviny5900:30:410,00
Muži C (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6116Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:34111,90
2MC11117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:59100,09
3MC16118Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2688,01
4MC17119Koblížek JindřichZákopanka4800:25:4585,37
5MC20120Černý MilanAC Choceň4800:26:2080,50
6MC21121Suchomel ČeněkOEZ Letohrad4400:26:5375,92
7MC25122Prokopec KarelOrličky4900:27:3869,67
8MC26123Novotný JiříOEZ Letohrad4500:28:0266,33
9MC32124Kalousek JanSokol Žamberk4100:32:14100,00
Ženy A (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1480Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:25:07113,07
2ZA1966Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:26:05103,70
3ZA2181Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:5399,92
4ZA2382Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:0496,30
5ZA2783Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:3787,02
Ženy B (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1884Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:48111,07
2ZB2485Novotná EvaLetohrad4800:27:2898,86
3ZB2886Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:4090,07
4ZB3187Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:0365,30
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Kubelka PetrAtletika Jablonné nad Orlicí9500:01:35-
2M122Pikl TomášRokytnice v Orlických horách9500:01:55-
3M134Ryznarová MichaelaPORKERT Skuhrov n. B.9600:01:59-
4M143Ouřecký TomášPardubice9700:02:29-
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Ryznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:03-
2Ž3229Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:09-
3Ž3330Vávrová MarkétaOEZ Letohrad9200:03:18-
4Ž3431Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:22-
5Ž3532Havlová MichaelaOEZ Letohrad9100:03:25-
6Ž3633Kociánová KarolínaPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:26-
7Ž3734Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:33-
8Ž3835Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:03:34-
9Ž3936Rašová KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:54-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:57-
1ŽM257Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:58-
2M3338Schejbal OldřichPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:03-
3M3439Vávra VlastimilOEZ Letohrad9100:04:06-
4M3540Řehák AdamOEZ Letohrad9200:04:10-
5M3641Ďuran TomášOEZ Letohrad9100:04:12-
6M3742Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:14-
2ŽM858Ryznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:16-
3ŽM959Vacková MichaelaOEZ Letohrad9000:04:17-
7M31043Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:04:24-
8M31144Chládek JanOEZ Letohrad9100:04:25-
9M31245Sobota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:04:26-
10M31346Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:04:28-
4ŽM1360Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:28-
5ŽM1561Škodová MichaelaOEZ Letohrad9000:04:30-
11M31547Marx VítPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:30-
12M31748Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:04:31-
6ŽM1862Levá NikolaOEZ Letohrad9000:04:33-
13M31949Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:04:34-
14M32050Vlček JanOEZ Letohrad9100:04:37-
15M32151Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:42-
7ŽM2263Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:43-
16M32352Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:04:45-
8ŽM2464Lipenská RadkaOEZ Letohrad9000:04:57-
17M32553Chládek JakubOEZ Letohrad9200:04:58-
18M32654Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:05:00-
19M32755Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:05:08-
20M32856Trejtnar PatrikOEZ Letohrad9200:05:45-
9ŽM2965Ziková VeronikaHorní Čermná9000:05:58-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM166Dušek RichardHorní Čermná8900:06:10-
2MM267Exler OndřejOEZ Letohrad9000:06:12-
3MM368Kocián PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:06:17-
4MM469Faltus LukášOEZ Letohrad9000:06:20-
5MM570Kroutil JanPORKERT Skuhrov n. B.9000:06:36-
6MM671Horák TomášOEZ Letohrad9000:06:39-
7MM772Vlček LiborOEZ Letohrad9000:06:47-
8MM873Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:06:50-
9MM974Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:10-
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS175Novotný MichalATC Nekoř8700:11:58-
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1106Filip LubošAC Choceň5900:19:58103,12
2MB2107Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:01102,63
3MB3108Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:5294,25
4MB4109Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:1290,96
1MD576Novák VojtěchPORKERT Skuhrov n. B.8600:22:27-
1MC6116Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:34111,90
5MB7110Šlajs TomášCC Choceň6000:22:4575,68
2MD877Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:23:02-
6MB9111Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:23:1171,41
7MB10112Novotný LuděkŽamberk6200:23:4266,31
2MC11117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:59100,09
3MD1278Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:24:30-
4MD1379Votroubek JanPORKERT Skuhrov n. B.8500:24:58-
1ZA1480Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:25:07113,07
8MB15113Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:1950,37
3MC16118Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2688,01
4MC17119Koblížek JindřichZákopanka4800:25:4585,37
1ZB1884Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:48111,07
2ZA1966Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:26:05103,70
5MC20120Černý MilanAC Choceň4800:26:2080,50
6MC21121Suchomel ČeněkOEZ Letohrad4400:26:5375,92
3ZA2181Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:5399,92
4ZA2382Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:0496,30
2ZB2485Novotná EvaLetohrad4800:27:2898,86
7MC25122Prokopec KarelOrličky4900:27:3869,67
8MC26123Novotný JiříOEZ Letohrad4500:28:0266,33
5ZA2783Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:3787,02
3ZB2886Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:4090,07
9MB29114Exler PavelSokol Žamberk5800:30:171,40
10MB30115Novotný PřemyslPastviny5900:30:410,00
4ZB3187Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:0365,30
9MC32124Kalousek JanSokol Žamberk4100:32:14100,00
Trať 9,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:29:54105,14
2MA289Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:33100,91
3MA390Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:31:3793,95
4MA491Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:5691,89
5MA592Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:32:0391,13
6MA693Jakeš MichalOEZ Letohrad7900:33:0484,50
7MA794Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:33:5279,29
8MA895Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:35:3268,43
9MA996Jakeš RomanOEZ Letohrad8400:35:33100,00
10MA1097Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:35:4567,02
11MA1198Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:37:0058,87
12MA1299Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:37:2356,37
13MA13100Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:0451,92
14MA14101Havrda JiříDlouhoňovice7300:39:0145,73
15MA15102Exler PavelSokol Žamberk8200:42:2823,24
15MA15103Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:42:2823,24
15MA15104Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:42:2823,24

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

Některé zatáčky, klopené na druhou stranu a ostré jako břitva, byly o zdraví. Také mi chyběla možnost koupit si něco k snědku. Jinak to bylo celkem fajn :)
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód