hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh zámeckým parkem v Žamberku

21.9.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh zámeckým parkem v Žamberku
  • datum konání: 21.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK LO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

DDM Žamberk
10.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

10,- Kč

Popis tratě

Délka 800 m až 9 km
Zpevněné parkové cesty, louka, mírně zvlněný profil.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jindřich Doleček
U Velorexu 1342
564 01 Žamberk
tel. 0446 611 449, 0446 674 701 (zam.)
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh zámeckým parkem v Žamberku

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žákyně - 93 a mladší (trať 0,800 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2231Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:55-
2Ž2332Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:56-
3Ž2533Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:04-
4Ž2861Adamcová MartinaKB Letohrad9300:04:18-
5Ž21267Tomanová VeronikaKB Letohrad9300:04:26-
6Ž216122Kulhavá ŠárkaDlouhoňovice9300:04:35-
7Ž21764Faltusová KristýnaKB Letohrad9300:04:39-
8Ž21963Bárnetová AlenaKB Letohrad9300:04:47-
9Ž22165Motyčková LucieKB Letohrad9300:04:56-
10Ž22211Henclová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9400:04:58-
11Ž22434Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:05:05-
12Ž22592Kladivová ŠárkaŽamberk9300:05:17-
13Ž22643Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:29-
14Ž22791Poláková KamilaSK Žamberk9400:05:31-
15Ž22890Novotná DoraŽamberk9700:05:43-
16Ž22910Rýznarová MichaelaPORKERT Skuhrov n. B.9600:05:50-
17Ž230152Sokolová BáraSK Žamberk9400:06:01-
18Ž231111Goňová NikolaKB Letohrad9700:06:45-
19Ž232144Šemberová TerezaŽamberk9700:06:46-
20Ž233145Junková TerezaSK Žamberk9800:07:10-

Nejmladší žáci - 93 a mladší (trať 0,800 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Kubelka TomášAC Jablonné nad Orlicí9300:03:53-
2M24110Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:57-
3M25141Schreiber JiříSK Žamberk9400:04:04-
4M2714Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:14-
5M2913Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:19-
6M21072Adamec MarekKB Letohrad9300:04:20-
7M21115Turianica RostislavPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:24-
8M21374Velič LukášKB Letohrad9300:04:27-
9M21412Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:29-
10M21577Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:30-
11M21816Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:42-
12M2193Hlaváč JanSK Žamberk9400:04:47-
13M22369Blažek TomášTIS Frýdek Místek9400:05:03-

Mladší žákyně - 91-92 (trať 1,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3136Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:04:03-
2Ž3217Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:08-
3Ž3371Havlová MichaelaKB Letohrad9100:04:20-
4Ž3438Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:24-
5Ž3570Vávrová MarkétaKB Letohrad9200:04:31-
6Ž3685Šponarová LucieSK Žamberk9100:04:46-
7Ž3737Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:50-
8Ž3883Chládková ZuzanaSK Žamberk9100:04:59-
9Ž3984Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:05:01-
10Ž31082Válková MarcelaSK Žamberk9100:05:06-
11Ž31186Poláková TerezaSK Žamberk9100:06:05-

Mladší žáci - 91-92 (trať 1,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3139Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:06:03-
2M3278Vávra VlastimilKB Letohrad9100:06:08-
3M34114Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:33-
4M3679Ďuran TomášKB Letohrad9100:06:39-
5M37115Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:42-
6M3993Chládek JanKB Letohrad9100:06:48-
7M31119Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:06:56-
8M31621Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:07:03-
9M31741Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:07:04-
10M31918Marx VítPORKERT Skuhrov n. B.9100:07:13-
11M320136Junk VítSK Žamberk9200:07:15-
12M32276Vlček JanKB Letohrad9100:07:18-
13M32381Šembera JiříKB Letohrad9100:07:25-
14M3257Exler LiborKB Letohrad9200:07:43-
15M32640Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:07:52-
16M327117Kotyza TomášSK Žamberk9200:07:54-
17M32875Suchodol JiříKB Letohrad9200:08:03-
18M32922Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9100:08:06-
19M330151Vodička TomášSK Žamberk9300:08:30-

Starší žákyně - 89-90 (trať 1,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM342Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:12-
2ŽM525Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:06:35-
3ŽM850Černohorská ŽanetaKB Letohrad8900:06:45-
4ŽM1087Vacková MichaelaKB Letohrad9000:06:49-
5ŽM1188Škodová MichaelaKB Letohrad9000:06:56-
6ŽM1348Krejsová TerezaKB Letohrad8900:07:02-
7ŽM1493Levá NikolaKB Letohrad9000:07:03-
8ŽM1549Seidlová BarboraKB Letohrad8900:07:03-
9ŽM1859Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:09-
10ŽM2124Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:16-
11ŽM2489Hubálková DenisaKB OEZ Letohrad9000:07:26-
12ŽM3194Lipenská RadkaKB Letohrad9000:08:32-
13ŽM3296Matějíčková LucieŽamberk9000:08:47-

Starší žáci - 89-90 (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Kristejn LukášKB Letohrad8900:06:49-
2MM252Poláček AntonínKB Letohrad8900:07:02-
3MM427Kocián PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:07:12-
4MM597Exler OndřejKB Letohrad9000:07:14-
5MM828Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:07:28-
6MM926Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:07:33-
7MM1095Vlček LiborKB Letohrad9000:07:41-
8MM11116Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:47-
9MM12135Třináctý JanSK Žamberk8900:07:48-
10MM1323Goňa JanLukavice8900:07:51-
11MM1499Nožka RadekSK Žamberk9000:08:15-

Mladší dorostenky - 87-88 (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS368Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:07:11-
2ŽS546Bartošová SimonaKB Letohrad8800:07:14-
3ŽS7109Goňová NelaOEZ Letohrad8700:07:25-

Mladší dorostenci - 87-88 (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS153Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:09:51-
2MS2119Novotný MichalATC Nekoř8700:10:06-
3MS36Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:10:47-

Starší dorostenci - 85-86 (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4103Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:19:58-
2MD1354Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:21:01-
3MD14118Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:21:13-

Starší dorostenky - 85-86 (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD658Čechalová HanaTS Letohrad8600:11:31-

Junioři (trať 9,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7108Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:28:34100,00

Muži A (trať 9,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Dobšíček Pavel2 B Tým8000:26:53103,69
2MA2133Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:19100,53
3MA3132Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:5895,78
4MA456Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:1993,23
5MA5131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2192,98
6MA6104Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:28:2292,98
7MA8148Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:28:3691,16
8MA9112Levý TomášSK Žamberk6700:30:1579,11
9MA10155Toman JiříSK Žamberk6100:30:35-
10MA11143Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:30:3976,19
11MA12150Dostálek PetrTěchonín6700:30:4775,21
12MA1345Mařík JiříDolní Dobrouč7200:31:0672,90
13MA144Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:31:3669,25
14MA15121Krejčí JaromírSK Žamberk5900:32:1464,62
15MA16138Strnad TomášSK Žamberk6900:32:2063,89
16MA1747Šplíchal JanSport Mertlík Hořičky8200:32:3861,70
17MA18134Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:4860,49
18MA19142Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:33:0658,30
19MA20139Doleček MartinSK Žamberk7300:33:1956,71
20MA21137Suchodol JosefSK Žamberk6700:33:2955,50
21MA22140Doleček RomanLíšnice7900:34:0251,48
22MA23102Havrda JiříDlouhoňovice7300:34:1849,53
23MA241Exler PavelSokol Žamberk8200:36:2933,59
24MA25125Vanický PetrTJ Liboc7300:38:0022,52

Muži B (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1105Filip LubošAC Choceň5900:18:17102,46
2MB2129Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:21101,74
3MB3127Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:5495,80
4MB6107Šlajs TomášCC Choceň6000:20:1281,75
5MB7149Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:2080,31
6MB1062Tarant LadislavLíšnice6000:20:4376,17
7MB11146Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:20:4975,09
8MB1235Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:20:5474,19
9MB15120Novotný LuděkSK Žamberk6200:21:2868,07
10MB238Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:3833,85
11MB252Exler PavelSK Žamberk5800:26:2614,41

Muži C (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5126Švec MiroslavTJ Potštejn5200:20:09102,56
2MC8130Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:2699,78
3MC99Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:20:3997,66
4MC16123Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:4287,37
5MC17154Leicht JiříTěchonín4900:22:2780,02
6MC18113Koblížek JindřichŽamberk4800:22:5475,61
7MC19106Černý MilanAC Choceň4800:22:5874,96
8MC20124Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:23:0274,31
9MC2173Vilhelm VáclavTIS Frýdek Místek5100:24:1562,38
10MC2298Suchomel ČeněkKB Letohrad4400:24:2860,26
11MC24153Novotný JiříKB Letohrad4500:24:4158,14
12MC26101Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:27:0135,27
13MC295Kalous VladimírSK Žamberk4300:47:340,00

Muži D (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27147Kalousek JanSK Žamberk4100:28:07107,86
2MD28100Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:2592,14

Juniorky (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ444Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:10:54100,00

Ženy A (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5128Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:11:29104,68
2ZA729Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:12:0295,32

Ženy B (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB830Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:12:57100,00

Trať 0,800 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Kubelka TomášAC Jablonné nad Orlicí9300:03:53-
1Ž2231Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:55-
2Ž2332Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:56-
2M24110Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:57-
3Ž2533Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:04-
3M25141Schreiber JiříSK Žamberk9400:04:04-
4M2714Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:14-
4Ž2861Adamcová MartinaKB Letohrad9300:04:18-
5M2913Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:19-
6M21072Adamec MarekKB Letohrad9300:04:20-
7M21115Turianica RostislavPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:24-
5Ž21267Tomanová VeronikaKB Letohrad9300:04:26-
8M21374Velič LukášKB Letohrad9300:04:27-
9M21412Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:29-
10M21577Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:30-
6Ž216122Kulhavá ŠárkaDlouhoňovice9300:04:35-
7Ž21764Faltusová KristýnaKB Letohrad9300:04:39-
11M21816Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:42-
12M2193Hlaváč JanSK Žamberk9400:04:47-
8Ž21963Bárnetová AlenaKB Letohrad9300:04:47-
9Ž22165Motyčková LucieKB Letohrad9300:04:56-
10Ž22211Henclová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9400:04:58-
13M22369Blažek TomášTIS Frýdek Místek9400:05:03-
11Ž22434Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:05:05-
12Ž22592Kladivová ŠárkaŽamberk9300:05:17-
13Ž22643Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:29-
14Ž22791Poláková KamilaSK Žamberk9400:05:31-
15Ž22890Novotná DoraŽamberk9700:05:43-
16Ž22910Rýznarová MichaelaPORKERT Skuhrov n. B.9600:05:50-
17Ž230152Sokolová BáraSK Žamberk9400:06:01-
18Ž231111Goňová NikolaKB Letohrad9700:06:45-
19Ž232144Šemberová TerezaŽamberk9700:06:46-
20Ž233145Junková TerezaSK Žamberk9800:07:10-

Trať 1,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3136Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:04:03-
2Ž3217Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:08-
3Ž3371Havlová MichaelaKB Letohrad9100:04:20-
4Ž3438Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:24-
5Ž3570Vávrová MarkétaKB Letohrad9200:04:31-
6Ž3685Šponarová LucieSK Žamberk9100:04:46-
7Ž3737Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:50-
8Ž3883Chládková ZuzanaSK Žamberk9100:04:59-
9Ž3984Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:05:01-
10Ž31082Válková MarcelaSK Žamberk9100:05:06-
11Ž31186Poláková TerezaSK Žamberk9100:06:05-

Trať 1,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3139Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:06:03-
2M3278Vávra VlastimilKB Letohrad9100:06:08-
1ŽM342Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:12-
3M34114Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:33-
2ŽM525Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:06:35-
4M3679Ďuran TomášKB Letohrad9100:06:39-
5M37115Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:42-
3ŽM850Černohorská ŽanetaKB Letohrad8900:06:45-
6M3993Chládek JanKB Letohrad9100:06:48-
4ŽM1087Vacková MichaelaKB Letohrad9000:06:49-
7M31119Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:06:56-
5ŽM1188Škodová MichaelaKB Letohrad9000:06:56-
6ŽM1348Krejsová TerezaKB Letohrad8900:07:02-
7ŽM1493Levá NikolaKB Letohrad9000:07:03-
8ŽM1549Seidlová BarboraKB Letohrad8900:07:03-
8M31621Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:07:03-
9M31741Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:07:04-
9ŽM1859Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:09-
10M31918Marx VítPORKERT Skuhrov n. B.9100:07:13-
11M320136Junk VítSK Žamberk9200:07:15-
10ŽM2124Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:16-
12M32276Vlček JanKB Letohrad9100:07:18-
13M32381Šembera JiříKB Letohrad9100:07:25-
11ŽM2489Hubálková DenisaKB OEZ Letohrad9000:07:26-
14M3257Exler LiborKB Letohrad9200:07:43-
15M32640Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:07:52-
16M327117Kotyza TomášSK Žamberk9200:07:54-
17M32875Suchodol JiříKB Letohrad9200:08:03-
18M32922Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9100:08:06-
19M330151Vodička TomášSK Žamberk9300:08:30-
12ŽM3194Lipenská RadkaKB Letohrad9000:08:32-
13ŽM3296Matějíčková LucieŽamberk9000:08:47-

Trať 2,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Kristejn LukášKB Letohrad8900:06:49-
2MM252Poláček AntonínKB Letohrad8900:07:02-
1ŽS368Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:07:11-
3MM427Kocián PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:07:12-
4MM597Exler OndřejKB Letohrad9000:07:14-
2ŽS546Bartošová SimonaKB Letohrad8800:07:14-
3ŽS7109Goňová NelaOEZ Letohrad8700:07:25-
5MM828Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:07:28-
6MM926Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:07:33-
7MM1095Vlček LiborKB Letohrad9000:07:41-
8MM11116Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:47-
9MM12135Třináctý JanSK Žamberk8900:07:48-
10MM1323Goňa JanLukavice8900:07:51-
11MM1499Nožka RadekSK Žamberk9000:08:15-

Trať 3,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS153Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:09:51-
2MS2119Novotný MichalATC Nekoř8700:10:06-
3MS36Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:10:47-
1ŽJ444Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:10:54100,00
1ZA5128Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:11:29104,68
1ŽD658Čechalová HanaTS Letohrad8600:11:31-
2ZA729Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:12:0295,32
1ZB830Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:12:57100,00

Trať 6,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1105Filip LubošAC Choceň5900:18:17102,46
2MB2129Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:21101,74
3MB3127Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:5495,80
1MD4103Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:19:58-
1MC5126Švec MiroslavTJ Potštejn5200:20:09102,56
4MB6107Šlajs TomášCC Choceň6000:20:1281,75
5MB7149Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:2080,31
2MC8130Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:2699,78
3MC99Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:20:3997,66
6MB1062Tarant LadislavLíšnice6000:20:4376,17
7MB11146Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:20:4975,09
8MB1235Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:20:5474,19
2MD1354Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:21:01-
3MD14118Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:21:13-
9MB15120Novotný LuděkSK Žamberk6200:21:2868,07
4MC16123Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:4287,37
5MC17154Leicht JiříTěchonín4900:22:2780,02
6MC18113Koblížek JindřichŽamberk4800:22:5475,61
7MC19106Černý MilanAC Choceň4800:22:5874,96
8MC20124Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:23:0274,31
9MC2173Vilhelm VáclavTIS Frýdek Místek5100:24:1562,38
10MC2298Suchomel ČeněkKB Letohrad4400:24:2860,26
10MB238Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:3833,85
11MC24153Novotný JiříKB Letohrad4500:24:4158,14
11MB252Exler PavelSK Žamberk5800:26:2614,41
12MC26101Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:27:0135,27
1MD27147Kalousek JanSK Žamberk4100:28:07107,86
2MD28100Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:2592,14
13MC295Kalous VladimírSK Žamberk4300:47:340,00

Trať 9,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Dobšíček Pavel2 B Tým8000:26:53103,69
2MA2133Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:19100,53
3MA3132Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:5895,78
4MA456Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:1993,23
5MA5131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2192,98
6MA6104Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:28:2292,98
1MJ7108Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:28:34100,00
7MA8148Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:28:3691,16
8MA9112Levý TomášSK Žamberk6700:30:1579,11
9MA10155Toman JiříSK Žamberk6100:30:35-
10MA11143Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:30:3976,19
11MA12150Dostálek PetrTěchonín6700:30:4775,21
12MA1345Mařík JiříDolní Dobrouč7200:31:0672,90
13MA144Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:31:3669,25
14MA15121Krejčí JaromírSK Žamberk5900:32:1464,62
15MA16138Strnad TomášSK Žamberk6900:32:2063,89
16MA1747Šplíchal JanSport Mertlík Hořičky8200:32:3861,70
17MA18134Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:4860,49
18MA19142Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:33:0658,30
19MA20139Doleček MartinSK Žamberk7300:33:1956,71
20MA21137Suchodol JosefSK Žamberk6700:33:2955,50
21MA22140Doleček RomanLíšnice7900:34:0251,48
22MA23102Havrda JiříDlouhoňovice7300:34:1849,53
23MA241Exler PavelSokol Žamberk8200:36:2933,59
24MA25125Vanický PetrTJ Liboc7300:38:0022,52

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 63%
Ceny vítězům: 73%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

Pěkný, pohodový závod...
kebrle
Já osobně bych byl proto, aby veteráni startovali společně s mladšími muži, i když třeba na kratší trati. Také se mi příliš nelíbí ten dlouhý úsek po asfaltu. Celkove prostředí v tomto parku pro běhání je jinak SUPER.
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód