Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šternberk - ECCE HOMO

24.8.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šternberk - ECCE HOMO
  • datum konání: 24.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hutař Zdeněk

Sociální sítě

Místo konání

Šternberk, hl. nám.
11.00 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Délka 5,8 km, převýšení 217 m
Závod se běží na silnici bez většího provozu, celá trať zvolna stoupá.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 5.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Zdeněk Hutař
Kopečná 2
785 01 Šternberk
tel. 0643 414 099

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1032Polášek JanKRESPO Hranice8300:20:5420
2MJ195Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:22:0719
3MJ396Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:24:1418
4MJ8947Zieger Tomᚊternberk8700:30:4917
5MJ10245Přívětivý PavelBranky9000:43:2116
Muži A (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:19:1730
2MA293Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:19:30-
3MA330Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:19:4029
4MA436Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:19:5928
5MA513Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:20:0127
6MA672Dedek AlešAsics Team Přerov7500:20:1526
7MA72Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:20:2625
8MA857Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:20:3524
9MA922Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:20:3723
10MA1137Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:20:5622
11MA1259Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:21:0321
12MA1489Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:21:3620
13MA1560Kumstát MichalTT Klub Prostějov8200:21:3719
14MA1690Černý VladimírDRAPS Olomouc7600:21:5118
15MA2058Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:1517
16MA2188Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:22:2016
17MA2253Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:22:3915
18MA2418Zatloukal MarekKopečkáři6500:22:5314
19MA2526Nos OtakarAKCENT team FM7400:22:5613
20MA2678Vodička JanAsics Přerov7800:23:0412
21MA2820Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:23:3011
22MA2939Szebesta PavelTJ Jakl6800:23:3510
23MA3175Křížek KvětoslavAC Bizon Třebčín6900:23:389
24MA3214Pánek LiborAsics Team Přerov7900:23:468
25MA3363Klimek TomášLOS RAPIDOS6800:23:507
26MA3486Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:23:576
27MA3541Dragolov DanielBrno6700:24:015
28MA36102Anděl ZbyněkŠternberk7400:24:034
29MA3711Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:24:093
30MA3862Šíma VáclavLOS RAPIDOS8100:24:122
31MA4012Rytíř MartinPřerov7900:24:151
32MA4428Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:24:240
33MA4596Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:24:250
34MA4764Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:24:300
35MA4924Dvořák MiroslavHorka na Moravě7300:24:530
36MA5479Waclawik VilemAC Bizon Třebčín6800:25:390
37MA5570Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:25:420
38MA6092Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:26:270
39MA6433Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:26:590
40MA6519Sýkora VladimírUničov6500:27:050
41MA6698Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:27:100
42MA6848Teplíček LiborOlomouc6800:27:160
43MA721Matějovský PavelKS Praha6500:27:350
44MA7697Vejchoda PetrBrno7700:27:540
45MA7981Rašner TomášOlomouc6900:28:410
46MA86101Látal MartinŠO SKUP Olomouc6400:30:240
47MA87104Jurečka IvoŠternberk6800:30:310
48MA9061Kumstát LudvíkTT Klub Prostějov6300:30:560
49MA10191Formánek PetrKojetín6900:39:380
50MA10587Vyjídák MichalŠternberk7300:50:000
Muži B (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1323Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:2720
2MB1725Zátopek JiříTJ Štramberk6000:21:5719
3MB1866Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:22:0518
4MB2331Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:22:4317
5MB2738Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:23:1316
6MB3027Filip VáclavAK Kroměříž6000:23:3615
7MB4221Hejl JanAC Šumperk5300:24:2014
8MB4882Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:24:3213
9MB5067Pospíšil VojtěchTJ Železárny Prostějov5500:25:0712
10MB524Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:25:3111
11MB5373Složil PavelTJ Tovačov5300:25:3610
12MB5616Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:519
13MB6234Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:26:508
14MB6771Zabloudil PetrBIKE Šternberk6200:27:137
15MB75105Baďura AlešNáměšť na Hané5700:27:526
16MB9543Přívětivý JiříBranky6100:33:525
Muži C (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4183Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:24:1720
2MC438Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:24:2219
3MC4635Chmelíček PavelŽST Olomouc5100:24:2618
4MC519Koštoval JiříMedriv Jeseník5100:25:1417
5MC5717Ženčák MiroslavTJ Tovačov5000:25:5316
6MC7080Vodička JanŠela Sport Přerov4500:27:2615
7MC7374Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:27:4214
8MC7495Lerch VladislavŽST Olomouc4800:27:4613
9MC8452Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:2312
10MC8846Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:30:4011
11MC9485Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:32:5210
12MC103100Kořistek MilanBukovany5000:43:269
Muži D (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5829Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:26:0110
2MD6368Lajčík AloisAK Olomouc4000:26:579
3MD6965Janků LadislavSokol Bystročice4200:27:178
4MD717Herbst ManfredJeseník4100:27:287
5MD833Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:29:116
6MD9169Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3400:31:045
7MD96103Horák ZdeněkŠternberk3800:36:014
8MD9784Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:37:053
9MD9876Cupánek JosefSK Přerov2600:37:2610
10MD9977Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:38:459
Juniorky (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7851Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:1810
2ŽJ8515Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:30:149
3ŽJ10450Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:46:298
Ženy A (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6194Karafiátová SvatavaMohelnice7300:26:3810
2ZA7756Mannlová JanaLanškroun8000:28:119
3ZA8110Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:078
4ZA8242Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:29:097
Ženy B (trať 5,600 km, 217,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5954Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:26:0810
2ZB8055Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:5710
3ZB9299Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:31:249
4ZB9349Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:518
5ZB10044Přívětivá SvatavaZŠ Loučka6400:39:377
Trať 5,600 km, 217,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:19:1730
2MA293Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:19:30-
3MA330Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:19:4029
4MA436Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:19:5928
5MA513Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:20:0127
6MA672Dedek AlešAsics Team Přerov7500:20:1526
7MA72Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:20:2625
8MA857Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:20:3524
9MA922Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:20:3723
1MJ1032Polášek JanKRESPO Hranice8300:20:5420
10MA1137Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:20:5622
11MA1259Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:21:0321
1MB1323Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:2720
12MA1489Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:21:3620
13MA1560Kumstát MichalTT Klub Prostějov8200:21:3719
14MA1690Černý VladimírDRAPS Olomouc7600:21:5118
2MB1725Zátopek JiříTJ Štramberk6000:21:5719
3MB1866Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:22:0518
2MJ195Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:22:0719
15MA2058Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:1517
16MA2188Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:22:2016
17MA2253Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:22:3915
4MB2331Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:22:4317
18MA2418Zatloukal MarekKopečkáři6500:22:5314
19MA2526Nos OtakarAKCENT team FM7400:22:5613
20MA2678Vodička JanAsics Přerov7800:23:0412
5MB2738Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:23:1316
21MA2820Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:23:3011
22MA2939Szebesta PavelTJ Jakl6800:23:3510
6MB3027Filip VáclavAK Kroměříž6000:23:3615
23MA3175Křížek KvětoslavAC Bizon Třebčín6900:23:389
24MA3214Pánek LiborAsics Team Přerov7900:23:468
25MA3363Klimek TomášLOS RAPIDOS6800:23:507
26MA3486Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:23:576
27MA3541Dragolov DanielBrno6700:24:015
28MA36102Anděl ZbyněkŠternberk7400:24:034
29MA3711Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:24:093
30MA3862Šíma VáclavLOS RAPIDOS8100:24:122
3MJ396Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:24:1418
31MA4012Rytíř MartinPřerov7900:24:151
1MC4183Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:24:1720
7MB4221Hejl JanAC Šumperk5300:24:2014
2MC438Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:24:2219
32MA4428Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:24:240
33MA4596Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:24:250
3MC4635Chmelíček PavelŽST Olomouc5100:24:2618
34MA4764Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:24:300
8MB4882Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:24:3213
35MA4924Dvořák MiroslavHorka na Moravě7300:24:530
9MB5067Pospíšil VojtěchTJ Železárny Prostějov5500:25:0712
4MC519Koštoval JiříMedriv Jeseník5100:25:1417
10MB524Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:25:3111
11MB5373Složil PavelTJ Tovačov5300:25:3610
36MA5479Waclawik VilemAC Bizon Třebčín6800:25:390
37MA5570Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:25:420
12MB5616Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:519
5MC5717Ženčák MiroslavTJ Tovačov5000:25:5316
1MD5829Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:26:0110
1ZB5954Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:26:0810
38MA6092Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:26:270
1ZA6194Karafiátová SvatavaMohelnice7300:26:3810
13MB6234Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:26:508
2MD6368Lajčík AloisAK Olomouc4000:26:579
39MA6433Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:26:590
40MA6519Sýkora VladimírUničov6500:27:050
41MA6698Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:27:100
14MB6771Zabloudil PetrBIKE Šternberk6200:27:137
42MA6848Teplíček LiborOlomouc6800:27:160
3MD6965Janků LadislavSokol Bystročice4200:27:178
6MC7080Vodička JanŠela Sport Přerov4500:27:2615
4MD717Herbst ManfredJeseník4100:27:287
43MA721Matějovský PavelKS Praha6500:27:350
7MC7374Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:27:4214
8MC7495Lerch VladislavŽST Olomouc4800:27:4613
15MB75105Baďura AlešNáměšť na Hané5700:27:526
44MA7697Vejchoda PetrBrno7700:27:540
2ZA7756Mannlová JanaLanškroun8000:28:119
1ŽJ7851Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:1810
45MA7981Rašner TomášOlomouc6900:28:410
2ZB8055Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:5710
3ZA8110Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:078
4ZA8242Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:29:097
5MD833Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:29:116
9MC8452Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:2312
2ŽJ8515Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:30:149
46MA86101Látal MartinŠO SKUP Olomouc6400:30:240
47MA87104Jurečka IvoŠternberk6800:30:310
10MC8846Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:30:4011
4MJ8947Zieger Tomᚊternberk8700:30:4917
48MA9061Kumstát LudvíkTT Klub Prostějov6300:30:560
6MD9169Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3400:31:045
3ZB9299Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:31:249
4ZB9349Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:518
11MC9485Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:32:5210
16MB9543Přívětivý JiříBranky6100:33:525
7MD96103Horák ZdeněkŠternberk3800:36:014
8MD9784Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:37:053
9MD9876Cupánek JosefSK Přerov2600:37:2610
10MD9977Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:38:459
5ZB10044Přívětivá SvatavaZŠ Loučka6400:39:377
49MA10191Formánek PetrKojetín6900:39:380
5MJ10245Přívětivý PavelBranky9000:43:2116
12MC103100Kořistek MilanBukovany5000:43:269
3ŽJ10450Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:46:298
50MA10587Vyjídák MichalŠternberk7300:50:000

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód