Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

7.9.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 7.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7km, převýšení 361 m.
Běh vede z největší části po lesních cestách či pěšinách.

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží diplom a finanční prémii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. 0467 59 12 22

Rekord tratě: Roman Skalský 27:25
Za překonání rekordu vypsána finanční odměna.

Startovní čísla budou slosována v tombole.

Ubytování:
z 6. 9. na 7. 9. 2002 je možnost přespání v tělocvičně ZŠ ve vlastním spacím pytli
písemné přihlášky nejpozději do 5. 9. 2002 na výše uvedenou adresu.

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1984

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Zdeněk Bílý5912
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Keprtová Miloslava4811
Fajfr František7211
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrůtek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Mertová Michaela768
Stránská Adéla918
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Krňávek Vojtěch548
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857
Heger Vojtěch747
Krejčí Stanislav637
Hrdina Pavel887

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ620Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:29:4020
2MJ2131Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:31:5419
3MJ2726Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:33:0118
4MJ4038Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:35:4117
5MJ4692Bartoň EduardSK Štíty8500:36:2216
6MJ4877Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:36:2715
7MJ5650Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:37:5514
8MJ668Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:39:0113
9MJ6976Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:39:4712
10MJ8174Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:42:0811
11MJ8345Axmann DavidSK Štíty8900:42:4910
Muži A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:28:05-
2MA273Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:2330
3MA379Michl PetrDukla Liberec7000:28:4429
4MA475Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0428
5MA590Tempír TomášDukla Liberec7700:29:2327
6MA958Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:5526
7MA1137Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1225
8MA125Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:30:3824
9MA1387Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:31:0223
10MA151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2422
11MA1766Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:31:3621
12MA1846Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:4020
13MA2012Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:31:4919
14MA2282Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:32:0318
15MA2739Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:0117
16MA2963Dostálek PetrTěchonín6700:33:1916
17MA3164Vodička JanAsics Přerov7800:33:3615
18MA3284Levý TomášSK Žamberk6700:33:4214
19MA3522Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:3313
20MA4170Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:4512
21MA4483Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:36:0211
22MA4694Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:36:2210
23MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:36:489
24MA5249Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:36:518
25MA5855Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:38:027
26MA6425Hásek RobertDržhov7800:38:456
27MA6568Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:515
28MA7593Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:404
29MA7628Rašner TomášOlomouc6900:40:533
Muži B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB748Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:4520
2MB83Poduška JosefAC Kladno6200:29:5219
3MB1036Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0518
4MB1418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1717
5MB1640Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:31:2616
6MB1927Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4415
7MB2334Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:1014
8MB2496Siegel JosefSpartak Choceň5800:32:2713
9MB2571Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:4912
10MB2651Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:5911
11MB3480Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:34:0910
12MB386Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:35:029
13MB4244Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:35:528
14MB4343Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:36:007
15MB4991Novotný LuděkSK Žamberk6200:36:296
16MB5330Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:565
17MB5978Flegl VlastimilBrtev5300:38:124
18MB6186Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:38:243
19MB6719Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:122
20MB714Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:541
21MB7242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:580
22MB8723Velechovský JiříAgit HK Králíky5500:44:490
Muži C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC309Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:3120
2MC3372Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:4419
3MC3662Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:34:3618
4MC3733Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:5317
5MC4565Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:0516
6MC5014Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:36:4415
7MC5417Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2214
8MC6024Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:38:1613
9MC6395Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:3612
10MC6856Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1311
11MC7957Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4800:41:5010
12MC867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:209
13MC962Linhart MilošAC Náchod4400:50:588
Muži D (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7447Bielčik JindřichLichkov4000:40:1810
2MD8032Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:41:519
3MD9281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:48:528
4MD9488Kalousek JanKČT Žamberk4100:50:427
Juniorky (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5715Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:37:5810
2ŽJ7811Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:359
3ŽJ9053Čechalová HanaTS Letohrad8600:46:018
4ŽJ9197Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:447
5ŽJ9552Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:50:576
Ženy A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3921Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:0410
2ZA5516Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:379
3ZA7054Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:498
4ZA7760Ouřecká RenátaPardubice7000:41:177
5ZA8567Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:246
6ZA8810Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:245
7ZA8929Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:45:544
Ženy B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6141Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:2410
2ZB9369Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:519
3ZB9785Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:51:438
Ženy C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7359Novotná EvaLetohrad4800:40:1010
2ŽC8235Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:259
3ŽC8461Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:508
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:28:05-
2MA273Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:2330
3MA379Michl PetrDukla Liberec7000:28:4429
4MA475Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0428
5MA590Tempír TomášDukla Liberec7700:29:2327
1MJ620Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:29:4020
1MB748Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:4520
2MB83Poduška JosefAC Kladno6200:29:5219
6MA958Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:5526
3MB1036Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0518
7MA1137Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1225
8MA125Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:30:3824
9MA1387Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:31:0223
4MB1418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1717
10MA151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2422
5MB1640Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:31:2616
11MA1766Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:31:3621
12MA1846Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:4020
6MB1927Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4415
13MA2012Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:31:4919
2MJ2131Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:31:5419
14MA2282Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:32:0318
7MB2334Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:1014
8MB2496Siegel JosefSpartak Choceň5800:32:2713
9MB2571Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:4912
10MB2651Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:5911
15MA2739Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:0117
3MJ2726Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:33:0118
16MA2963Dostálek PetrTěchonín6700:33:1916
1MC309Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:3120
17MA3164Vodička JanAsics Přerov7800:33:3615
18MA3284Levý TomášSK Žamberk6700:33:4214
2MC3372Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:4419
11MB3480Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:34:0910
19MA3522Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:3313
3MC3662Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:34:3618
4MC3733Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:5317
12MB386Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:35:029
1ZA3921Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:0410
4MJ4038Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:35:4117
20MA4170Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:4512
13MB4244Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:35:528
14MB4343Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:36:007
21MA4483Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:36:0211
5MC4565Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:0516
5MJ4692Bartoň EduardSK Štíty8500:36:2216
22MA4694Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:36:2210
6MJ4877Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:36:2715
15MB4991Novotný LuděkSK Žamberk6200:36:296
6MC5014Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:36:4415
23MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:36:489
24MA5249Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:36:518
16MB5330Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:565
7MC5417Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2214
2ZA5516Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:379
7MJ5650Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:37:5514
1ŽJ5715Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:37:5810
25MA5855Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:38:027
17MB5978Flegl VlastimilBrtev5300:38:124
8MC6024Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:38:1613
18MB6186Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:38:243
1ZB6141Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:2410
9MC6395Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:3612
26MA6425Hásek RobertDržhov7800:38:456
27MA6568Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:515
8MJ668Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:39:0113
19MB6719Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:122
10MC6856Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1311
9MJ6976Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:39:4712
3ZA7054Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:498
20MB714Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:541
21MB7242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:580
1ŽC7359Novotná EvaLetohrad4800:40:1010
1MD7447Bielčik JindřichLichkov4000:40:1810
28MA7593Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:404
29MA7628Rašner TomášOlomouc6900:40:533
4ZA7760Ouřecká RenátaPardubice7000:41:177
2ŽJ7811Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:359
11MC7957Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4800:41:5010
2MD8032Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:41:519
10MJ8174Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:42:0811
2ŽC8235Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:259
11MJ8345Axmann DavidSK Štíty8900:42:4910
3ŽC8461Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:508
5ZA8567Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:246
12MC867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:209
22MB8723Velechovský JiříAgit HK Králíky5500:44:490
6ZA8810Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:245
7ZA8929Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:45:544
3ŽJ9053Čechalová HanaTS Letohrad8600:46:018
4ŽJ9197Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:447
3MD9281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:48:528
2ZB9369Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:519
4MD9488Kalousek JanKČT Žamberk4100:50:427
5ŽJ9552Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:50:576
13MC962Linhart MilošAC Náchod4400:50:588
3ZB9785Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:51:438

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Nenáročný ale pěkný závod i počasí bylo skvělé
Trať byla příjemná, závod pěkný, cíl mohl být viditelněji označen. Celkově spokojenost.
flegl
Pěkný závod, chyběla mi v cíli voda (obyčejná,pramenitá) na první osvěžení.
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód