6.10.2002, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
23.9.2023 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
24.9.2022 | Cross po lyžařských tratích | 216 |
25.9.2021 | Cross po lyžařských tratích | 177 |
19.9.2020 | Cross po lyžařských tratích | 190 |
21.9.2019 | Cross po lyžařských tratích | 239 |
22.9.2018 | Cross po lyžařských tratích | 192 |
23.9.2017 | Cross po lyžařských tratích | 229 |
24.9.2016 | Cross po lyžařských tratích | 235 |
26.9.2015 | Cross po lyžařských tratích | 299 |
27.9.2014 | Cross po lyžařských tratích | 290 |
28.9.2013 | Cross po lyžařských tratích | 251 |
22.9.2012 | Cross po lyžařských tratích | 178 |
24.9.2011 | Cross po lyžařských tratích | 224 |
26.9.2009 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
27.9.2008 | Cross po lyžařských tratích | 169 |
29.9.2007 | Cross po lyžařských tratích | 196 |
23.9.2006 | Cross po lyžařských tratích | 231 |
24.9.2005 | Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry | 188 |
25.9.2004 | Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry | 237 |
27.9.2003 | Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník | 205 |
29.9.2001 | Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory | 277 |
24.9.2000 | Cross po lyžařských tratích | 276 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 17 |
Šafář Jaroslav | 51 | 15 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Smoláková Valérie | 93 | 13 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Čáp Bohuslav | 51 | 13 |
Hronek Jaroslav | 91 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Keprtová Miloslava | 48 | 13 |
Smoláková Alexandra | 98 | 13 |
Šebek Michal | 84 | 12 |
Smolák Petr | 94 | 12 |
Smoláková Jiřina | 69 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Stránská Michaela | 97 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Brusenbauchová Nela | 08 | 11 |
Mannlová Jana | 80 | 11 |
Limburský Jan | 01 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Marek Jiří | 43 | 11 |
Černá Kristýna | 93 | 10 |
Kessnerová Martina | 76 | 10 |
Smoláková Dominika | 00 | 10 |
Kaválek Ondřej | 83 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 10 |
Hofmanová Veronika | 78 | 10 |
Limburská Eliška | 99 | 10 |
Stránská Adéla | 91 | 10 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Klaclová Šárka | 93 | 9 |
Pavel Jan | 95 | 9 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Fojt Leoš | 57 | 9 |
Lužová Karolína | 05 | 9 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 9 |
Dušek Pavel | 70 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Buriánek Tomáš | 89 | 8 |
Kubišta Oto | 53 | 8 |
Kebrle Milan | 75 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž0 | 2 | 94 | Holznerová Zuzana | Orel Valašské Klobouky | 95 | 00:00:41 | - |
2 | Ž0 | 3 | 41 | Karlíková Eva | Orel Moravské Budějovice | 95 | 00:00:42 | - |
3 | Ž0 | 4 | 43 | Lukášová Zuzka | Vysoké Mýto | 95 | 00:00:43 | - |
4 | Ž0 | 10 | 108 | Oubrechtová Martina | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:00:48 | - |
5 | Ž0 | 11 | 158 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:00:49 | - |
6 | Ž0 | 13 | 45 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:50 | - |
7 | Ž0 | 14 | 160 | Kučerová Pavla | Orel Domanín | 95 | 00:00:50 | - |
8 | Ž0 | 19 | 72 | Limburská Eliška | Orel Brno-Obřany | 99 | 00:01:15 | - |
9 | Ž0 | 21 | 106 | Drápalová Anna | Orel Křenovice | 99 | 00:01:25 | - |
10 | Ž0 | 22 | 123 | Menšíková Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:34 | - |
11 | Ž0 | 23 | 44 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:01:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž0 | 1 | 153 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:00:37 | - |
2 | Ž0 | 5 | 101 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:00:43 | - |
3 | Ž0 | 6 | 170 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:00:44 | - |
3 | Ž0 | 6 | 5 | Kotráš Jan | Orel Troubelice | 95 | 00:00:44 | - |
5 | Ž0 | 8 | 89 | Skalický Filip | Orel Dolní Dobrouč | 95 | 00:00:45 | - |
6 | Ž0 | 9 | 154 | Hejna Ivan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:00:46 | - |
7 | Ž0 | 12 | 99 | Chroust Robin | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:00:49 | - |
8 | Ž0 | 15 | 7 | Jambor Bohumil | Orel Troubelice | 96 | 00:00:52 | - |
9 | Ž0 | 16 | 6 | Obršil Benedikt | Orel Troubelice | 96 | 00:00:52 | - |
10 | Ž0 | 17 | 62 | Fučík Pavel | Orel Brno-Obřany | 97 | 00:00:57 | - |
11 | Ž0 | 18 | 155 | Hejna Patrik | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 98 | 00:01:14 | - |
12 | Ž0 | 20 | 100 | Heger Filip | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 138 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:30 | - |
2 | Ž1 | 2 | 139 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:33 | - |
3 | Ž1 | 3 | 137 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:35 | - |
4 | Ž1 | 4 | 47 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:02:47 | - |
5 | Ž1 | 5 | 103 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:02:47 | - |
6 | Ž1 | 6 | 151 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 94 | 00:02:55 | - |
7 | Ž1 | 7 | 73 | Boučková Monika | Orel Brno-Obřany | 94 | 00:03:06 | - |
8 | Ž1 | 8 | 140 | Ducháčková Gabriela | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:10 | - |
9 | Ž1 | 9 | 136 | Stejskalová Alena | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:21 | - |
10 | Ž1 | 10 | 74 | Pokorná Denisa | Orel Brno-Obřany | 93 | 00:03:31 | - |
11 | Ž1 | 11 | 161 | Kučerová Martina | Orel Domanín | 94 | 00:04:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 134 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:22 | - |
2 | Ž1 | 7 | 58 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:25 | - |
3 | Ž1 | 9 | 46 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:28 | - |
4 | Ž1 | 10 | 32 | Šabata Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:33 | - |
5 | Ž1 | 12 | 33 | Ryznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:34 | - |
6 | Ž1 | 13 | 121 | Nechvátal Jan | Orel Kněžice | 93 | 00:03:35 | - |
7 | Ž1 | 18 | 152 | Adámek Petr | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 93 | 00:03:45 | - |
8 | Ž1 | 20 | 95 | Jakůbek Radim | Orel Valašské Klobouky | 93 | 00:03:52 | - |
9 | Ž1 | 21 | 34 | Kroutil Ondřej | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:57 | - |
10 | Ž1 | 22 | 135 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:57 | - |
11 | Ž1 | 23 | 105 | Drápal Michal | Orel Křenovice | 93 | 00:03:58 | - |
12 | Ž1 | 24 | 124 | Menšík David | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:03:58 | - |
13 | Ž1 | 26 | 90 | Skalický Marek | Orel Dolní Dobrouč | 93 | 00:04:05 | - |
14 | Ž1 | 30 | 60 | Hlaváč Kamil | Orel Brno-Obřany | 93 | 00:04:26 | - |
15 | Ž1 | 31 | 163 | Toman Radek | Orel Domanín | 93 | 00:04:28 | - |
16 | Ž1 | 34 | 82 | Ipser Jan | Orel Brno-Obřany | 94 | 00:04:31 | - |
17 | Ž1 | 36 | 96 | Fojtů Ondřej | Orel Valašské Klobouky | 94 | 00:04:46 | - |
18 | Ž1 | 38 | 61 | Suchánek Jan | Orel Brno-Obřany | 93 | 00:06:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 85 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:03:48 | - |
2 | Ž3 | 3 | 120 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:03:52 | - |
3 | Ž3 | 7 | 27 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:04:05 | - |
4 | Ž3 | 8 | 148 | Hejnová Tereza | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:04:15 | - |
5 | Ž3 | 10 | 37 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:04:28 | - |
6 | Ž3 | 11 | 78 | Kincová Daniela | Orel Brno-Obřany | 89 | 00:04:29 | - |
7 | Ž3 | 14 | 29 | Ryznarová Jana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:04:30 | - |
8 | Ž3 | 15 | 166 | Šlechtová Markéta | Orel Domanín | 90 | 00:04:33 | - |
9 | Ž3 | 16 | 28 | Stempelová Aneta | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:04:35 | - |
10 | Ž3 | 20 | 112 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:04:46 | - |
11 | Ž3 | 21 | 57 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:04:49 | - |
12 | Ž3 | 29 | 40 | Jelečková Monika | Orel Moravské Budějovice | 89 | 00:05:18 | - |
13 | Ž3 | 30 | 110 | Burešová Michaela | DDM Týniště nad Orlicí | 90 | 00:05:19 | - |
14 | Ž3 | 34 | 111 | Vlčková Klára | DDM Týniště nad Orlicí | 90 | 00:06:03 | - |
15 | Ž3 | 35 | 51 | Brokešová Hana | Orel Orlice | 90 | 00:06:12 | - |
16 | Ž3 | 36 | 49 | Moravcová Soňa | Orel Orlice | 90 | 00:06:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž4 | 1 | 114 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:07:51 | - |
2 | Ž4 | 2 | 113 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:08:05 | - |
3 | Ž4 | 3 | 157 | Vaníček Josef | Atletika Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:08:13 | - |
4 | Ž4 | 4 | 25 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:08:23 | - |
5 | Ž4 | 5 | 26 | Kroutil Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:08:38 | - |
6 | Ž4 | 7 | 39 | Karlík Jan | Orel Moravské Budějovice | 89 | 00:09:04 | - |
7 | Ž4 | 9 | 2 | Juránek Štěpán | Orel Židemce | 90 | 00:09:12 | - |
8 | Ž4 | 11 | 19 | Dvořák Marian | Orel | 89 | 00:09:41 | - |
9 | Ž4 | 14 | 87 | Skalický Jan | Orel Dolní Dobrouč | 90 | 00:10:21 | - |
10 | Ž4 | 15 | 167 | Toman Jiří | Orel Domanín | 89 | 00:10:22 | - |
11 | Ž4 | 16 | 147 | Pavel Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 90 | 00:10:32 | - |
12 | Ž4 | 17 | 66 | Bouček Petr | Orel Brno-Obřany | 90 | 00:10:39 | - |
13 | Ž4 | 18 | 20 | Mikulica Tomáš | Orel Dolné Bojanovice | 89 | 00:10:40 | - |
14 | Ž4 | 19 | 164 | Kolomazník Jan | Orel Domanín | 90 | 00:10:43 | - |
15 | Ž4 | 20 | 65 | Krečmer Jiří | Orel Brno-Obřany | 90 | 00:11:01 | - |
16 | Ž4 | 22 | 11 | Obšil Zbyněk | Orel Troubelice | 90 | 00:11:11 | - |
17 | Ž4 | 26 | 165 | Příkopa Jaromír | Orel Domanín | 90 | 00:13:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž5 | 6 | 118 | Dudková Kateřina | Cyklo Stratílek Sport | 88 | 00:08:44 | - |
2 | Ž5 | 8 | 146 | Hejnová Lucie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 88 | 00:09:10 | - |
3 | Ž5 | 10 | 115 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:09:14 | - |
4 | Ž5 | 12 | 93 | Novotná Eliška | Orel Olešnice | 87 | 00:09:42 | - |
5 | Ž5 | 13 | 92 | Palinková Ilona | Orel Olešnice | 88 | 00:09:53 | - |
6 | Ž5 | 21 | 79 | Kolínková Eliška | Orel Brno-Obřany | 88 | 00:11:07 | - |
7 | Ž5 | 23 | 38 | Suchá Lenka | Orel Moravské Budějovice | 87 | 00:11:14 | - |
8 | Ž5 | 24 | 168 | Kalvosterová Taťána | Orel Domanín | 87 | 00:12:56 | - |
9 | Ž5 | 25 | 141 | Kellerová Lucie | Orel Veřovice | 87 | 00:13:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 14 | 36 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:16:18 | - |
2 | ŽD | 22 | 80 | Kolínková Alena | Orel Brno-Obřany | 85 | 00:17:49 | - |
3 | ŽD | 24 | 171 | Kutálková Lenka | Orel Domanín | 86 | 00:28:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 53 | Marcinčin Jakub | Orel Orlice | 86 | 00:15:39 | - |
2 | MD | 2 | 173 | Kohut Jan | ASK Blansko | 85 | 00:16:04 | - |
3 | MD | 3 | 3 | Holec Pavel | Orel Halenkov-Huslenky | 85 | 00:16:05 | - |
4 | MD | 4 | 172 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:16:46 | - |
5 | MD | 5 | 24 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:17:29 | - |
6 | MD | 6 | 1 | Baloga Jan | Orel Zlín | 85 | 00:18:01 | - |
7 | MD | 8 | 144 | Křesťan Karel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 86 | 00:20:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 7 | 81 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:18:04 | 125,34 |
2 | ŽJ | 9 | 84 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:23:19 | 74,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 176 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:24:24 | 106,07 |
2 | MJ | 2 | 175 | Berger Jan | STŠ MO Moravská Třebová | 84 | 00:25:32 | 97,08 |
3 | MJ | 3 | 169 | Šebek Michal | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 84 | 00:25:33 | 96,85 |
4 | MJ | 8 | 174 | Maťátko Daniel | Punk Rock Horní Čermná | 86 | 00:30:06 | 60,68 |
5 | MJ | 9 | 52 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:30:07 | 60,60 |
6 | MJ | 15 | 98 | Heinz Vlastimil | Orel Valašské Klobouky | 83 | 00:32:53 | 38,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B1 | 3 | 50 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:34:55 | 100,57 |
2 | B1 | 6 | 59 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:35:04 | 99,66 |
3 | B1 | 7 | 41 | Moravčík Zdeněk | Jiskra Litomyšl | 62 | 00:35:38 | 96,41 |
4 | B1 | 12 | 19 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:36:49 | 89,66 |
5 | B1 | 13 | 21 | Horák Pavel | AHA Vyškov | 61 | 00:37:07 | 88,00 |
6 | B1 | 14 | 3 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:37:08 | 87,88 |
7 | B1 | 17 | 40 | Vrána Milan | ASK Blansko | 61 | 00:38:01 | 82,81 |
8 | B1 | 22 | 22 | Vévoda Ivan | Sokol Švábenice | 60 | 00:39:52 | 72,24 |
9 | B1 | 35 | 57 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:42:32 | 57,01 |
10 | B1 | 36 | 46 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:42:39 | 56,31 |
11 | B1 | 37 | 15 | Knápek Ladislav | ARECO Hradec Králové | 61 | 00:42:41 | 56,13 |
12 | B1 | 38 | 35 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:42:48 | 55,49 |
13 | B1 | 44 | 49 | Širůček Jaromír | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 00:44:03 | 48,33 |
14 | B1 | 54 | 26 | Kubínek František | Orel Blažovice | 58 | 00:46:38 | 33,61 |
15 | B1 | 67 | 38 | Mikl Antonín | Orel Domanín | 60 | 00:55:31 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B2 | 5 | 32 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:35:03 | 99,77 |
2 | B2 | 9 | 20 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:36:05 | 93,89 |
3 | B2 | 19 | 16 | Jelínek Josef | AC Česká Lípa | 57 | 00:38:43 | 78,82 |
4 | B2 | 21 | 61 | Dostál Ladislav | STŠ MO Moravská Třebová | 56 | 00:39:29 | 74,43 |
5 | B2 | 25 | 13 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:39:58 | 71,71 |
6 | B2 | 28 | 36 | Šebek Jindřich | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 56 | 00:40:14 | 70,14 |
7 | B2 | 32 | 53 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:41:30 | 62,93 |
8 | B2 | 39 | 48 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:42:53 | 54,97 |
9 | B2 | 41 | 43 | Růžička Karel | Řetězárna Česká Ves | 56 | 00:43:29 | 51,54 |
10 | B2 | 43 | 33 | Bureš Jindřich | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:43:46 | 49,95 |
11 | B2 | 49 | 58 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 00:45:19 | 41,09 |
12 | B2 | 52 | 55 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:46:03 | 36,89 |
13 | B2 | 57 | 18 | Nechvátal František | Orel Kněžice | 53 | 00:48:09 | 24,86 |
14 | B2 | 59 | 47 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:48:24 | 23,45 |
15 | B2 | 62 | 17 | Zelený Jiří | Orel Kněžice | 53 | 00:49:57 | 14,65 |
- | B2 | - | 68 | Morkes Karel | ISCAREX Česká Třebová | 54 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 20 | 11 | Koreš Arnošt | AC Maraton Kučera Třebíč | 50 | 00:38:57 | 97,86 |
2 | C1 | 26 | 8 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:40:11 | 91,42 |
3 | C1 | 29 | 14 | Cejnar Václav | ARECO Hradec Králové | 51 | 00:41:06 | 86,66 |
4 | C1 | 33 | 39 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:42:03 | 81,74 |
5 | C1 | 42 | 51 | Plánka Vojtěch | Orel Velké Karlovice | 48 | 00:43:42 | 73,18 |
6 | C1 | 45 | 62 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:44:03 | 71,35 |
7 | C1 | 46 | 69 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:44:43 | 67,90 |
8 | C1 | 51 | 10 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 00:45:54 | 61,79 |
9 | C1 | 55 | 67 | Sadílek Václav | XXX | 50 | 00:47:08 | 55,34 |
10 | C1 | 56 | 66 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:47:39 | 52,72 |
11 | C1 | 64 | 4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:52:22 | 28,22 |
12 | C1 | 65 | 1 | Zbořil Antonín | Orel Zlín | 49 | 00:52:42 | 26,45 |
13 | C1 | 68 | 30 | Hájíček František | Seta 1 Tábor | 51 | 00:57:56 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 11 | 27 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:36:46 | 109,19 |
2 | C2 | 23 | 44 | Šalplachta Jindřich | Fenix OKU Jeseník | 47 | 00:39:54 | 92,95 |
3 | C2 | 30 | 64 | Kříž Milan | TJ Liga 100 Praha | 46 | 00:41:22 | 85,29 |
4 | C2 | 40 | 63 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:42:58 | 77,01 |
5 | C2 | 48 | 6 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:45:07 | 65,80 |
6 | C2 | 58 | 34 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:48:19 | 49,18 |
7 | C2 | 66 | 23 | Vacek Ladislav | SKI Klub Česká Třebová | 43 | 00:54:54 | 15,07 |
- | C2 | - | 60 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 7 | 185 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 00:29:56 | 99,92 |
2 | D1 | 12 | 178 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:31:00 | 92,78 |
3 | D1 | 23 | 190 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:37:02 | 52,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 5 | 184 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:28:50 | 107,30 |
2 | D2 | 17 | 187 | Merta Jaroslav | ESPRO Jeseník | 35 | 00:33:53 | 73,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | E2 | 28 | 199 | Cupánek Josef | SK Přerov | 26 | 00:43:00 | 12,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 4 | 196 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:26:33 | 114,81 |
2 | ŽA | 6 | 183 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:29:21 | 95,26 |
3 | ŽA | 10 | 180 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:30:07 | 89,93 |
4 | ŽA | 16 | 192 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:32:58 | 70,07 |
5 | ŽA | 18 | 191 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:34:10 | 61,70 |
6 | ŽA | 21 | 198 | Smoláková Jiřina | Orel Vysoké Mýto | 69 | 00:36:34 | 44,94 |
7 | ŽA | 22 | 195 | Němečková Jana | Orel Olešnice | 76 | 00:36:38 | 44,47 |
8 | ŽA | 25 | 194 | Švachová Lenka | Orel Valašské Klobouky | 80 | 00:39:57 | 21,38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B1 | 11 | 181 | Linhartová Simona | MK Pardubice | 64 | 00:30:21 | 105,46 |
2 | B1 | 13 | 186 | Kubrová Dagmar | Labe Tri Club Hradec Králové | 63 | 00:31:08 | 100,44 |
3 | B1 | 20 | 177 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:36:30 | 65,98 |
4 | B1 | 24 | 189 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 66 | 00:38:29 | 53,32 |
5 | B1 | 27 | 182 | Klimešová Alena | Bukovice | 63 | 00:41:54 | 31,33 |
6 | B1 | 29 | 197 | Fučíková Hana | Orel Brno-Obřany | 67 | 00:49:43 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 19 | 200 | Tvrdá Zdeňka | TJ Technoplast Chropyně | 56 | 00:35:22 | 73,27 |
2 | C1 | 26 | 188 | Pláničková Eva | VS Tábor | 54 | 00:40:48 | 38,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 14 | 179 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:32:07 | 94,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 138 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:30 | - |
2 | Ž1 | 2 | 139 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:33 | - |
3 | Ž1 | 3 | 137 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:35 | - |
4 | Ž1 | 4 | 47 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:02:47 | - |
5 | Ž1 | 5 | 103 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:02:47 | - |
6 | Ž1 | 6 | 151 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 94 | 00:02:55 | - |
7 | Ž1 | 7 | 73 | Boučková Monika | Orel Brno-Obřany | 94 | 00:03:06 | - |
8 | Ž1 | 8 | 140 | Ducháčková Gabriela | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:10 | - |
9 | Ž1 | 9 | 136 | Stejskalová Alena | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:21 | - |
10 | Ž1 | 10 | 74 | Pokorná Denisa | Orel Brno-Obřany | 93 | 00:03:31 | - |
11 | Ž1 | 11 | 161 | Kučerová Martina | Orel Domanín | 94 | 00:04:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 53 | Marcinčin Jakub | Orel Orlice | 86 | 00:15:39 | - |
2 | MD | 2 | 173 | Kohut Jan | ASK Blansko | 85 | 00:16:04 | - |
3 | MD | 3 | 3 | Holec Pavel | Orel Halenkov-Huslenky | 85 | 00:16:05 | - |
4 | MD | 4 | 172 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:16:46 | - |
5 | MD | 5 | 24 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:17:29 | - |
6 | MD | 6 | 1 | Baloga Jan | Orel Zlín | 85 | 00:18:01 | - |
1 | ŽJ | 7 | 81 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:18:04 | 125,34 |
7 | MD | 8 | 144 | Křesťan Karel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 86 | 00:20:23 | - |
2 | ŽJ | 9 | 84 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:23:19 | 74,66 |
Organizace závodu: 95% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 85% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
kebrle