Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

19. ročník, Čertovský běh, Damníkov

7.12.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 19. ročník, Čertovský běh, Damníkov
  • datum konání: 7.12.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

20,- Kč

Popis tratě

Délka 4,2 km
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Mgr. Jana Malichová
561 23 Damníkov 78
tel. 0467 594 113 (zam.)

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh96
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu 19. ročník, Čertovský běh, Damníkov

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1588

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6017
Šebek Michal8417
Keprtová Miloslava4817
Ptáček Ondřej8917
Vacek Martin6917
Krupička Miroslav5316
Švec Miroslav5214
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Doleček Josef7914
Červ Miloslav5014
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Jirásková Eva6412
Šimůnek Jan4912
Král Jindřich7312
Krsek Miroslav4912
Sejkorová Lenka6311
Dušková Lenka8011
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Kubišta Oto539
Kačerovský Michal699
Ptáček František919
Ptáček Jakub969
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček Josef878
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Vítek Miroslav728
Sedláček Roman648
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Borek Petr708
Ráb Pavel528
Štochl Pavel857
Jirásková Bára917
Sadílek Jindřich737
Ehrig Rudolf487
Sontáková Lenka917
Scheuer Jan667
Stránská Michaela977
Buriánek Roman657
Šembera Petr517

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Milostný JosefARC Brno8300:14:36107,22
2MJ917Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:15:2396,85
3MJ1015Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:15:2895,93
4MJ2235Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:16:5975,70
5MJ3022Novotný MichalATC Nekoř8700:18:5151,13
6MJ4016Kaválek OndřejOrel Orlice8300:19:5836,45
7MJ4464Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:20:3029,36
8MJ4763Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:21:4213,58
9MJ5165Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:450,00
10MJ565Fabián LukášSokol Damníkov9100:24:240,00
11MJ574Koudelka AloisSokol Damníkov9200:24:380,00
12MJ6561Chromec MichalSokol Damníkov9200:33:460,00
13MJ6667Holík LukášAnenská Studánka9400:37:560,00
Muži A (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:17105,19
2MA244Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:34101,14
3MA641Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:0793,67
4MA728Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:15:1591,79
5MA826Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:2190,60
6MA129Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:4884,41
7MA132Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:0480,79
8MA1423Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:1079,36
9MA1624Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:16:1578,20
10MA1710Bielčik PetrLichkov7100:16:2076,99
11MA1862Dostálek PetrTěchonín6700:16:2476,20
12MA1958Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:3773,22
13MA2132Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:16:5868,44
14MA3129Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:0739,06
15MA5066Ptáček JosefAnenská Studánka6400:22:320,00
16MA5455Votřel MiroslavSokol Damníkov7600:23:310,00
17MA5954Šembera PetrTJ Sokol Damníkov7800:24:560,00
Muži B (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB459Filip LubošAC Choceň5900:14:47104,88
2MB519Kolínek FrantišekAK Perná5600:15:03101,47
3MB1142Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:3893,64
4MB1546Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:1585,66
5MB2030Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:16:4579,01
6MB2343Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:1772,06
7MB2753Tomanec PetrSvitavy5600:18:0262,12
8MB2952Kalandra StanislavSvitavy6000:18:2956,13
9MB3211Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:2244,54
10MB438Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:0634,84
Muži C (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2436Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:20102,36
2MC2538Vaško BohuslavŽichlínek4800:17:29100,55
3MC2637Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:17:4797,09
4MC3345Krumer MiroslavOstrov4900:19:2678,37
5MC3412Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:3676,34
6MC3914Bielčik JindřichLichkov4000:19:53137,47
7MC416Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:20:0071,87
8MC4260Černý MilanAC Choceň4800:20:0271,53
9MC4621Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:3454,03
10MC5520Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:23:42106,27
11MC6056Šembera PetrSokol Damníkov5100:25:436,63
12MC621Domanský IvoAVC Praha3800:29:4956,27
Juniorky (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2813Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:18:03125,56
2ŽJ4825Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:5588,17
3ŽJ4950Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:22:0786,27
4ŽJ5251Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:0776,48
5ŽJ5347Čechalová HanaTS Letohrad8600:23:1475,39
6ŽJ6134Ryšavá DenisaDamníkov9200:29:1217,67
7ŽJ6331Průchová VeronikaSokol Damníkov9100:32:480,00
8ŽJ6433Koudelková DenisaSokol Damníkov9000:32:480,00
9ŽJ6768Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:37:570,00
Ženy A (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3549Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:41100,99
2ZA3740Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:4999,65
3ZA3827Mannlová JanaLanškroun8000:19:5199,36
4ZA587Brázdová LenkaLanškroun7800:24:4350,08
Ženy B (trať 4,200 km, 315,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3618Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:19:43105,47
2ZB4539Novotná EvaLetohrad4800:20:5094,53
Trať 4,200 km, 315,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:17105,19
2MA244Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:34101,14
1MJ33Milostný JosefARC Brno8300:14:36107,22
1MB459Filip LubošAC Choceň5900:14:47104,88
2MB519Kolínek FrantišekAK Perná5600:15:03101,47
3MA641Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:0793,67
4MA728Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:15:1591,79
5MA826Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:2190,60
2MJ917Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:15:2396,85
3MJ1015Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:15:2895,93
3MB1142Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:3893,64
6MA129Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:4884,41
7MA132Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:0480,79
8MA1423Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:1079,36
4MB1546Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:1585,66
9MA1624Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:16:1578,20
10MA1710Bielčik PetrLichkov7100:16:2076,99
11MA1862Dostálek PetrTěchonín6700:16:2476,20
12MA1958Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:3773,22
5MB2030Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:16:4579,01
13MA2132Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:16:5868,44
4MJ2235Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:16:5975,70
6MB2343Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:1772,06
1MC2436Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:20102,36
2MC2538Vaško BohuslavŽichlínek4800:17:29100,55
3MC2637Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:17:4797,09
7MB2753Tomanec PetrSvitavy5600:18:0262,12
1ŽJ2813Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:18:03125,56
8MB2952Kalandra StanislavSvitavy6000:18:2956,13
5MJ3022Novotný MichalATC Nekoř8700:18:5151,13
14MA3129Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:0739,06
9MB3211Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:2244,54
4MC3345Krumer MiroslavOstrov4900:19:2678,37
5MC3412Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:3676,34
1ZA3549Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:41100,99
1ZB3618Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:19:43105,47
2ZA3740Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:4999,65
3ZA3827Mannlová JanaLanškroun8000:19:5199,36
6MC3914Bielčik JindřichLichkov4000:19:53137,47
6MJ4016Kaválek OndřejOrel Orlice8300:19:5836,45
7MC416Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:20:0071,87
8MC4260Černý MilanAC Choceň4800:20:0271,53
10MB438Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:0634,84
7MJ4464Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:20:3029,36
2ZB4539Novotná EvaLetohrad4800:20:5094,53
9MC4621Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:3454,03
8MJ4763Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:21:4213,58
2ŽJ4825Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:5588,17
3ŽJ4950Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:22:0786,27
15MA5066Ptáček JosefAnenská Studánka6400:22:320,00
9MJ5165Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:450,00
4ŽJ5251Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:0776,48
5ŽJ5347Čechalová HanaTS Letohrad8600:23:1475,39
16MA5455Votřel MiroslavSokol Damníkov7600:23:310,00
10MC5520Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:23:42106,27
10MJ565Fabián LukášSokol Damníkov9100:24:240,00
11MJ574Koudelka AloisSokol Damníkov9200:24:380,00
4ZA587Brázdová LenkaLanškroun7800:24:4350,08
17MA5954Šembera PetrTJ Sokol Damníkov7800:24:560,00
11MC6056Šembera PetrSokol Damníkov5100:25:436,63
6ŽJ6134Ryšavá DenisaDamníkov9200:29:1217,67
12MC621Domanský IvoAVC Praha3800:29:4956,27
7ŽJ6331Průchová VeronikaSokol Damníkov9100:32:480,00
8ŽJ6433Koudelková DenisaSokol Damníkov9000:32:480,00
12MJ6561Chromec MichalSokol Damníkov9200:33:460,00
13MJ6667Holík LukášAnenská Studánka9400:37:560,00
9ŽJ6768Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:37:570,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód