Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

12. ročník, Vánoční běh Parníkem

8.12.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 12. ročník, Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 8.12.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Délka 5,3 km
Začátek závodu vede po rovinaté místí slinici, pak přijde kratší stoupání, další rovina a klesání po silnici do cíle.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ISCAREX TEAM
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214
fax 465 530 215

VYHLÁŠENÍ ISCAREX POHÁRU 2002

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 70 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DT130Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:14-
2DT238Bílá ZdeňkaXXX9900:00:20-
3DT358Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:21-
4DT41Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:00:22-
5DT529Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:24-
Žákyně 6-7 let (trať 300 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:05-
2M122Kunst DanielČeská Třebová9500:01:12-
3M1320Frydrych JakubAC Choceň9500:01:18-
4M1419Lakota AntonínAC Choceň9500:01:20-
Žákyně 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2515Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:34-
2Ž2712Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:35-
3Ž21228Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:40-
4Ž21432Smoláková ValérieAC Vysoké Mýto9300:02:41-
5Ž21626Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:02:56-
6Ž21734Ducháčková GabrielaSKI Klub Česká Třebová9300:02:57-
6Ž21742Jelínková LindaČeská Třebová9300:02:57-
Žáci 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M245Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:33-
2M2627Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:02:34-
3M2943Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:35-
4M21031Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:02:36-
5M22010Blažek TomášTIS-VILHELM Frýdek Místek9400:03:27-
Žáci 10-11 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31933Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:57-
2M32321Siegel JakubAC Choceň9200:04:13-
3M3259Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:17-
4M32949Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:29-
5M33140Dudek MilanCyklo Stratílek Sport Litomyšl9100:04:36-
6M33222Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38-
7M33557Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:04:50-
8M33655Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:51-
9M33916Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:30-
Žákyně 10-11 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3144Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:24-
2Ž3245Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:31-
3Ž3348Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:32-
4Ž3814Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:02:35-
5Ž31162Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:02:39-
6Ž3133Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:40-
7Ž31513Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:43-
8Ž31963Brabenová DenisaDDM Žďár nad Sázavou9100:03:07-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2036Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:03:57-
2ŽM2625Šedová TerezaAC Choceň9000:04:19-
3ŽM3024Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:33-
4ŽM3361Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:39-
5ŽM3459Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:39-
6ŽM3723Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:57-
7ŽM384Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:05:06-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM865Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:42-
2MM939Červ JakubAtletika Polička8900:03:44-
3MM1046Večeře TomášAtletika Polička9000:03:44-
4MM1318Zavřel JiříKOB Choceň8900:03:50-
5MM1760Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:55-
6MM2467Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:17-
7MM2768Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:20-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1641Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport Litomyšl8800:03:51-
2ŽS1847Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:55-
3ŽS2837Nerudová SandraPlavecký oddíl Č. T.8700:04:22-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS164Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:03:15-
2MS252Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:03:19-
3MS335Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:03:26-
4MS450Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:26-
5MS566Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:03:33-
6MS67Bendák MirekAC Vysoké Mýto8700:03:33-
7MS753Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:39-
8MS1151Novotný MichalATC Nekoř8700:03:49-
9MS126Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:03:50-
10MS1417Toušek JaroslavAC Choceň8700:03:51-
11MS1511Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:51-
12MS2156Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:07-
13MS228Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:04:09-
Muži A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:02-
2MA219Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:16:06-
3MA346Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:18-
4MA526Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:16:56-
5MA618Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:01-
6MA749Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:17:19-
7MA1121Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:37-
8MA1270Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:49-
9MA135Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:17:58-
10MA1440Dostálek PetrTěchonín6700:18:02-
11MA1642Horáček MichalČeská Třebová7500:18:14-
12MA1735Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:16-
13MA1852Kolek PetrROB Česká Třebová7500:18:17-
14MA1958Bielčik PetrLichkov7100:18:19-
15MA2057Šlajs TomášK.O.B. Choceň8300:18:21-
16MA2111Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:22-
17MA224Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:18:23-
18MA2374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:24-
19MA243Valdman JosefFort Staving Ústí nad Orlicí7900:18:25-
20MA2514Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:33-
21MA2675Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:36-
22MA3213Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:01-
23MA336Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:19:10-
24MA4273Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:38-
25MA4320Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:20:38-
26MA5427Plocek JaroslavFK Česká Třebová6800:21:45-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB454Filip LubošAC Choceň5900:16:49-
2MB815Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:26-
3MB961Siegel JosefSpartak Choceň5800:17:28-
4MB1525Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:18:09-
5MB2845Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:38-
6MB2932Hejl JanAC Šumperk5300:18:41-
7MB3056Šlajs TomášCC Choceň6000:18:52-
8MB3538Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:19:25-
9MB3728Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:05-
10MB4160Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:30-
11MB5569Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:48-
12MB5910Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:20-
13MB6041Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:22:33-
14MB7230Bílý VlastimilČeská Třebová6100:26:53-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1024Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:33-
2MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:37-
3MC318Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:56-
4MC3437Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:20-
5MC3617Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:28-
6MC3953Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:21-
7MC4044Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:20:26-
8MC4655Černý MilanAC Choceň4800:21:07-
9MC5043Vilhelm VáclavTIS-VILHELM Frýdek Místek5100:21:35-
10MC522Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:38-
11MC5662Krumer MiroslavOstrov4900:21:53-
12MC6363Tučný JanMK Pardubice4700:23:03-
13MC6567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:58-
14MC6750Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:24:46-
15MC689Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:24:51-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4964Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:21:31-
2MD5166Matějíček HanušSV Stříbro4100:21:36-
3MD5751Bielčik JindřichLichkov4000:22:04-
4MD6165Nypl JaroslavStará Paka4100:22:39-
5MD7147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:31-
6MD7334Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:37-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA381Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:20:11-
2ZA4436Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:20:42-
3ZA4522Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:03-
4ZA4729Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:21:11-
5ZA5372Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:41-
6ZA6216Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:53-
7ZA6612Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:02-
8ZA697Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:06-
Ženy B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4871Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:21:16-
2ZB5823Novotná EvaLetohrad4800:22:15-
3ZB6459Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:37-
4ZB7031Bílá VladimíraČeská Třebová6200:25:10-
Trať 70 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DT130Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:14-
2DT238Bílá ZdeňkaXXX9900:00:20-
3DT358Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:21-
4DT41Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:00:22-
5DT529Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:24-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:05-
2M122Kunst DanielČeská Třebová9500:01:12-
3M1320Frydrych JakubAC Choceň9500:01:18-
4M1419Lakota AntonínAC Choceň9500:01:20-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS164Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:03:15-
2MS252Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:03:19-
3MS335Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:03:26-
4MS450Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:26-
5MS566Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:03:33-
6MS67Bendák MirekAC Vysoké Mýto8700:03:33-
7MS753Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:39-
1MM865Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:42-
2MM939Červ JakubAtletika Polička8900:03:44-
3MM1046Večeře TomášAtletika Polička9000:03:44-
8MS1151Novotný MichalATC Nekoř8700:03:49-
9MS126Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:03:50-
4MM1318Zavřel JiříKOB Choceň8900:03:50-
10MS1417Toušek JaroslavAC Choceň8700:03:51-
11MS1511Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:51-
1ŽS1641Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport Litomyšl8800:03:51-
5MM1760Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:55-
2ŽS1847Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:55-
1M31933Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:57-
1ŽM2036Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:03:57-
12MS2156Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:07-
13MS228Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:04:09-
2M32321Siegel JakubAC Choceň9200:04:13-
6MM2467Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:17-
3M3259Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:17-
2ŽM2625Šedová TerezaAC Choceň9000:04:19-
7MM2768Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:20-
3ŽS2837Nerudová SandraPlavecký oddíl Č. T.8700:04:22-
4M32949Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:29-
3ŽM3024Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:33-
5M33140Dudek MilanCyklo Stratílek Sport Litomyšl9100:04:36-
6M33222Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38-
4ŽM3361Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:39-
5ŽM3459Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:39-
7M33557Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:04:50-
8M33655Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:51-
6ŽM3723Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:57-
7ŽM384Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:05:06-
9M33916Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:30-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:02-
2MA219Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:16:06-
3MA346Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:18-
1MB454Filip LubošAC Choceň5900:16:49-
4MA526Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:16:56-
5MA618Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:01-
6MA749Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:17:19-
2MB815Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:26-
3MB961Siegel JosefSpartak Choceň5800:17:28-
1MC1024Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:33-
7MA1121Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:37-
8MA1270Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:49-
9MA135Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:17:58-
10MA1440Dostálek PetrTěchonín6700:18:02-
4MB1525Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:18:09-
11MA1642Horáček MichalČeská Třebová7500:18:14-
12MA1735Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:16-
13MA1852Kolek PetrROB Česká Třebová7500:18:17-
14MA1958Bielčik PetrLichkov7100:18:19-
15MA2057Šlajs TomášK.O.B. Choceň8300:18:21-
16MA2111Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:22-
17MA224Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:18:23-
18MA2374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:24-
19MA243Valdman JosefFort Staving Ústí nad Orlicí7900:18:25-
20MA2514Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:33-
21MA2675Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:36-
2MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:37-
5MB2845Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:38-
6MB2932Hejl JanAC Šumperk5300:18:41-
7MB3056Šlajs TomášCC Choceň6000:18:52-
3MC318Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:56-
22MA3213Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:01-
23MA336Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:19:10-
4MC3437Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:20-
8MB3538Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:19:25-
5MC3617Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:28-
9MB3728Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:05-
1ZA381Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:20:11-
6MC3953Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:21-
7MC4044Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:20:26-
10MB4160Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:30-
24MA4273Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:38-
25MA4320Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:20:38-
2ZA4436Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:20:42-
3ZA4522Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:03-
8MC4655Černý MilanAC Choceň4800:21:07-
4ZA4729Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:21:11-
1ZB4871Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:21:16-
1MD4964Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:21:31-
9MC5043Vilhelm VáclavTIS-VILHELM Frýdek Místek5100:21:35-
2MD5166Matějíček HanušSV Stříbro4100:21:36-
10MC522Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:38-
5ZA5372Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:41-
26MA5427Plocek JaroslavFK Česká Třebová6800:21:45-
11MB5569Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:48-
11MC5662Krumer MiroslavOstrov4900:21:53-
3MD5751Bielčik JindřichLichkov4000:22:04-
2ZB5823Novotná EvaLetohrad4800:22:15-
12MB5910Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:20-
13MB6041Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:22:33-
4MD6165Nypl JaroslavStará Paka4100:22:39-
6ZA6216Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:53-
12MC6363Tučný JanMK Pardubice4700:23:03-
3ZB6459Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:37-
13MC6567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:58-
7ZA6612Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:02-
14MC6750Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:24:46-
15MC689Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:24:51-
8ZA697Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:06-
4ZB7031Bílá VladimíraČeská Třebová6200:25:10-
5MD7147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:31-
14MB7230Bílý VlastimilČeská Třebová6100:26:53-
6MD7334Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:37-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Měli jste v tom mrazivo.
cervici

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód