Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lhota u Machova - Hejšovina

29.9.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lhota u Machova - Hejšovina
  • datum konání: 29.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhoťáci

Sociální sítě

Místo konání

Lhota u Machova, kon. st. busu
10.00 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Délka 9 km, převýšení 480 m
Trať vede po silnici, zpestřením jsou schody.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Oldřich Rücker
549 63 Machovská Lhota 45
tel. byt 0447 547 270
tel. zam. 0447 541 497

Podmínkou startu je mít s sebou platný cestovní pas (cíl je na hranici s Polskem).

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ617Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:39:5220
2MJ3349Hornych VítSOKOL Hronov8800:50:0419
3MJ356Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:50:3818
4MJ3937Beran JanSpartak Police nad Metují8300:51:1117
5MJ418Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:51:4416
6MJ4630Kysela PetrPolice nad Metují8800:54:3215
7MJ5129Kulhánek DanielBroumov8901:00:4714
Muži A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Brýdl PavelHotárek Hronov8000:35:3430
2MA210Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:36:1929
3MA311Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:2728
4MA753Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0027
5MA850Kubeček ŠtěpánTereza7600:40:1826
6MA1038Holub MiroslavBukovice6600:40:5425
7MA1447Scholz VladimírPila Machov7900:42:4924
8MA1742Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:43:3823
9MA2046Polej JiříHronov7100:45:1422
10MA2133Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:45:2321
11MA2621Hynek PetrNové Město n. Metují6300:46:1120
12MA3140Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:49:0819
13MA4541Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:54:1418
Muži B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41Zátopek JiříTJ Štramberk6000:38:4020
2MB520Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:4419
3MB932Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:40:2318
4MB1131Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:2317
5MB1212Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:42:0416
6MB1522Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:5215
7MB1628Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:43:0414
8MB182Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:5113
9MB199Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:4112
10MB2351Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:45:5111
11MB2735Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:47:1110
12MB285Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:239
13MB3016Pečenka LiborKHB Radegast6100:48:528
14MB3239Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:50:047
15MB383Rücker OldřichLhota5500:51:016
Muži C (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1325Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2320
2MC2923Ryba MiloslavAVC Praha5200:47:5019
3MC3624Tučný JanMK Pardubice4700:50:4618
4MC4344Krejsa VáclavBering Praha5200:53:4017
5MC4414Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:1116
6MC4948Linhart MilošAC Náchod4400:56:3015
Muži D (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2526Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:0610
2MD404Fejgl ZdeněkCALLA Vratimov4200:51:369
Juniorky (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4718Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:0810
2ŽJ4836Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:56:149
3ŽJ5219Čechalová MarkétaTS Letohrad8901:01:538
Ženy A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2252Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:45:3010
2ZA4215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:51:599
Ženy B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2427Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:0610
2ZB3445Martinová EvaSokol Valteřice5800:50:189
3ZB377Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:0010
4ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:238
5ZB5343Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:077
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž01153Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:00:37-
1Ž0294Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:00:41-
2Ž0341Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:00:42-
3Ž0443Lukášová ZuzkaVysoké Mýto9500:00:43-
2Ž05101Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:43-
1MJ617Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:39:5220
3Ž06170Lakota AntonínAC Choceň9500:00:44-
3Ž065Kotráš JanOrel Troubelice9500:00:44-
5Ž0889Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:00:45-
6Ž09154Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:46-
4Ž010108Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:00:48-
5Ž011158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:49-
7Ž01299Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:00:49-
6Ž01345Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:50-
7Ž014160Kučerová PavlaOrel Domanín9500:00:50-
8Ž0157Jambor BohumilOrel Troubelice9600:00:52-
9Ž0166Obršil BenediktOrel Troubelice9600:00:52-
10Ž01762Fučík PavelOrel Brno-Obřany9700:00:57-
11Ž018155Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:01:14-
8Ž01972Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:01:15-
12Ž020100Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:01:16-
9Ž021106Drápalová AnnaOrel Křenovice9900:01:25-
10Ž022123Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:01:34-
11Ž02344Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:46-
2MJ3349Hornych VítSOKOL Hronov8800:50:0419
3MJ356Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:50:3818
4MJ3937Beran JanSpartak Police nad Metují8300:51:1117
5MJ418Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:51:4416
6MJ4630Kysela PetrPolice nad Metují8800:54:3215
7MJ5129Kulhánek DanielBroumov8901:00:4714
Trať 10,000 km, 493,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Brýdl PavelHotárek Hronov8000:35:3430
1MA169Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:13101,85
2MA210Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:36:1929
2MA225Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:22101,13
3MA311Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:2728
3MA321Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:1297
1MB41Zátopek JiříTJ Štramberk6000:38:4020
4MA45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1796,64
2MB520Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:4419
1MB516Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:32103,74
2MB64Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:01101,50
5MA761Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:43:2086,52
4MA753Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0027
6MA86Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:2586
5MA850Kubeček ŠtěpánTereza7600:40:1826
3MB932Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:40:2318
3MB939Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:2694,76
6MA1038Holub MiroslavBukovice6600:40:5425
7MA101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5084
4MB1131Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:2317
4MB1154Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0891,48
1MJ1213Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:44:17101,80
5MB1212Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:42:0416
1MC1325Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2320
5MB1322Zátopek JiříTJ Štramberk6000:44:3089,74
7MA1447Scholz VladimírPila Machov7900:42:4924
8MA1440Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:44:3380,55
6MB1522Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:5215
9MA1512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:4379,71
2MJ1691Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:44:4999,39
7MB1628Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:43:0414
3MJ1768Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:44:5798,81
8MA1742Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:43:3823
8MB182Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:5113
6MB1814Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:0287,23
7MB1950Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3784,46
9MB199Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:4112
9MA2046Polej JiříHronov7100:45:1422
10MA2047Dostálek PetrTěchonín6700:45:5973,47
10MA2133Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:45:2321
11MA212Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:46:1272,43
4MJ2238Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:46:3491,57
1ZA2252Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:45:3010
12MA2373Vodička JanAsics Přerov7800:46:3770,38
10MB2351Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:45:5111
1ZB2427Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:0610
8MB2417Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:5378,43
1MD2526Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:0610
1MC2549Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:02100,84
11MA2621Hynek PetrNové Město n. Metují6300:46:1120
2MC2680Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:12100,12
3MC2741Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:2899
11MB2735Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:47:1110
12MB285Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:239
13MA2845Bielčik PetrLichkov7100:47:3465,68
4MC2924Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:5497,19
2MC2923Ryba MiloslavAVC Praha5200:47:5019
13MB3016Pečenka LiborKHB Radegast6100:48:528
5MC3010Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:48:0396,52
12MA3140Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:49:0819
14MA3178Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:48:1562,31
15MA3289Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:49:2756,36
14MB3239Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:50:047
9MB3318Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:49:4065,30
2ZB3445Martinová EvaSokol Valteřice5800:50:189
10MB3456Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:4265,17
1ZA3577Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:49:47108,65
11MB3683Zdeněk BílýMK Pardubice5900:49:5963,80
3MC3624Tučný JanMK Pardubice4700:50:4618
3ZB377Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:0010
6MC3742Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:1487,26
15MB383Rücker OldřichLhota5500:51:016
16MA3886Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2351,82
12MB3988Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:2661,68
2MD404Fejgl ZdeněkCALLA Vratimov4200:51:369
13MB4065Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:50:2761,61
7MC4174Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:2786,34
2ZA4215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:51:599
14MB4232Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:50:3261,20
4MC4344Krejsa VáclavBering Praha5200:53:4017
15MB4326Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:4260,45
5MC4414Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:1116
16MB448Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5159,68
13MA4541Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:54:1418
2ZA4587Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:51:29102,16
8MC4670Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:51:4281
1ŽJ4718Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:0810
1MD4751Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:51:58110,77
2ŽJ4836Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:56:149
9MC4881Koblížek JindřichŽamberk4800:52:0579,43
10MC4958Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:1478,82
6MC4948Linhart MilošAC Náchod4400:56:3015
1ZB5085Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:52:19110
4ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:238
11MC5135Ryba MilanAVC Praha5200:52:3677,28
3ŽJ5219Čechalová MarkétaTS Letohrad8901:01:538
17MA5290Marek LukášKUS Jablonné nad Orlicí8000:52:4540,13
12MC5360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:1574,52
5ZB5343Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:077
17MB5463Hojač MojmírTJ Tanvald5800:53:2847,32
18MB5534Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:0144,73
19MB5627Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:54:1643,54
20MB5737Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:54:2742,71
18MA583Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:3031,51
2ZB5955Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:37101,66
3ZA6053Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:54:5189,19
13MC6175Krejsa VáclavBering Praha5200:54:5267,69
2MD6248Bielčik JindřichLichkov4000:54:54100
21MB6366Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:1339
4ZA6452Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:55:5884,93
14MC6543Krumer MiroslavOstrov4900:56:0762,35
15MC6630Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:56:3260,58
22MB6728Rinka ErichBK Kravaře5400:56:5031,44
16MC6871Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:57:3256,40
3MD6911Herbst ManfredJeseník4100:57:5389,20
4MD7029Nanke WernerBK Kravaře3800:58:0688,41
5ZA7123Švecová TerezaPotštejn7700:58:1076,47
1ZC7220Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:1888,32
17MC7357Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:58:2952,39
5MD749Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:58:4186,28
5MJ7567Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:58:5836
6MD7636Fejgl ZdeněkCALLA Vratimov4200:59:1784
6MJ7764Hojač VojtěchSeta9000:59:3833,10
23MB7862Hynek PetrJiskra Tanvald6201:00:3513,73
6ZA7979Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:0465,28
18MC8019Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:2440
24MB8131Marek JiříSvitavy5301:04:270
7ZA8246Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:2852,22
19MA837Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:04:300
1ZJ8433Vícenová KarolínaKHB Radegast8601:05:20100
7MD8559Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:3957,27
3ZB8615Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4157,89
25MB8782Novotný PřemyslPastviny5901:07:550
8MD8876Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:0148,65
4ZB8972Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:11:3340,22
19MC9084Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:15:310

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód