Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

12.10.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 12.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou, okres Bruntál
13.00 hodin

Přihlášky

Parkoviště Hvězda od 11 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 9,6 km, převýšení 660 m
Trať vede po silnici s citelným, ale rovnoměrným stoupáním.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční a věcné ceny a diplomy (absolutní vítěz 2.500 Kč).
Všichni účastníci účastníci závodu získají grafický list a tričko s motivem závodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
TJ Liga 100 Olomouc
PS 146
771 11 Olomouc 1
tel. byt 068 522 48 55
tel. zam. 0602 752 447

Ubytování:
Zajištěno v penzionu RELAXA ve Staré Vsi, Žďárský Potok 64, 793 43 Stará Ves, tel. 0647 283 198, 0606 720 344 - p. Jiří Hala. Cena za osobu a noc 100 Kč. Přihlášky písemně nebo telefonicky. Celá kapacita penzionu je vyhrazena pro účastníky závodu. V místě je zajištěno i stravování ve velmi příznivých cenových relacích.
V sobotu večer se zde od 19 hodin uskuteční přátelské posezení se skupinou PAŘEZY z Přáslavic.

Poznámka:
Parkoviště Hvězda se nachází asi 2 km nad Karlovou Studánkou, cca 15 km od Rýmařova a 20 km od Bruntálu. Doprava je nejvhodnější osobními auty, v Rýmařově či Bruntále odbočit na Karlovu Studánku nebo autobusy trať Olomouc - Jeseník, případně železnicí - cílová stanice Bruntál (trať Olomouc - Opava - Ostrava) a dále do Karlovy Studánky autobusem.
Parkoviště je celodenně hlídané, poplatek 50 Kč na den.
Výjezd osobních aut ani autobusů na Ovčárnu není povolen!
Autobusy CONNEX Morava, a.s. odjíždí z parkoviště na Ovčárnu každou celou hodinu od 8 do 16 hodin. Z Ovčárny odjíždí autobus zpět na Hvězdu každou půlhodinu. Cena za jednu jízdu pro jednu osobu činí 13 Kč. Závodníci, kteří se řidiči autobusu prokáží svým startovním číslem, mají zpáteční cestu z Ovčárny na Hvězdu zdarma.

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1985

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4613
Špacír Ladislav5513
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Strouhal Tomáš749
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Němeček Radim818
Vraštilová Miloslava568
Tempír František498
Stržínek Karel648
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Keprtová Miloslava488
Živělová Vladimíra618
Král Jindřich738
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Šíma Josef537
Kňáva Martin707
Komárek Bedřich537
Večeřa Roman807
Mazač Jaroslav687
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Kovář Daniel807
Němeček Jiří567
Bronec Jaromír677
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Hudeček Petr826
Škapa Marek716
Wagner Petr836
Hrouza Michal786
Sadílek Václav506
Křenek Aleš856
Krejsa Václav526
Sekanina Svatopluk786
Dobrý Jaroslav396
Šimůnková Zdena586
Kopecký Tomáš836
Švidernoch Milan586
Kozák Radim806

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13137Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:44:0560
2MJ17138Polášek JanKRESPO Hranice8300:44:5557
3MJ29139Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:47:2554
4MJ96140Tománek PetrSK Prostějov8500:57:0451
5MJ126141Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8601:04:3548
6MJ134142Ratiborský JanBK Prostějov8701:07:0745
7MJ144143Šustr DavidSK Prostějov8501:14:1142
-MJ-144Macíček TomášDODO Kopřivnice84DNF-
Muži A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Magál JiříDukla Liberec7700:39:1090
2MA22Bláha JanTourex České Budějovice7100:39:4587
3MA33Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:40:0584
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:41:0381
5MA55Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:42:3078
6MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:3875
7MA87Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:43:1372
8MA168Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:3069
9MA189Kubíček PetrFenix Team Jeseník8100:45:1066
10MA1910Slonek MichalLyže Slonek8200:45:5563
11MA2011Dvořák SvatoplukSlavoj Pacov7000:46:0860
12MA2112Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:46:0957
13MA2213Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:1254
14MA2314Velička AlešSK Jiří TEAM7300:46:1551
15MA2415Rys JaromírSKP Holešov6400:46:4548
16MA2616Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:46:5545
17MA3017Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:47:3642
18MA3218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:5539
19MA3319Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:47:5836
20MA3420Dragolov DanielBrno6700:48:0733
21MA3521Baďura JanHK Auto Brno6800:48:1030
22MA3722Sehnal TomášHO Holešov7300:48:2027
23MA4023Pokorný JanBK Ostrava8800:49:2024
24MA4124Pacner VladimírBiatlon Beroun7600:49:2521
25MA4225Dudák JanSpur Zlín7300:49:2618
26MA4326Zatloukal MarekKopečkáři6500:49:3015
27MA4527Vos OtakarAKCENT team FM7400:49:4512
28MA4628Kumstát MichalTT Klub Prostějov8200:50:009
29MA4729Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:50:056
30MA4830Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:50:063
31MA4931Jančařík PetrBrno6800:50:150
32MA5032Rapčan LukášSK Přerov7800:50:200
33MA5133Pavelka JakubSlavoj Bruntál8100:50:550
34MA5234Havlíček IvoLánov6600:51:100
35MA5435Putterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:51:180
36MA5636Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:51:300
37MA5937Menšík RadekGamp Vrbno pod Pradědem7000:51:450
38MA6438Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:050
39MA7039Černý MaxOlomouc7200:52:510
40MA7340Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:53:030
41MA7441Fančovič PetrVŠB-TU Ostrava8000:53:040
42MA7942Řoutil LadislavČernovír Team8100:55:000
43MA9943Kraus OndřejAC Lihový Kopec8000:57:320
44MA10044Rašner TomášOlomouc6900:57:350
45MA10145Laitoch DavidPřerov7500:57:360
46MA10246Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:57:370
47MA10747Zapletal Petrneregistrován6300:58:310
48MA10848Hebelka JanVŠB TU Ostrava8000:58:400
49MA11549Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7801:00:090
50MA13350Georgiadis DimitrisGamp Vrbno pod Pradědem6501:06:300
-MA-51Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun79DNF-
Muži B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB752Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:4160
2MB953Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:43:28-
3MB1054Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:3357
4MB1155Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4654
5MB1256Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:44:0151
6MB1457Zátopek JiříTJ Kotouč Štramberk6000:44:1248
7MB1558Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:44:1845
8MB2859Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:1042
9MB3960Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:1139
10MB5361Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:1736
11MB6562Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:52:0833
12MB6663Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:52:2530
13MB6764Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:2627
14MB7165Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:52:5524
15MB7266Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:53:0221
16MB7767Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:53:2018
17MB8168Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:55:0615
18MB8269Složil PavelSokol Tovačov5300:55:0712
19MB8470Prokop JiříKonty G Zlín5600:55:089
20MB8571Knotek IljaKnotek team5300:55:086
21MB8772Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:55:313
22MB8873Martínek VladimírSKP Holešov5600:55:380
23MB9174Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:56:100
24MB9275Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:300
25MB10476Oršový ZdeněkBrano Hradec nad Moravicí6100:57:460
26MB11077Spáčil Janneregistrován5400:59:450
27MB12078Michalčík KarelBK Kravaře5901:02:230
28MB13279Stuchlík KarelBK Kravaře6101:05:500
29MB14080Přívětivý JiříBranky6101:10:030
30MB14181Novák LubomírKarlova Studánka5801:13:250
Muži C (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2582Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5060
2MC3183Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:4857
3MC4484Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:49:3354
4MC5585Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:51:2551
5MC5786Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:3348
6MC5887Stuchlík PavelAO Koběřice5000:51:4045
7MC6288Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:51:58-
8MC6989Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:4142
9MC8090Sadílek VáclavAlbrechtice5000:55:0539
10MC8691Krejsa VáclavBering Praha5200:55:3036
11MC9392Tučný JanMK Pardubice4700:57:0133
12MC9793Volek IvoRýmařov4800:57:2030
13MC9894Peška AntonínSokol Holešov4800:57:2527
14MC10395Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:57:3824
15MC10696Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:58:2021
16MC10997Cipl FrantišekBON BON Praha5100:59:3018
17MC11198Soviš IvanHS Skřítek4601:00:0515
18MC11299Lerch VladislavŽST Olomouc4801:00:0612
19MC121100Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:02:329
20MC124101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:356
21MC129102Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:04:383
22MC130103Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:05:150
23MC145104Pikal KarelSK Haná Olomouc4901:14:120
Muži D (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD60105Podžorný ErvinČeský Těšín4100:51:4730
2MD68106Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:2727
3MD78107Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:53:3524
4MD89108Šteinc LudvíkVrchlabí4100:55:4521
5MD113109Nanke WernerBK Kravaře3801:00:0718
6MD117110Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:01:0615
7MD119111Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:01:3112
8MD122112Stuchlík KarelBK Kravaře3701:02:559
9MD136113Engliš JiříCVK Opava3801:08:036
10MD142114Kubík JosefSK Ptačina3801:13:523
11MD146115Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:14:300
Muži E (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME148116Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:22:3030
2ME149117Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:29:0027
Juniorky (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ61145Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:51:5030
2ŽJ90146Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:0327
3ŽJ125147Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:5024
4ŽJ131148Bednaříková ŠtěpánkaSG Vrbno pod Pradědem8301:05:2821
5ŽJ135149Matějková JanaKB Prostějov8701:07:2518
6ŽJ139150Veningerová PavlínaSG Vrbno pod Pradědem8401:09:0415
7ŽJ143151Vícenová KarolínaKHB Radegast8601:14:1012
Ženy A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26118Schorná Matyášová PavlaCZE8000:46:5530
2ZA36119Kalovská LenkaAAC Brno7000:48:1227
3ZA75128Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:53:0524
4ZA94120Tomass DanielaLG Nike Berlín7400:57:02-
5ZA95121Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:57:0321
6ZA104122Vlčková LadislavaKB Beroun8000:57:4618
7ZA116123Militká AlžbětaAtletika Nová Paka8001:00:1015
8ZA118124Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:3012
9ZA123125Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:03:109
10ZA127126Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:366
11ZA138127Matalová Jananeregistrována7301:08:203
Ženy B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38129Hajná DanaAK Kroměříž6400:48:5030
2ZB62130Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:51:58-
3ZB76131Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:53:0627
4ZB82132Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:55:0724
5ZB128133Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:04:3721
6ZB137134Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:1318
7ZB147135Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:21:1715
Ženy C (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF114136Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:00:0830
Trať 9,600 km, 660,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Magál JiříDukla Liberec7700:39:1090
2MA22Bláha JanTourex České Budějovice7100:39:4587
3MA33Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:40:0584
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:41:0381
5MA55Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:42:3078
6MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:3875
1MB752Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:4160
7MA87Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:43:1372
2MB953Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:43:28-
3MB1054Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:3357
4MB1155Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4654
5MB1256Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:44:0151
1MJ13137Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:44:0560
6MB1457Zátopek JiříTJ Kotouč Štramberk6000:44:1248
7MB1558Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:44:1845
8MA168Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:3069
2MJ17138Polášek JanKRESPO Hranice8300:44:5557
9MA189Kubíček PetrFenix Team Jeseník8100:45:1066
10MA1910Slonek MichalLyže Slonek8200:45:5563
11MA2011Dvořák SvatoplukSlavoj Pacov7000:46:0860
12MA2112Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:46:0957
13MA2213Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:1254
14MA2314Velička AlešSK Jiří TEAM7300:46:1551
15MA2415Rys JaromírSKP Holešov6400:46:4548
1MC2582Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5060
1ZA26118Schorná Matyášová PavlaCZE8000:46:5530
16MA2616Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:46:5545
8MB2859Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:1042
3MJ29139Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:47:2554
17MA3017Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:47:3642
2MC3183Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:4857
18MA3218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:5539
19MA3319Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:47:5836
20MA3420Dragolov DanielBrno6700:48:0733
21MA3521Baďura JanHK Auto Brno6800:48:1030
2ZA36119Kalovská LenkaAAC Brno7000:48:1227
22MA3722Sehnal TomášHO Holešov7300:48:2027
1ZB38129Hajná DanaAK Kroměříž6400:48:5030
9MB3960Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:1139
23MA4023Pokorný JanBK Ostrava8800:49:2024
24MA4124Pacner VladimírBiatlon Beroun7600:49:2521
25MA4225Dudák JanSpur Zlín7300:49:2618
26MA4326Zatloukal MarekKopečkáři6500:49:3015
3MC4484Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:49:3354
27MA4527Vos OtakarAKCENT team FM7400:49:4512
28MA4628Kumstát MichalTT Klub Prostějov8200:50:009
29MA4729Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:50:056
30MA4830Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:50:063
31MA4931Jančařík PetrBrno6800:50:150
32MA5032Rapčan LukášSK Přerov7800:50:200
33MA5133Pavelka JakubSlavoj Bruntál8100:50:550
34MA5234Havlíček IvoLánov6600:51:100
10MB5361Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:1736
35MA5435Putterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:51:180
4MC5585Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:51:2551
36MA5636Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:51:300
5MC5786Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:3348
6MC5887Stuchlík PavelAO Koběřice5000:51:4045
37MA5937Menšík RadekGamp Vrbno pod Pradědem7000:51:450
1MD60105Podžorný ErvinČeský Těšín4100:51:4730
1ŽJ61145Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:51:5030
7MC6288Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:51:58-
2ZB62130Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:51:58-
38MA6438Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:050
11MB6562Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:52:0833
12MB6663Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:52:2530
13MB6764Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:2627
2MD68106Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:2727
8MC6989Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:4142
39MA7039Černý MaxOlomouc7200:52:510
14MB7165Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:52:5524
15MB7266Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:53:0221
40MA7340Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:53:030
41MA7441Fančovič PetrVŠB-TU Ostrava8000:53:040
3ZA75128Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:53:0524
3ZB76131Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:53:0627
16MB7767Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:53:2018
3MD78107Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:53:3524
42MA7942Řoutil LadislavČernovír Team8100:55:000
9MC8090Sadílek VáclavAlbrechtice5000:55:0539
17MB8168Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:55:0615
18MB8269Složil PavelSokol Tovačov5300:55:0712
4ZB82132Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:55:0724
19MB8470Prokop JiříKonty G Zlín5600:55:089
20MB8571Knotek IljaKnotek team5300:55:086
10MC8691Krejsa VáclavBering Praha5200:55:3036
21MB8772Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:55:313
22MB8873Martínek VladimírSKP Holešov5600:55:380
4MD89108Šteinc LudvíkVrchlabí4100:55:4521
2ŽJ90146Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:0327
23MB9174Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:56:100
24MB9275Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:300
11MC9392Tučný JanMK Pardubice4700:57:0133
4ZA94120Tomass DanielaLG Nike Berlín7400:57:02-
5ZA95121Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:57:0321
4MJ96140Tománek PetrSK Prostějov8500:57:0451
12MC9793Volek IvoRýmařov4800:57:2030
13MC9894Peška AntonínSokol Holešov4800:57:2527
43MA9943Kraus OndřejAC Lihový Kopec8000:57:320
44MA10044Rašner TomášOlomouc6900:57:350
45MA10145Laitoch DavidPřerov7500:57:360
46MA10246Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:57:370
14MC10395Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:57:3824
6ZA104122Vlčková LadislavaKB Beroun8000:57:4618
25MB10476Oršový ZdeněkBrano Hradec nad Moravicí6100:57:460
15MC10696Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:58:2021
47MA10747Zapletal Petrneregistrován6300:58:310
48MA10848Hebelka JanVŠB TU Ostrava8000:58:400
16MC10997Cipl FrantišekBON BON Praha5100:59:3018
26MB11077Spáčil Janneregistrován5400:59:450
17MC11198Soviš IvanHS Skřítek4601:00:0515
18MC11299Lerch VladislavŽST Olomouc4801:00:0612
5MD113109Nanke WernerBK Kravaře3801:00:0718
1ŽF114136Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:00:0830
49MA11549Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7801:00:090
7ZA116123Militká AlžbětaAtletika Nová Paka8001:00:1015
6MD117110Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:01:0615
8ZA118124Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:3012
7MD119111Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:01:3112
27MB12078Michalčík KarelBK Kravaře5901:02:230
19MC121100Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:02:329
8MD122112Stuchlík KarelBK Kravaře3701:02:559
9ZA123125Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:03:109
20MC124101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:356
3ŽJ125147Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:5024
5MJ126141Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8601:04:3548
10ZA127126Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:366
5ZB128133Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:04:3721
21MC129102Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:04:383
22MC130103Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:05:150
4ŽJ131148Bednaříková ŠtěpánkaSG Vrbno pod Pradědem8301:05:2821
28MB13279Stuchlík KarelBK Kravaře6101:05:500
50MA13350Georgiadis DimitrisGamp Vrbno pod Pradědem6501:06:300
6MJ134142Ratiborský JanBK Prostějov8701:07:0745
5ŽJ135149Matějková JanaKB Prostějov8701:07:2518
9MD136113Engliš JiříCVK Opava3801:08:036
6ZB137134Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:1318
11ZA138127Matalová Jananeregistrována7301:08:203
6ŽJ139150Veningerová PavlínaSG Vrbno pod Pradědem8401:09:0415
29MB14080Přívětivý JiříBranky6101:10:030
30MB14181Novák LubomírKarlova Studánka5801:13:250
10MD142114Kubík JosefSK Ptačina3801:13:523
7ŽJ143151Vícenová KarolínaKHB Radegast8601:14:1012
7MJ144143Šustr DavidSK Prostějov8501:14:1142
23MC145104Pikal KarelSK Haná Olomouc4901:14:120
11MD146115Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:14:300
7ZB147135Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:21:1715
1ME148116Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:22:3030
2ME149117Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:29:0027

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 53%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 68%
Vyhlášení výsledků: 43%
Zpracování výsledků: 27%
Ceny vítězům: 64%
Celkový dojem ze závodu: 51%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
54%

Názory na závod

První polovina závodu v pohodě, druhá spíše boj s povětrnostními živly. Je to ale extrem cup, vyběhnout se to dalo a navíc máme alespoň na co vzpomínat. Zpracování výsledků se dost protáhlo a tak na vyhlášení zůstali snad jen ti ocenění a to je trochu škoda. Možná, že by pomohlo udělat vyhlášení dole v místě startu.
astransky
pekny,ale zima a naledi!A mimochodem L.Zablodilova dobehla preda D.Tomass. Bezel jsem s nimi a videl jsem to!
brain
Jelikoz jsem dobehla zavod pred B.Paulu-nevim jak jinak popsat priblizny cas- a poradatel me uvadi jako nedobehla,pak nemohu hodnotit jinak nez takto!!!Zpracovani vysledku trvalo dlouho a jelikoz cestovani z Jesenniku do Krkonos chvili trvanebyl cas cekat na vysledky.Diky tomu byla tedy cela ucast a cesta k vam na praded zbytecna-priste si ucast asi vsichni vice rozmysli....s pocasim se nic delat neda,ale.....
CermakovaM
až na Ovčárnu pohoda, pak začal boj o každý krok a nakonec o to dostat se konečně do cíle.Nakonec i přes to počasí a naledí jsem měla lepší čas než loni, takže spokojenost:)
slunicko.13
Zavod jako takovy je fakt v pohode,i kdyz asi dost lidem mohl vadit ten led,jediny co nedokazu pochopit pri zavode ktery je v nejvyssi obtiznosti a tim padem i v nejvyssi kategorii Ceskeho poharu v behu do vrchu je to, jak nekdo dokaze v cili v pohode prehlidnou vedouci zavodnici celkoveho poradi poharu v kategorii zen.Vim ze s pocasim se asi nic delat neda,ale kdyz nekdo nedokaze zajistit regulernost zavodu pro vsechny, at uz je to kvuli mlze nebo kvuli vlastni neschopnosti,tak at radsi sedi doma u telky a nekazi pocit ze zavodeni ostatnim lidem.Vetsina zavodniku si sice jde jen vybehnout kopec,ale sebrat takhlr body nekomu,komu jde o celkovy vitezstvi v poharu a tim padem i o nejaky ty finance je fakt zajimavy.Mimochodem videl jsem na vlastni oci to jak se vyhodnocujou vysledky a nenapada me napsat nic jinyho nez ZAJIMAVY!!!Ty lidi v tom meli takovej zmatek ze to vyhlaseni muselo bejt nekdy kolem pulnoci a na to tam asi nikdo z Krkoinos cekat nebude.No jo,jak jsem rek trasa v pohode,akorat ta organizace.Ale zas priisti rok nemuze bejt hur!!!
onkraus
Takže, po konzultaci s ředitelem závodu byly výsledky opraveny do současné podoby. Martina je tedy na třetím místě, ovšem Lenka Zabloudilová zůstává za Danielou Tomass. Je to stanovisko ředitele závodu, takže pokud má někdo jiný názor, může ho samozřejmě vyjádřit v této diskuzi nebo se obrátit přímo na ředitele závodu ,pana Čermáka.
kebrle
Závod je to pěkný, ale za normálního počasí. V sobotu to v mém případě byl více boj o život, než běh do vrchu.
skapamarek
Byl to boj s přírodou, zvítězil každý, kdo doběhl. Organizátoři by si měli najít pořádný systém ve zpracování výsledků. V dnešní době výpočetní techniky předvádět něco takového? Jinak super extrém. Doufám však, že se počasí na příště umoudří.
pajinkam
výsledky jsem vůbec nedostal, jsem uvedej, že jsem to nedobehl - !!!!!! NENÍ PRAVDA !!!!!!!, trat´ velice pěkná a velice náročná
robzuzaci

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód