Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

19.10.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 19.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11.00 hodin

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

Délka 15,5 km, převýšení 670 m
Náročný horský kros v krásných přírodních partiích.

Ceny pro vítěze

finanční ceny dle možností pořadatelů, diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ivo Brunclík
mateřská škola
543 51 Špindlerův Mlýn
tel. 0438 593 114

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
11.10.2003Špindlerův Mlýn - Malá cena40
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1062

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5818
Grohová Jaroslava5117
Paulů Blanka5414
Groh Stanislav4613
Javůrek Jiří4813
Vraštilová Miloslava5612
Šrutek Stanislav5812
Votava Vladimír6311
Šír Václav4811
Šimůnek Jaromír5511
Jirásková Eva6410
Havlíček Ivo6610
Horáček Michal7510
Havlíček Zdeněk359
Stránský Aleš609
Štantejský Michal848
Kubrová Dagmar638
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Šteinc Ludvík418
Jelínek Karel517
Pechková Jana857
Berka Radim827
Dunka Štěpán727
Hájková Renata756
Holý Václav416
Vanta Josef626
Šmída Oldřich486
Tomíček Josef596
Klimeš Bedřich566
Veselý Pavel666
Žák Jiří716
Procházková Irena576
Vávra David576
Šimůnek Jan496
Valenta Michal625
Cupák Martin715
Groh Radoslav895
Malý Jan735
Turek Martin805
Vejnar Josef575
Krupka Milan565
Vacek Martin695
Trejbal Karel515
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Svoboda Petr685
Kubr Václav554
Flegl Vlastimil864
Herda Jan834

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ35Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:10:1740
2MJ711Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8401:16:1838
Muži A (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA217Brýdl PavelHotárek Hronov8001:10:1360
2MA561Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:10:4258
3MA923Buřil FrantišekSOKOL Nová Paka6601:17:5556
4MA1433Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:21:4454
5MA1699Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:25:1452
6MA2122Havlíček IvoLánov6601:27:2150
Muži B (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB410Šimůnek JaromírSKP Jablonex5501:10:4040
2MB64Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:0838
3MB756Kolínek FrantišekAK Perná5601:16:1836
4MB1019Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5701:18:2434
5MB1260Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:20:3632
6MB1754Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:25:1530
7MB1821Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:25:1828
8MB2757Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:32:1926
9MB2998Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:34:1124
10MB313Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5901:35:1922
11MB3263Malík SlavomírVČS Trmáň5601:37:3220
12MB3455Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:2818
Muži C (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC119Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:20:2940
2MC1358Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:20:4138
3MC1513Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:22:4836
4MC197Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:26:0434
5MC2251Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:2532
6MC302Krumer MiroslavOstrov4901:34:1430
7MC3726Tučný JanMK Pardubice4701:48:2028
8MC3937Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:50:4826
Muži D (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2327Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:28:5820
2MD2420Šteinc LudvíkVrchlabí4101:30:2818
3MD2524Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:31:1216
4MD3535Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:42:0514
Muži E (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4212Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:59:5420
Juniorky (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ388Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:48:2820
2ŽJ4115Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:58:5118
Ženy A (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4025Antošová MartinaSOKOL Nová Paka7601:55:5920
Ženy B (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB201Paulů BlankaSK Velká Bystřice5401:26:4920
2ŽB285Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:32:5618
3ŽB3362Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:37:5916
-ŽB-6Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64DNF-
Ženy C (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2650Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:31:2820
2ŽC3659Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:43:4018
Trať 15,500 km, 670,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA217Brýdl PavelHotárek Hronov8001:10:1360
1MJ35Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:10:1740
1MB410Šimůnek JaromírSKP Jablonex5501:10:4040
2MA561Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:10:4258
2MB64Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:0838
2MJ711Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8401:16:1838
3MB756Kolínek FrantišekAK Perná5601:16:1836
3MA923Buřil FrantišekSOKOL Nová Paka6601:17:5556
4MB1019Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5701:18:2434
1MC119Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:20:2940
5MB1260Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:20:3632
2MC1358Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:20:4138
4MA1433Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:21:4454
3MC1513Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:22:4836
5MA1699Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:25:1452
6MB1754Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:25:1530
7MB1821Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:25:1828
4MC197Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:26:0434
1ŽB201Paulů BlankaSK Velká Bystřice5401:26:4920
6MA2122Havlíček IvoLánov6601:27:2150
5MC2251Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:2532
1MD2327Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:28:5820
2MD2420Šteinc LudvíkVrchlabí4101:30:2818
3MD2524Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:31:1216
1ŽC2650Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:31:2820
8MB2757Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:32:1926
2ŽB285Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:32:5618
9MB2998Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:34:1124
6MC302Krumer MiroslavOstrov4901:34:1430
10MB313Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5901:35:1922
11MB3263Malík SlavomírVČS Trmáň5601:37:3220
3ŽB3362Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:37:5916
12MB3455Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:2818
4MD3535Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:42:0514
2ŽC3659Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:43:4018
7MC3726Tučný JanMK Pardubice4701:48:2028
1ŽJ388Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:48:2820
8MC3937Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:50:4826
1ZA4025Antošová MartinaSOKOL Nová Paka7601:55:5920
2ŽJ4115Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:58:5118
1ME4212Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:59:5420

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Konečně pořádný závod nahoru i dolů. Já bych ho dal příští rok jako Super. Na občerstvovačce by mohl být ionťák, nebo alespoň sůl.
trejbalkarel
Dík všem pořadatem za přípravu tohoto parádního závěrečného bodovaného pohárového závodu.Klobouk dolů před výkonem nejmladší účastnice Hanky, která sice nemohla stáhnout bodový náskok Karolíny, která své celkové třetí místo obhájila (hlavně, že doběhla ve zdraví...), jejich vzájemné letošní utkání tak neztratilo napětí až do konce.
Super běh!!! Škoda jen, že nám do toho pršelo i sněžilo. Ale i přesto nejlepší závod posledních dnů.
petulestara
Opravuju email ve svém předchozím pochvalném hodnocení. Déšť i sníh k horám patří, přece se nebude běhat do vrchu v halách, i když kdo ví...
LiborPecenka
prostě super!!!

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód