Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2002, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště na křižovatce v Pastvinách
10.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

70,- Kč

Popis tratě

plavání - 350 m
kolo - 17 km
běh - 4,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Občestvení v restauraci Na vleku.

Kategorie:
ženy - 18-30 let, 31 let a více
muži - 18-40 let, 41 let a více

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Magál JiříDukla Liberec7700:49:39-
2MA288Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:51:05-
3MA382Pochobradský Janneregistrován7500:51:48-
4MA457Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:53:34-
5MA69Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:53:54-
6MA715Kašše JakubJiskra Ústí nad Orlicí8000:54:06-
7MA836Mařík JiříDolní Dobrouč7200:54:36-
8MA1037Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:54:56-
9MA1156Abrahám LuděkKUS Jablonné nad Orlicí7500:55:02-
10MA1262Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:55:24-
11MA1361Šroler Davidneregistrován 00:55:25-
12MA1413Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:55:29-
13MA1755Martínek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7400:56:43-
14MA1817Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:57:03-
15MA1939Strnad Tomᚎamberk6900:58:08-
16MA2018Novotný LuděkŽamberk6200:58:11-
17MA2126Pelda Václavneregistrován6700:58:15-
18MA237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:26-
19MA2466Havrda JiříDlouhoňovice7300:58:51-
20MA2593Suchomel TomášÚstí nad Orlicí8000:58:57-
21MA2667Čorian Ondřejneregistrován 00:59:24-
22MA2760Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:59:37-
23MA2881Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:59:45-
24MA2912Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:59:49-
25MA3049Mutinský ViktorÚstí nad Orlicí6500:59:55-
26MA312Čenský Jiříneregistrován6300:59:58-
27MA3258Vychytil Františekneregistrován8001:00:03-
28MA338Krejčí Jaromírneregistrován5901:00:19-
29MA3443Žížala Janneregistrován 01:00:20-
30MA3568Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8801:00:24-
31MA361Kopeček Stanislavneregistrován 01:00:37-
32MA3752Pávek Jiříneregistrován6901:00:45-
33MA3863Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8201:00:56-
34MA3916Staroveský Lukášneregistrován 01:01:04-
35MA4044Dragolov DanielBrno6701:01:07-
36MA4284Rozlívka RadekHS Čenkovice7301:01:21-
37MA4364Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8601:01:23-
38MA4473Krejsa Zdeněkneregistrován 01:01:37-
39MA4548Středa PetrÚstí nad Orlicí6401:01:44-
40MA4635Lauterbach PatrikŽamberk7201:01:46-
41MA473Štrob Jiříneregistrován 01:01:53-
42MA4889Exler PavelSokol Žamberk8201:01:56-
43MA5021Trkal JaroslavChoceň6401:02:34-
44MA5233Kubišta Petrneregistrován 01:02:58-
45MA5359Svoboda Filipneregistrován 01:03:31-
46MA5423Pospíšil Milošneregistrován 01:03:54-
46MA5478Šourek PavelMistrovice8101:03:54-
48MA5728Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:04:50-
49MA5853Zima Jaroslavneregistrován 01:05:00-
50MA5954Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:05:26-
51MA604Janda MartinKOB Dobruška8001:06:05-
52MA615Votápek Mirekneregistrován 01:06:16-
53MA6279Neugebauer Radekneregistrován 01:06:42-
54MA6432Holubec Miroslavneregistrován7601:07:02-
55MA656Hrdlička Janneregistrován 01:07:26-
56MA6686Jurča ZbyněkLanškroun7301:07:40-
57MA6727Komzák Mirekneregistrován 01:07:44-
58MA6951Štěpán Martinneregistrován 01:07:57-
59MA7134Stejskal Rudolfneregistrován 01:08:34-
60MA7211Wágner JanAC Turnov8401:08:48-
61MA7847Hylák Adamneregistrován 01:12:20-
62MA8424Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9201:18:01-
63MA8919Novotný JanSportovní klub Žamberk9001:20:23-
64MA9050Mihulka Edaneregistrován7301:20:25-
Muži 40 let a více (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB587Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:53:53-
2MB931Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:50-
3MB1571Heš PetrJiskra Králíky6000:56:02-
4MB1670Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:56:19-
5MB2283Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:58:16-
6MB4176Skalický JiříSokol Žamberk5001:01:10-
7MB4974Koblížek JindřichŽamberk4801:01:58-
8MB5172Jiráska JanKrálíky5601:02:40-
9MB5629Samek Pavelneregistrován5801:04:28-
10MB6391Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:06:47-
11MB6869Novotný JanTTK JME Brno5401:07:49-
12MB7022Maryška Lubošneregistrován 01:08:33-
13MB7390Exler PavelZEZ Žamberk5801:09:08-
14MB7538Novák Jindřichneregistrován 01:09:48-
15MB7677Novotný PřemyslPastviny5901:09:55-
16MB7945Velechovský JiříKrálíky5501:12:58-
17MB8530Košta Karelneregistrován5601:19:05-
18MB8680Kolář Petrneregistrován 01:19:18-
19MB8825Záleský Milanneregistrován 01:20:01-
20MB9242Skřenek Ivoneregistrován 01:27:27-
Ženy do 30 let (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7710Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:10:50-
2ZA8065Kaplanová EvaSPORT PROROV. Žamberk7901:13:47-
3ZA8185Novotná Olganeregistrována 01:13:51-
4ZA8240Skřenková Kristýnaneregistrována 01:17:23-
5ZA9341Jandová Barboraneregistrována 01:48:28-
Ženy 30 let a více (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7475Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:09:31-
2ZB8320Cacková LenkaBlesk Králiky6701:17:57-
3ZB8714Jeníčková Hananeregistrována5901:19:42-
4ZB9146Hyláková Dananeregistrována6101:21:03-
Trať 5,100 km, 234,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Magál JiříDukla Liberec7700:49:39-
1MA163Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:17:37103,80
2MA288Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:51:05-
2MA292Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:17:5899,99
3MA355Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:1896,21
3MA382Pochobradský Janneregistrován7500:51:48-
4MA457Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:53:34-
4MA4133Kynčl StanislavAFK CHrudim6400:18:2694,68
5MA535Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:4691,08
1MB587Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:53:53-
5MA69Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:53:54-
6MA668Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:18:4890,60
6MA715Kašše JakubJiskra Ústí nad Orlicí8000:54:06-
7MA770Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5589,33
8MA89Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0387,85
7MA836Mařík JiříDolní Dobrouč7200:54:36-
1MJ921Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:12105,21
2MB931Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:50-
8MA1037Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:54:56-
1MB1038Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:13102,96
9MA1140Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:2184,52
9MA1156Abrahám LuděkKUS Jablonné nad Orlicí7500:55:02-
10MA1229Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:19:2284,27
10MA1262Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:55:24-
11MA1361Šroler Davidneregistrován 00:55:25-
2MB13132Filip LubošAC Choceň5900:19:23101,33
11MA1454Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:19:3082,89
12MA1413Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:55:29-
3MB1571Heš PetrJiskra Králíky6000:56:02-
2MJ154Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:19:4399,85
3MB1661Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:5695,71
4MB1670Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:56:19-
13MA1755Martínek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7400:56:43-
12MA1741Král JindřichLanškroun7300:19:5777,93
14MA1817Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:57:03-
13MA18124Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:1075,37
3MJ19130Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:20:1294,94
15MA1939Strnad Tomᚎamberk6900:58:08-
14MA2015Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:1774,19
16MA2018Novotný LuděkŽamberk6200:58:11-
4MB2111Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:1991,71
17MA2126Pelda Václavneregistrován6700:58:15-
15MA22137Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:2472,78
5MB2283Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:58:16-
18MA237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:26-
5MB2323Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:20:2990,11
16MA24102Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:20:2971,93
19MA2466Havrda JiříDlouhoňovice7300:58:51-
17MA2591Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:20:3570,74
20MA2593Suchomel TomášÚstí nad Orlicí8000:58:57-
21MA2667Čorian Ondřejneregistrován 00:59:24-
4MJ2666Růžička MartinTJ Řetězárna Česká Ves8300:20:3990,34
22MA2760Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:59:37-
1MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:40104,84
23MA2881Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:59:45-
18MA2850Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:20:5467,37
19MA29136Grycman KazimierzCiechowice PL7200:20:5567,01
24MA2912Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:59:49-
25MA3049Mutinský ViktorÚstí nad Orlicí6500:59:55-
20MA30123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5666,82
26MA312Čenský Jiříneregistrován6300:59:58-
6MB3120Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:20:5984,89
21MA32114Dostálek PetrTěchonín6700:21:0066,16
27MA3258Vychytil Františekneregistrován8001:00:03-
28MA338Krejčí Jaromírneregistrován5901:00:19-
2MC331Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:06100,71
22MA3489Vodička JanŠela SPORT Přerov7800:21:1064,29
29MA3443Žížala Janneregistrován 01:00:20-
5MJ3590Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:1184,98
30MA3568Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8801:00:24-
31MA361Kopeček Stanislavneregistrován 01:00:37-
7MB363Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:21:2879,93
23MA3780Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:21:3160,46
32MA3752Pávek Jiříneregistrován6901:00:45-
33MA3863Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8201:00:56-
24MA3831Mocek TomášAC Pardubice7900:21:3260,30
25MA39127Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3559,75
34MA3916Staroveský Lukášneregistrován 01:01:04-
8MB4013Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:21:3878,27
35MA4044Dragolov DanielBrno6701:01:07-
9MB41117Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:21:4277,52
6MB4176Skalický JiříSokol Žamberk5001:01:10-
3MC42106Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:4694,45
36MA4284Rozlívka RadekHS Čenkovice7301:01:21-
37MA4364Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8601:01:23-
26MA4374Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:5156,73
38MA4473Krejsa Zdeněkneregistrován 01:01:37-
27MA4481Bielčik PetrLichkov7100:21:5356,25
10MB45131Šlajs TomášAC Choceň6000:21:5475,56
39MA4548Středa PetrÚstí nad Orlicí6401:01:44-
40MA4635Lauterbach PatrikŽamberk7201:01:46-
4MC4664Koštoval JiříJeseník5100:21:5593,00
41MA473Štrob Jiříneregistrován 01:01:53-
28MA4722Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:0753,65
6MJ486Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:22:1973,48
42MA4889Exler PavelSokol Žamberk8201:01:56-
7MJ4959Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:22:2572,52
7MB4974Koblížek JindřichŽamberk4801:01:58-
43MA5021Trkal JaroslavChoceň6401:02:34-
11MB505Groš ŠtefanFoto Morava6100:22:2570,13
8MB5172Jiráska JanKrálíky5601:02:40-
29MA51105Šourek PavelMistrovice8100:22:2650,20
8MJ5256Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:22:4269,66
44MA5233Kubišta Petrneregistrován 01:02:58-
45MA5359Svoboda Filipneregistrován 01:03:31-
12MB538Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:4467,02
46MA5478Šourek PavelMistrovice8101:03:54-
46MA5423Pospíšil Milošneregistrován 01:03:54-
13MB5471Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5664,98
14MB5567Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:22:5764,81
15MB56111Skyba MartinBrno6200:22:5864,64
9MB5629Samek Pavelneregistrován5801:04:28-
16MB5785Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:0064,28
48MA5728Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:04:50-
49MA5853Zima Jaroslavneregistrován 01:05:00-
30MA5862Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:23:0143,78
50MA5954Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:05:26-
1ZA59103Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:23:02102,50
31MA60135Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:0443,12
51MA604Janda MartinKOB Dobruška8001:06:05-
32MA6184Strnad Tomᚎamberk6900:23:0842,35
52MA615Votápek Mirekneregistrován 01:06:16-
2ZA62134Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:23:13100,93
53MA6279Neugebauer Radekneregistrován 01:06:42-
17MB6376Sedlák JiříPřelouč5800:23:2160,71
10MB6391Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:06:47-
54MA6432Holubec Miroslavneregistrován7601:07:02-
5MC64107Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:3477,44
55MA656Hrdlička Janneregistrován 01:07:26-
9MJ6558Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:23:3660,41
56MA6686Jurča ZbyněkLanškroun7301:07:40-
3ZA6669Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:23:4396,57
6MC67104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:23:4775,34
57MA6727Komzák Mirekneregistrován 01:07:44-
33MA68128Vála JosefČeská Třebová7300:23:4934,83
11MB6869Novotný JanTTK JME Brno5401:07:49-
58MA6951Štěpán Martinneregistrován 01:07:57-
7MC6997Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4975,00
12MB7022Maryška Lubošneregistrován 01:08:33-
18MB7036Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5155,48
34MA7128Krejčí LukášFrýdek Místek7600:23:5533,77
59MA7134Stejskal Rudolfneregistrován 01:08:34-
1ZB72125Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:23:57112,15
60MA7211Wágner JanAC Turnov8401:08:48-
10MJ7383Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:23:5756,82
13MB7390Exler PavelZEZ Žamberk5801:09:08-
1ZB7475Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:09:31-
35MA74118Exler PavelTETTEX Praha8200:23:5833,05
14MB7538Novák Jindřichneregistrován 01:09:48-
19MB7572Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:0353,41
8MC767Vodička JanŠela Sport Přerov4500:24:0572,53
15MB7677Novotný PřemyslPastviny5901:09:55-
1ZA7710Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:10:50-
36MA7786Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:0831,22
11MJ78109Červ JakubAtletika Polička8900:24:0954,78
61MA7847Hylák Adamneregistrován 01:12:20-
16MB7945Velechovský JiříKrálíky5501:12:58-
9MC7982Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:1071,67
1ŽJ8073Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:24:12105,49
2ZA8065Kaplanová EvaSPORT PROROV. Žamberk7901:13:47-
3ZA8185Novotná Olganeregistrována 01:13:51-
1MD812Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:16108,42
4ZA8240Skřenková Kristýnaneregistrována 01:17:23-
37MA8293Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2927,32
10MC8387Skalický JiříSokol Žamberk5000:24:3467,91
2ZB8320Cacková LenkaBlesk Králiky6701:17:57-
62MA8424Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9201:18:01-
20MB84139Sitek RyszardRadlin PL5400:24:4745,88
17MB8530Košta Karelneregistrován5601:19:05-
38MA8588Havrda JiříDlouhoňovice7300:24:5023,38
2ŽJ86108Skybová LucieARC Brno8700:24:5599,71
18MB8680Kolář Petrneregistrován 01:19:18-
3ZB8714Jeníčková Hananeregistrována5901:19:42-
4ZA8760Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:0085,60
21MB88116Rinka ErichBK Kravaře5400:25:0343,28
19MB8825Záleský Milanneregistrován 01:20:01-
2ZB8939Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:06103,09
63MA8919Novotný JanSportovní klub Žamberk9001:20:23-
64MA9050Mihulka Edaneregistrován7301:20:25-
22MB90120Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:1042,06
4ZB9146Hyláková Dananeregistrována6101:21:03-
5ZA9142Mannlová JanaLanškroun8000:25:2981,47
20MB9242Skřenek Ivoneregistrován 01:27:27-
3ŽJ92110Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:3294,81
5ZA9341Jandová Barboraneregistrována 01:48:28-
2MD9365Herbst ManfredJeseník4100:25:4396,98
11MC9432Tučný JanMK Pardubice4700:25:4956,14
6ZA9510Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:5378,00
12MC9698Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:25:5854,80
3MD9778Bielčik JindřichLichkov4000:26:0194,60
13MC9825Cipl FrantišekBON BON Praha5100:26:0154,21
4ŽJ9927Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:0490,42
4MD100113Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:2891,05
14MC101112Lerch VladislavŽST Olomouc4800:26:3748,57
7ZA10251Ouřecká RenátaPardubice7000:26:4770,32
5MD10326Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:26:4988,27
23MB10496Velechovský JiříAgit Králíky5500:27:1021,52
6MD10519Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:27:1285,21
8ZA10637Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:2165,34
39MA107115Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:220,00
1ŽC10824Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:2684,77
15MC10949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3439,65
16MC110122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:5037,03
7MD11157Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:27:5180,09
5ŽJ11295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:28:1073,56
9ZA11353Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:28:2256,73
17MC114129Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:28:3430,16
18MC11552Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:28:3629,86
6ŽJ11612Vícenová KarolínaBranky8600:28:4868,53
3ZB117140Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:28:5772,92
7ŽJ11818Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:0566,17
8ŽJ11999Čechalová HanaTS Letohrad8600:29:0865,82
40MA12094Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:240,00
4ZB12117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:4966,10
24MB122119Exler PavelTETTEX Praha5800:29:560,00
25MB12344Přívětivý JiříBranky na Moravě6100:30:290,00
9ŽJ124101Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:30:3154,62
26MB125100Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:320,00
12MJ12647Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:30:360,00
27MB12746Zajíc JanAFC SKP Pardubice5300:30:370,00
19MC128126Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:30:4110,08
10ŽJ12916Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4253,20
8MD13048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:1453,27
41MA13145Přívětivý PavelBranky na Moravě7000:32:410,00
9MD13279Kalousek JanKČT Žamberk4100:32:5839,66
20MC133138Luszuzymak TadeuszRadlin PL5100:33:160,00
2ŽC13430Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:33:2437,96
10MD135121Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:34:0430,95
5ZB13643Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:34:3029,32
11MD13775Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:34:4425,67
12MD13877Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:0423,11
21MC13914Linhart MilošAC Náchod4400:36:440,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 50%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
50%

Názory na závod

Změnit kategorie tak jak je všude zvykem. Do39, do 49 do 59 nad 60
kalousv

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód