Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

27. ročník, Dětřichovský memoriál

8.5.2002, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 27. ročník, Dětřichovský memoriál
  • datum konání: 8.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Moravská Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 27. ročník, Dětřichovský memoriál

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:09-
2MA32Handl MichalTřebařov8100:26:00-
3MA43Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:27:00-
4MA54Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:27:07-
5MA85Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:56-
6MA126Štěpař PetrHasiči Sušice6400:28:25-
7MA227Poscai SándorMoravská Třebová7000:31:24-
8MA238Nováček PetrKunčina7900:31:27-
9MA249Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:31:32-
10MA2510Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:31:34-
11MA2611Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:31:35-
12MA2912Hájek PetrMoravská Třebová7800:32:11-
13MA3013Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:19-
14MA3114Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:20-
15MA3215Horák JiříMoravská Třebová7200:32:33-
16MA3316Hložek StanislavMoravská Třebová6400:32:38-
17MA3617Legát PavelStaré Město6900:32:47-
18MA3918Pavlas JiříTatran Písařov8200:33:49-
19MA4019Hirt VladislavSušice6300:33:59-
20MA4520Roubínek MilanMoravská Třebová6300:34:26-
21MA4621Horák MichalMoravská Třebová7500:34:39-
22MA5022Jirka VladislavMoravská Třebová7800:35:12-
23MA5223Korčák AlešStaré Město7800:35:17-
24MA6024Pavliš RadekMoravská Třebová6800:35:54-
25MA6325Barák PetrMoravská Třebová6400:36:08-
26MA6426Macek OtakarSTŠ MO Moravská Třebová8200:36:16-
27MA6927Václavík PetrMoravská Třebová6500:37:16-
28MA7528Havlík JaroslavMoravská Třebová7200:38:22-
29MA7729Chlup DaliborStaré Město6900:38:51-
30MA8730Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:47:08-
Muži B (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB231Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:54-
2MB632Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:29-
3MB733Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:43-
4MB934Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:03-
5MB1135Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:21-
6MB1336Bombera JiříSokol Městečko Trnávka5500:28:54-
7MB1537Hejl JanAC Šumperk5300:29:01-
8MB1638Hala JosefMoravská Třebová5800:29:24-
9MB2139Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:31:15-
10MB3840Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:57-
11MB4841Ventruba MiroslavBrno5800:34:48-
12MB5342Schneider LuděkMoravská Třebová6100:35:23-
13MB6543Zoubek JaromírMoravská Třebová5400:36:51-
Muži C (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1044Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:28:16-
2MC1845Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:57-
3MC2746Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:31:42-
4MC4947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:06-
5MC7348Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:38:08-
6MC8149Kvapil BorisTJ Staré Město5200:41:03-
7MC8450Kužel BohumilSvitavy4900:43:23-
Muži D (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2851Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:31:45-
2MD8352Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:43:16-
3MD8553Bílek Alois Ing.Moravská Třebová3700:43:32-
4MD8654Matoušek EmanuelMoravská Třebová2700:45:07-
5MD8955Kapucián AloisMoravská Třebová2101:06:54-
5MD8956Berka JanKunčina3101:06:54-
Ženy A (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4178Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:02-
2ZA4479Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:34:12-
3ZA5580Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:35:42-
4ZA6781Dostálová VeronikaTJ Svitavy8200:37:05-
4ZA6782Antlová HanaMoravská Třebová8400:37:05-
6ZA7483Čechalová HanaTS Letohrad8600:38:19-
7ZA7684Trojánková HelenaStaré Město8100:38:38-
8ZA7885Holečková MiroslavaSTŠ MO Moravská Třebová8500:39:04-
9ZA7986Gálová KateřinaSvitavy8300:39:05-
10ZA8287Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:53-
11ZA8788Šnoblová KateřinaOlomouc7500:47:08-
Ženy B (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5489Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:35:27-
2ZB7090Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:28-
Trať 8,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:09-
1MB231Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:54-
2MA32Handl MichalTřebařov8100:26:00-
3MA43Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:27:00-
4MA54Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:27:07-
2MB632Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:29-
3MB733Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:43-
5MA85Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:56-
4MB934Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:03-
1MC1044Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:28:16-
5MB1135Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:21-
6MA126Štěpař PetrHasiči Sušice6400:28:25-
6MB1336Bombera JiříSokol Městečko Trnávka5500:28:54-
1MJ1457Strouhal LuděkMoravská Třebová8400:29:00-
7MB1537Hejl JanAC Šumperk5300:29:01-
8MB1638Hala JosefMoravská Třebová5800:29:24-
2MJ1758Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová8400:29:44-
2MC1845Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:57-
3MJ1959Zápařka PetrSTŠ MO Moravská Třebová8500:30:07-
4MJ2060Kalvoda JanSTŠ MO Moravská Třebová8600:30:59-
9MB2139Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:31:15-
7MA227Poscai SándorMoravská Třebová7000:31:24-
8MA238Nováček PetrKunčina7900:31:27-
9MA249Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:31:32-
10MA2510Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:31:34-
11MA2611Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:31:35-
3MC2746Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:31:42-
1MD2851Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:31:45-
12MA2912Hájek PetrMoravská Třebová7800:32:11-
13MA3013Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:19-
14MA3114Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:20-
15MA3215Horák JiříMoravská Třebová7200:32:33-
16MA3316Hložek StanislavMoravská Třebová6400:32:38-
5MJ3361Kašpar JiříSTŠ MO Moravská Třebová8400:32:38-
6MJ3562Chytil RomanSTŠ MO Moravská Třebová8600:32:45-
17MA3617Legát PavelStaré Město6900:32:47-
7MJ3763Seifert DanielSTŠ MO Moravská Třebová8400:32:53-
10MB3840Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:57-
18MA3918Pavlas JiříTatran Písařov8200:33:49-
19MA4019Hirt VladislavSušice6300:33:59-
1ZA4178Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:02-
8MJ4264Ploc JaroslavSvitavy8400:34:07-
9MJ4365Dostál PetrHC PD Šumperk8500:34:11-
2ZA4479Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:34:12-
20MA4520Roubínek MilanMoravská Třebová6300:34:26-
10MJ4666Koutný AlešSTŠ MO Moravská Třebová8500:34:39-
21MA4621Horák MichalMoravská Třebová7500:34:39-
11MB4841Ventruba MiroslavBrno5800:34:48-
4MC4947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:06-
22MA5022Jirka VladislavMoravská Třebová7800:35:12-
11MJ5067Koutný MiroslavSTŠ MO Moravská Třebová8600:35:12-
23MA5223Korčák AlešStaré Město7800:35:17-
12MB5342Schneider LuděkMoravská Třebová6100:35:23-
1ZB5489Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:35:27-
3ZA5580Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:35:42-
12MJ5668Vacek MartinSTŠ MO Moravská Třebová8300:35:46-
13MJ5769Tykal RomanSTŠ MO Moravská Třebová8500:35:47-
14MJ5871Pikner LukášSTŠ MO Moravská Třebová8500:35:47-
14MJ5870Kaplan MartinSTŠ MO Moravská Třebová8500:35:47-
24MA6024Pavliš RadekMoravská Třebová6800:35:54-
16MJ6172Maťátko DanielPunk rock Horní Čermná8600:35:55-
17MJ6273Štěpař MichalSušice8600:35:56-
25MA6325Barák PetrMoravská Třebová6400:36:08-
26MA6426Macek OtakarSTŠ MO Moravská Třebová8200:36:16-
13MB6543Zoubek JaromírMoravská Třebová5400:36:51-
18MJ6674Barva ZdeněkMoravská Třebová8500:37:04-
4ZA6781Dostálová VeronikaTJ Svitavy8200:37:05-
4ZA6782Antlová HanaMoravská Třebová8400:37:05-
27MA6927Václavík PetrMoravská Třebová6500:37:16-
2ZB7090Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:28-
19MJ7175Čuřík MichalSTŠ MO Moravská Třebová8500:37:48-
20MJ7276Václavek PetrSPH Sušice8300:38:04-
5MC7348Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:38:08-
6ZA7483Čechalová HanaTS Letohrad8600:38:19-
28MA7528Havlík JaroslavMoravská Třebová7200:38:22-
7ZA7684Trojánková HelenaStaré Město8100:38:38-
29MA7729Chlup DaliborStaré Město6900:38:51-
8ZA7885Holečková MiroslavaSTŠ MO Moravská Třebová8500:39:04-
9ZA7986Gálová KateřinaSvitavy8300:39:05-
21MJ8077Ratiborský JanBK Prostějov8700:40:03-
6MC8149Kvapil BorisTJ Staré Město5200:41:03-
10ZA8287Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:53-
2MD8352Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:43:16-
7MC8450Kužel BohumilSvitavy4900:43:23-
3MD8553Bílek Alois Ing.Moravská Třebová3700:43:32-
4MD8654Matoušek EmanuelMoravská Třebová2700:45:07-
30MA8730Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:47:08-
11ZA8788Šnoblová KateřinaOlomouc7500:47:08-
5MD8955Kapucián AloisMoravská Třebová2101:06:54-
5MD8956Berka JanKunčina3101:06:54-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód