9.6.2002, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.6.2014 | Přespolní běh Areálem zdraví Chábory | 79 |
9.6.2013 | Přespolní běh Areálem zdraví Chábory | 85 |
12.6.2011 | Přespolní běh areálem zdraví Chábory | - |
13.6.2010 | Přespolní běh areálem zdraví - Chábory | 76 |
14.6.2009 | Chábory | 62 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vašíček Martin | 71 | 5 |
Krátký Josef | 65 | 5 |
Vacarda Vladimír | 59 | 5 |
Vanta Josef | 62 | 5 |
Hynek Petr | 63 | 5 |
Jelínek Matěj | 42 | 4 |
Metelková Táňa | 72 | 4 |
Vacková Hana | 56 | 4 |
Klimeš Jiří | 61 | 4 |
Jelínková Magdalena | 45 | 4 |
Jirásková Eva | 64 | 4 |
Hofman Oldřich | 63 | 4 |
Bláha Milan | 57 | 4 |
Javůrek Jiří | 48 | 4 |
Nečas Josef | 58 | 4 |
Bielčik Jindřich | 40 | 3 |
Sedlák Jiří | 58 | 3 |
Vašíčková Kateřina | 96 | 3 |
Švec Vojtěch | 00 | 3 |
Sedláček František | 40 | 3 |
Švec Jaroslav | 72 | 3 |
Jarkovský Pavel | 64 | 3 |
Flegl Bohumil | 60 | 3 |
Krunčík Pavel | 85 | 3 |
Kapl Libor | 65 | 3 |
Goldbach Václav | 50 | 3 |
Frinta Petr | 58 | 3 |
Cejnar Václav | 51 | 3 |
Siegel Josef | 58 | 3 |
Marek František | 41 | 3 |
Kapl Tomáš | 91 | 3 |
Vorel Milan | 40 | 3 |
Malý Jiří | 72 | 3 |
Švec Miroslav | 52 | 2 |
Rücker Oldřich | 55 | 2 |
Groh Stanislav | 46 | 2 |
Čáp Ondřej | 74 | 2 |
Šternerová Hana | 63 | 2 |
Libra Jiří | 37 | 2 |
Siegelová Magdalena | 65 | 2 |
Šimák Jan | 83 | 2 |
Šolc Vítězslav | 57 | 2 |
Čipera Radek | 64 | 2 |
Pleskot Josef | 63 | 2 |
Metelka Ondřej | 01 | 2 |
Sedláčková Hedvika | 66 | 2 |
Jirásková Hanka | 89 | 2 |
Tobišková Tereza | 77 | 2 |
Schejbal Oldřich | 91 | 2 |
Doležal Stanislav | 38 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 42 | Rejfek Luboš | SKI Radvanice | 87 | 00:14:04 | - |
2 | MJ | 6 | 43 | Šimek Jakub | SKI Radvanice | 86 | 00:14:09 | - |
3 | MJ | 8 | 44 | Novák Václav | PORKERT Skuhrov n. B. | 88 | 00:14:39 | - |
4 | MJ | 9 | 45 | Kárník Stanislav | KOB Dobruška | 87 | 00:14:39 | - |
5 | MJ | 10 | 46 | Kozel Martin | TJ Loko Trutnov | 89 | 00:14:40 | - |
6 | MJ | 16 | 49 | Novotný Adam | Sezemice | 89 | 00:15:27 | - |
7 | MJ | 17 | 50 | Kroutil Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:34 | - |
8 | MJ | 19 | 47 | Preininger Ondřej | KOB Dobruška | 88 | 00:16:11 | - |
9 | MJ | 23 | 52 | Rohlena Martin | Dobruška | 90 | 00:17:17 | - |
10 | MJ | 25 | 48 | Chmelař Jakub | TJ Dobruška | 89 | 00:17:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Lohynský Jaroslav | LOKO Trutnov | 72 | 00:36:38 | - |
2 | MA | 3 | 2 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:37:50 | - |
3 | MA | 11 | 3 | Bláha Milan | SK Nové Město nad Metují | 80 | 00:40:50 | - |
4 | MA | 15 | 4 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 64 | 00:41:46 | - |
5 | MA | 16 | 5 | Vašíček Martin | SKI Radvanice | 71 | 00:41:48 | - |
6 | MA | 17 | 6 | Mikelka Oskar | SKM Vraclav | 78 | 00:42:24 | - |
7 | MA | 19 | 7 | Smola Jan | KRB Chrudim | 67 | 00:42:30 | - |
8 | MA | 21 | 8 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:43:30 | - |
9 | MA | 25 | 9 | Hynek Petr | Nové Město n. Metují | 63 | 00:45:08 | - |
10 | MA | 26 | 10 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:45:36 | - |
11 | MA | 27 | 11 | Votroubek Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:46:40 | - |
12 | MA | 30 | 12 | Kapl Libor | Rychnov nad Kněžnou | 65 | 00:47:55 | - |
13 | MA | 32 | 13 | Slezák Libor | Dvůr Králové nad Labem | 75 | 00:48:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 14 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:38:31 | - |
2 | MB | 6 | 15 | Vacarda Vladimír | Slovan Liberec | 59 | 00:38:55 | - |
3 | MB | 7 | 16 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:39:24 | - |
4 | MB | 8 | 17 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:40:01 | - |
5 | MB | 10 | 18 | Eliáš Petr | AFK SKP Pardubice | 60 | 00:40:41 | - |
6 | MB | 14 | 19 | Mikulica Bohumil | SK Týniště nad Orlicí | 62 | 00:41:15 | - |
7 | MB | 24 | 20 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:44:51 | - |
8 | MB | 28 | 21 | Tarant Ladislav | Přelouč | 58 | 00:46:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 22 | Borůvka Jiří | Spartak Nové Město nad Metují | 56 | 00:37:32 | - |
2 | MB | 12 | 23 | Bláha Milan | SK Nové Město n. Metují | 57 | 00:41:04 | - |
3 | MB | 13 | 24 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:41:12 | - |
4 | MB | 18 | 25 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:42:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 26 | Švec Miroslav | TJ Potštejn | 52 | 00:40:07 | - |
2 | MC | 20 | 27 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:43:12 | - |
3 | MC | 23 | 28 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:43:55 | - |
4 | MC | 31 | 29 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:48:42 | - |
5 | MC | 37 | 30 | Kozel Karel | TJ Jiskra Dolní Brusnice | 52 | 00:57:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 31 | Krátký František | Jiskra Králíky | 43 | 00:38:17 | - |
2 | MC | 33 | 32 | Vít Čestmír | DP Hradec Králové | 45 | 00:49:25 | - |
3 | MC | 41 | 33 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 01:39:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 34 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:43:44 | - |
2 | MD | 29 | 35 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 00:47:34 | - |
3 | MD | 34 | 36 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:49:58 | - |
4 | MD | 35 | 37 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:50:37 | - |
5 | MD | 36 | 38 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:52:06 | - |
6 | MD | 39 | 39 | Pecháček Vojtěch | Atletika Albrechtice | 38 | 01:02:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 38 | 40 | Rýdl Arnošt | Loko Hradec Králové | 32 | 00:59:07 | - |
2 | ME | 40 | 41 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:11:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 4 | 49 | Kárníková Libuše | KOB Dobruška | 84 | 00:13:59 | - |
2 | ŽJ | 15 | 50 | Hájková Jana | TJ Dobruška | 88 | 00:15:10 | - |
3 | ŽJ | 24 | 51 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:17:18 | - |
4 | ŽJ | 28 | 52 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:18:31 | - |
5 | ŽJ | 32 | 53 | Krejčíková Michaela | Atletika Dobruška | 92 | 00:18:59 | - |
6 | ŽJ | 36 | 54 | Bielčiková Michaela | Lichkov | 92 | 00:20:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 42 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:13:21 | - |
2 | ZA | 35 | 43 | Smolová Lucie | KRB Chrudim | 87 | 00:19:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 18 | 44 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:15:38 | - |
2 | ZB | 20 | 45 | Schejbalová Eva | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 64 | 00:16:20 | - |
3 | ZB | 21 | 46 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:16:54 | - |
4 | ZB | 30 | 47 | Krejčíková Eva | KOB Dobruška | 67 | 00:18:45 | - |
5 | ZB | 34 | 48 | Novotná Edita | Sezemice | 66 | 00:19:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 2 | 14 | Krátký Josef | KRS Vysoká nad Labem | 65 | 00:13:28 | - |
2 | M | 3 | 15 | Preininger Luděk | KOB Dobruška | 80 | 00:13:35 | - |
3 | M | 7 | 49 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:14:15 | - |
4 | M | 11 | 26 | Kárník Luboš | KOB Dobruška | 57 | 00:14:47 | - |
5 | M | 12 | 22 | Chmelař Jaromír | TJ Dobruška | 58 | 00:14:48 | - |
6 | M | 13 | 50 | Janeček Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:05 | - |
7 | M | 14 | 51 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:09 | - |
8 | M | 22 | 34 | Palguta Emil | TJ Dobruška | 44 | 00:16:58 | - |
9 | M | 31 | 40 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:18:47 | - |
10 | M | 33 | 53 | Kapl Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 91 | 00:19:07 | - |
11 | M | 39 | 54 | Štěpán Jan | PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:23:26 | - |
12 | M | 40 | 55 | Eliáš Petr | Černošice | 86 | 00:27:26 | - |
12 | M | 40 | 56 | Novotný Ota | Pardubice | 96 | 00:27:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž | 26 | 44 | Pařízková Petra | KOB Dobruška | 81 | 00:17:32 | - |
2 | Ž | 27 | 55 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:18:09 | - |
3 | Ž | 29 | 57 | Uličná Andrea | Hradec Králové | 86 | 00:18:41 | - |
4 | Ž | 37 | 58 | Krejčíková Lenka | KOB Dobruška | 88 | 00:20:25 | - |
5 | Ž | 38 | 59 | Mervartová Markéta | Házená Dobruška | 89 | 00:20:56 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.