Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh o putovní pohár SDH Chábory

9.6.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh o putovní pohár SDH Chábory
  • datum konání: 9.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Chábory

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ542Rejfek LubošSKI Radvanice8700:14:04-
2MJ643Šimek JakubSKI Radvanice8600:14:09-
3MJ844Novák VáclavPORKERT Skuhrov n. B.8800:14:39-
4MJ945Kárník StanislavKOB Dobruška8700:14:39-
5MJ1046Kozel MartinTJ Loko Trutnov8900:14:40-
6MJ1649Novotný AdamSezemice8900:15:27-
7MJ1750Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:34-
8MJ1947Preininger OndřejKOB Dobruška8800:16:11-
9MJ2352Rohlena MartinDobruška9000:17:17-
10MJ2548Chmelař JakubTJ Dobruška8900:17:20-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:36:38-
2MA32Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:37:50-
3MA113Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:40:50-
4MA154Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:46-
5MA165Vašíček MartinSKI Radvanice7100:41:48-
6MA176Mikelka OskarSKM Vraclav7800:42:24-
7MA197Smola JanKRB Chrudim6700:42:30-
8MA218Bielčik PetrLichkov7100:43:30-
9MA259Hynek PetrNové Město n. Metují6300:45:08-
10MA2610Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:36-
11MA2711Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:40-
12MA3012Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:47:55-
13MA3213Slezák LiborDvůr Králové nad Labem7500:48:45-
Muži B1 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB514Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:31-
2MB615Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:38:55-
3MB716Siegel JosefAC Choceň5800:39:24-
4MB817Vanta JosefTC Dobruška6200:40:01-
5MB1018Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:40:41-
6MB1419Mikulica BohumilSK Týniště nad Orlicí6200:41:15-
7MB2420Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:51-
8MB2821Tarant LadislavPřelouč5800:46:42-
Muži B2 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB222Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:37:32-
2MB1223Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:04-
3MB1324Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:41:12-
4MB1825Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:42:25-
Muži C1 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC926Švec MiroslavTJ Potštejn5200:40:07-
2MC2027Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:43:12-
3MC2328Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:55-
4MC3129Krumer MiroslavOstrov4900:48:42-
5MC3730Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:57:58-
Muži C2 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC431Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:38:17-
2MC3332Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:49:25-
3MC4133Linhart MilošAC Náchod4401:39:00-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2234Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:43:44-
2MD2935Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:47:34-
3MD3436Bielčik JindřichLichkov4000:49:58-
4MD3537Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:50:37-
5MD3638Vorel MilanSlatiňany4000:52:06-
6MD3939Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:02:25-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3840Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:59:07-
2ME4041Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:12-
Juniorky (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ449Kárníková LibušeKOB Dobruška8400:13:59-
2ŽJ1550Hájková JanaTJ Dobruška8800:15:10-
3ŽJ2451Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:17:18-
4ŽJ2852Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:31-
5ŽJ3253Krejčíková MichaelaAtletika Dobruška9200:18:59-
6ŽJ3654Bielčiková MichaelaLichkov9200:20:11-
Ženy A (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA142Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:21-
2ZA3543Smolová LucieKRB Chrudim8700:19:52-
Ženy B (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1844Vacková HanaSK Hronov5600:15:38-
2ZB2045Schejbalová EvaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6400:16:20-
3ZB2146Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:16:54-
4ZB3047Krejčíková EvaKOB Dobruška6700:18:45-
5ZB3448Novotná EditaSezemice6600:19:13-
Muži Buď fit (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M214Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:13:28-
2M315Preininger LuděkKOB Dobruška8000:13:35-
3M749Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:15-
4M1126Kárník LubošKOB Dobruška5700:14:47-
5M1222Chmelař JaromírTJ Dobruška5800:14:48-
6M1350Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:15:05-
7M1451Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:09-
8M2234Palguta EmilTJ Dobruška4400:16:58-
9M3140Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:47-
10M3353Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9100:19:07-
11M3954Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9100:23:26-
12M4055Eliáš PetrČernošice8600:27:26-
12M4056Novotný OtaPardubice9600:27:26-
Ženy Buď fit (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2644Pařízková PetraKOB Dobruška8100:17:32-
2Ž2755Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:18:09-
3Ž2957Uličná AndreaHradec Králové8600:18:41-
4Ž3758Krejčíková LenkaKOB Dobruška8800:20:25-
5Ž3859Mervartová MarkétaHázená Dobruška8900:20:56-
Trať 3,330 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA142Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:21-
1M214Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:13:28-
2M315Preininger LuděkKOB Dobruška8000:13:35-
1ŽJ449Kárníková LibušeKOB Dobruška8400:13:59-
1MJ542Rejfek LubošSKI Radvanice8700:14:04-
2MJ643Šimek JakubSKI Radvanice8600:14:09-
3M749Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:15-
3MJ844Novák VáclavPORKERT Skuhrov n. B.8800:14:39-
4MJ945Kárník StanislavKOB Dobruška8700:14:39-
5MJ1046Kozel MartinTJ Loko Trutnov8900:14:40-
4M1126Kárník LubošKOB Dobruška5700:14:47-
5M1222Chmelař JaromírTJ Dobruška5800:14:48-
6M1350Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:15:05-
7M1451Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:09-
2ŽJ1550Hájková JanaTJ Dobruška8800:15:10-
6MJ1649Novotný AdamSezemice8900:15:27-
7MJ1750Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:34-
1ZB1844Vacková HanaSK Hronov5600:15:38-
8MJ1947Preininger OndřejKOB Dobruška8800:16:11-
2ZB2045Schejbalová EvaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6400:16:20-
3ZB2146Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:16:54-
8M2234Palguta EmilTJ Dobruška4400:16:58-
9MJ2352Rohlena MartinDobruška9000:17:17-
3ŽJ2451Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:17:18-
10MJ2548Chmelař JakubTJ Dobruška8900:17:20-
1Ž2644Pařízková PetraKOB Dobruška8100:17:32-
2Ž2755Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:18:09-
4ŽJ2852Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:31-
3Ž2957Uličná AndreaHradec Králové8600:18:41-
4ZB3047Krejčíková EvaKOB Dobruška6700:18:45-
9M3140Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:47-
5ŽJ3253Krejčíková MichaelaAtletika Dobruška9200:18:59-
10M3353Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9100:19:07-
5ZB3448Novotná EditaSezemice6600:19:13-
2ZA3543Smolová LucieKRB Chrudim8700:19:52-
6ŽJ3654Bielčiková MichaelaLichkov9200:20:11-
4Ž3758Krejčíková LenkaKOB Dobruška8800:20:25-
5Ž3859Mervartová MarkétaHázená Dobruška8900:20:56-
11M3954Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9100:23:26-
12M4055Eliáš PetrČernošice8600:27:26-
12M4056Novotný OtaPardubice9600:27:26-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:36:38-
1MB222Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:37:32-
2MA32Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:37:50-
1MC431Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:38:17-
1MB514Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:31-
2MB615Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:38:55-
3MB716Siegel JosefAC Choceň5800:39:24-
4MB817Vanta JosefTC Dobruška6200:40:01-
1MC926Švec MiroslavTJ Potštejn5200:40:07-
5MB1018Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:40:41-
3MA113Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:40:50-
2MB1223Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:04-
3MB1324Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:41:12-
6MB1419Mikulica BohumilSK Týniště nad Orlicí6200:41:15-
4MA154Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:46-
5MA165Vašíček MartinSKI Radvanice7100:41:48-
6MA176Mikelka OskarSKM Vraclav7800:42:24-
4MB1825Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:42:25-
7MA197Smola JanKRB Chrudim6700:42:30-
2MC2027Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:43:12-
8MA218Bielčik PetrLichkov7100:43:30-
1MD2234Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:43:44-
3MC2328Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:55-
7MB2420Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:51-
9MA259Hynek PetrNové Město n. Metují6300:45:08-
10MA2610Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:36-
11MA2711Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:40-
8MB2821Tarant LadislavPřelouč5800:46:42-
2MD2935Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:47:34-
12MA3012Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:47:55-
4MC3129Krumer MiroslavOstrov4900:48:42-
13MA3213Slezák LiborDvůr Králové nad Labem7500:48:45-
2MC3332Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:49:25-
3MD3436Bielčik JindřichLichkov4000:49:58-
4MD3537Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:50:37-
5MD3638Vorel MilanSlatiňany4000:52:06-
5MC3730Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:57:58-
1ME3840Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:59:07-
6MD3939Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:02:25-
2ME4041Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:12-
3MC4133Linhart MilošAC Náchod4401:39:00-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód