Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

16. ročník, O lukavický kahan

15.9.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 16. ročník, O lukavický kahan
  • datum konání: 15.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Lukavice

Sociální sítě

Místo konání

Lukavice
10.00 hodin mládež, 10.50 hodin dospělí

Přihlášky

do 12. září 2002 na adresu:
Jiří Čechlovský
Lukavice 87
538 21 Slatiňany

na přihlášku uveďte celé jméno, rok narození

prezentace:
v budově OÚ Lukavice od 8.00 do 10.00 hodin

Startovné

20,- Kč se hradí při prezentaci
Účastníci startují na vlastní náklady, účastníci žákovské kategorie startovné neplatí

Popis tratě

délka 7 km (ženy 3,5 km), mládež -mladší 770 m, starší 2 km
převážně asfaltové komunikace

Ceny pro vítěze

Prvních pět závodníků z každé kategorie obdrží věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závodí se podle platných pravidel atletiky.
Závodníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu a startují na vlastní nebezpečí.

Po závodě bude k dispozici teplý čaj.
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 16. ročník, O lukavický kahan

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:35-
2MA27Dobšíček Pavel2 B Tým8000:21:39-
3MA34Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:21:53-
4MA413Ulich PetrMaterial Technology6800:22:07-
5MA55Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:22:21-
6MA72Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:22:44-
7MA89Musil JiříMK Hlinsko7200:22:49-
8MA1010Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:23:15-
9MA1514Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:24:01-
10MA161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:35-
11MA1912Bielčik PetrLichkov7100:25:38-
12MA238Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:26:44-
13MA2611Mocek TomášPardubice7900:27:09-
14MA3115Tomšů PetrMlýn Janderov6400:28:24-
Muži B (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB63Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:22:40-
2MB95Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:58-
3MB114Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:23:30-
4MB121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:35-
5MB142Siegel JosefSpartak Choceň5800:23:36-
6MB1713Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:24:46-
7MB208Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:26:01-
8MB2110Brožek RadmilKRB Chrudim5400:26:21-
9MB2414Sedlák JiříPřelouč5800:26:49-
10MB297Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:35-
11MB3412Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:29:13-
12MB3711Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:32-
13MB419Páriš AttilaKRB Chrudim6000:31:16-
Muži C (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121Krátký FrantišekViking Králiky4300:23:35-
2MC184Švec MiroslavTJ Potštejn5200:25:07-
3MC222Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:26:34-
4MC2510Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:26:58-
5MC287Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:18-
6MC305Zeman PavelKRB Chrudim4300:27:51-
7MC328Čapský FrantišekPardubice4900:28:32-
8MC3311Bříza VladimírKRB Chrudim5100:28:42-
9MC369Krumer MiroslavOstrov4900:29:18-
10MC426Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:32:18-
11MC443Černík JosefTrnová5000:33:48-
Muži D (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27157Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:27:13-
2MD35156Bielčik JindřichLichkov4000:29:15-
3MD38154Doležal StanislavBK Pardubice3800:30:15-
4MD39155Vorel MilanSlatiňany4000:30:28-
5MD40151Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:10-
6MD43158Mudroch JaroslavSokol Lukavice3500:32:55-
7MD45152Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3300:43:46-
8MD46153Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3200:49:42-
Trať 7,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:35-
2MA27Dobšíček Pavel2 B Tým8000:21:39-
3MA34Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:21:53-
4MA413Ulich PetrMaterial Technology6800:22:07-
5MA55Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:22:21-
1MB63Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:22:40-
6MA72Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:22:44-
7MA89Musil JiříMK Hlinsko7200:22:49-
2MB95Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:58-
8MA1010Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:23:15-
3MB114Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:23:30-
1MC121Krátký FrantišekViking Králiky4300:23:35-
4MB121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:35-
5MB142Siegel JosefSpartak Choceň5800:23:36-
9MA1514Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:24:01-
10MA161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:35-
6MB1713Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:24:46-
2MC184Švec MiroslavTJ Potštejn5200:25:07-
11MA1912Bielčik PetrLichkov7100:25:38-
7MB208Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:26:01-
8MB2110Brožek RadmilKRB Chrudim5400:26:21-
3MC222Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:26:34-
12MA238Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:26:44-
9MB2414Sedlák JiříPřelouč5800:26:49-
4MC2510Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:26:58-
13MA2611Mocek TomášPardubice7900:27:09-
1MD27157Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:27:13-
5MC287Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:18-
10MB297Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:35-
6MC305Zeman PavelKRB Chrudim4300:27:51-
14MA3115Tomšů PetrMlýn Janderov6400:28:24-
7MC328Čapský FrantišekPardubice4900:28:32-
8MC3311Bříza VladimírKRB Chrudim5100:28:42-
11MB3412Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:29:13-
2MD35156Bielčik JindřichLichkov4000:29:15-
9MC369Krumer MiroslavOstrov4900:29:18-
12MB3711Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:32-
3MD38154Doležal StanislavBK Pardubice3800:30:15-
4MD39155Vorel MilanSlatiňany4000:30:28-
5MD40151Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:10-
13MB419Páriš AttilaKRB Chrudim6000:31:16-
10MC426Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:32:18-
6MD43158Mudroch JaroslavSokol Lukavice3500:32:55-
11MC443Černík JosefTrnová5000:33:48-
7MD45152Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3300:43:46-
8MD46153Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3200:49:42-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód