Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

17.8.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 17.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Dolní Morava
11.00 hodin

POZOR!!! Juniorky budou odvezeny IHNED PO SKONČENÍ PREZENTACE na místo jejich startu (k chatě Vilemína), startovat budou v 11.30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9.00 do 10.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 13 km, převýšení 963 m (juniorky: délka 5 km, převýšení 560 m)
lesní cesty

Ceny pro vítěze

Finanční v absolutním pořadí mužů:
3000,-/1500,-/1000,-/800,-/600,-/500,-/400,-/300,-/200,-/100,-
finanční v absolutním pořadí žen:
2 000,-/1 000,-/800,-/400,-/200,-/100,-
Absolutní vítězové v kategorii mužů a žen obdrží pohár CENA FIRMY ISCAREX.
Finanční ceny v jednotlivých kategoriích v celkové hodnotě 5 400,- Kč.
Za překonání traťového rekordu v absolutním pořadí mužů i žen je vypsána finanční prémie firmy ISCAREX ve výši 1 000,- Kč.
Pro závodníky je připravena bohatá běžecká tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Předpis:
Závod proběhne podle platných pravidel atletiky.
Startují všichni řádně přihlášení závodníci.
Každý závodník se účastní závodu na vlastní nebezpečí.
Všichni závodníci jsou povinni po skončení závodu odevzdat startovní číslo.
Časový limit závodu je 2 hodiny a 15 minut.

Různé:
Odvoz osobních věcí je zajištěn k chatě Vilemína na cca 9. km trati, občerstvení zajištěno tamtéž.
Po závodě obdrží všichni účastníci oběd.
Vyhlášení výsledků proběhne před Obecním úřadem Dolní Morava po běžecké TOMBOLE a zpracování výsledků.
Výsledky nebudou zasílány poštou, budou k dispozici na místě a později na internetových stránkách www.iscarex.cz.

Ubytování individuální, např.:
Hanušovická lesní spol. - 0446/634 123, 0737 978 230 (paní Žaloudková)

Hlavní sponzor:



Sponzoři:



E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník268
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3622

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Sadílek Ota4614
Pechek František5314
Tempír František4914
Stránský Aleš6014
Kebrle Milan7513
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Paulů Blanka5412
Mertová Michaela7612
Marek František4112
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Stránská Adéla9111
Hrdina Pavel8811
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šimůnková Zdena5810
Poduška Josef6210
Klášterecký Tomáš8110
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Blaha Tomáš7610
Pilgr Luděk7610
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Král Jindřich739
Šafář Jaroslav519
Krupka Milan569
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Nečas Josef589
Jančařík Petr689
Horáček Michal759
Farář Jaroslav508
Mališová Karla608
Vymazal Petr758
Vacarda Vladimír598
Vévodová Martina908
Kolek Petr758

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ870Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8401:00:43110,70
2MJ2114Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:05:0497,16
3MJ2523Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:06:4192,13
4MJ329Kalenda JanAK Zlín8501:08:5485,19
5MJ37132Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:10:2880,35
6MJ5150Vaš MatějSpartak Police nad Metují8301:13:2870,97
7MJ5735Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8301:14:4367,11
8MJ5838Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8601:14:5566,44
9MJ7081Polášek JanAK Hranice8301:17:4057,88
10MJ112105Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8501:25:4932,45
11MJ145151Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:34:504,37
12MJ156167Kunc KarelSokol Doubravice8701:45:480,00
13MJ16448Maťátko DanielPunk Horní Čermná8602:00:170,00
Muži A (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:24100,57
2MA221Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:58:3599,93
3MA324Havlíček JanASK Slavia Praha7900:58:4399,49
4MA4126Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:59:2996,84
5MA5125Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:59:3696,47
6MA63Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:59:4995,69
7MA7107Dobšíček Pavel2 B Tým8001:00:1794,13
8MA840Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6901:00:4392,62
9MA10108Soukup RadomírKABLO Kladno6801:01:1390,94
10MA11146Matějů LubošSILD Team7601:01:3089,95
11MA1345Dedek AlešAsics Team Přerov7501:02:1187,65
12MA1411Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:02:2486,90
13MA1553Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:02:3786,14
14MA1698Abrahám LuděkSk Hronov7501:03:0584,57
15MA17142Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7301:03:3482,88
16MA19103Kynčl StanislavSKI Jilemnice6401:04:2380,13
17MA2257Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:2676,52
18MA24100Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7101:06:3472,67
19MA2679Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:06:4971,82
20MA2860Polášek JanAC Havířov8001:07:3369,29
21MA2976Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:07:4368,72
22MA3312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:08:5964,38
23MA3692Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:10:2559,54
24MA384Slonek MichalVSK-VŠB-TU-Ostrava8201:10:3658,89
25MA39118Dostálek PetrTěchonín6701:10:3858,77
26MA407Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:11:2156,31
27MA4195Směšný Bronislavneregistrován6801:11:2556,08
28MA43158Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:11:5854,22
29MA48121Geyle DamianAvalon SLSC7001:13:0650,37
30MA4920Smetana JosefDatalusk Jihlava6901:13:2249,42
31MA5086Levý TomášSK Žamberk6701:13:2749,15
32MA54123Dragolov DanielBrno6701:14:1946,20
33MA5672Horný PavelPřerov7301:14:3545,28
34MA6046Pánek LiborAsics Team Přerov7901:15:1243,16
35MA61147Matějů MichalSILD Team7701:15:1642,96
36MA64131Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:15:5041,03
37MA7274Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:17:4634,40
38MA74164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:18:5330,60
39MA7597Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:18:5330,59
40MA7643Minařík MartinSkokan Olomouc6701:19:0230,06
41MA7839Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:1329,45
42MA79106Bielčik PetrLichkov7101:19:1829,16
43MA8227Dudák JanSpur Zlín7301:19:4427,68
44MA84138Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:20:0226,68
45MA89155Tichý PavelAC Náchod6301:20:3924,56
46MA9462Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:22:0919,46
47MA101101Beneš MilanAtletika Polička7801:23:2715,01
48MA104127Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB7401:23:4014,25
49MA10671Mikulík DanielAsics Team Přerov7301:24:2611,64
50MA10864Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:25:009,71
51MA11494Černý MaxOlomouc7201:26:006,29
52MA115163Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8101:26:055,98
53MA11842Krampla TomášTTC Olomouc6601:26:384,11
54MA124153Kozák RadimBrno8001:28:570,00
55MA12963Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8001:29:560,00
56MA131161Šmodrk RostislavMK Cea Boskovice6601:30:270,00
57MA13628Teplíček LiborOlomouc6801:32:210,00
58MA139157Tomšů PetrMlýn Janderov6401:32:580,00
59MA15029Rašner TomášOlomouc6901:37:000,00
Muži B (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1222Poduška JosefAC Kladno6201:01:51104,97
2MB1854Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:5898,31
3MB2013Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:04:2896,73
4MB2358Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:5592,17
5MB27111Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:07:0188,68
6MB3175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:4883,06
7MB34102Čechal JaroslavTS Letohrad6101:09:1081,93
8MB42115Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:11:3274,44
9MB47160Přichystal JiříMK CEA Boskovice6201:12:4070,85
10MB5184Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:13:2868,34
11MB5359Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:14:1565,89
12MB5585Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:14:3364,93
13MB635Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:15:2862,02
14MB68104Groš ŠtefanFoto Morava6101:16:3658,46
15MB6989Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:17:1956,22
16MB8061Ryzner JanTT Pardubice5901:19:2649,51
17MB85117Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:20:2046,70
18MB86133Hejl JanAC Šumperk5301:20:2846,28
19MB8756Ryzner MiroslavTT Pardubice6101:20:3046,19
20MB88129Zdeněk BílýMK Pardubice5901:20:3545,90
21MB90109Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:20:5944,67
22MB91137Novotný LuděkŽamberk6201:21:2443,34
23MB9782Fenyk FrantišekAFK Pardubice5301:22:5338,67
24MB98156Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:23:0238,18
25MB103144Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:3436,48
26MB105150Vyšín JiříKarlovy Vary5901:24:0834,70
27MB11078Flegl VlastimilBrtev5301:25:0831,56
28MB11947Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:27:1624,82
29MB12034Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:27:4023,59
30MB12136Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5401:28:0822,09
31MB12655Sedlák JiříPřelouč5801:29:4616,95
32MB127159Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:29:4916,78
33MB12837Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:29:5416,55
34MB13351Pečenka LiborKHB Radegast6101:31:2911,55
35MB16269Novotný PřemyslPastviny5901:57:210,00
Muži C (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC35143Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:10:13104,06
2MC4525Biemann GötzSKI Harrachov4301:12:2198,12
3MC46124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:2897,82
4MC59139Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:15:0090,75
5MC6533Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:16:0887,58
6MC67112Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:2386,88
7MC73136Kovařík StanislavAc Obora Hvězda4801:17:5982,42
8MC9216Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:21:4172,07
9MC9665Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:3269,70
10MC10091Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:23:2367,36
11MC10799Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:24:5263,19
12MC109128Sadílek Václavneregistrován5001:25:0662,57
13MC111113Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:25:1562,14
14MC11710Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:26:0959,60
15MC12383Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:2753,19
16MC12593Tučný JanMK Pardubice4701:29:2450,55
17MC14096Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4901:33:0740,15
18MC1426Krejsa VáclavBering Praha5201:33:3638,81
19MC143140Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4801:34:4235,77
20MC144152Krumer MiroslavOstrov4901:34:4935,44
21MC14731Lerch VladislavŽST Olomouc4801:36:2630,90
22MC15241Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:40:0120,93
23MC154165Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:5118,60
24MC1551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:42:0515,13
25MC15988Linhart MilošAC Náchod4401:51:510,00
26MC167148Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5202:11:520,00
Muži D (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7673Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:19:02101,24
2MD812Podžorný ErvinČeský Těšín4101:19:3599,85
3MD83145Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:19:5898,91
4MD113110Šteinc LudvíkVrchlabí4101:25:5583,92
5MD135120Bielčik JindřichLichkov4001:32:1667,99
6MD13732Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:32:3067,39
7MD14968Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:36:5756,21
8MD16087Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:52:5915,86
9MD163162Kalousek JanKČT Žamberk4101:58:521,05
10MD16577Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2502:03:390,00
11MD166122Domanský IvoAVC Praha3802:08:010,00
Juniorky (trať 5,000 km, 560,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1199Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:37:56105,43
2ŽJ2200Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:0499,68
3ŽJ3193Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:39:5994,90
4ŽJ4192Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:44:1672,98
5ŽJ5194Čechalová HanaTS Letohrad8600:47:0458,62
6ŽJ6198Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:48:1352,67
7ŽJ7197Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:0412,44
8ŽJ8195Jorová MichaelaISCAREX Česká Třebová9300:57:037,41
9ŽJ9196Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:530,00
Ženy A (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3026Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:41109,33
2ZA4480Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:0899,77
3ZA62130Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7701:15:1990,91
4ZA6667Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:16:2088,08
5ZA71116Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4284,31
6ZA9318Vlčovská MartaAC Pardubice7601:22:0272,26
7ZA95114Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:22:1971,50
8ZA10219Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:23:2868,28
9ZA116134Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:0860,86
10ZA12215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:28:2054,75
11ZA132166Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:30:5647,54
12ZA134141Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:31:3945,58
13ZA138135Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:32:4242,65
14ZA14817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:36:5530,95
15ZA153119Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:40:2221,36
Ženy B (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9990Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:23:19112,38
2ZB146149Vyšinová IvetaKarlovy Vary6101:35:0485,96
3ZB15149Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:39:4575,39
4ZB1588Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:51:0549,89
5ZB16152Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:54:3741,92
Ženy C (trať 13,096 km, 963,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC13066Novotná EvaLetohrad4801:29:5997,37
2ŽC14130Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:0990,25
3ŽC157154Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:48:5354,83
Trať 5,000 km, 560,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1199Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:37:56105,43
2ŽJ2200Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:0499,68
3ŽJ3193Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:39:5994,90
4ŽJ4192Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:44:1672,98
5ŽJ5194Čechalová HanaTS Letohrad8600:47:0458,62
6ŽJ6198Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:48:1352,67
7ŽJ7197Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:0412,44
8ŽJ8195Jorová MichaelaISCAREX Česká Třebová9300:57:037,41
9ŽJ9196Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:530,00
Trať 13,096 km, 963,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:24100,57
2MA221Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:58:3599,93
3MA324Havlíček JanASK Slavia Praha7900:58:4399,49
4MA4126Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:59:2996,84
5MA5125Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:59:3696,47
6MA63Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:59:4995,69
7MA7107Dobšíček Pavel2 B Tým8001:00:1794,13
1MJ870Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8401:00:43110,70
8MA840Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6901:00:4392,62
9MA10108Soukup RadomírKABLO Kladno6801:01:1390,94
10MA11146Matějů LubošSILD Team7601:01:3089,95
1MB1222Poduška JosefAC Kladno6201:01:51104,97
11MA1345Dedek AlešAsics Team Přerov7501:02:1187,65
12MA1411Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:02:2486,90
13MA1553Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:02:3786,14
14MA1698Abrahám LuděkSk Hronov7501:03:0584,57
15MA17142Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7301:03:3482,88
2MB1854Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:5898,31
16MA19103Kynčl StanislavSKI Jilemnice6401:04:2380,13
3MB2013Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:04:2896,73
2MJ2114Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:05:0497,16
17MA2257Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:2676,52
4MB2358Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:5592,17
18MA24100Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7101:06:3472,67
3MJ2523Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8301:06:4192,13
19MA2679Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:06:4971,82
5MB27111Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:07:0188,68
20MA2860Polášek JanAC Havířov8001:07:3369,29
21MA2976Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:07:4368,72
1ZA3026Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:41109,33
6MB3175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:4883,06
4MJ329Kalenda JanAK Zlín8501:08:5485,19
22MA3312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:08:5964,38
7MB34102Čechal JaroslavTS Letohrad6101:09:1081,93
1MC35143Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:10:13104,06
23MA3692Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:10:2559,54
5MJ37132Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:10:2880,35
24MA384Slonek MichalVSK-VŠB-TU-Ostrava8201:10:3658,89
25MA39118Dostálek PetrTěchonín6701:10:3858,77
26MA407Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:11:2156,31
27MA4195Směšný Bronislavneregistrován6801:11:2556,08
8MB42115Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:11:3274,44
28MA43158Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:11:5854,22
2ZA4480Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:0899,77
2MC4525Biemann GötzSKI Harrachov4301:12:2198,12
3MC46124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:2897,82
9MB47160Přichystal JiříMK CEA Boskovice6201:12:4070,85
29MA48121Geyle DamianAvalon SLSC7001:13:0650,37
30MA4920Smetana JosefDatalusk Jihlava6901:13:2249,42
31MA5086Levý TomášSK Žamberk6701:13:2749,15
6MJ5150Vaš MatějSpartak Police nad Metují8301:13:2870,97
10MB5184Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:13:2868,34
11MB5359Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:14:1565,89
32MA54123Dragolov DanielBrno6701:14:1946,20
12MB5585Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:14:3364,93
33MA5672Horný PavelPřerov7301:14:3545,28
7MJ5735Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8301:14:4367,11
8MJ5838Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8601:14:5566,44
4MC59139Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:15:0090,75
34MA6046Pánek LiborAsics Team Přerov7901:15:1243,16
35MA61147Matějů MichalSILD Team7701:15:1642,96
3ZA62130Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7701:15:1990,91
13MB635Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:15:2862,02
36MA64131Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:15:5041,03
5MC6533Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:16:0887,58
4ZA6667Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:16:2088,08
6MC67112Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:2386,88
14MB68104Groš ŠtefanFoto Morava6101:16:3658,46
15MB6989Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:17:1956,22
9MJ7081Polášek JanAK Hranice8301:17:4057,88
5ZA71116Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4284,31
37MA7274Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:17:4634,40
7MC73136Kovařík StanislavAc Obora Hvězda4801:17:5982,42
38MA74164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:18:5330,60
39MA7597Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:18:5330,59
1MD7673Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:19:02101,24
40MA7643Minařík MartinSkokan Olomouc6701:19:0230,06
41MA7839Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:1329,45
42MA79106Bielčik PetrLichkov7101:19:1829,16
16MB8061Ryzner JanTT Pardubice5901:19:2649,51
2MD812Podžorný ErvinČeský Těšín4101:19:3599,85
43MA8227Dudák JanSpur Zlín7301:19:4427,68
3MD83145Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:19:5898,91
44MA84138Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:20:0226,68
17MB85117Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:20:2046,70
18MB86133Hejl JanAC Šumperk5301:20:2846,28
19MB8756Ryzner MiroslavTT Pardubice6101:20:3046,19
20MB88129Zdeněk BílýMK Pardubice5901:20:3545,90
45MA89155Tichý PavelAC Náchod6301:20:3924,56
21MB90109Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:20:5944,67
22MB91137Novotný LuděkŽamberk6201:21:2443,34
8MC9216Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:21:4172,07
6ZA9318Vlčovská MartaAC Pardubice7601:22:0272,26
46MA9462Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:22:0919,46
7ZA95114Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:22:1971,50
9MC9665Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:3269,70
23MB9782Fenyk FrantišekAFK Pardubice5301:22:5338,67
24MB98156Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:23:0238,18
1ZB9990Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:23:19112,38
10MC10091Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:23:2367,36
47MA101101Beneš MilanAtletika Polička7801:23:2715,01
8ZA10219Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:23:2868,28
25MB103144Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:3436,48
48MA104127Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB7401:23:4014,25
26MB105150Vyšín JiříKarlovy Vary5901:24:0834,70
49MA10671Mikulík DanielAsics Team Přerov7301:24:2611,64
11MC10799Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:24:5263,19
50MA10864Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:25:009,71
12MC109128Sadílek Václavneregistrován5001:25:0662,57
27MB11078Flegl VlastimilBrtev5301:25:0831,56
13MC111113Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:25:1562,14
10MJ112105Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8501:25:4932,45
4MD113110Šteinc LudvíkVrchlabí4101:25:5583,92
51MA11494Černý MaxOlomouc7201:26:006,29
52MA115163Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8101:26:055,98
9ZA116134Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:0860,86
14MC11710Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:26:0959,60
53MA11842Krampla TomášTTC Olomouc6601:26:384,11
28MB11947Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:27:1624,82
29MB12034Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:27:4023,59
30MB12136Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5401:28:0822,09
10ZA12215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:28:2054,75
15MC12383Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:2753,19
54MA124153Kozák RadimBrno8001:28:570,00
16MC12593Tučný JanMK Pardubice4701:29:2450,55
31MB12655Sedlák JiříPřelouč5801:29:4616,95
32MB127159Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:29:4916,78
33MB12837Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:29:5416,55
55MA12963Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8001:29:560,00
1ŽC13066Novotná EvaLetohrad4801:29:5997,37
56MA131161Šmodrk RostislavMK Cea Boskovice6601:30:270,00
11ZA132166Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:30:5647,54
34MB13351Pečenka LiborKHB Radegast6101:31:2911,55
12ZA134141Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:31:3945,58
5MD135120Bielčik JindřichLichkov4001:32:1667,99
57MA13628Teplíček LiborOlomouc6801:32:210,00
6MD13732Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:32:3067,39
13ZA138135Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:32:4242,65
58MA139157Tomšů PetrMlýn Janderov6401:32:580,00
17MC14096Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4901:33:0740,15
2ŽC14130Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:0990,25
18MC1426Krejsa VáclavBering Praha5201:33:3638,81
19MC143140Urbánek JindřichŠkoda Auto Kvasiny4801:34:4235,77
20MC144152Krumer MiroslavOstrov4901:34:4935,44
11MJ145151Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:34:504,37
2ZB146149Vyšinová IvetaKarlovy Vary6101:35:0485,96
21MC14731Lerch VladislavŽST Olomouc4801:36:2630,90
14ZA14817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:36:5530,95
7MD14968Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4201:36:5756,21
59MA15029Rašner TomášOlomouc6901:37:000,00
3ZB15149Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:39:4575,39
22MC15241Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:40:0120,93
15ZA153119Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:40:2221,36
23MC154165Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:5118,60
24MC1551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:42:0515,13
12MJ156167Kunc KarelSokol Doubravice8701:45:480,00
3ŽC157154Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:48:5354,83
4ZB1588Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:51:0549,89
25MC15988Linhart MilošAC Náchod4401:51:510,00
8MD16087Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:52:5915,86
5ZB16152Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:54:3741,92
35MB16269Novotný PřemyslPastviny5901:57:210,00
9MD163162Kalousek JanKČT Žamberk4101:58:521,05
13MJ16448Maťátko DanielPunk Horní Čermná8602:00:170,00
10MD16577Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2502:03:390,00
11MD166122Domanský IvoAVC Praha3802:08:010,00
26MC167148Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5202:11:520,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 84%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 81%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Velmi dobrá trať, celkově spokojenost.
flegl
Opět mi před startem odjelo vozidlo s batůžky, než jsem si ho tam mohl dát, Proč tak brzo? Tento závod není jen nahoru, ale člověk si musí nechat hodně sil i na cestu zpět, ...
trejbalkarel
Super závod, jen těch úvodních několik kilometrů mi moc nesedlo. Ale ten kopec mi to vynahradil. Můj prvovýstup (prvovýběh) na "Kraličák". Nádhernej kopec. Škoda jen, že jsem musel tak rychle dolů.
mefinek
výborně zorganizovaný závod
vusa
Také jsem běžel poprvé (závod) a docela mi to sedlo. Ten sestup je blbej, ale jinak to asi nejde...
kebrle
ve výsledkovce chybí ročníky narození, od kategorie juniorek přes všechny kategorie žen je vidět,že o účast na MS asi není až tak velký zájem, nebo ta vzdálenost z ostatních regionů????jinak je trať podle časů a profilu pro kvalifikaci velmi doře zvoleno.Tomu bych přikládal hlavní pozitivum.Bohužel vzhledem ke svým starostem o bolavé achilovky nemohu již vrchy běhat.Držím Vám pěsti v Rakousku. Ahoj Olda Dvořák-Karlovy Vary.
acstart
Dobrej závod, i organizace. Výborně se hodil pro kvalifikaci na MS. Jenom mě vadilo, že jsem po doběhu musel zcházet z kopce dolů. Ale to jinak nešlo udělat.
pecap

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód