Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

BUFO cross

25.8.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: BUFO cross
  • datum konání: 25.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Redpoint Teplice nad Metují

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu BUFO cross

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1726Matěna JosefSKI Radvanice8400:36:02-
2MJ3859Hovanec StanislavHO Baník Karviná8400:38:49-
3MJ4210Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:39:03-
4MJ4828Rejfek LubošSKI Radvanice8700:40:22-
5MJ5529Doležal TomášSKI Radvanice8500:41:32-
6MJ5991Bayer RadekRedpoint Teplice nad Metují8400:42:37-
7MJ8292Oliva JiříHK Rakovník8700:51:22-
8MJ8598Sedláček Ivoneregistrován9101:04:03-
9MJ8695Dvořák VáclavHK Rakovník8601:10:35-
Muži A (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:29:58-
2MA21Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:31:35-
3MA318Ropek RudolfDukla Liberec7000:31:54-
4MA42Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:31:55-
5MA560Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:32:21-
6MA617Brýdl PavelHotárek Hronov8000:32:39-
7MA714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:54-
8MA924Holub PetrPETE Adrteam6600:33:52-
9MA1034Holub MiroslavBukovice6600:33:59-
10MA118Kolář RadekSK Hronov6900:34:00-
11MA129Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:34:15-
12MA1358Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:35:29-
13MA1415Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:38-
14MA153Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:35:42-
14MA1572Kopecký PavelCtirad Chomutov7800:35:42-
16MA1855Česenek ZbyněkHudy Sport6800:36:35-
17MA1975Žilák FrantišekSK Redpoint Teplice nad Metují8100:36:43-
18MA2035Scholz VladimírPila Machov7900:36:44-
19MA2130Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:55-
20MA2283Jurášek MichalHO KET Praha6700:37:07-
21MA2348Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:37:11-
22MA2468Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:37:17-
23MA2677Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7800:37:25-
24MA2725Vašíček MartinSKI Radvanice7100:37:40-
25MA2851Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:46-
26MA2989Kubeček Štěpánza Terezku7600:37:54-
27MA3043Nosek JaroslavARTWISH6300:38:00-
28MA3273Diviš MartinKlub Klid6300:38:10-
29MA3346Tichý PavelAC Náchod6300:38:17-
30MA3661Weiner JakubSlavia Hradec Králové7900:38:32-
31MA3778Tůma PavelTEROVA Bez. n. Met.6800:38:45-
32MA4079Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk6700:38:53-
33MA4139Koláček MartinTJ Valašsko7700:38:56-
34MA435Sucharda JakubHudy sport Praha7900:39:10-
35MA4480Vlasák PetrHO PřFUK Praha6300:39:15-
36MA4533Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:39:35-
37MA4645Kuře PetrSK Jíra7500:39:43-
38MA5370Šebánek MartinPřátelé Kokořínského údolí6400:41:19-
39MA5412Erben Jaroslavza maminku7900:41:30-
40MA5696Pánek PavelE Speedo7600:41:57-
41MA5741Polej JiříHronov7100:42:08-
42MA5890Herot JiříHK Rakovník8000:42:16-
43MA6419Macek MartinHO Hradec Králové6400:43:31-
44MA6531Venera PetrAŠ Mladá Boleslav6600:43:56-
45MA6682Juřica PavelHO Vertical7900:43:59-
46MA6985Kočara JiříHO Vítkovice7000:45:46-
47MA7237Soukup VáclavMěÚ Hronov6700:46:36-
48MA7744Csiffary LadislavARTWISH7300:48:31-
49MA8094Beke MariánHK Rakovník6400:50:50-
Muži B (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:11-
2MB2574Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:37:23-
3MB314Trnka MilanTrutnov5600:38:07-
4MB3497Zelený LuděkAC Náchod6100:38:21-
5MB396Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:38:51-
6MB4986Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:27-
7MB5076Šorfa LubošAC Náchod5700:40:30-
8MB517Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:40:50-
9MB5269Mach JanTeplice nad Metují5600:41:14-
10MB7823Mazánek MilanDeštné6000:49:13-
Muži C (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3511Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:27-
2MC4757Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:40:06-
3MC6064Domáň LadislavZŠ Komenského Náchod4900:43:02-
4MC6849Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:45:20-
5MC7038Polej JiříHronov4600:46:03-
6MC7432Krumer MiroslavOstrov4900:47:06-
7MC8693Doubrava JanRakovník4601:10:35-
Dorostenky (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7342Holubová PetraOlfin Car Vella Trutnov9000:47:00-
2ŽJ8266Holečková HelenaSpartak Police nad Metují8800:51:22-
3ŽJ8465Holečková MiroslavaSpartak Police nad Metují8500:54:12-
Ženy (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6147Martinová EvaSokol Valteřice5800:43:08-
2ZA6220Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:16-
3ZA6367Haucková TerezaSpartak Police nad Metují7600:43:19-
4ZA6736Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:44:39-
5ZA7171Jahnová AnežkaCtirad Chomutov8100:46:07-
6ZA7584Kočarová Pechková KláraHO Vítkovice7200:47:17-
7ZA7682Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:47:49-
8ZA7856Petrásková JanaVŠ Elektro Praha6300:49:13-
9ZA8088Krtičková StáňaBroumov7600:50:50-
Trať 9,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:29:58-
2MA21Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:31:35-
3MA318Ropek RudolfDukla Liberec7000:31:54-
4MA42Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:31:55-
5MA560Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:32:21-
6MA617Brýdl PavelHotárek Hronov8000:32:39-
7MA714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:54-
1MB813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:11-
8MA924Holub PetrPETE Adrteam6600:33:52-
9MA1034Holub MiroslavBukovice6600:33:59-
10MA118Kolář RadekSK Hronov6900:34:00-
11MA129Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:34:15-
12MA1358Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:35:29-
13MA1415Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:38-
14MA153Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:35:42-
14MA1572Kopecký PavelCtirad Chomutov7800:35:42-
1MJ1726Matěna JosefSKI Radvanice8400:36:02-
16MA1855Česenek ZbyněkHudy Sport6800:36:35-
17MA1975Žilák FrantišekSK Redpoint Teplice nad Metují8100:36:43-
18MA2035Scholz VladimírPila Machov7900:36:44-
19MA2130Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:55-
20MA2283Jurášek MichalHO KET Praha6700:37:07-
21MA2348Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:37:11-
22MA2468Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:37:17-
2MB2574Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:37:23-
23MA2677Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7800:37:25-
24MA2725Vašíček MartinSKI Radvanice7100:37:40-
25MA2851Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:46-
26MA2989Kubeček Štěpánza Terezku7600:37:54-
27MA3043Nosek JaroslavARTWISH6300:38:00-
3MB314Trnka MilanTrutnov5600:38:07-
28MA3273Diviš MartinKlub Klid6300:38:10-
29MA3346Tichý PavelAC Náchod6300:38:17-
4MB3497Zelený LuděkAC Náchod6100:38:21-
1MC3511Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:27-
30MA3661Weiner JakubSlavia Hradec Králové7900:38:32-
31MA3778Tůma PavelTEROVA Bez. n. Met.6800:38:45-
2MJ3859Hovanec StanislavHO Baník Karviná8400:38:49-
5MB396Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:38:51-
32MA4079Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk6700:38:53-
33MA4139Koláček MartinTJ Valašsko7700:38:56-
3MJ4210Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:39:03-
34MA435Sucharda JakubHudy sport Praha7900:39:10-
35MA4480Vlasák PetrHO PřFUK Praha6300:39:15-
36MA4533Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:39:35-
37MA4645Kuře PetrSK Jíra7500:39:43-
2MC4757Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:40:06-
4MJ4828Rejfek LubošSKI Radvanice8700:40:22-
6MB4986Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:27-
7MB5076Šorfa LubošAC Náchod5700:40:30-
8MB517Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:40:50-
9MB5269Mach JanTeplice nad Metují5600:41:14-
38MA5370Šebánek MartinPřátelé Kokořínského údolí6400:41:19-
39MA5412Erben Jaroslavza maminku7900:41:30-
5MJ5529Doležal TomášSKI Radvanice8500:41:32-
40MA5696Pánek PavelE Speedo7600:41:57-
41MA5741Polej JiříHronov7100:42:08-
42MA5890Herot JiříHK Rakovník8000:42:16-
6MJ5991Bayer RadekRedpoint Teplice nad Metují8400:42:37-
3MC6064Domáň LadislavZŠ Komenského Náchod4900:43:02-
1ZA6147Martinová EvaSokol Valteřice5800:43:08-
2ZA6220Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:16-
3ZA6367Haucková TerezaSpartak Police nad Metují7600:43:19-
43MA6419Macek MartinHO Hradec Králové6400:43:31-
44MA6531Venera PetrAŠ Mladá Boleslav6600:43:56-
45MA6682Juřica PavelHO Vertical7900:43:59-
4ZA6736Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:44:39-
4MC6849Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:45:20-
46MA6985Kočara JiříHO Vítkovice7000:45:46-
5MC7038Polej JiříHronov4600:46:03-
5ZA7171Jahnová AnežkaCtirad Chomutov8100:46:07-
47MA7237Soukup VáclavMěÚ Hronov6700:46:36-
1ŽJ7342Holubová PetraOlfin Car Vella Trutnov9000:47:00-
6MC7432Krumer MiroslavOstrov4900:47:06-
6ZA7584Kočarová Pechková KláraHO Vítkovice7200:47:17-
7ZA7682Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:47:49-
48MA7744Csiffary LadislavARTWISH7300:48:31-
8ZA7856Petrásková JanaVŠ Elektro Praha6300:49:13-
10MB7823Mazánek MilanDeštné6000:49:13-
9ZA8088Krtičková StáňaBroumov7600:50:50-
49MA8094Beke MariánHK Rakovník6400:50:50-
2ŽJ8266Holečková HelenaSpartak Police nad Metují8800:51:22-
7MJ8292Oliva JiříHK Rakovník8700:51:22-
3ŽJ8465Holečková MiroslavaSpartak Police nad Metují8500:54:12-
8MJ8598Sedláček Ivoneregistrován9101:04:03-
9MJ8695Dvořák VáclavHK Rakovník8601:10:35-
7MC8693Doubrava JanRakovník4601:10:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód