Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čenkovice - Suchý vrch

28.9.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čenkovice - Suchý vrch
  • datum konání: 28.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Čenkovice v Orlických horách, parkoviště
10.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v chatě Atlas

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 10 km, převýšení 493 m Trať vede po asfaltovém povrchu a po lesních cestách

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ISCAREX TEAM
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 0465 530 214
fax 0465 530 215

Ubytování:
Hospoda Na faře - Vladimír Kratochvíl
tel. 0467 591 232, 0602 563 840
e-mail: kratochvil.v@quick.cz

Internetové stránky

www.iscarex.cz

E-mailová adresa

iscarex@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1213Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:44:17101,80
2MJ1691Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:44:4999,39
3MJ1768Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:44:5798,81
4MJ2238Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:46:3491,57
5MJ7567Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:58:5836,04
6MJ7764Hojač VojtěchSeta9000:59:3833,10
Muži A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:13101,85
2MA225Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:22101,13
3MA321Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:1297,02
4MA45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1796,64
5MA761Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:43:2086,52
6MA86Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:2586,08
7MA101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5084,07
8MA1440Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:44:3380,55
9MA1512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:4379,71
10MA2047Dostálek PetrTěchonín6700:45:5973,47
11MA212Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:46:1272,43
12MA2373Vodička JanAsics Přerov7800:46:3770,38
13MA2845Bielčik PetrLichkov7100:47:3465,68
14MA3178Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:48:1562,31
15MA3289Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:49:2756,36
16MA3886Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2351,82
17MA5290Marek LukášKUS Jablonné nad Orlicí8000:52:4540,13
18MA583Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:3031,51
19MA837Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:04:300,00
Muži B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB516Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:32103,74
2MB64Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:01101,50
3MB939Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:2694,76
4MB1154Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0891,48
5MB1322Zátopek JiříTJ Štramberk6000:44:3089,74
6MB1814Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:0287,23
7MB1950Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3784,46
8MB2417Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:5378,43
9MB3318Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:49:4065,30
10MB3456Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:4265,17
11MB3683Zdeněk BílýMK Pardubice5900:49:5963,80
12MB3988Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:2661,68
13MB4065Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:50:2761,61
14MB4232Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:50:3261,20
15MB4326Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:4260,45
16MB448Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5159,68
17MB5463Hojač MojmírTJ Tanvald5800:53:2847,32
18MB5534Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:0144,73
19MB5627Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:54:1643,54
20MB5737Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:54:2742,71
21MB6366Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:1339,06
22MB6728Rinka ErichBK Kravaře5400:56:5031,44
23MB7862Hynek PetrJiskra Tanvald6201:00:3513,73
24MB8131Marek JiříSvitavy5301:04:270,00
25MB8782Novotný PřemyslPastviny5901:07:550,00
Muži C (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2549Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:02100,84
2MC2680Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:12100,12
3MC2741Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:2899,04
4MC2924Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:5497,19
5MC3010Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:48:0396,52
6MC3742Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:1487,26
7MC4174Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:2786,34
8MC4670Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:51:4281,06
9MC4881Koblížek JindřichŽamberk4800:52:0579,43
10MC4958Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:1478,82
11MC5135Ryba MilanAVC Praha5200:52:3677,28
12MC5360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:1574,52
13MC6175Krejsa VáclavBering Praha5200:54:5267,69
14MC6543Krumer MiroslavOstrov4900:56:0762,35
15MC6630Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:56:3260,58
16MC6871Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:57:3256,40
17MC7357Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:58:2952,39
18MC8019Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:2440,01
19MC9084Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:15:310,00
Muži D (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4751Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:51:58110,77
2MD6248Bielčik JindřichLichkov4000:54:54100,04
3MD6911Herbst ManfredJeseník4100:57:5389,20
4MD7029Nanke WernerBK Kravaře3800:58:0688,41
5MD749Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:58:4186,28
6MD7636Fejgl ZdeněkCALLA Vratimov4200:59:1784,09
7MD8559Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:3957,27
8MD8876Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:0148,65
Juniorky (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8433Vícenová KarolínaKHB Radegast8601:05:20100,00
Ženy A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3577Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:49:47108,65
2ZA4587Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:51:29102,16
3ZA6053Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:54:5189,19
4ZA6452Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:55:5884,93
5ZA7123Švecová TerezaPotštejn7700:58:1076,47
6ZA7979Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:0465,28
7ZA8246Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:2852,22
Ženy B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5085Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:52:19110,02
2ZB5955Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:37101,66
3ZB8615Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4157,89
4ZB8972Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:11:3340,22
Ženy C (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7220Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:1888,32
Trať 10,000 km, 493,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Brýdl PavelHotárek Hronov8000:35:3430,00
1MA169Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:13101,85
2MA210Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:36:1929,00
2MA225Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:22101,13
3MA311Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:2728,00
3MA321Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:1297,02
1MB41Zátopek JiříTJ Štramberk6000:38:4020,00
4MA45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1796,64
2MB520Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:4419,00
1MB516Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:32103,74
2MB64Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:01101,50
5MA761Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:43:2086,52
4MA753Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0027,00
6MA86Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:2586,08
5MA850Kubeček ŠtěpánTereza7600:40:1826,00
3MB932Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:40:2318,00
3MB939Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:2694,76
6MA1038Holub MiroslavBukovice6600:40:5425,00
7MA101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5084,07
4MB1131Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:2317,00
4MB1154Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0891,48
1MJ1213Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:44:17101,80
5MB1212Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:42:0416,00
1MC1325Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2320,00
5MB1322Zátopek JiříTJ Štramberk6000:44:3089,74
7MA1447Scholz VladimírPila Machov7900:42:4924,00
8MA1440Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:44:3380,55
6MB1522Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:5215,00
9MA1512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:4379,71
2MJ1691Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:44:4999,39
7MB1628Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:43:0414,00
3MJ1768Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:44:5798,81
8MA1742Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:43:3823,00
8MB182Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:5113,00
6MB1814Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:0287,23
7MB1950Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3784,46
9MB199Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:4112,00
9MA2046Polej JiříHronov7100:45:1422,00
10MA2047Dostálek PetrTěchonín6700:45:5973,47
10MA2133Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:45:2321,00
11MA212Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:46:1272,43
4MJ2238Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:46:3491,57
1ZA2252Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:45:3010,00
12MA2373Vodička JanAsics Přerov7800:46:3770,38
10MB2351Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:45:5111,00
1ZB2427Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:0610,00
8MB2417Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:5378,43
1MD2526Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:0610,00
1MC2549Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:02100,84
11MA2621Hynek PetrNové Město n. Metují6300:46:1120,00
2MC2680Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:12100,12
3MC2741Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:2899,04
11MB2735Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:47:1110,00
12MB285Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:239,00
13MA2845Bielčik PetrLichkov7100:47:3465,68
4MC2924Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:5497,19
2MC2923Ryba MiloslavAVC Praha5200:47:5019,00
13MB3016Pečenka LiborKHB Radegast6100:48:528,00
5MC3010Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:48:0396,52
12MA3140Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:49:0819,00
14MA3178Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:48:1562,31
15MA3289Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:49:2756,36
14MB3239Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:50:047,00
9MB3318Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:49:4065,30
2ZB3445Martinová EvaSokol Valteřice5800:50:189,00
10MB3456Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:4265,17
1ZA3577Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:49:47108,65
11MB3683Zdeněk BílýMK Pardubice5900:49:5963,80
3MC3624Tučný JanMK Pardubice4700:50:4618,00
3ZB377Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:0010,00
6MC3742Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:1487,26
15MB383Rücker OldřichLhota5500:51:016,00
16MA3886Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2351,82
12MB3988Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:2661,68
2MD404Fejgl ZdeněkCALLA Vratimov4200:51:369,00
13MB4065Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:50:2761,61
7MC4174Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:2786,34
2ZA4215Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:51:599,00
14MB4232Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:50:3261,20
4MC4344Krejsa VáclavBering Praha5200:53:4017,00
15MB4326Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:4260,45
5MC4414Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:1116,00
16MB448Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:50:5159,68
13MA4541Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:54:1418,00
2ZA4587Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:51:29102,16
8MC4670Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:51:4281,06
1ŽJ4718Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:0810,00
1MD4751Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:51:58110,77
2ŽJ4836Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:56:149,00
9MC4881Koblížek JindřichŽamberk4800:52:0579,43
10MC4958Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:1478,82
6MC4948Linhart MilošAC Náchod4400:56:3015,00
1ZB5085Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:52:19110,02
4ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:238,00
11MC5135Ryba MilanAVC Praha5200:52:3677,28
3ŽJ5219Čechalová MarkétaTS Letohrad8901:01:538,00
17MA5290Marek LukášKUS Jablonné nad Orlicí8000:52:4540,13
12MC5360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:1574,52
5ZB5343Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:077,00
17MB5463Hojač MojmírTJ Tanvald5800:53:2847,32
18MB5534Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:0144,73
19MB5627Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:54:1643,54
20MB5737Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:54:2742,71
18MA583Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:3031,51
2ZB5955Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:37101,66
3ZA6053Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:54:5189,19
13MC6175Krejsa VáclavBering Praha5200:54:5267,69
2MD6248Bielčik JindřichLichkov4000:54:54100,04
21MB6366Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:1339,06
4ZA6452Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:55:5884,93
14MC6543Krumer MiroslavOstrov4900:56:0762,35
15MC6630Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:56:3260,58
22MB6728Rinka ErichBK Kravaře5400:56:5031,44
16MC6871Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:57:3256,40
3MD6911Herbst ManfredJeseník4100:57:5389,20
4MD7029Nanke WernerBK Kravaře3800:58:0688,41
5ZA7123Švecová TerezaPotštejn7700:58:1076,47
1ZC7220Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:1888,32
17MC7357Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:58:2952,39
5MD749Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:58:4186,28
5MJ7567Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:58:5836,04
6MD7636Fejgl ZdeněkCALLA Vratimov4200:59:1784,09
6MJ7764Hojač VojtěchSeta9000:59:3833,10
23MB7862Hynek PetrJiskra Tanvald6201:00:3513,73
6ZA7979Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:0465,28
18MC8019Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:2440,01
24MB8131Marek JiříSvitavy5301:04:270,00
7ZA8246Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:2852,22
19MA837Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:04:300,00
1ZJ8433Vícenová KarolínaKHB Radegast8601:05:20100,00
7MD8559Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:3957,27
3ZB8615Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4157,89
25MB8782Novotný PřemyslPastviny5901:07:550,00
8MD8876Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:0148,65
4ZB8972Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:11:3340,22
19MC9084Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:15:310,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Trochu chladno, mokro a pěkný lomcovák na úvod trati. Je to ale extrem cup, tak to k tomu patří. Mohla být lépe obsazena kategorie A a žen také bylo poskrovnu. Zázemí v chatě Atlas závodu prospělo.
astransky
Jaks to myslel, lépe obsazená kategorie A? :(((
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč