Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník

9.1.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník
  • datum konání: 9.1.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1555

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5317
Sadílek Ota4616
Červ Miloslav5015
Krupička Miroslav5315
Keprtová Miloslava4814
Šimůnek Jan8214
Šebek Michal8413
Stránský Aleš6013
Bielčik Jindřich4012
Hübl Radek8812
Kalousek Jan4112
Mannlová Jana8012
Svatoš Otakar3412
Pilgr Bohuslav5111
Pilgr Luděk7611
Kubelka Tomáš9311
Doleček Josef7911
Soukup Jiří2711
Vacek Martin6910
Havran Miroslav3710
Kubelka Petr9510
Šafář Jaroslav5110
Vytlačilová Lenka849
Nechvíl Petr919
Matyášová Jana659
Dobšíček Pavel809
Kratochvíl Miloš759
Valter Pavel529
Zajíc Jakub899
Novotný Jiří459
Jirásková Eva648
Stránská Adéla918
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Jadrný Lubomír738
Šimůnková Pavla778
Marhold Petr787
Sejkorová Lenka637
Šimůnek Jan497
Nágl Marek687
Jirásková Bára917
Heger Vojtěch747
Nemšák Miroslav697
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Novák Jiří807
Sontáková Lenka917
Marhold Luboš777
Hrdina Jaroslav477

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žákyně 1988 a mladší (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3801Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:14:3110,00
2Z31092Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí8900:19:259,00
3Z31103Čechalová MarkétaMistrovice8900:19:278,00
Nejmladší žáci 1988 a mladší (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35811Kocman JanSK Polička8800:13:23-
2M3592Červ JakubSK Polička8900:13:26-
3M3803Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:14:3110,00
4M3914Danačík JakubSKP Duha Lanškroun8800:15:389,00
5M3975Danačík TomášSKP Duha Lanškroun9000:16:498,00
6M3986Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:507,00
7M31047Šeda JanAC Choceň9300:18:246,00
8M31148Vencl TadeášJiskra Ústí nad Orlicí9500:50:005,00
9M31159Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:50:034,00
Mladší žákyně 1986 - 1987 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM1021Podhorníková MartinaAC Choceň8600:17:4510,00
2ZM1082Šedová VeronikaAC Choceň8700:19:229,00
3ZM1123Čechalová HanaMistrovice8600:19:488,00
Mladší žáci 1986 - 1987 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM541Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:13:0310,00
2MM752Helas MichalSKP Duha Lanškroun8600:14:229,00
3MM773Siegel JosefAC Choceň8600:14:268,00
4MM864Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:15:007,00
5MM8828Pospíšil TomášSKP Duha Lanškroun8600:15:236,00
Starší žákyně 1984 - 1985 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS791Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:14:2910,00
2ZS882Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:239,00
3ZS923Valentová KateřinaHradec Králové8400:15:39-
4ZS944Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:528,00
5ZS1005Imlaufová TerezaSokol Jablonné nad Orlicí8500:17:157,00
6ZS1066Filipová JanaSokol Jablonné nad Orlicí8500:18:536,00
7ZS1077Fuchsová MartinaAC Choceň8400:18:555,00
Starší žáci 1984 - 1985 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS181Tauchman JiříAC Choceň8400:11:1610,00
2MS202Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:11:229,00
3MS293Kubelka MartinSokol Jablonné nad Orlicí8400:11:458,00
4MS324Obst LukášSKP Duha Lanškroun8500:12:007,00
5MS365Wágner JanSokol Jablonné nad Orlicí8400:12:246,00
6MS396Nožka VladimírSokol Jablonné nad Orlicí8400:12:265,00
7MS467Tobiáš MartinSK Polička8400:12:44-
8MS478Zaal TomášSK Polička8400:12:47-
9MS629Ditzel FilipSKP Duha Lanškroun8500:13:324,00
10MS6710Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:13:553,00
11MS7311Bače DavidCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:14:162,00
12MS8412Vlášek PetrÚstí nad Orlicí8400:14:441,00
Dorostenky 1982 - 1983 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ761Kocmanová PavlínaSK Polička8300:14:24-
Dorostenci 1982 - 1983 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM83Polanský DanSG Pardubice8300:10:290,00
2DM132Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:5810,00
3DM1610Vodehnal JanSKP Lanškroun8300:11:149,00
4DM255Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:11:330,00
5DM334Jahna OndřejÚstí nad Orlicí8200:12:138,00
6DM357Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:12:237,00
7DM386Exler PavelŽamberk5800:12:255,00
8DM411Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:12:366,00
9DM519Thun LukášSKP Duha Lanškroun8200:12:585,00
10DM668Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:13:524,00
Juniorky 1980 - 1981 (trať 2,9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 1980 - 1981 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JM21Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:1810,00
2JM152Kašše JakubJiskra Ústí nad Orlicí8000:11:109,00
3JM723Šebek JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8100:14:158,00
Muži 1960 - 1979 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Seidl JiříČS Ústí nad Labem6600:09:05-
2MA32Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:09:2810,00
3MA43Exner OndřejZOO Team Choceň7100:09:309,00
4MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:528,00
5MA65Kabrhel ZdeněkProfistav Litomyšl7300:10:16-
6MA96Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:377,00
7MA117Hanuš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7000:10:546,00
8MA128Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí5500:10:565,00
9MA149Otcovský ZdeněkTriatlon Polička7300:10:59-
10MA1710Mikelka OskarVraclav7800:11:154,00
11MA1911Hekrle FrantišekSokol Parník6000:11:213,00
12MA2212Jána MiroslavSK Polička7900:11:24-
13MA2313Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:11:272,00
14MA2714Kalous PetrŽamberk7700:11:401,00
15MA2915Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:11:450,00
16MA3116Hájek TomášAC Choceň7700:11:580,00
17MA4017Šlajs TomášAC Choceň6000:12:300,00
18MA4218Vařeka KarelŽamberk6500:12:370,00
19MA4419Popelář JiříÚstí nad Orlicí6400:12:380,00
20MA5020Čechal JaroslavMistrovice6100:12:550,00
21MA5221Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:13:000,00
22MA5722Beneš MilanSK Polička7800:13:080,00
23MA6023Mutinský ViktorÚstí nad Orlicí6500:13:280,00
24MA6924Středa PetrÚstí nad Orlicí6400:14:070,00
25MA7125Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:14:120,00
26MA7426Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:170,00
27MA7727Macháček MilanKOB Choceň7700:14:260,00
Muži 1950 - 1959 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:10:2710,00
2MB10999Siegel JosefAC Choceň5800:10:539,00
3MB243Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:11:328,00
4MB264Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:11:38-
5MB285Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:11:427,00
6MB346Netušil PavelŽamberk5200:12:206,00
7MB427Červ MiloslavSK Polička5000:12:37-
8MB458Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:404,00
9MB479Šmídl JanŽamberk5400:12:473,00
10MB5210Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:13:002,00
11MB5411Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:13:031,00
12MB5612Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:13:060,00
13MB6813Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:13:580,00
14MB6914Betlach JanČeská Třebová5700:14:070,00
15MB9515Exler PavelŽamberk5800:16:010,00
Muži nad 50 let (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC201Švadlena JiříKOB Choceň4600:11:2210,00
2MC362Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:249,00
3MC473Kvasnička FrantišekFerodo kostelec nad Orlicí4700:12:47-
4MC604Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:13:28-
5MC635Bielčík JindřichLichkov 00:13:388,00
5MC636Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:13:38-
7MC657Černý MilanAC Choceň4800:13:477,00
8MC828Buchta MilanČeská Třebová4700:14:336,00
9MC859Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:14:595,00
10MC9310Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:15:484,00
11MC9611Kalousek JanŽamberk4100:16:093,00
12MC10112Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:17:272,00
13MC10513Macháček LubomírKOB Choceň4700:18:251,00
14MC11314Kalous VladimírŽamberk4300:19:530,00
Ženy 1965 - 1979 (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9929Šedová JanaAC Choceň7300:16:5510,00
2ZA1032Matějková MartinaSokol Jablonné nad Orlicí7400:18:099,00
Ženy 1964 a starší (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB831Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:14:4010,00
2ZB872Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:15:179,00
3ZB903Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:15:308,00
4ZB1114Švadlenová JanaKOB Choceň4900:19:307,00
Trať 2,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Seidl JiříČS Ústí nad Labem6600:09:05-
1JM21Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:1810,00
2MA32Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:09:2810,00
3MA43Exner OndřejZOO Team Choceň7100:09:309,00
4MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:528,00
5MA65Kabrhel ZdeněkProfistav Litomyšl7300:10:16-
1MB71Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:10:2710,00
1DM83Polanský DanSG Pardubice8300:10:290,00
6MA96Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:377,00
2MB10999Siegel JosefAC Choceň5800:10:539,00
7MA117Hanuš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7000:10:546,00
8MA128Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí5500:10:565,00
2DM132Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:5810,00
9MA149Otcovský ZdeněkTriatlon Polička7300:10:59-
2JM152Kašše JakubJiskra Ústí nad Orlicí8000:11:109,00
3DM1610Vodehnal JanSKP Lanškroun8300:11:149,00
10MA1710Mikelka OskarVraclav7800:11:154,00
1MS181Tauchman JiříAC Choceň8400:11:1610,00
11MA1911Hekrle FrantišekSokol Parník6000:11:213,00
2MS202Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:11:229,00
1MC201Švadlena JiříKOB Choceň4600:11:2210,00
12MA2212Jána MiroslavSK Polička7900:11:24-
13MA2313Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:11:272,00
3MB243Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:11:328,00
4DM255Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:11:330,00
4MB264Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:11:38-
14MA2714Kalous PetrŽamberk7700:11:401,00
5MB285Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:11:427,00
3MS293Kubelka MartinSokol Jablonné nad Orlicí8400:11:458,00
15MA2915Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:11:450,00
16MA3116Hájek TomášAC Choceň7700:11:580,00
4MS324Obst LukášSKP Duha Lanškroun8500:12:007,00
5DM334Jahna OndřejÚstí nad Orlicí8200:12:138,00
6MB346Netušil PavelŽamberk5200:12:206,00
6DM357Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:12:237,00
2MC362Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:249,00
5MS365Wágner JanSokol Jablonné nad Orlicí8400:12:246,00
7DM386Exler PavelŽamberk5800:12:255,00
6MS396Nožka VladimírSokol Jablonné nad Orlicí8400:12:265,00
17MA4017Šlajs TomášAC Choceň6000:12:300,00
8DM411Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:12:366,00
7MB427Červ MiloslavSK Polička5000:12:37-
18MA4218Vařeka KarelŽamberk6500:12:370,00
19MA4419Popelář JiříÚstí nad Orlicí6400:12:380,00
8MB458Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:404,00
7MS467Tobiáš MartinSK Polička8400:12:44-
9MB479Šmídl JanŽamberk5400:12:473,00
3MC473Kvasnička FrantišekFerodo kostelec nad Orlicí4700:12:47-
8MS478Zaal TomášSK Polička8400:12:47-
20MA5020Čechal JaroslavMistrovice6100:12:550,00
9DM519Thun LukášSKP Duha Lanškroun8200:12:585,00
21MA5221Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:13:000,00
10MB5210Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:13:002,00
11MB5411Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:13:031,00
1MM541Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:13:0310,00
12MB5612Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:13:060,00
22MA5722Beneš MilanSK Polička7800:13:080,00
1M35811Kocman JanSK Polička8800:13:23-
2M3592Červ JakubSK Polička8900:13:26-
23MA6023Mutinský ViktorÚstí nad Orlicí6500:13:280,00
4MC604Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:13:28-
9MS629Ditzel FilipSKP Duha Lanškroun8500:13:324,00
5MC635Bielčík JindřichLichkov 00:13:388,00
5MC636Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:13:38-
7MC657Černý MilanAC Choceň4800:13:477,00
10DM668Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:13:524,00
10MS6710Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:13:553,00
13MB6813Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:13:580,00
24MA6924Středa PetrÚstí nad Orlicí6400:14:070,00
14MB6914Betlach JanČeská Třebová5700:14:070,00
25MA7125Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:14:120,00
3JM723Šebek JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8100:14:158,00
11MS7311Bače DavidCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:14:162,00
26MA7426Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:170,00
2MM752Helas MichalSKP Duha Lanškroun8600:14:229,00
1DZ761Kocmanová PavlínaSK Polička8300:14:24-
27MA7727Macháček MilanKOB Choceň7700:14:260,00
3MM773Siegel JosefAC Choceň8600:14:268,00
1ZS791Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:14:2910,00
1Z3801Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:14:3110,00
3M3803Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:14:3110,00
8MC828Buchta MilanČeská Třebová4700:14:336,00
1ZB831Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:14:4010,00
12MS8412Vlášek PetrÚstí nad Orlicí8400:14:441,00
9MC859Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:14:595,00
4MM864Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:15:007,00
2ZB872Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:15:179,00
2ZS882Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:239,00
5MM8828Pospíšil TomášSKP Duha Lanškroun8600:15:236,00
3ZB903Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:15:308,00
4M3914Danačík JakubSKP Duha Lanškroun8800:15:389,00
3ZS923Valentová KateřinaHradec Králové8400:15:39-
10MC9310Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:15:484,00
4ZS944Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:528,00
15MB9515Exler PavelŽamberk5800:16:010,00
11MC9611Kalousek JanŽamberk4100:16:093,00
5M3975Danačík TomášSKP Duha Lanškroun9000:16:498,00
6M3986Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:507,00
1ZA9929Šedová JanaAC Choceň7300:16:5510,00
5ZS1005Imlaufová TerezaSokol Jablonné nad Orlicí8500:17:157,00
12MC10112Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:17:272,00
1ZM1021Podhorníková MartinaAC Choceň8600:17:4510,00
2ZA1032Matějková MartinaSokol Jablonné nad Orlicí7400:18:099,00
7M31047Šeda JanAC Choceň9300:18:246,00
13MC10513Macháček LubomírKOB Choceň4700:18:251,00
6ZS1066Filipová JanaSokol Jablonné nad Orlicí8500:18:536,00
7ZS1077Fuchsová MartinaAC Choceň8400:18:555,00
2ZM1082Šedová VeronikaAC Choceň8700:19:229,00
2Z31092Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí8900:19:259,00
3Z31103Čechalová MarkétaMistrovice8900:19:278,00
4ZB1114Švadlenová JanaKOB Choceň4900:19:307,00
3ZM1123Čechalová HanaMistrovice8600:19:488,00
14MC11314Kalous VladimírŽamberk4300:19:530,00
8M31148Vencl TadeášJiskra Ústí nad Orlicí9500:50:005,00
9M31159Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:50:034,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód