Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Innsbruck - Seegrube

15.9.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Innsbruck - Seegrube
  • datum konání: 15.9.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Innsbruck - Seegrube

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M17 (trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ29223Jahn MarcusGER8501:13:41-
2MJ6264Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8501:19:32-
Muži (trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Lelut FranckFRA7601:04:36-
2MA2172Bizet IvanFRA8001:05:49-
3MA3190Zeiler TimoGER8101:06:27-
40MA10860Suchánek LukášKHB Radegast7901:27:26-
M50 (trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6771Haider LudwigAUT4901:20:08-
2MC78217Widmoser AlbertAUT5201:21:47-
3MC92182Carron JustinFRA4901:24:48-
8MC187149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:55:43-
M55 (trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7067Biemann GötzSKI Harrachov4301:20:21-
2MD99206Rödhammer HubertAUT4601:25:38-
3MD100121Kamleitner HansAUT4701:25:53-
M60 (trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME174128Johnson BarryENG4001:45:19-
2ME192165Graves BrianENG4002:02:29-
3ME199127Domanský IvoCZE3802:18:25-
Ženy (trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6395Hebelková DitaCZE7601:19:37-
2ZA105159Bryan JulieUSA6801:26:41-
3ZA13091White NatalieENG8201:30:27-
Trať 11,700 km, 1331,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Lelut FranckFRA7601:04:36-
2MA2172Bizet IvanFRA8001:05:49-
3MA3190Zeiler TimoGER8101:06:27-
1MJ29223Jahn MarcusGER8501:13:41-
2MJ6264Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8501:19:32-
1ZA6395Hebelková DitaCZE7601:19:37-
1MC6771Haider LudwigAUT4901:20:08-
1MD7067Biemann GötzSKI Harrachov4301:20:21-
2MC78217Widmoser AlbertAUT5201:21:47-
3MC92182Carron JustinFRA4901:24:48-
2MD99206Rödhammer HubertAUT4601:25:38-
3MD100121Kamleitner HansAUT4701:25:53-
2ZA105159Bryan JulieUSA6801:26:41-
40MA10860Suchánek LukášKHB Radegast7901:27:26-
3ZA13091White NatalieENG8201:30:27-
1ME174128Johnson BarryENG4001:45:19-
8MC187149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:55:43-
2ME192165Graves BrianENG4002:02:29-
3ME199127Domanský IvoCZE3802:18:25-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód