Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

20.4.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 20.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Obalex Jílové u Děčína

Sociální sítě

Místo konání

na Zámku v Jílovém
10.00 hodin

Přihlášky

v místě startu do 9.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Běží se po silnici s asfaltovým povrchem.
Délka: 7 km
Převýšení: 420 m

Ceny pro vítěze

Muži do 39 let: 1000-600-500-300-100-100
ostatní: 300-200-100

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Jaroslav Tomeš, Lipová 51, 407 01 Jílové u Děčína
tel.: 412 551 268, mob. +420 602 657 986

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 732

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Zoubek Zdeněk699
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Krupka Milan568
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Kebrle Milan757
Stránský Aleš607
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Varchola Milan516
Kindl Jiří446
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Kašparec Petr624
Dušková Lenka804
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Šmíd Petr694
Straka Josef394
Jirásková Hanka894
Balcarová Petra814
Tučný Jan474
Zoubek Jiří654
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Bulva Pavel3

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Kozel MartinLOKO Trutnov8900:38:2620
2MJ142Šuler ŠtefanPlavba Děčín8900:39:29-
3MJ173Vaňo PavelJílové8500:40:5019
Muži A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:28:3130
2MA35Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:4029
3MA46Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:5628
4MA107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4127
5MA118Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:3926
6MA139Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:1325
7MA1610Slabihoud PavelJetti Sport Pardubice7700:39:3724
Muži B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB211Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0720
2MB512Holcr MilanAK Bílina6200:32:2519
3MB613Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:32:4418
4MB814Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:3917
5MB915Dietrich PetrCyklo B+B6200:33:5916
6MB1516Janovský StanislavPraha6000:39:3215
Muži C (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC717Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:1920
2MC2018Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:0119
3MC2619Šuler KarelPlavba Děčín4400:46:41-
4MC2720Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:46:4318
5MC2921Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:3117
6MC3022Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:48:5316
Muži D (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2223Bielčik JindřichISCAREX Česká Třebová4000:42:4610
2MD3224Málek DanielJílové3400:53:309
Muži E (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3125Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:0010
Juniorky (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2326Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:44:4010
2ŽJ2527Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:259
3ŽJ3328Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:54:038
Ženy A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1829Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:0010
2ZA1930Johnová JanaObalex Jílové 00:41:329
3ZA2431Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:168
Ženy B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2132Šulerová EvaPlavba Děčín5900:42:30-
2ZB2833Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2510
Trať 7,000 km, 420,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:28:3130
1MB211Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0720
2MA35Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:4029
3MA46Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:5628
2MB512Holcr MilanAK Bílina6200:32:2519
3MB613Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:32:4418
1MC717Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:1920
4MB814Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:3917
5MB915Dietrich PetrCyklo B+B6200:33:5916
4MA107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4127
5MA118Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:3926
1MJ121Kozel MartinLOKO Trutnov8900:38:2620
6MA139Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:1325
2MJ142Šuler ŠtefanPlavba Děčín8900:39:29-
6MB1516Janovský StanislavPraha6000:39:3215
7MA1610Slabihoud PavelJetti Sport Pardubice7700:39:3724
3MJ173Vaňo PavelJílové8500:40:5019
1ZA1829Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:0010
2ZA1930Johnová JanaObalex Jílové 00:41:329
2MC2018Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:0119
1ZB2132Šulerová EvaPlavba Děčín5900:42:30-
1MD2223Bielčik JindřichISCAREX Česká Třebová4000:42:4610
1ŽJ2326Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:44:4010
3ZA2431Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:168
2ŽJ2527Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:259
3MC2619Šuler KarelPlavba Děčín4400:46:41-
4MC2720Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:46:4318
2ZB2833Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2510
5MC2921Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:3117
6MC3022Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:48:5316
1ME3125Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:0010
2MD3224Málek DanielJílové3400:53:309
3ŽJ3328Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:54:038

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Pěkné "béčko". Zřejmě předsunutí termínu snížilo počet startujících.
trejbalkarel
Spolu s Jedlovou skvela vypln velikonocniho vikendu
suler

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód