Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čerčany - Čerčanský chlum

10.5.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čerčany - Čerčanský chlum
  • datum konání: 10.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVC Praha

Sociální sítě

Místo konání

Čerčany
14.00 hodin

Přihlášky

budova ZŠ v Čerčanech
od 12.00 do 13.45 hodin

Startovné

30,- Kč muži a ženy
10,- Kč junioři a juniorky

Popis tratě

Délka 4,5 km
Převýšení 255 m

Ceny pro vítěze

Pro nejlepší v kategorii věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Možnost absolvovat dva pohárové závody. V sobotu 10. 5. 2003 závod Čerčany - Čerčanský chlum a v neděli Lochovice - Plešivec. Po závodě v Čerčanech se lze přesunout do Lochovic, kde bude v tělocvičně zajištěno ubytování (ve vlastních spacích pytlích). Přihlášky na ubytování - telefon 251 620 092 (večer). adresa:

Miroslav Biško, Amforová 1931, Praha 3, 155 00

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ111Pokorný MatyášBenešov8800:20:0020
2MJ292Kozel MartinLOKO Trutnov8900:23:0019
3MJ403Spurný JakubTJ Liga 1008800:24:4618
Muži A (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA44Veselý MichalČesyk Čerčany8000:18:3630
2MA55Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:3729
3MA66Oberländer JanSokol Senohraby7500:18:5828
4MA97Tupý MarekČesyk Čerčany7700:19:4027
5MA108Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:19:4926
6MA159Blažek VladimírČZÚ Praha6800:20:4925
7MA1810Rychecký TomášHH Smíchov6600:21:1524
8MA2011Frabša MichalČSFU6500:21:3023
9MA2212Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:5922
10MA2613Šustr FrantišekRC Baset7600:22:3321
11MA2814Houžvička IvanTTC Český Brod6800:22:5820
12MA3215Matějovský PavelKS Praha6500:23:1419
13MA6116Rataj JanDukla Praha7300:37:3918
Muži B (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
4MB720Schwarz JosefTURBO Chotěboř5500:19:3317
5MB821Minčev IvanPraha 45700:19:3816
6MB1322Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:20:1415
7MB1423Slabý JosefSedlec - Prčice6100:20:1514
8MB1624Roubík FrantišekČerčany5600:20:5313
9MB2125Tománek VladimírAVC Praha5600:21:4512
10MB2326Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:22:0811
11MB2527Janovský StanislavPraha6000:22:2810
12MB3128Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:23:129
13MB4129Mašek RomanNovis Praha6100:24:558
14MB4230Pokorný MirekBenešov6000:24:577
9757MB117Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:17:2020
9848MB218Poduška JosefAC Kladno6200:17:3419
10028MB319Smrčka MilošBK Říčany5400:18:0018
Muži C (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1231Lípa VáclavObuv Černošice5200:20:1220
2MC1732Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:20:5719
3MC2433Tausinger IgorCROTALUS Praha4900:22:1118
4MC2734Matiášek PetrAVC Praha4600:22:4817
5MC3035Pospíšil AntonínPraha 84600:23:0816
6MC3436Hruša ZdeněkJirčany4600:23:2515
7MC4737Bechyně KarelSABZO Praha4400:25:4714
8MC5038Linhart MilošAC Náchod4400:26:2313
9MC5139Krejsa VáclavBering Praha5200:26:5912
10MC5340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:2811
11MC5541Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:27:4610
12MC5642Spurný JosefTJ Liga 1005200:29:039
13MC5743Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:30:578
14MC5844Sedlák BorisAVC Praha4900:33:257
Muži D (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1945Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:21:1710
2MD3346Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:23:189
3MD3647Šusterka VáclavAVC Praha3800:23:388
4MD5948Domanský IvoAVC Praha3800:35:437
5MD6049Elis MilošSK Vrané n./V.2700:36:0610
6MD6250Fiřt VladimírAVC Praha2900:38:359
Juniorky (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4651Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:2510
Ženy A (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3752Rabiňáková LenkaRC Baset8000:23:4410
2ZA3853Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:049
3ZA3954Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:24:358
4ZA4555Kubíčková BlankaPraha 67300:25:237
5ZA4956Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:26:076
6ZA5457Rychecká KamilaPraha 57600:27:435
Ženy B (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3558Mališová KarlaUSK Praha6000:23:3210
2ZB4359Pštrossová Marie AVC Praha5900:25:009
3ZB4460Pokorná DanaBenešov6200:25:068
4ZB4861Valentová KvětaAVC Praha5600:25:557
5ZB5262Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:206
Trať 4,500 km, 255,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
9757MB117Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:17:2020
9848MB218Poduška JosefAC Kladno6200:17:3419
10028MB319Smrčka MilošBK Říčany5400:18:0018
1MA44Veselý MichalČesyk Čerčany8000:18:3630
2MA55Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:3729
3MA66Oberländer JanSokol Senohraby7500:18:5828
4MB720Schwarz JosefTURBO Chotěboř5500:19:3317
5MB821Minčev IvanPraha 45700:19:3816
4MA97Tupý MarekČesyk Čerčany7700:19:4027
5MA108Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:19:4926
1MJ111Pokorný MatyášBenešov8800:20:0020
1MC1231Lípa VáclavObuv Černošice5200:20:1220
6MB1322Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:20:1415
7MB1423Slabý JosefSedlec - Prčice6100:20:1514
6MA159Blažek VladimírČZÚ Praha6800:20:4925
8MB1624Roubík FrantišekČerčany5600:20:5313
2MC1732Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:20:5719
7MA1810Rychecký TomášHH Smíchov6600:21:1524
1MD1945Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:21:1710
8MA2011Frabša MichalČSFU6500:21:3023
9MB2125Tománek VladimírAVC Praha5600:21:4512
9MA2212Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:5922
10MB2326Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:22:0811
3MC2433Tausinger IgorCROTALUS Praha4900:22:1118
11MB2527Janovský StanislavPraha6000:22:2810
10MA2613Šustr FrantišekRC Baset7600:22:3321
4MC2734Matiášek PetrAVC Praha4600:22:4817
11MA2814Houžvička IvanTTC Český Brod6800:22:5820
2MJ292Kozel MartinLOKO Trutnov8900:23:0019
5MC3035Pospíšil AntonínPraha 84600:23:0816
12MB3128Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:23:129
12MA3215Matějovský PavelKS Praha6500:23:1419
2MD3346Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:23:189
6MC3436Hruša ZdeněkJirčany4600:23:2515
1ZB3558Mališová KarlaUSK Praha6000:23:3210
3MD3647Šusterka VáclavAVC Praha3800:23:388
1ZA3752Rabiňáková LenkaRC Baset8000:23:4410
2ZA3853Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:049
3ZA3954Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:24:358
3MJ403Spurný JakubTJ Liga 1008800:24:4618
13MB4129Mašek RomanNovis Praha6100:24:558
14MB4230Pokorný MirekBenešov6000:24:577
2ZB4359Pštrossová Marie AVC Praha5900:25:009
3ZB4460Pokorná DanaBenešov6200:25:068
4ZA4555Kubíčková BlankaPraha 67300:25:237
1ŽJ4651Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:2510
7MC4737Bechyně KarelSABZO Praha4400:25:4714
4ZB4861Valentová KvětaAVC Praha5600:25:557
5ZA4956Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:26:076
8MC5038Linhart MilošAC Náchod4400:26:2313
9MC5139Krejsa VáclavBering Praha5200:26:5912
5ZB5262Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:206
10MC5340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:2811
6ZA5457Rychecká KamilaPraha 57600:27:435
11MC5541Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:27:4610
12MC5642Spurný JosefTJ Liga 1005200:29:039
13MC5743Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:30:578
14MC5844Sedlák BorisAVC Praha4900:33:257
4MD5948Domanský IvoAVC Praha3800:35:437
5MD6049Elis MilošSK Vrané n./V.2700:36:0610
13MA6116Rataj JanDukla Praha7300:37:3918
6MD6250Fiřt VladimírAVC Praha2900:38:359

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Skvelej zavod. Skromnejsi, ale hezky udelanej.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód